Şirket Yönetim kurulu çalışma esasları uyarınca, bilgi ve belgelerin toplantıdan kaç gün önce üyelere sunulduğu
ACISELSAN ACIPAYAM SELÜLOZ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. İlgili belgeler Yönetim Kurulu Üyelerine makul bir sürede gönderilmesine dikkat edilmektedir.
ADEL KALEMCİLİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. 3-5 Gün
ADESE GAYRİMENKUL YATIRIM A.Ş. Bilgi ve belgelerin sunulması için süre belirlenmemiştir.Makul bir süre öncesinde üyelere sunulmaktadır.
ADRA GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.
AFYON ÇİMENTO SANAYİ T.A.Ş. Yönetim Kurulu toplantısı gündeminde yer alan konular ile ilgili bilgi ve belgeler, eşit bilgi akışı sağlanmak suretiyle, toplantıdan 1 hafta önce Yönetim Kurulu üyelerinin incelemesine sunulmaktadır.
AG ANADOLU GRUBU HOLDİNG A.Ş. Yönetim Kurulu toplantısı gündeminde yer alan konular ile ilgili bilgi, belge ve sunumlar, eşit bilgi akışı sağlanmak suretiyle, toplantıdan 3 ila 5 gün önce Yönetim Kurulu üyelerinin incelemesine sunulmaktadır.
AGESA HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş. 5-7 gün
AGROTECH YÜKSEK TEKNOLOJİ VE YATIRIM A.Ş.
AHLATCI DOĞAL GAZ DAĞITIM ENERJİ VE YATIRIM A.Ş. Bilgi ve belgelerin sunulması için süre belirlenmemiştir.Makul bir süre öncesinde üyelere sunulmaktadır.
AKBANK T.A.Ş. Bankamız uygulamasında ortalama 3 gün önce sunulmaktadır.
AKÇANSA ÇİMENTO SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 14 gün
AKDENİZ YATIRIM HOLDİNG A.Ş. 1
AKENERJİ ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş. 2022 Yılında yapılan 5 adet Yönetim Kurulu Toplantısına ait bilgi ve belgeler, toplantılardan ortalama 7 gün önce Yönetim Kurulu üyelerine gönderilmiştir.
AKFEN GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Belli bir süre tanımlanmamıştır. Bilgi ve belgelerin toplantı öncesi makul bir süre içinde üyelerimize sunulmasına azami gayret gösterilmektedir.
AKFEN YENİLENEBİLİR ENERJİ A.Ş.
AKIN TEKSTİL A.Ş. 15 Gün
AKİŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 4
AKMERKEZ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Şirket Esas Sözleşmesi'nin ''Yönetim Kurulu Toplantıları'' başlıklı 13. maddesi uyarınca Yönetim Kurulu toplantılarına çağrılar toplantı tarihinden en az iki hafta önce kurye veya faks ile veya elektronik yöntemle yazılı olarak gönderilir.
AKSA AKRİLİK KİMYA SANAYİİ A.Ş. En az 3 Gün
AKSA ENERJİ ÜRETİM A.Ş. 7 gün
AKSİGORTA A.Ş. 5 gün
AKSU ENERJİ VE TİCARET A.Ş. Makul Süre İçerisinde
ALARKO CARRIER SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 3
ALARKO GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 3
ALARKO HOLDİNG A.Ş. 3
ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI A.Ş. Yönetim Kurulu çalışma esasları uyarınca, bilgi ve belgelerin toplantıdan 1 hafta önce üyelere sunulmaktadır.
ALCATEL LUCENT TELETAŞ TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. En az iki gün önce
ALFA SOLAR ENERJİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Bu konuda yazılı olarak bir süre belirlenmemiştir. Ancak, Şirket yönetimi bilgi ve belgeleri toplantılardan makul bir süre önce üyelerin incelemesine sunmaktadır.
ALKİM ALKALİ KİMYA A.Ş. Yönetim Kurulu toplantısı gündeminde yer alan konular ile ilgili bilgi ve belgeler, eşit bilgi akışı sağlanmak suretiyle, toplantıdan 10 takvim günü öncesinde Yönetim Kurulu üyelerinin incelemesine sunulmaktadır.
ALKİM KAĞIT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yazılı bir kural olmamakla birlikte, eşit bilgi akışı sağlanarak, toplantıdan yeterli zaman önce sunulmaktadır.
ALTIN YUNUS ÇEŞME TURİSTİK TESİSLER A.Ş. 2 Hafta önce sunulmaktadır.
ALTINYAĞ MADENCİLİK VE ENERJİ YATIRIMLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Toplantı aciliyeti ve kapsamına göre değişmektedir.
ALVES KABLO SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ 4
ANADOLU EFES BİRACILIK VE MALT SANAYİİ A.Ş. Yönetim Kurulu toplantısına ilişkin bilgi, belge ve sunumlar ilgili toplantılardan 3 ila 5 gün öncesinde Yönetim Kurulu'nun bilgi ve incelemesine sunulmaktadır.
ANADOLU HAYAT EMEKLİLİK A.Ş. 3 - 7 gün
ANADOLU ISUZU OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Bu konuda yazılı olarak bir süre belirlenmemiştir; ancak Şirket Yönetimi bilgi ve belgeleri toplantılardan makul bir süre önce üyelere sunmakta ve bu sürenin en az 3 gün olmasına özen gösterilmektedir.
ANATOLİA TANI VE BİYOTEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ ARAŞTIRMA GELİŞTİRME SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Bilgi ve belgelerin toplantı öncesi makul bir süre içinde üyelerimize sunulmasına azami gayret gösterilmektedir.
ANEL ELEKTRİK PROJE TAAHHÜT VE TİCARET A.Ş. Bu yönde bir tanımlama bulunmayıp, yönetim kuruluı üyelerine bilgilerin sunulma zamanı, yönetim kurulu gündemindeki konu ve süreç dikkate alınarak belirlenmektedir.
ARÇELİK A.Ş. Bir hafta içerisinde
ARD GRUP BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ A.Ş. Yönetim Kurulu, gündemde yer alan konularla ilgili bilgi ve belgelerin toplantıdan önce tüm üyelere gönderilmesi için asgari bir süre tanımlanmamıştır. Fakat gündemin yoğunluğu ve içeriğine uygun olarak tüm bilgi ve belgeler yeterli süre içinde tüm üyelere gönderilmektedir.
ARENA BİLGİSAYAR SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Söz konusu bilgiler Yönetim Kurulu üyelerine en az 3 gün önce sunulur.
ARSAN TEKSTİL TİCARET VE SANAYİ A.Ş. Yönetim kurulu çalışma esasları uyarınca, bilgi ve belgeler toplantıdan makul bir süre önce sunulmaktadır.
ARZUM ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. En az 5 gün önce
ASCE GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.
ASELSAN ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. En az 3 gün önce
ASTOR ENERJİ A.Ş. 7 gün
ATA GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Belli bir süre tanımlanmamıştır. Bilgi ve belgelerin toplantı öncesi makul bir süre içerisinde üyelerimize sunulmasına özen gösterilmiştir
ATAKEY PATATES GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
ATAKULE GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 3-5 Gün
ATLANTİS YATIRIM HOLDİNG A.Ş.
ATLAS MENKUL KIYMETLER YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. -
ATP YAZILIM VE TEKNOLOJİ A.Ş. Yazılı bir düzenleme bulunmamaktadır, üyelerin gerekli inceleme ve değerlendirmeleri yapabilmelerini sağlayacak sürelerde sunulmasına dikkat edilmektedir.
A.V.O.D. KURUTULMUŞ GIDA VE TARIM ÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş. 2 gün
AVRASYA GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. -
AVRASYA PETROL VE TURİSTİK TESİSLER YATIRIMLAR A.Ş. -
AVRUPA YATIRIM HOLDİNG A.Ş. -
AVRUPAKENT GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.
AYDEM YENİLENEBİLİR ENERJİ A.Ş. 3
AYEN ENERJİ A.Ş. BİR SÜRE TANIMLANMAMIŞTIR. BİLGİ VE BELGELERİN TOPLANTI ÖNCESİ MAKUL BİR SÜRE İÇİNDE ÜYELERİMİZE SUNULMASINDA AZAMİ GAYRET GÖSTERİLMEKTEDİR.
AYES ÇELİK HASIR VE ÇİT SANAYİ A.Ş.
AYGAZ A.Ş. Bu yönde bir tanımlama bulunmayıp, bilgi ve belgeler yönetim kurulu gündemindeki konu ve süreç dikkate alınarak belirlenmekte ve yeterli sürede tüm üyelere gönderilmektedir.
AZTEK TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ TİCARET A.Ş. Yazılı bir kural olmamakla birlikte uygulamada Yönetim Kurulu toplantı gündeminde yer alan konularla ilgili bilgi ve belgeler eşit bilgi akışının sağlanması amacıyla,toplantıdan yeterli zaman önce yönetim kurulu üyelerinin incelemesine sunulmaktadır.
A1 CAPITAL YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş.
BAGFAŞ BANDIRMA GÜBRE FABRİKALARI A.Ş. -
BAK AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 1 hafta önce sunulmaktadır.
BALATACILAR BALATACILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
BANTAŞ BANDIRMA AMBALAJ SANAYİ TİCARET A.Ş. 3-5 Gün
BANVİT BANDIRMA VİTAMİNLİ YEM SANAYİİ A.Ş. 1-5 Gün
BAREM AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yazılı bir kural olmamakla birlikte uygulamada Yönetim Kurulu toplantı gündeminde yer alan konularla ilgili bilgi ve belgeler eşit bilgi akışının sağlanması amacıyla,toplantıdan yeterli zaman önce yönetim kurulu üyelerinin incelemesine sunulmaktadır.
BAŞKENT DOĞALGAZ DAĞITIM GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Bilgi ve belgelerin sunulması için süre belirlenmemiştir.Makul bir süre öncesinde üyelere sunulmaktadır.
BAŞTAŞ BAŞKENT ÇİMENTO SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
BATI EGE GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.
BATIÇİM BATI ANADOLU ÇİMENTO SANAYİİ A.Ş. 5 Gün
BATISÖKE SÖKE ÇİMENTO SANAYİİ T.A.Ş. 5 Gün
BAYDÖNER RESTORANLARI A.Ş.
BAYRAK EBT TABAN SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Ortalama 3 gün
BERA HOLDİNG A.Ş. -
BERKOSAN YALITIM VE TECRİT MADDELERİ ÜRETİM VE TİCARET A.Ş. Yönetim Kurulu toplantıları üyelere daha önceden dağıtılan gündeme göre yapılır.
BEŞİKTAŞ FUTBOL YATIRIMLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yazılı bir düzenleme bulunmamaktadır, üyelerin gerekli inceleme ve değerlendirmeleri yapabilmelerini sağlayacak sürelerde sunulmasına dikkat edilmektedir.
BEYAZ FİLO OTO KİRALAMA A.Ş. 1-7
BİEN YAPI ÜRÜNLERİ SANAYİ TURİZM VE TİCARET A.Ş.
BİLİCİ YATIRIM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yönetim Kurulu toplantısı gündeminde yer alan konular ile ilgili bilgi ve belgeler, eşit bilgi akışı sağlanmak suretiyle, toplantıdan yeterli zaman önce Yönetim Kurulu üyelerinin incelemesine sunulmaktadır. Net zaman belirtilmemiştir.
BİM BİRLEŞİK MAĞAZALAR A.Ş. 7 Gün
BİOTREND ÇEVRE VE ENERJİ YATIRIMLARI A.Ş. Belli bir süre tanımlanmamıştır. Bilgi ve belgelerin toplantı öncesi makul bir süre içinde üyelerimize sunulmasına azami gayret gösterilmektedir.
BİRİKİM VARLIK YÖNETİM A.Ş. Yönetim Kurulu, gündemde yer alan konularla ilgili bilgi ve belgelerin toplantıdan önce tüm üyelere gönderilmesi için asgari bir süre tanımlamamıştır. Fakat gündemin yoğunluğu ve içeriğine uygun olarak tüm bilgi ve belgeler yeterli süre içinde tüm üyelere gönderilmektedir.
BİRKO BİRLEŞİK KOYUNLULULAR MENSUCAT TİCARET VE SANAYİ A.Ş.
BİRLEŞİM MÜHENDİSLİK ISITMA SOĞUTMA HAVALANDIRMA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Belli bir süre tanımlanmamıştır. Bilgi ve belgeler toplantı öncesi makul bir süre içinde üyelerimize sunulmaktadır.
BİRLİK MENSUCAT TİCARET VE SANAYİ İŞLETMESİ A.Ş. 3 GÜN
BİZİM TOPTAN SATIŞ MAĞAZALARI A.Ş. 3
BMS BİRLEŞİK METAL SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 7-10 Gün
BMS ÇELİK HASIR SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 7-10 Gün
BOĞAZİÇİ BETON SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yazılı bir düzenleme bulunmamaktadır. Üyelerin gerekli inceleme ve değerlendirmeleri yapabilmelerini sağlayacak sürelerde sunulmasına dikkat edilmektedir
BOR ŞEKER A.Ş.
BORLEASE OTOMOTİV A.Ş.
BORUSAN BİRLEŞİK BORU FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 7
BORUSAN YATIRIM VE PAZARLAMA A.Ş. 15 gün
BOSCH FREN SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Kesin bir süre belirtilmemekle beraber,ilgili belgeler Yönetim Kurulu Üyelerine makul bir sürede gönderilmesine dikkat edilmektedir.
BOSSA TİCARET VE SANAYİ İŞLETMELERİ T.A.Ş. 3-4
BRİSA BRIDGESTONE SABANCI LASTİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 7
BURÇELİK BURSA ÇELİK DÖKÜM SANAYİİ A.Ş. Kesin bir süre belirtilmemekle beraber ilgili belgelerin yönetim kurulu üyelerine makul bir sürede gönderilmesine dikkat edilmektedir.
BURÇELİK VANA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Kesin bir süre belirtilmemekle beraber ilgili belgelerin yönetim kurulu üyelerine makul bir sürede gönderilmesine dikkat edilmektedir.
BURSA ÇİMENTO FABRİKASI A.Ş. 7 Gün
BÜLBÜLOĞLU VİNÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
BÜYÜK ŞEFLER GIDA TURİZM TEKSTİL DANIŞMANLIK ORGANİZASYON EĞİTİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
CARREFOURSA CARREFOUR SABANCI TİCARET MERKEZİ A.Ş. Süreye ilişkin bir belirleme bulunmamaktadır.
CASA EMTİA PETROL KİMYEVİ VE TÜREVLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş.
CEO EVENT MEDYA A.Ş. 1
COCA-COLA İÇECEK A.Ş. Bu konuda yazılı olarak bir süre belirlenmemiştir. Ancak, Şirket Yönetimi bilgi ve belgeleri toplantılardan makul bir süre önce üyelere sunmakta ve bu sürenin en az 3 gün olmasına özen gösterilmektedir.
CONSUS ENERJİ İŞLETMECİLİĞİ VE HİZMETLERİ A.Ş. İlgili bilgi ve belgeler, toplantıdan yeterli zaman önce Yönetim Kurulu üyelerinin incelemesine sunulmaktadır
COSMOS YATIRIM HOLDİNG A.Ş.
CREDITWEST FAKTORİNG A.Ş. 2 gün önce
CVK MADEN İŞLETMELERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
CW ENERJİ MÜHENDİSLİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş.
ÇAN2 TERMİK A.Ş. Gündeme Göre Değişmektedir.
ÇATES ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş.
ÇELEBİ HAVA SERVİSİ A.Ş. 3
ÇELİK HALAT VE TEL SANAYİİ A.Ş. "Şirket Esas Sözleşmesi'nin Yönetim Kurulu Toplantıları başlıklı 11'inci maddesi gereği bilgi ve belgeler toplantıdan makul bir süre önce sunulmuştur./sunulmaktadır."
ÇEMAŞ DÖKÜM SANAYİ A.Ş. Toplantıya göre değişmektedir
ÇEMTAŞ ÇELİK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. EN AZ 7 GÜN
ÇİMBETON HAZIRBETON VE PREFABRİK YAPI ELEMANLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 4
ÇİMENTAŞ İZMİR ÇİMENTO FABRİKASI T.A.Ş. 4
ÇİMSA ÇİMENTO SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yönetim Kurulu toplantısı gündeminde yer alan konular ile ilgili bilgi ve belgeler, eşit bilgi akışı sağlanmak suretiyle, toplantıdan 1 hafta önce Yönetim Kurulu üyelerinin incelemesine sunulmaktadır.
ÇUHADAROĞLU METAL SANAYİ VE PAZARLAMA A.Ş. Yazılı bir düzenleme bulunmamaktadır, üyelerin gerekli inceleme ve değerlendirmeleri yapabilmelerini sağlayacak sürelerde sunulmasına dikkat edilmektedir.
DAGİ GİYİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Bilgi ve belgelerin sunulması için süre belirlenmemiştir.Makul bir süre öncesinde üyelere sunulmaktadır.
DAGİ YATIRIM HOLDİNG A.Ş. Bu yönde belirleme bulunmamaktadır.
DAP GAYRİMENKUL GELİŞTİRME A.Ş. Yönetim Kurulu toplatı gündeminde görüşülecek konulara ilişkin Yönetim Kurulu Üyelerine önceden yeterli süre tanındığından, Yönetim Kurulu çalışma esaslarında verilen süreye ait herhangi bir detaya yer verilmemiştir.
DARDANEL ÖNENTAŞ GIDA SANAYİ A.Ş. Bilgi ve belgelerin toplantı öncesi makul bir süre içinde üyelerimize sunulmasına azami gayret gösterilmektedir.
DATAGATE BİLGİSAYAR MALZEMELERİ TİCARET A.Ş. Yönetim Kurulu toplantısı gündeminde yer alan konular ile ilgili bilgi ve belgeler, eşit bilgi akışı sağlanmak suretiyle, toplantıdan yeterli zaman önce Yönetim Kurulu üyelerinin incelemesine sunulmaktadır.
DEMİSAŞ DÖKÜM EMAYE MAMÜLLERİ SANAYİ A.Ş. Yönetim Kurulu çalışma esaslarında , bilgi ve belgeler herhangi bir esas olmamakla birlikte toplantıdan bir gün önce üyelere sunulmaktadır.
DENGE YATIRIM HOLDİNG A.Ş. 3
DENİZ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Belli bir süre tanımlanmamıştır. Bilgi ve belgelerin toplantı öncesi makul bir süre içinde üyelerimize sunulmasına azami özen gösterilmektedir.
DERİMOD KONFEKSİYON AYAKKABI DERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. En az 3 gün
DERLÜKS YATIRIM HOLDİNG A.Ş. Toplantı gündemine göre 1-3 gün öncesinde sunulmaktadır.
DESA DERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Toplantı gündemine göre 1-15 gün öncesinde sunulmaktadır.
DESPEC BİLGİSAYAR PAZARLAMA VE TİCARET A.Ş. Yönetim Kurulu toplantısı gündeminde yer alan konular ile ilgili bilgi ve belgeler, eşit bilgi akışı sağlanmak suretiyle, toplantıdan yeterli zaman önce Yönetim Kurulu üyelerinin incelemesine sunulmaktadır.
DEVA HOLDİNG A.Ş. -
DİNAMİK ISI MAKİNA YALITIM MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yazılı bir kural olmamakla birlikte uygulamada Yönetim Kurulu toplantı gündeminde yer alan konularla ilgili bilgi ve belgeler eşit bilgi akışının sağlanması amacıyla,toplantıdan yeterli zaman önce yönetim kurulu üyelerinin incelemesine sunulmaktadır.
DİRİTEKS DİRİLİŞ TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 2-3 gün
DİTAŞ DOĞAN YEDEK PARÇA İMALAT VE TEKNİK A.Ş. Şirket Esas Sözleşmesi'nin Yönetim Kurulu Toplantıları başlıklı 13'ncü maddesi gereği bilgi ve belgeler toplantıdan makul bir süre önce sunulmuştur./ sunulmaktadır.
DMR UNLU MAMULLER ÜRETİM GIDA TOPTAN PERAKENDE İHRACAT A.Ş.
DO & CO AKTIENGESELLSCHAFT
DOFER YAPI MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
DOĞAN BURDA DERGİ YAYINCILIK VE PAZARLAMA A.Ş. Şirket Esas Sözleşmesi'nin "Yönetim Kurulu Toplantıları" başlıklı 14'ünci maddesi gereğince bilgi ve belgeler toplantıdan 15 gün önce sunulmuştur/sunulmaktadır.
DOĞAN ŞİRKETLER GRUBU HOLDİNG A.Ş. Yönetim Kurulu toplantısı gündeminde yer alan konular ile ilgili bilgi ve belgeler, eşit bilgi akışı sağlanmak suretiyle, toplantıdan makul bir süre önce yönetim kurulu üyelerinin incelemesine sunulur
DOĞANLAR MOBİLYA GRUBU İMALAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Belli bir süre tanımlanmamıştır. Bilgi ve belgelerin toplantı öncesi makul bir süre içinde üyelerimize sunulmasına azami gayret gösterilmektedir.
DOĞU ARAS ENERJİ YATIRIMLARI A.Ş. 10
DOĞUSAN BORU SANAYİİ VE TİCARET A.Ş. 3
DOĞUŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. En geç 2 gün önce
DOĞUŞ OTOMOTİV SERVİS VE TİCARET A.Ş. 3 Gün
DÖKTAŞ DÖKÜMCÜLÜK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. En fazla 3 iç günü öncesinde
DURAN DOĞAN BASIM VE AMBALAJ SANAYİ A.Ş. 7 gün önce
DYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Toplantı tarihinden asgari iki hafta önce taahhütlü mektupla toplantı gündemi üyelere gönderilmektedir.
EBEBEK MAĞAZACILIK A.Ş.
ECZACIBAŞI YATIRIM HOLDİNG ORTAKLIĞI A.Ş. Toplantı tarihinden en az üç (3) işgünü öncesinde gündem maddeleri ile ilgili hazırlanan dokümanlar sekretarya tarafından Yönetim Kurulu üyelerine iletilir.
E-DATA TEKNOLOJİ PAZARLAMA A.Ş. -
EDİP GAYRİMENKUL YATIRIM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 1 Hafta
EGE ENDÜSTRİ VE TİCARET A.Ş. 7 gün
EGE GÜBRE SANAYİİ A.Ş. 7
EGE PROFİL TİCARET VE SANAYİ A.Ş. 3 gün
EGE SERAMİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 7-10 Gün
EGEPLAST EGE PLASTİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. 1 Gün
EİS ECZACIBAŞI İLAÇ SINAİ VE FİNANSAL YATIRIMLAR SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Toplantı tarihinden en az üç (3) işgünü öncesinde gündem maddeleri ile ilgili hazırlanan dokümanlar sekretarya tarafından Yönetim Kurulu üyelerine iletilir.
EKİZ KİMYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
EKOS TEKNOLOJİ VE ELEKTRİK A.Ş.
EKSUN GIDA TARIM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
ELİTE NATUREL ORGANİK GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. -
EMEK ELEKTRİK ENDÜSTRİSİ A.Ş. Yönetim Kurulu toplantısı gündeminde yer alan konular ile ilgili bilgi ve belgeler, eşit bilgi akışı sağlamak suretiyle, toplantıdan 1 hafta önce Yönetim Kurulu Üyelerinin incelemesine sunulmaktadır.
EMİNİŞ AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
EMLAK KONUT GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 2
ENERJİSA ENERJİ A.Ş. 7
ENERYA ENERJİ A.Ş.
ENKA İNŞAAT VE SANAYİ A.Ş. Gündeme göre değişmektedir.
ENSARİ DERİ GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. -
ERBOSAN ERCİYAS BORU SANAYİİ VE TİCARET A.Ş. -
ERCİYAS ÇELİK BORU SANAYİ A.Ş. 3 gün
EREĞLİ DEMİR VE ÇELİK FABRİKALARI T.A.Ş. 3-5 Gün
ERSAN ALIŞVERİŞ HİZMETLERİ VE GIDA SANAYİ TİCARET A.Ş. Yazılı bir kural olmamakla birlikte uygulamada Yönetim Kurulu toplantı gündeminde yer alan konularla ilgili bilgi ve belgeler eşit bilgi akışının sağlanması amacıyla, toplantıdan yeterli zaman önce yönetim kurulu üyelerinin incelemesine sunulmaktadır.
ERSU MEYVE VE GIDA SANAYİ A.Ş. 1
ESCAR FİLO KİRALAMA HİZMETLERİ A.Ş. 1-3
ESCORT TEKNOLOJİ YATIRIM A.Ş. Belli bir süre tanımlanmamıştır. Bilgi ve belgelerin toplantı öncesi makul bir süre içerisinde üyelerimize sunulmasına azami gayret gösterilmektedir.
ESENBOĞA ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş. Yönetim Kurulu, gündemde yer alan konularla ilgili bilgi ve belgelerin toplantıdan önce tüm üyelere gönderilmesi için asgari bir süre tanımlamamıştır. Fakat gündemin yoğunluğu ve içeriğine uygun olarak tüm bilgi ve belgeler yeterli süre içinde tüm üyelere gönderilmektedir.
ETİLER GIDA VE TİCARİ YATIRIMLAR SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Toplantı gündemine göre değişmektedir.
EURO KAPİTAL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 2
EURO MENKUL KIYMET YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 2
EURO TREND YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 2
EURO YATIRIM HOLDİNG A.Ş. Asgari bir süre olmamakla birlikte toplantıdan önce bilgi ve belge sunulmaktadır.
EUROPAP TEZOL KAĞIT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yazılı bir kural olmamakla birlikte uygulamada Yönetim Kurulu toplantı gündeminde yer alan konularla ilgili bilgi ve belgeler eşit bilgi akışının sağlanması amacıyla,toplantıdan yeterli zaman önce yönetim kurulu üyelerinin incelemesine sunulmaktadır.
EUROPEN ENDÜSTRİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yönetim Kurulu toplantı gündeminde görüşülecek konulara ilişkin Yönetim Kurulu Üyelerine önceden yeterli süre tanındığından, Yönetim Kurulu çalışma esaslarında verilen süreye ait herhangi bir Detaya yer verilmemiştir.
EUROPOWER ENERJİ VE OTOMASYON TEKNOLOJİLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş.
EYG GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. -
FADE GIDA YATIRIM SANAYİ TİCARET A.Ş. Yoktur
FEDERAL-MOGUL İZMİT PİSTON VE PİM ÜRETİM TESİSLERİ A.Ş. Belli bir süre tanımlanmamıştır. Bilgi ve belgelerin toplantı öncesi değerlendirme yapmaya yetecek bir süre içinde üyelerimize sunulmasına azami gayret gösterilmektedir.
FENERBAHÇE FUTBOL A.Ş. Bu yönde bir belirleme bulunmamaktadır.
FLAP KONGRE TOPLANTI HİZMETLERİ OTOMOTİV VE TURİZM A.Ş. 1-7 gün
FONET BİLGİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş. Makul bir sürede bilgi ve belgelerin tüm üyelere gönderilmesi sağlanmaktadır.
FORD OTOMOTİV SANAYİ A.Ş. Bu yönde bir belirleme bulunmamaktadır.
FORMET METAL VE CAM SANAYİ A.Ş. Gerekli bilgi ve belgeler toplantıdan makul bir süre önce sunulmaktadır.
FORTE BİLGİ İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ VE SAVUNMA SANAYİ A.Ş.
FRİGO-PAK GIDA MADDELERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Belirli bir süre olmayıp makul süreler içerisinde gerekli belgeler yönetim kurulu üyelerine sunulmaktadır.
FUZUL GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.
GALATA WIND ENERJİ A.Ş. Yönetim Kurulu toplantısı gündeminde yer alan konular ile ilgili bilgi ve belgeler, eşit bilgi akışı sağlanmak suretiyle, toplantıdan makul bir süre önce yönetim kurulu üyelerinin incelemesine sunulur.
GALATASARAY SPORTİF SINAİ VE TİCARİ YATIRIMLAR A.Ş. Yönetim Kurulu her hafta salı günü saat 15:00 da toplanır.
GARANTİ FAKTORİNG A.Ş. 3
GARANTİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 2 gün önce
GEDİK YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. Yönetim Kurulu çalışma esasları bulunmamaktadır.
GEDİZ AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yönetim Kurulu Toplantı gündeminde yer alan konular ile ilgili bilgi ve belgeler toplantıdan yeterli zaman önce Yönetim Kurulu Üyelerinin incelemelerine sunulmaktadır.Kesin bir zaman bulunmamaktadır.
GELECEK VARLIK YÖNETİMİ A.Ş. Yönetim Kurulu, gündemde yer alan konularla ilgili bilgi ve belgelerin toplantıdan önce tüm üyelere gönderilmesi için asgari bir süre tanımlamamıştır. Fakat gündemin yoğunluğu ve içeriğine uygun olarak tüm bilgi ve belgeler yeterli süre içinde tüm üyelere gönderilmektedir.
GEN İLAÇ VE SAĞLIK ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yazılı bir kural olmamakla birlikte uygulamada Yönetim Kurulu toplantı gündeminde yer alan konularla ilgili bilgi ve belgeler eşit bilgi akışının sağlanması amacıyla, toplantıdan yeterli zaman önce yönetim kurulu üyelerinin incelemesine sunulmaktadır.
GENTAŞ DEKORATİF YÜZEYLER SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 7 gün
GERSAN ELEKTRİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. Bu yönde tanımlama bulunmamaktadır. Toplantı gündemine ilişkin bilgi ve belgeler makul bir süre öncesimde üyelerle paylaşılmaktadır.
GEZİNOMİ SEYAHAT TURİZM TİCARET A.Ş. En az 3 gün
GIPTA OFİS KIRTASİYE VE PROMOSYON ÜRÜNLERİ İMALAT SANAYİ A.Ş.
GİMAT MAĞAZACILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 1 hafta
GİRİŞİM ELEKTRİK SANAYİ TAAHHÜT VE TİCARET A.Ş. Toplantı gündemine göre farklılık göstermektedir.
GLOBAL MENKUL DEĞERLER A.Ş. Yazılı olarak belirlenmemiştir.
GLOBAL YATIRIM HOLDİNG A.Ş. 3 gün
GOODYEAR LASTİKLERİ T.A.Ş. 3 gün
GÖKNUR GIDA MADDELERİ ENERJİ İMALAT İTHALAT İHRACAT TİCARET VE SANAYİ A.Ş.
GÖLTAŞ GÖLLER BÖLGESİ ÇİMENTO SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Asgari bir süre yok ancak yeterli sürede bilgi ve belgeler tüm üyelere gönderilmektedir.
GÖZDE GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 3
GRAINTURK TARIM A.Ş.
GSD DENİZCİLİK GAYRİMENKUL İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Aynı gün içinde bildirilmektedir.
GSD HOLDİNG A.Ş. Aynı gün içinde bildirilmektedir.
GÜBRE FABRİKALARI T.A.Ş. 7 ila 14 gün öncesinde Yönetim Kurulu üyelerine sunulmaktadır.
GÜLER YATIRIM HOLDİNG A.Ş. Belli bir süre tanımlanmamıştır. Bilgi ve belgelerin toplantı öncesi makul bir süre içinde üyelerimize sunulmasına azami gayret gösterilmektedir.
GÜR-SEL TURİZM TAŞIMACILIK VE SERVİS TİCARET A.Ş. Uygulamada yazılı bir kuralımız bulunmamakta birlikte Yönetim Kurulu toplantı gündeminde yer alan bilgi ve belgeler , toplantının yapılacağı günün öncesinde Yönetim kurulu üyelerine sunulmaktadır.
HACI ÖMER SABANCI HOLDİNG A.Ş. 7 Gün
HALK GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 2
HATEKS HATAY TEKSTİL İŞLETMELERİ A.Ş. Toplantı gündemine ilişkin bilgi ve belgeler makul bir süre öncesinde üyelerle paylaşılmaktadır.
HAT-SAN GEMİ İNŞAA BAKIM ONARIM DENİZ NAKLİYAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
HEDEF GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Yoktur
HEDEF HOLDİNG A.Ş. Yoktur
HEKTAŞ TİCARET T.A.Ş. 5 gün
HİDROPAR HAREKET KONTROL TEKNOLOJİLERİ MERKEZİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yazılı bir düzenleme bulunmamaktadır. Üyelerin gerekli inceleme ve değerlendirmeleri yapabilmelerini sağlayacak sürelerde sunulmasına dikkat edilmektedir.
HİTİT BİLGİSAYAR HİZMETLERİ A.Ş. 1 hafta önce
HUB GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Asgari iki gün önce
HUN YENİLENEBİLİR ENERJİ ÜRETİM A.Ş. Bu yönde bir tanımlama bulunmayıp, yönetim kurulu üyelerine bilgilerin sunulma zamanı, yönetim kurulu gündemindeki konu ve süreç dikkate alarak belirlenmekte ve makul bir süre öncesinde üyeler bilgilendirilmektedir.
HÜRRİYET GAZETECİLİK VE MATBAACILIK A.Ş. 7
ICBC TURKEY BANK A.Ş. Bankamız ilkeleri kapsamında, bilgi ve belgeler toplantıdan ortalama beş iş günü önce üyelerin bilgisine sunulmaktadır.
ICU GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 7 gün
INGRAM MİCRO BİLİŞİM SİSTEMLERİ A.Ş. En az 3 gün
INVEO YATIRIM HOLDİNG A.Ş. Yönetim Kurulu çalışma esasları bulunmamaktadır.
INVESTCO HOLDİNG A.Ş. İlgili belgelerin Yönetim Kurulu Üyelerine makul bir sürede gönderilmesine özen gösterilmektedir.
IŞIK PLASTİK SANAYİ VE DIŞ TİCARET PAZARLAMA A.Ş. 7 gün
IŞIKLAR ENERJİ VE YAPI HOLDİNG A.Ş. Toplantıya göre değişmektedir
İDEALİST GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Belirlenmiş bir süre yoktur.
İHLAS EV ALETLERİ İMALAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Bilgi ve belgelerin Yönetim Kurulu Üyelerine makul bir sürede gönderilmesine dikkat edilmektedir.
İHLAS GAYRİMENKUL PROJE GELİŞTİRME VE TİCARET A.Ş. Belli bir süre tanımlanmamış olup, bilgi ve belgeler tüm üyelere toplantıdan makul bir süre önce gönderilmektedir.
İHLAS GAZETECİLİK A.Ş. Belli bir süre tanımlanmamıştır. Bilgi ve belgelerin toplantı öncesi makul bir süre içinde üyelerimize sunulmasına azami gayret gösterilmektedir.
İHLAS HABER AJANSI A.Ş. Belli bir süre tanımlanmamıştır. Bilgi ve belgelerin toplantı öncesi makul bir süre içinde üyelerimize sunulmasına azami gayret gösterilmektedir.
İHLAS HOLDİNG A.Ş. Olağandışı durumlar dışında 3 gün
İHLAS YAYIN HOLDİNG A.Ş. Makul bir süre tanınmıştır.
İMAŞ MAKİNA SANAYİ A.Ş. Bilgi ve belgelerin sunulması için süre belirlenmemiştir.Makul bir süre öncesinde üyelere sunulmaktadır.
İNDEKS BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yönetim Kurulu toplantısı gündeminde yer alan konular ile ilgili bilgi ve belgeler, eşit bilgi akışı sağlanmak suretiyle, toplantıdan yeterli zaman önce Yönetim Kurulu üyelerinin incelemesine sunulmaktadır.
İNFO YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. Yazılı bir düzenleme bulunmamaktadır, üyelerin gerekli inceleme ve değerlendirmeleri yapabilmelerini sağlayacak sürelerde sunulmasına özen gösterilmektedir.
İNTEMA İNŞAAT VE TESİSAT MALZEMELERİ YATIRIM VE PAZARLAMA A.Ş. Toplantı tarihinden en az üç (3) işgünü öncesinde gündem maddeleri ile ilgili hazırlanan dokümanlar sekretarya tarafından Yönetim Kurulu üyelerine iletilir
İPEK DOĞAL ENERJİ KAYNAKLARI ARAŞTIRMA VE ÜRETİM A.Ş. Yönetim Kurulu toplantısı gündeminde yer alan konular ile ilgili bilgi ve belgeler, eşit bilgi akışı sağlanmak suretiyle, toplantıdan makul bir süre önce yönetim kurulu üyelerinin incelemesine sunulur.
İSKENDERUN DEMİR VE ÇELİK A.Ş. 3-5 Gün
İŞ FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. Yönetim Kurulu toplantısına ilişkin bilgi ve belgelerin kural olarak toplantıdan asgari 3 gün öncesinde tüm üyeler ile paylaşılmasına özen gösterilmektedir.
İŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Yönetim Kurulu toplantısına ilişkin bilgi ve belgelerin kural olarak toplantıdan asgari 1 hafta öncesinde tüm üyeler ile paylaşılmasına özen gösterilmektedir.
İŞ GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Ana sözleşmede detaylı bir açıklama bulunduğu için ayrıca Yönetim Kurulu çalışma esasları bulunmamaktadır. Ayrıca ilgili belgeler Yönetim Kurulu Üyelerine makul bir sürede gönderilmesine dikkat edilmektedir
İŞ YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. 3
İŞ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Bilgi ve belgeler toplantının asgari bir gün öncesinde üyeler ile paylaşılıyor
İŞBİR HOLDİNG A.Ş.
İŞBİR SENTETİK DOKUMA SANAYİ A.Ş. Bu konuda yazılı olarak bir süre belirlenmemiştir. Ancak, şirket yönetimi bilgi ve belgeleri toplantılardan makul bir süre önce üyelerin incelemesine sunmaktadır.
İZ YATIRIM HOLDİNG A.Ş. 7
İZDEMİR ENERJİ ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş.
İZMİR DEMİR ÇELİK SANAYİ A.Ş. 15
İZMİR FIRÇA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yazılı bir kural olmamakla birlikte uygulamada Yönetim Kurulu toplantı gündeminde yer alan konularla ilgili bilgi ve belgeler eşit bilgi akışının sağlanması amacıyla,toplantıdan yeterli zaman önce yönetim kurulu üyelerinin incelemesine sunulmaktadır.
JANTSA JANT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. toplantıdan 2 gün önce
KAFEİN YAZILIM HİZMETLERİ TİCARET A.Ş. 1 Gün
KALEKİM KİMYEVİ MADDELER SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yazılı bir kural olmamakla birlikte uygulamada Yönetim Kurulu toplantı gündeminde yer alan konularla ilgili bilgi ve belgeler eşit bilgi akışının sağlanması amacıyla, toplantıdan yeterli zaman önce yönetim kurulu üyelerinin incelemesine sunulmaktadır.
KALESERAMİK ÇANAKKALE KALEBODUR SERAMİK SANAYİ A.Ş.
KAPLAMİN AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Toplantıdan 14 gün önce bilgi ve belgeler üyelere sunulmaktadır.
KARDEMİR KARABÜK DEMİR ÇELİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 2 gün
KAREL ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 7
KARSAN OTOMOTİV SANAYİİ VE TİCARET A.Ş. Yönetim Kurulu çalışma esasları bulunmamaktadır.
KARSU TEKSTİL SANAYİİ VE TİCARET A.Ş. Yönetim Kurulu toplantısı gündeminde yer alan konuların durumuna göre toplantıdan bir hafta önce Yönetim Kurulu üyelerinin incelemesine sunulmaktadır.
KARTAL YENİLENEBİLİR ENERJİ ÜRETİM A.Ş. Bu yönde bir tanımlama bulunmayıp, yönetim kurulu üyelerine bilgilerin sunulma zamanı, yönetim kurulu gündemindeki konu ve süreç dikkate alarak belirlenmekte ve makul bir süre öncesinde üyeler bilgilendirilmektedir.
KARTONSAN KARTON SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 1 Hafta
KATILIMEVİM TASARRUF FİNANSMAN A.Ş. Yazılı bir kural olmamakla birlikte uygulamada Yönetim Kurulu toplantı gündeminde yer alan konularla ilgili bilgi ve belgeler eşit bilgi akışının sağlanması amacıyla, toplantıdan yeterli zaman önce yönetim kurulu üyelerinin incelemesine sunulmaktadır.
KATMERCİLER ARAÇ ÜSTÜ EKİPMAN SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Toplantıdan en az 3 gün önce sunulmaktadır.
KAYSERİ ŞEKER FABRİKASI A.Ş. Bu yönde bir düzenleme bulunmamaktadır.
KENT GIDA MADDELERİ SANAYİİ VE TİCARET A.Ş. 7 Gün
KEREVİTAŞ GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 3
KERVAN GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 1
KERVANSARAY YATIRIM HOLDİNG A.Ş.
KIZILBÜK GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Toplantı konusuna göre değişiklik göstermektedir.
KİLER GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Belli bir süre tanımlanmamıştır. Bilgi ve belgelerin toplantı öncesi makul bir süre içinde üyelerimize sunulmasına azami gayret gösterilmektedir.
KİLER HOLDİNG A.Ş. Belli Bir Süre Tanımlanmamıştır. Bilgi ve Belgelerin toplantı öncesi makul bir süre öncesinde uyelerimize suulmasına azami gayret gösterilmetedir.
KİMTEKS POLİÜRETAN SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Bilgi ve belgelerin toplantıdan kaç gün önceden üyelere sunulacağına ilişkin bilgi yönetim kurulu çalışma esaslarında belirtilmiştir.
KLİMASAN KLİMA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yönetim Kurulu toplantısı gündeminde yer alan konular ile ilgili bilgi ve belgeler, eşit bilgi akışı sağlanmak suretiyle, toplantıdan makul bir süre önce yönetim kurulu üyelerinin incelemesine sunulur.
KOCAER ÇELİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. En az iki gün olmak toplantıdan makul bir süre öncesinde üyeler bilgilendirilmektedir.
KOÇ HOLDİNG A.Ş. Stratejik toplantılarda 1 hafta önce, diğer toplantılarda en az 1 işgünü önce.
KOLEKSİYON MOBİLYA SANAYİ A.Ş. Bir hafta
KONFRUT GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 10
KONTROLMATİK TEKNOLOJİ ENERJİ VE MÜHENDİSLİK A.Ş. Yönetim Kurulu, çalışma esasları uyarınca ilgili bilgi ve belgelerin toplantıdan önce üyelere gönderilmesi için belirli bir süre tanımlamamıştır. Ama gündemin yoğunluğu ve içeriğine uygun olarak bilgi ve belgeler yeterli süre içinde tüm üyelere gönderilmektedir
KONYA ÇİMENTO SANAYİİ A.Ş. Bilgi ve belgelerin sunulması için süre belirlenmemiştir, makul bir süre öncesinde üyelere sunulmaktadır.
KONYA KAĞIT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yönetim Kurulu toplantı gündeminde yer alan konularla ilgili bilgi ve belgeler, toplantıdan yeterli zaman önce Yönetim Kurulu üyelerinin incelemesine sunulmaktadır.
KORAY GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Bu yönde bir belirleme bulunmamaktadır.
KORDSA TEKNİK TEKSTİL A.Ş. 7 Gün
KOROPLAST TEMİZLİK AMBALAJ ÜRÜNLERİ SANAYİ VE DIŞ TİCARET A.Ş. Bilgi ve belgelerin sunulması için bir süre belirlenmemiş olmakla birlikte, makul bir süre önce paylaşılmaya çalışılmaktdır
KOZA ALTIN İŞLETMELERİ A.Ş. Yönetim Kurulu toplantısı gündeminde yer alan konular ile ilgili bilgi ve belgeler, eşit bilgi akışı sağlanmak suretiyle, toplantıdan makul bir süre önce yönetim kurulu üyelerinin incelemesine sunulur.
KOZA ANADOLU METAL MADENCİLİK İŞLETMELERİ A.Ş. Yönetim Kurulu toplantısı gündeminde yer alan konular ile ilgili bilgi ve belgeler, eşit bilgi akışı sağlanmak suretiyle, toplantıdan makul bir süre önce yönetim kurulu üyelerinin incelemesine sunulur.
KOZA POLYESTER SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
KÖRFEZ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 1
KRİSTAL KOLA VE MEŞRUBAT SANAYİ TİCARET A.Ş. 3-4 gün
KRON TEKNOLOJİ A.Ş. 2 Gün
KUŞTUR KUŞADASI TURİZM ENDÜSTRİSİ A.Ş.
KUVVA GIDA TİCARET VE SANAYİ YATIRIMLARI A.Ş.
KUYAŞ YATIRIM A.Ş. En az 1 gün önce
KUZEY BORU A.Ş.
KUZUGRUP GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.
KÜTAHYA PORSELEN SANAYİ A.Ş. Yönetim Kurulu toplantısından 5 gün önce sunulmaktadır.
KÜTAHYA ŞEKER FABRİKASI A.Ş. Kararlar Türk Ticaret Kanunu?nun 390/4?üncü maddesinde yer alan düzenleme çerçevesinde elden dolaştırılmak suretiyle alınmaktadır
LDR TURİZM A.Ş. İş akışına uygun olarak azami özen gösterilmektedir.
LİDER FAKTORİNG A.Ş. 3-5 Gün
LİMAK DOĞU ANADOLU ÇİMENTO SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
LİNK BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ YAZILIMI VE DONANIMI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yönetim Kurulu çalışma esasları uyarınca böyle bir uygulama yoktur.
LOGO YAZILIM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 7
LOKMAN HEKİM ENGÜRÜSAĞ SAĞLIK TURİZM EĞİTİM HİZMETLERİ VE İNŞAAT TAAHHÜT A.Ş. 3
LORAS HOLDİNG A.Ş. Bilgi ve belgelerin sunulması için süre belirlenmemiştir.Makul bir süre öncesinde üyelere sunulmaktadır.
LÜKS KADİFE TİCARET VE SANAYİİ A.Ş. 3 Gün
MACKOLİK İNTERNET HİZMETLERİ TİCARET A.Ş. Yönetim Kurulu toplantı gündemi ve toplantı ile ilgili dökümanlar, toplantıdan 2 gün önce yönetim kurulu üyelerinin incelemelerine sunulur.
MAKİM MAKİNA TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Gündemde yer alan konularla ilgili bilgi ve belgelerin toplantıdan önce tüm üyelere gönderilmesi için asgari bir süre tanımlanmamıştır.
MAKİNA TAKIM ENDÜSTRİSİ A.Ş. 3
MANAS ENERJİ YÖNETİMİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. -
MARGÜN ENERJİ ÜRETİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yönetim Kurulu, gündemde yer alan konularla ilgili bilgi ve belgelerin toplantıdan önce tüm üyelere gönderilmesi için asgari bir süre tanımlamamıştır. Fakat gündemin yoğunluğu ve içeriğine uygun olarak tüm bilgi ve belgeler yeterli süre içinde tüm üyelere gönderilmektedir.
MARKA YATIRIM HOLDİNG A.Ş. -
MARMARİS ALTINYUNUS TURİSTİK TESİSLER A.Ş. Yönetim kurulu, gündemde yer alan konularla ilgili bilgi ve belgelerin toplantıdan önce tüm üyelere gönderilmesi için asgari bir süre tanımlamamıştır ancak yeterli sürede bilgi ve belgeler tüm üyelere gönderilmektedir.
MARSHALL BOYA VE VERNİK SANAYİİ A.Ş. Asgari 5 gün önce
MARTI GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Belli bir süre tanımlanmamıştır. Bilgi ve belgelerin toplantı öncesi makul bir sürede üyelerimize sunulmasına azami gayret gösterilmektedir.
MARTI OTEL İŞLETMELERİ A.Ş. Belli bir süre tanımlanmamıştır. Bilgi ve belgelerin toplantı öncesi makul bir sürede üyelerimize sunulmasına azami gayret gösterilmektedir.
MATRİKS BİLGİ DAĞITIM HİZMETLERİ A.Ş. 1-7 gün
MAVİ GİYİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 5 iş günü
MAZHAR ZORLU HOLDİNG A.Ş. 1 Gün
MEDİTERA TIBBİ MALZEME SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yazılı bir kural olmamakla birlikte uygulamada Yönetim Kurulu toplantı gündeminde yer alan konularla ilgili bilgi ve belgeler eşit bilgi akışının sağlanması amacıyla, toplantıdan yeterli zaman önce yönetim kurulu üyelerinin incelemesine sunulmaktadır.
MEGA METAL SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
MEGA POLİETİLEN KÖPÜK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Toplantıdan 7 gün öncesinde sunulmaktadır.
MEKA BETON SANTRALLERİ İMALAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
MENDERES TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yönetim Kurulu toplantısı gündeminde yer alan konular ile ilgili bilgi ve belgeler, eşit bilgi akışı sağlanması amacıyla toplantıdan yeterli zaman önce Yönetim Kurulu üyelerinin incelemesine sunulmaktadır. Ancak konuya ilişkin yazılı bir kural bulunmamaktadır.
MEPET METRO PETROL VE TESİSLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş. -
MERCAN KİMYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yazılı bir kural olmamakla birlikte uygulamada Yönetim Kurulu toplantı gündeminde yer alan konularla ilgili bilgi ve belgeler eşit bilgi akışının sağlanması amacıyla,toplantıdan yeterli zaman önce yönetim kurulu üyelerinin incelemesine sunulmaktadır.
MERİT TURİZM YATIRIM VE İŞLETME A.Ş. 3-4 Gün
MERKO GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Makul süreler içerisinde bilgi ve belgeler toplantıdan önce üyelere sunulmaktadır.
METEMTUR YATIRIM ENERJİ TURİZM VE İNŞAAT A.Ş. 5
METRO TİCARİ VE MALİ YATIRIMLAR HOLDİNG A.Ş. -
METRO YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. -
MHR GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.
MİA TEKNOLOJİ A.Ş. Yönetim Kurulu, gündemde yer alan konularla ilgili bilgi ve belgelerin toplantıdan önce tüm üyelere gönderilmesi için asgari bir süre tanımlamamıştır. Fakat gündemin yoğunluğu ve içeriğine uygun olarak tüm bilgi ve belgeler yeterli süre içinde tüm üyelere gönderilmektedir
MİGROS TİCARET A.Ş. 3 gün
MİLPA TİCARİ VE SINAİ ÜRÜNLER PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Şirket Esas Sözleşmesi'nin "Yönetim Kurulu Toplantıları" başlıklı 18'inci maddesi gereğince, bilgi ve belgeler toplantıdan 7 gün önce sunulmuştur /sunulmaktadır.
MİSTRAL GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 1
MLP SAĞLIK HİZMETLERİ A.Ş. Yönetim Kurulu Çalışma Esasları'nda net zaman belirtilmemekle birlikte Yönetim Kurulu toplantısı gündeminde yer alan konular ile ilgili bilgi ve belgeler, eşit bilgi akışı sağlanmak suretiyle, toplantıdan yeterli zaman önce Yönetim Kurulu üyelerinin incelemesine sunulmaktadır.
MMC SANAYİ VE TİCARİ YATIRIMLAR A.Ş.
MOBİLTEL İLETİŞİM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Bilgi ve belgeler üyelere makul bir süre öncesinde gönderilmekle birlikte bunun için Yönetim Kurlunca bir asgari süre tanımlanmıştır.
MONDİ TURKEY OLUKLU MUKAVVA KAĞIT VE AMBALAJ SANAYİ A.Ş. En az 2 hafta önce
NASMED ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş. -
NATUREL YENİLENEBİLİR ENERJİ TİCARET A.Ş. Yönetim Kurulu, gündemde yer alan konularla ilgili bilgi ve belgelerin toplantıdan önce tüm üyelere gönderilmesi için asgari bir süre tanımlamamıştır. Fakat gündemin yoğunluğu ve içeriğine uygun olarak tüm bilgi ve belgeler yeterli süre içinde tüm üyelere gönderilmektedir.
NATURELGAZ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yazılı bir kural olmamakla birlikte uygulamada Yönetim Kurulu toplantı gündeminde yer alan konularla ilgili bilgi ve belgeler eşit bilgi akışının sağlanması amacıyla,toplantıdan yeterli zaman önce yönetim kurulu üyelerinin incelemesine sunulmaktadır.
NET HOLDİNG A.Ş. 3 - 4 Gün
NETAŞ TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. 3
NİĞBAŞ NİĞDE BETON SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Toplantıya göre değişmektedir
NUH ÇİMENTO SANAYİ A.Ş. 1-10 gün
NUROL GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Belli bir süre tanımlanmamıştır. Bilgi ve belgelerin toplantı öncesi makul bir süre içerisinde üyelerimize sunulmasına azami gayret gösterilmektedir.
OBA MAKARNACILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
OBASE BİLGİSAYAR VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş. Bilgi ve belgelerin sunulması için süre belirlenmemiştir. Makul bir süre öncesinde üyelere sunulmaktadır.
ODAŞ ELEKTRİK ÜRETİM SANAYİ TİCARET A.Ş. Hayır
OFİS YEM GIDA SANAYİ TİCARET A.Ş.
ONCOSEM ONKOLOJİK SİSTEMLER SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Bu konuda yazılı olarak bir süre belirlenmemiştir. Ancak, şirket yönetimi bilgi ve belgeleri toplantılardan makul bir süre önce üyelerin incelemesine sunmaktadır.
ORÇAY ORTAKÖY ÇAY SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 1 iş günü
ORGE ENERJİ ELEKTRİK TAAHHÜT A.Ş. Toplantı içeriğine göre değişen makul bir süre önce sunulmaktadır.
ORMA ORMAN MAHSULLERİ İNTEGRE SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
OSMANLI YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. Toplantıdan en az 1 gün önce
OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. 2-4
OTOKAR OTOMOTİV VE SAVUNMA SANAYİ A.Ş. Bu yönde bir belirleme bulunmamaktadır.
OTTO HOLDİNG A.Ş.
OYAK ÇİMENTO FABRİKALARI A.Ş. 3 - 5 gün önce
OYAK YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. -
OYAK YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. -
OYLUM SINAİ YATIRIMLAR A.Ş. 1
ÖZAK GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 3-5
ÖZDERİCİ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Konuya ilişkin bir süre tanımlanmamıştır fakat gerekli bilgilerin toplantı öncesinde değerlendirme yapmalarını sağlayacak makul süre içinde Yönetim Kurulu üyelerimize ulaştırılmasına azami gayret gösterilmektedir.
ÖZERDEN AMBALAJ SANAYİ A.Ş. Yönetim Kurulu toplantısı gündeminde yer alan konular ile ilgili bilgi ve belgeler, eşit bilgi akışı sağlanmak suretiyle, toplantıdan yeterli zaman önce Yönetim Kurulu üyelerinin incelemesine sunulmaktadır. Net zaman belirtilmemiştir.
ÖZSU BALIK ÜRETİM A.Ş. Yönetim Kurulu toplantısı gündeminde yer alan konular ile ilgili bilgi ve belgeler, eşit bilgi akışı sağlanması amacıyla toplantıdan yeterli zaman önce Yönetim Kurulu üyelerinin incelemesine sunulmaktadır. Ancak konuya ilişkin yazılı bir kural bulunmamaktadır.
PAMEL YENİLENEBİLİR ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş. İlgili belgeler Yönetim Kurulu Üyelerine makul bir sürede gönderilmesine dikkat edilmektedir.
PANELSAN ÇATI CEPHE SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. -
PANORA GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 2 gün önce
PAPİLON SAVUNMA TEKNOLOJİ VE TİCARET A.Ş. Gündemin yoğunluğuna bağlı olarak gerekli süre öncesinde sunulmaktadır
PARDUS GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Yönetim kurulu çalışma esasları esas sözleşmede düzenlenmiş olup, ayrıca yönetim kurulu çalışma esaslarına ilişkin bir prosedür bulunmamaktadır. İlgili belgeler yönetim kurulu üyelerine makul bir süred gönderilmektedir.
PARK ELEKTRİK ÜRETİM MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 3
PARSAN MAKİNA PARÇALARI SANAYİİ A.Ş. En az 7 gün önce
PASİFİK DONANIM VE YAZILIM BİLGİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş.
PASİFİK EURASİA LOJİSTİK DIŞ TİCARET A.Ş.
PASİFİK GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 2
PC İLETİŞİM VE MEDYA HİZMETLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş. -
PEGASUS HAVA TAŞIMACILIĞI A.Ş. 1 Hafta
PEKER GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 1
PENGUEN GIDA SANAYİ A.Ş. 3
PENTA TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ DAĞITIM TİCARET A.Ş. 3
PERA GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Uygulamada genellikle 2 gün
PERGAMON STATUS DIŞ TİCARET A.Ş. Belli bir süre tanımlanmamıştır. Bilgi ve belgelerin toplantı öncesi makul bir süre içinde üyelerimize sunulmasına azami gayret gösterilmektedir.
PETKİM PETROKİMYA HOLDİNG A.Ş. En az 3 gün önce (Esas sözleşme gereği)
PETROKENT TURİZM A.Ş. Yönetim kurulu, gündemde yer alan konularla ilgili bilgi ve belgelerin toplantıdan önce tüm üyelere gönderilmesi için asgari bir süre tanımlamamıştır ancak yeterli sürede bilgi ve belgeler tüm üyelere gönderilmektedir.
PINAR ENTEGRE ET VE UN SANAYİİ A.Ş. 2 Hafta önce sunulmaktadır.
PINAR SU VE İÇECEK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 2 Hafta önce sunulmaktadır.
PINAR SÜT MAMULLERİ SANAYİİ A.Ş. 2 Hafta önce sunulmaktadır.
PLASTİKKART AKILLI KART İLETİŞİM SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. -
PLATFORM TURİZM TAŞIMACILIK GIDA İNŞAAT TEMİZLİK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Uygulamada yazılı bir kuralımız bulunmamakta birlikte Yönetim Kurulu toplantı gündeminde yer alan bilgi ve belgeler , toplantının yapılacağı günün öncesinde Yönetim kurulu üyelerine sunulmaktadır.
POLİSAN HOLDİNG A.Ş. Makul bir sürede sunulmaktadır.
POLİTEKNİK METAL SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Toplantı gündeminde yer alan konularla ilgili bilgi ve belgelerin Yönetim Kuruluna gönderilmesine ilişkin asgari bir süre olmamakla birlikte iş akışına uygun olarak azami gayret gösterilmektedir.
PRİZMA PRES MATBAACILIK YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 1-5
QNB FİNANS FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. 1 Hafta
QNB FİNANSBANK A.Ş. Bilgi ve belgeler, Yönetim Kurulu toplantısından asgari 5 gün önce üyelerin bilgisine sunulmaktadır
QUA GRANITE HAYAL YAPI VE ÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş. En az 3 gün
RAİNBOW POLİKARBONAT SANAYİ TİCARET A.Ş. 2
RAL YATIRIM HOLDİNG A.Ş. Belli bir süre tanımlanmamıştır. Bilgi ve belgelerin toplantı öncesi makul bir süre içinde üyelerimize sunulmasına azami gayret gösterilmektedir.
RAY SİGORTA A.Ş. 15
REEDER TEKNOLOJİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
REYSAŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Bu yönde bir belirleme bulunmamaktadır.
REYSAŞ TAŞIMACILIK VE LOJİSTİK TİCARET A.Ş. Bu yönde bir belirleme bulunmamaktadır.
RODRİGO TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 3-5
ROYAL HALI İPLİK TEKSTİL MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
RTA LABORATUVARLARI BİYOLOJİK ÜRÜNLER İLAÇ VE MAKİNE SANAYİ TİCARET A.Ş. Belli bir süre tanımlanmamıştır. Bilgi ve belgelerin toplantı öncesi makul bir süre içinde üyelerimize sunulmasına azami gayret gösterilmektedir.
RUBENİS TEKSTİL SANAYİ TİCARET A.Ş. Yönetim Kurulu toplantısı gündeminde yer alan konular ile ilgili bilgi ve belgeler, eşit bilgi akışı sağlanmak suretiyle, toplantıdan 10 takvim günü öncesinde Yönetim Kurulu üyelerinin incelemesine sunulmaktadır.
SAFKAR EGE SOĞUTMACILIK KLİMA SOĞUK HAVA TESİSLERİ İHRACAT İTHALAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 3
SAN-EL MÜHENDİSLİK ELEKTRİK TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Toplantılardan Makul Süre Önce
SANİCA ISI SANAYİ A.Ş. -
SANİFOAM ENDÜSTRİ VE TÜKETİM ÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş. 3 gün
SANKO PAZARLAMA İTHALAT İHRACAT A.Ş. Toplantı gündemine ilişkin bilgi ve belgeler makul bir süre içerisinde üyeler ile paylaşılmaktadır
SARAY MATBAACILIK KAĞITÇILIK KIRTASİYECİLİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. Yönetim Kurulu toplantı gündeminde yer alan konularla ilgili bilgi ve belgeler eşit bilgi akışının sağlanması amacıyla,toplantıdan yeterli zaman önce yönetim kurulu üyelerinin incelemesine sunulmaktadır.
SARKUYSAN ELEKTROLİTİK BAKIR SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 4 gün
SASA POLYESTER SANAYİ A.Ş. 3-5
SAY YENİLENEBİLİR ENERJİ EKİPMANLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Değişkendir.
SDT UZAY VE SAVUNMA TEKNOLOJİLERİ A.Ş.
SEKURO PLASTİK AMBALAJ SANAYİ A.Ş. Kapsama göre değişmekle beraber 2 gün
SELÇUK ECZA DEPOSU TİCARET VE SANAYİ A.Ş. -
SELÇUK GIDA ENDÜSTRİ İHRACAT İTHALAT A.Ş. 3 Gün
SELVA GIDA SANAYİ A.Ş. Bilgi ve belgelerin sunulması için süre belirlenmemiştir.Makul bir süre öncesinde üyelere sunulmaktadır.
SENKRON SİBER GÜVENLİK YAZILIM VE BİLİŞİM ÇÖZÜMLERİ A.Ş. 1
SERVET GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Toplantı konusuna göre değişiklik göstermektedir
SEYİTLER KİMYA SANAYİ A.Ş. Yoktur
SİLVERLİNE ENDÜSTRİ VE TİCARET A.Ş. 3-5
SİNPAŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Toplantı konusuna göre değişiklik göstermektedir
SKYALP FİNANSAL TEKNOLOJİLER VE DANIŞMANLIK A.Ş. Yoktur
SMART GÜNEŞ ENERJİSİ TEKNOLOJİLERİ ARAŞTIRMA GELİŞTİRME ÜRETİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 2 gün
SMARTİKS YAZILIM A.Ş. Ortalama 2 gün olmak üzere makul sürede sunulmaktadır.
SODAŞ SODYUM SANAYİİ A.Ş.
SÖKE DEĞİRMENCİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yoktur.
SÖKTAŞ TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yönetim kurulu toplantısı gündeminde yer alan konular ile ilgili bilgi ve belgeler, eşit bilgi akışı sağlanmak suretiyle, toplantıdan makul bir süre önce yönetim kurulu üyelerinin incelemesine sunulur
SÖNMEZ FİLAMENT SENTETİK İPLİK VE ELYAF SANAYİ A.Ş. Kapsama göre değişmekle beraber 2 gün
SÖNMEZ PAMUKLU SANAYİİ A.Ş. Kapsama göre değişmekle beraber 2 gün
SUMAŞ SUNİ TAHTA VE MOBİLYA SANAYİ A.Ş.
SUN TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yönetim Kurulu toplantı gündeminde yer alan konularla ilgili bilgi ve belgeler eşit bilgi akışının sağlanması amacıyla,toplantıdan 3 gün önce yönetim kurulu üyelerinin incelemesine sunulmasına dair süre tanınmıştır.
SUR TATİL EVLERİ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.
SUWEN TEKSTİL SANAYİ PAZARLAMA A.Ş. Yönetim kurulu üyeleri başkan tarafından toplantı için önerilen gündemi toplantıdan en az beş (5) iş günü öncesinden yazılı bildirim ile alacaklardır
ŞEKER FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. Yönetim Kurulu çalışma esasları uyarınca, bilgi ve belgelerin toplantıdan 1 hafta önce üyelere sunulmaktadır.
ŞEKER GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. -
ŞEKER YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. Yazılı olarak belirlenmemiştir
ŞEKERBANK T.A.Ş. Yönetim Kurulu çalışma esasları uyarınca, bilgi ve belgeler toplantıdan 1 hafta önce üyelere sunulmaktadır.
ŞOK MARKETLER TİCARET A.Ş. 3
TAB GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
TAPDİ OKSİJEN ÖZEL SAĞLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş. Yazılı bir kural olmamakla birlikte uygulamada Yönetim Kurulu toplantı gündeminde yer alan konularla ilgili bilgi ve belgeler eşit bilgi akışının sağlanması amacıyla,toplantıdan yeterli zaman önce yönetim kurulu üyelerinin incelemesine sunulmaktadır.
TARKİM BİTKİ KORUMA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
TAT GIDA SANAYİ A.Ş. Bu yönde bir belirleme bulunmamaktadır.
TATLIPINAR ENERJİ ÜRETİM A.Ş.
TAV HAVALİMANLARI HOLDİNG A.Ş. En az 7 gün önce Yönetim Kurulu Üyelerine sunulmaktadır.
TEK-ART İNŞAAT TİCARET TURİZM SANAYİ VE YATIRIMLAR A.Ş. 1
TEKFEN HOLDİNG A.Ş. Toplantı tarihinden 1 hafta önce sunulmaktadır.
TEKNOSA İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş. 4 gün
TEMAPOL POLİMER PLASTİK VE İNŞAAT SANAYİ TİCARET A.Ş. Makul Sürede
TERA YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş.
TETAMAT GIDA YATIRIMLARI A.Ş. 5
TGS DIŞ TİCARET A.Ş. 3 gün
TOFAŞ TÜRK OTOMOBİL FABRİKASI A.Ş. Bu yönde bir tanımlama bulunmayıp, yönetim kuruluı üyelerine bilgilerin sunulma zamanı, yönetim kurulu gündemindeki konu ve süreç dikkate alınarak belirlenmektedir.
TORUNLAR GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 5 Gün
TRABZON LİMAN İŞLETMECİLİĞİ A.Ş. -
TRABZONSPOR SPORTİF YATIRIM VE FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ TİCARET A.Ş. -
TREND GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 1
TSKB GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 2
TUĞÇELİK ALÜMİNYUM VE METAL MAMÜLLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 3
TUKAŞ GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yazılı bir kural olmamakla birlikte uygulamada Yönetim Kurulu toplantı gündeminde yer alan konularla ilgili bilgi ve belgeler eşit bilgi akışının sağlanması amacıyla,toplantıdan yeterli zaman önce yönetim kurulu üyelerinin incelemesine sunulmaktadır.
TURCAS PETROL A.Ş. 7 gün
TUREKS TURİZM TAŞIMACILIK A.Ş. Belli bir süre tanımlanmamıştır. Bilgi ve belgelerin toplantı öncesi makul bir süre içinde üyelerimize sunulmasına azami gayret gösterilmektedir.
TUREKS TURUNÇ MADENCİLİK İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş.
TURK İLAÇ VE SERUM SANAYİ A.Ş. -
TURKCELL İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş. Toplantıdan 5 gün önce.
TÜMOSAN MOTOR VE TRAKTÖR SANAYİ A.Ş. Yönetim Kurulu Üyelerine makul bir sürede gönderilmesine dikkat edilmektedir.
TÜPRAŞ-TÜRKİYE PETROL RAFİNERİLERİ A.Ş. 1 hafta içerisinde
TÜRK HAVA YOLLARI A.O. 3
TÜRK PRYSMİAN KABLO VE SİSTEMLERİ A.Ş. Yönetim Kurulu toplantısı gündeminde yer alan konular ile ilgili bilgi ve belgeler, eşit bilgi akışı sağlanmak suretiyle, toplantıdan yeterli zaman önce Yönetim Kurulu üyelerinin incelemesine sunulmaktadır. Net zaman belirtilmemiştir.
TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. 10 Gün
TÜRK TRAKTÖR VE ZİRAAT MAKİNELERİ A.Ş. Bu yönde bir belirleme bulunmamaktadır.
TÜRK TUBORG BİRA VE MALT SANAYİİ A.Ş. 5
TÜRKER PROJE GAYRİMENKUL VE YATIRIM GELİŞTİRME A.Ş. Asgari 2 gün önce
TÜRKİYE GARANTİ BANKASI A.Ş. Ortalama 4-5 gün.
TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. 3-4 gün
TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş. Türkiye İş Bankası A.Ş. Yönetim Kurulu Çalışma Usül ve Esasları Yönergesinin II/4/b maddesi uyarınca gündem ve önergelerin birer sureti değerlendirme yapmalarına olanak sağlamak amacıyla üyelere toplantı tarihinden inceleme yapmaya yetecek makul bir süre önce gönderilir.
TÜRKİYE KALKINMA VE YATIRIM BANKASI A.Ş. 3-7 Gün
TÜRKİYE SINAİ KALKINMA BANKASI A.Ş. 4
TÜRKİYE SİGORTA A.Ş. 7
TÜRKİYE ŞİŞE VE CAM FABRİKALARI A.Ş. Minimum 5 gün önce
TÜRKİYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O. Yönetim Kurulu Toplantısı'na ait gündem dosyaları, değişkenlik göstermekle birlikte toplantı gününden en az 2 gün önce Üyelerimize sunulmaktadır.
UFUK YATIRIM YÖNETİM VE GAYRİMENKUL A.Ş. -
ULAŞLAR TURİZM ENERJİ TARIM GIDA VE İNŞAAT YATIRIMLARI A.Ş. -
ULUSAL FAKTORİNG A.Ş. 10 gün
ULUSOY ELEKTRİK İMALAT TAAHHÜT VE TİCARET A.Ş. 1 hafta önce
ULUSOY UN SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 3
UMPAŞ HOLDİNG A.Ş.
UŞAK SERAMİK SANAYİ A.Ş. 7-10 GÜN
UZERTAŞ BOYA SANAYİ TİCARET VE YATIRIM A.Ş.
ÜLKER BİSKÜVİ SANAYİ A.Ş. 7
ÜNLÜ YATIRIM HOLDİNG A.Ş. Bu yönde bir düzenleme bulunmamaktadır.
VAKIF FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. 2 gün önce
VAKIF GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 2
VAKIF MENKUL KIYMET YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Bilgi ve belgelerin toplantı öncesinde Kurul Üyelerine makul bir sürede sunulmasına azami özen gösterilmektedir, süre tanımlanmamıştır
VAKKO TEKSTİL VE HAZIR GİYİM SANAYİ İŞLETMELERİ A.Ş. Yazılı bir düzenleme bulunmamaktadır, üyelerin gerekli inceleme ve değerlendirmeleri yapabilmelerini sağlayacak sürelerde sunulmasına dikkat edilmektedir.
VANET GIDA SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş. -
VBT YAZILIM A.Ş. 1
VERA KONSEPT GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.
VERUSA HOLDİNG A.Ş. İlgili belgelerin Yönetim Kurulu Üyelerine makul bir sürede gönderilmesine özen gösterilmektedir.
VERUSATURK GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. İlgili belgeler Yönetim Kurulu Üyelerine makul bir sürede gönderilmesine özen gösterilmektedir.
VESTEL BEYAZ EŞYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 1 hafta önce.
VESTEL ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 1 hafta önce.
VİKİNG KAĞIT VE SELÜLOZ A.Ş. 2 Hafta önce sunulmaktadır.
YAPI VE KREDİ BANKASI A.Ş. İlkesel olarak bir hafta önce.
YAPRAK SÜT VE BESİ ÇİFTLİKLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Bulunmamaktadır.
YATAŞ YATAK VE YORGAN SANAYİ TİCARET A.Ş. 7
YAYLA AGRO GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Bu konuda yazılı olarak bir süre belirlenmemiştir. Ancak, Şirket yönetimi bilgi ve belgeleri toplantılardan makul bir süre önce üyelerin incelemesine sunmaktadır.
YAYLA ENERJİ ÜRETİM TURİZM VE İNŞAAT TİCARET A.Ş. Toplantı gündemine göre 1-15 gün öncesinde sunulmaktadır.
YENİ GİMAT GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Ana sözleşmede detaylı bir açıklama bulunduğu için ayrıca Yönetim Kurulu çalışma esasları bulunmamaktadır. Ayrıca ilgili belgeler Yönetim Kurulu Üyelerine makul bir sürede gönderilmesine dikkat edilmektedir.
YEO TEKNOLOJİ ENERJİ VE ENDÜSTRİ A.Ş. Belirli bir süre tanımlanmamıştır. Bilgi ve belgeler toplantı öncesi makul bir süre içerisinde üyelerimize sunulmaktadır.
YEŞİL GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 15 gün
YEŞİL YAPI ENDÜSTRİSİ A.Ş. 1-3
YEŞİL YATIRIM HOLDİNG A.Ş. 7 Gün
YİBİTAŞ YOZGAT İŞÇİ BİRLİĞİ İNŞAAT MALZEMELERİ TİCARET VE SANAYİ A.Ş.
YONGA MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
YÜKSELEN ÇELİK A.Ş. 4 gün
YÜNSA YÜNLÜ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Toplantı gündemine göre en fazla 1 hafta öncesinde sunulmaktadır.
ZEDUR ENERJİ ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş. Yönetim Kurulu, gündemde yer alan konularla ilgili bilgi ve belgelerin toplantıdan önce tüm üyelere gönderilmesi için asgari bir süre tanımlamamıştır. Fakat gündemin yoğunluğu ve içeriğine uygun olarak tüm bilgi ve belgeler yeterli süre içinde tüm üyelere gönderilmektedir.
ZİRAAT GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 3
ZORLU ENERJİ ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş. İlgili bilgi ve belgeler, toplantıdan yeterli zaman önce Yönetim Kurulu üyelerinin incelemesine sunulmaktadır.
1000 YATIRIMLAR HOLDİNG A.Ş.
Word Olarak İndir Excel Olarak İndir Yazdır