Şirket Yönetim kurulu çalışma esasları uyarınca, bilgi ve belgelerin toplantıdan kaç gün önce üyelere sunulduğu
ACISELSAN ACIPAYAM SELÜLOZ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. İlgili belgeler Yönetim Kurulu Üyelerine makul bir sürede gönderilmesine dikkat edilmektedir.
ADEL KALEMCİLİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. 3-5 Gün
ADESE GAYRİMENKUL YATIRIM A.Ş. Bilgi ve belgelerin sunulması için süre belirlenmemiştir.Makul bir süre öncesinde üyelere sunulmaktadır.
AFYON ÇİMENTO SANAYİ T.A.Ş. Yönetim Kurulu toplantısı gündeminde yer alan konular ile ilgili bilgi ve belgeler, eşit bilgi akışı sağlanmak suretiyle, toplantıdan 1 hafta önce Yönetim Kurulu üyelerinin incelemesine sunulmaktadır.
AG ANADOLU GRUBU HOLDİNG A.Ş. Yönetim Kurulu toplantısı gündeminde yer alan konular ile ilgili bilgi, belge ve sunumlar, eşit bilgi akışı sağlanmak suretiyle, toplantıdan 3 ila 5 gün önce Yönetim Kurulu üyelerinin incelemesine sunulmaktadır.
AGESA HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş. 7 gün
AKBANK T.A.Ş. Bankamız uygulamasında ortalama 2 gün önce sunulmaktadır.
AKÇANSA ÇİMENTO SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 14 gün
AKDENİZ YATIRIM HOLDİNG A.Ş. 1
AKENERJİ ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş. 2020 Yılında yapılan 6 adet Yönetim Kurulu Toplantısına ait bilgi ve belgeler, toplantılardan ortalama 9,5 gün önce Yönetim Kurulu üyelerine gönderilmiştir.
AKFEN GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Belli bir süre tanımlanmamıştır. Bilgi ve belgelerin toplantı öncesi makul bir süre içinde üyelerimize sunulmasına azami gayret gösterilmektedir.
AKIN TEKSTİL A.Ş. 1 Hafta
AKİŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 3
AKMERKEZ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Yönetim Kurulu toplantı gündeminde yer alan konular ile ilgili bilgi ve belgeler, eşit bilgi akışı sağlanmak suretiyle, toplantıdan yeterli zaman önce yönetim kurulu üyelerinin incelemesine sunulmaktadır.
AKSA AKRİLİK KİMYA SANAYİİ A.Ş. En az 3 Gün
AKSA ENERJİ ÜRETİM A.Ş. 7 gün
AKSİGORTA A.Ş. 7 gün
AKSU ENERJİ VE TİCARET A.Ş. Makul Süre İçerisinde
ALARKO CARRIER SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 3
ALARKO GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 3
ALARKO HOLDİNG A.Ş. 3
ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI A.Ş. Yönetim Kurulu çalışma esasları uyarınca, bilgi ve belgelerin toplantıdan 1 hafta önce üyelere sunulmaktadır.
ALCATEL LUCENT TELETAŞ TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. En az iki gün önce
ALKİM ALKALİ KİMYA A.Ş. Yönetim Kurulu toplantısı gündeminde yer alan konular ile ilgili bilgi ve belgeler, eşit bilgi akışı sağlanmak suretiyle, toplantıdan 10 takvim günü öncesinde Yönetim Kurulu üyelerinin incelemesine sunulmaktadır.
ALKİM KAĞIT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yazılı bir kural olmamakla birlikte, eşit bilgi akışı sağlanarak, toplantıdan yeterli zaman önce sunulmaktadır.
ALTIN YUNUS ÇEŞME TURİSTİK TESİSLER A.Ş. 2 Hafta önce sunulmaktadır.
ALTINYAĞ MADENCİLİK VE ENERJİ YATIRIMLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ 5
ANADOLU EFES BİRACILIK VE MALT SANAYİİ A.Ş. Yönetim Kurulu toplantısına ilişkin bilgi, belge ve sunumlar ilgili toplantılardan 3 ila 5 gün öncesinde Yönetim Kurulu'nun bilgi ve incelemesine sunulmaktadır.
ANADOLU HAYAT EMEKLİLİK A.Ş. 3 - 7 gün
ANADOLU ISUZU OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Bu konuda yazılı olarak bir süre belirlenmemiştir; ancak Şirket Yönetimi bilgi ve belgeleri toplantılardan makul bir süre önce üyelere sunmakta ve bu sürenin en az 3 gün olmasına özen gösterilmektedir.
ANATOLİA TANI VE BİYOTEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ ARAŞTIRMA GELİŞTİRME SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
ANEL ELEKTRİK PROJE TAAHHÜT VE TİCARET A.Ş. Bu yönde bir tanımlama bulunmayıp, yönetim kuruluı üyelerine bilgilerin sunulma zamanı, yönetim kurulu gündemindeki konu ve süreç dikkate alınarak belirlenmektedir.
ARÇELİK A.Ş. 7
ARD GRUP BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ A.Ş. Toplantıdan 7 gün öncesinde sunulmaktadır.
ARENA BİLGİSAYAR SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Söz konusu bilgiler Yönetim Kurulu üyelerine en az 3 gün önce sunulur.
ARMADA BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. En az 7 gün
ARSAN TEKSTİL TİCARET VE SANAYİ A.Ş. Yönetim kurulu çalışma esasları uyarınca, bilgi ve belgeler toplantıdan makul bir süre önce sunulmaktadır.
ARZUM ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yazılı bir kural olmamakla birlikte uygulamada Yönetim Kurulu toplantı gündeminde yer alan konularla ilgili bilgi ve belgeler eşit bilgi akışının sağlanması amacıyla,toplantıdan yeterli zaman önce yönetim kurulu üyelerinin incelemesine sunulmaktadır.
ASELSAN ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 3
ATA GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Belli bir süre tanımlanmamıştır. Bilgi ve belgelerin toplantı öncesi makul bir süre içerisinde üyelerimize sunulmasına özen gösterilmiştir.
ATAKULE GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 3-5 Gün
ATLANTİS YATIRIM HOLDİNG A.Ş.
ATLAS MENKUL KIYMETLER YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. -
ATP TİCARİ BİLGİSAYAR AĞI VE ELEKTRİK GÜÇ KAYNAKLARI ÜRETİM PAZARLAMA VE TİCARET A.Ş.
A.V.O.D. KURUTULMUŞ GIDA VE TARIM ÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş. 2 gün
AVRASYA GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. -
AVRASYA PETROL VE TURİSTİK TESİSLER YATIRIMLAR A.Ş. -
AVRUPA YATIRIM HOLDİNG A.Ş.
AYDEM YENİLENEBİLİR ENERJİ A.Ş.
AYEN ENERJİ A.Ş. BİR SÜRE TANIMLANMAMIŞTIR. BİLGİ VE BELGELERİN TOPLANTI ÖNCESİ MAKUL BİR SÜRE İÇİNDE ÜYELERİMİZE SUNULMASINDA AZAMİ GAYRET GÖSTERİLMEKTEDİR.
AYES ÇELİK HASIR VE ÇİT SANAYİ A.Ş.
AYGAZ A.Ş. Bu yönde bir tanımlama bulunmayıp, bilgi ve belgeler yönetim kurulu gündemindeki konu ve süreç dikkate alınarak belirlenmekte ve yeterli sürede tüm üyelere gönderilmektedir.
BAGFAŞ BANDIRMA GÜBRE FABRİKALARI A.Ş. -
BAK AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 1 hafta önce sunulmaktadır.
BALATACILAR BALATACILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
BANTAŞ BANDIRMA AMBALAJ SANAYİ TİCARET A.Ş. 3-5 Gün
BANVİT BANDIRMA VİTAMİNLİ YEM SANAYİİ A.Ş. 1-3 gün
BAŞKENT DOĞALGAZ DAĞITIM GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.
BAŞTAŞ BAŞKENT ÇİMENTO SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
BATIÇİM BATI ANADOLU ÇİMENTO SANAYİİ A.Ş. 5 Gün
BATISÖKE SÖKE ÇİMENTO SANAYİİ T.A.Ş. 5 Gün
BAYRAK EBT TABAN SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
BERA HOLDİNG A.Ş. -
BERKOSAN YALITIM VE TECRİT MADDELERİ ÜRETİM VE TİCARET A.Ş. Yönetim Kurulu toplantıları üyelere daha önceden dağıtılan gündeme göre yapılır.
BEŞİKTAŞ FUTBOL YATIRIMLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yazılı bir düzenleme bulunmamaktadır, üyelerin gerekli inceleme ve değerlendirmeleri yapabilmelerini sağlayacak sürelerde sunulmasına dikkat edilmektedir.
BEYAZ FİLO OTO KİRALAMA A.Ş. 1-3
BİLİCİ YATIRIM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yönetim Kurulu toplantısı gündeminde yer alan konular ile ilgili bilgi ve belgeler, eşit bilgi akışı sağlanmak suretiyle, toplantıdan yeterli zaman önce Yönetim Kurulu üyelerinin incelemesine sunulmaktadır. Net zaman belirtilmemiştir.
BİM BİRLEŞİK MAĞAZALAR A.Ş. 7 gün
BİOTREND ÇEVRE VE ENERJİ YATIRIMLARI A.Ş.
BİRKO BİRLEŞİK KOYUNLULULAR MENSUCAT TİCARET VE SANAYİ A.Ş.
BİRLEŞİM MÜHENDİSLİK ISITMA SOĞUTMA HAVALANDIRMA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
BİRLİK MENSUCAT TİCARET VE SANAYİ İŞLETMESİ A.Ş. 3 GÜN
BİZİM TOPTAN SATIŞ MAĞAZALARI A.Ş. 5
BMS ÇELİK HASIR SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
BOĞAZİÇİ BETON SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
BORUSAN MANNESMANN BORU SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 7
BORUSAN YATIRIM VE PAZARLAMA A.Ş. 15 gün
BOSCH FREN SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Kesin bir süre belirtilmemekle beraber,ilgili belgeler Yönetim Kurulu Üyelerine makul bir sürede gönderilmesine dikkat edilmektedir.
BOSSA TİCARET VE SANAYİ İŞLETMELERİ T.A.Ş. 3-4 gün
BRİSA BRIDGESTONE SABANCI LASTİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 7 gün
BURÇELİK BURSA ÇELİK DÖKÜM SANAYİİ A.Ş. Kesin bir süre belirtilmemekle beraber ilgili belgelerin yönetim kurulu üyelerine makul bir sürede gönderilmesine dikkat edilmektedir.
BURÇELİK VANA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Kesin bir süre belirtilmemekle beraber ilgili belgelerin yönetim kurulu üyelerine makul bir sürede gönderilmesine dikkat edilmektedir.
BURSA ÇİMENTO FABRİKASI A.Ş. 7 Gün
CARREFOURSA CARREFOUR SABANCI TİCARET MERKEZİ A.Ş. Süreye ilişkin bir belirleme bulunmamaktadır.
CASA EMTİA PETROL KİMYEVİ VE TÜREVLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş.
CEO EVENT MEDYA A.Ş. 1
COCA-COLA İÇECEK A.Ş. Bu konuda yazılı olarak bir süre belirlenmemiştir. Ancak, Şirket Yönetimi bilgi ve belgeleri toplantılardan makul bir süre önce üyelere sunmakta ve bu sürenin en az 3 gün olmasına özen gösterilmektedir.
COSMOS YATIRIM HOLDİNG A.Ş.
CREDITWEST FAKTORİNG A.Ş. 2 gün önce
ÇAN2 TERMİK A.Ş.
ÇELEBİ HAVA SERVİSİ A.Ş. 3
ÇELİK HALAT VE TEL SANAYİİ A.Ş. "Şirket Esas Sözleşmesi'nin Yönetim Kurulu Toplantıları başlıklı 11'inci maddesi gereği bilgi ve belgeler toplantıdan makul bir süre önce sunulmuştur./sunulmaktadır."
ÇEMAŞ DÖKÜM SANAYİ A.Ş. Toplantıya göre değişmektedir
ÇEMTAŞ ÇELİK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. EN AZ 7 GÜN
ÇİMBETON HAZIRBETON VE PREFABRİK YAPI ELEMANLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 4
ÇİMENTAŞ İZMİR ÇİMENTO FABRİKASI T.A.Ş. 4
ÇİMSA ÇİMENTO SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yönetim Kurulu toplantısı gündeminde yer alan konular ile ilgili bilgi ve belgeler, eşit bilgi akışı sağlanmak suretiyle, toplantıdan 1 hafta önce Yönetim Kurulu üyelerinin incelemesine sunulmaktadır.
ÇUHADAROĞLU METAL SANAYİ VE PAZARLAMA A.Ş. Yazılı bir düzenleme bulunmamaktadır, üyelerin gerekli inceleme ve değerlendirmeleri yapabilmelerini sağlayacak sürelerde sunulmasına dikkat edilmektedir.
DAGİ GİYİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Bu yönde bir belirleme bulunmamaktadır.
DAGİ YATIRIM HOLDİNG A.Ş. Bu yönde belirleme bulunmamaktadır.
DARDANEL ÖNENTAŞ GIDA SANAYİ A.Ş.
DATAGATE BİLGİSAYAR MALZEMELERİ TİCARET A.Ş. Yönetim Kurulu toplantısı gündeminde yer alan konular ile ilgili bilgi ve belgeler, eşit bilgi akışı sağlanmak suretiyle, toplantıdan yeterli zaman önce Yönetim Kurulu üyelerinin incelemesine sunulmaktadır.
DEMİSAŞ DÖKÜM EMAYE MAMÜLLERİ SANAYİ A.Ş. Yönetim Kurulu çalışma esaslarında , bilgi ve belgeler herhangi bir esas olmamakla birlikte toplantıdan bir gün önce üyelere sunulmaktadır.
DENGE YATIRIM HOLDİNG A.Ş.
DENİZ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Belli bir süre tanımlanmamıştır. Bilgi ve belgelerin toplantı öncesi makul bir süre içinde üyelerimize sunulmasına azami gayret gösterilmektedir.
DERİMOD KONFEKSİYON AYAKKABI DERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. En az 3 gün
DERLÜKS YATIRIM HOLDİNG A.Ş. Toplantı gündemine göre 1-7 gün öncesinde sunulmaktadır.
DESA DERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Toplantı gündemine göre 1-15 gün öncesinde sunulmaktadır.
DESPEC BİLGİSAYAR PAZARLAMA VE TİCARET A.Ş. Yönetim Kurulu toplantısı gündeminde yer alan konular ile ilgili bilgi ve belgeler, eşit bilgi akışı sağlanmak suretiyle, toplantıdan yeterli zaman önce Yönetim Kurulu üyelerinin incelemesine sunulmaktadır.
DEVA HOLDİNG A.Ş. -
DİNAMİK ISI MAKİNA YALITIM MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yazılı bir kural olmamakla birlikte uygulamada Yönetim Kurulu toplantı gündeminde yer alan konularla ilgili bilgi ve belgeler eşit bilgi akışının sağlanması amacıyla,toplantıdan yeterli zaman önce yönetim kurulu üyelerinin incelemesine sunulmaktadır.
DİRİTEKS DİRİLİŞ TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 2-3 gün
DİTAŞ DOĞAN YEDEK PARÇA İMALAT VE TEKNİK A.Ş. Şirket Esas Sözleşmesi'nin Yönetim Kurulu Toplantıları başlıklı 13'ncü maddesi gereği bilgi ve belgeler toplantıdan makul bir süre önce sunulmuştur./sunulmaktadır.
DO & CO AKTIENGESELLSCHAFT
DOĞAN BURDA DERGİ YAYINCILIK VE PAZARLAMA A.Ş. Şirket Esas Sözleşmesi'nin "Yönetim Kurulu Toplantıları" başlıklı 14'ünci maddesi gereğince bilgi ve belgeler toplantıdan 15 gün önce sunulmuştur/sunulmaktadır.
DOĞAN ŞİRKETLER GRUBU HOLDİNG A.Ş. Yönetim Kurulu toplantısı gündeminde yer alan konular ile ilgili bilgi ve belgeler, eşit bilgi akışı sağlanmak suretiyle, toplantıdan makul bir süre önce yönetim kurulu üyelerinin incelemesine sunulur.
DOĞANLAR MOBİLYA GRUBU İMALAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Belli bir süre tanımlanmamıştır. Bilgi ve belgelerin toplantı öncesi makul bir süre içinde üyelerimize sunulmasına azami gayret gösterilmektedir.
DOĞU ARAS ENERJİ YATIRIMLARI A.Ş.
DOĞUSAN BORU SANAYİİ VE TİCARET A.Ş. 3
DOĞUŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 2 gün önce
DOĞUŞ OTOMOTİV SERVİS VE TİCARET A.Ş. 3 gün
DÖKTAŞ DÖKÜMCÜLÜK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. En fazla 3 iç günü öncesinde
DURAN DOĞAN BASIM VE AMBALAJ SANAYİ A.Ş. 7 gün önce
DYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Toplantı tarihinden asgari iki hafta önce taahhütlü mektupla toplantı gündemi üyelere gönderilmektedir.
ECZACIBAŞI YATIRIM HOLDİNG ORTAKLIĞI A.Ş. Yönetim Kurulu'nun gündemde yer alan konularla ilgili bilgi ve belgelerin toplantıdan önce tüm üyelere gönderilmesi için asgari bir süre tanımlamasına ilişkin yazılı bir düzenleme bulunmamakla birlikte, yerleşik uygulamalarımız çerçevesinde gündemde görüşülecek konuların niteliğine göre üyelerin gerekli inceleme ve değerlendirmeleri yapabilmelerine yeterli olacak sürelerde bilgi ve belgeler Yönetim Kurulu üyelerinin incelenmesine sunulmaktadır.
E-DATA TEKNOLOJİ PAZARLAMA A.Ş.
EDİP GAYRİMENKUL YATIRIM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 1 hafta
EGE ENDÜSTRİ VE TİCARET A.Ş. 7 gün
EGE GÜBRE SANAYİİ A.Ş. 7
EGE PROFİL TİCARET VE SANAYİ A.Ş. 3 gün
EGE SERAMİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 7-10 Gün
EGEPLAST EGE PLASTİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş.
EİS ECZACIBAŞI İLAÇ SINAİ VE FİNANSAL YATIRIMLAR SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yönetim Kurulu'nun gündemde yer alan konularla ilgili bilgi ve belgelerin toplantıdan önce tüm üyelere gönderilmesi için asgari bir süre tanımlamasına ilişkin yazılı bir düzenleme bulunmamakla birlikte, yerleşik uygulamalarımız çerçevesinde gündemde görüşülecek konuların niteliğine göre üyelerin gerekli inceleme ve değerlendirmeleri yapabilmelerine yeterli olacak sürelerde bilgi ve belgeler Yönetim Kurulu üyelerinin incelenmesine sunulmaktadır.
EKİZ KİMYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
ELİTE NATUREL ORGANİK GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
EMEK ELEKTRİK ENDÜSTRİSİ A.Ş. Yönetim Kurulu toplantısı gündeminde yer alan konular ile ilgili bilgi ve belgeler, eşit bilgi akışı sağlamak suretiyle, toplantıdan 1 hafta önce Yönetim Kurulu Üyelerinin incelemesine sunulmaktadır.
EMİNİŞ AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
EMLAK KONUT GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 2
ENERJİSA ENERJİ A.Ş. 7
ENKA İNŞAAT VE SANAYİ A.Ş. Gündeme göre değişmektedir.
ERBOSAN ERCİYAS BORU SANAYİİ VE TİCARET A.Ş. -
ERCİYAS ÇELİK BORU SANAYİ A.Ş.
EREĞLİ DEMİR VE ÇELİK FABRİKALARI T.A.Ş. 3-5 Gün
ERSAN ALIŞVERİŞ HİZMETLERİ VE GIDA SANAYİ TİCARET A.Ş.
ERSU MEYVE VE GIDA SANAYİ A.Ş. 1
ESCAR TURİZM TAŞIMACILIK TİCARET A.Ş.
ESCORT TEKNOLOJİ YATIRIM A.Ş. Belli bir süre tanımlanmamıştır. Bilgi ve belgelerin toplantı öncesi makul bir süre içerisinde üyelerimize sunulmasına azami gayret gösterilmektedir.
ESENBOĞA ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş. Yönetim Kurulu, gündemde yer alan konularla ilgili bilgi ve belgelerin toplantıdan önce tüm üyelere gönderilmesi için asgari bir süre tanımlamamıştır. Fakat gündemin yoğunluğu ve içeriğine uygun olarak tüm bilgi ve belgeler yeterli süre içinde tüm üyelere gönderilmektedir.
ETİLER GIDA VE TİCARİ YATIRIMLAR SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
EURO KAPİTAL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 2
EURO MENKUL KIYMET YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 2
EURO TREND YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 2
EURO YATIRIM HOLDİNG A.Ş. Asgari bir süre olmamakla birlikte toplantıdan önce bilgi ve belge sunulmaktadır.
EUROPAP TEZOL KAĞIT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
FADE GIDA YATIRIM SANAYİ TİCARET A.Ş. Yoktur.
FEDERAL-MOGUL İZMİT PİSTON VE PİM ÜRETİM TESİSLERİ A.Ş. Belli bir süre tanımlanmamıştır. Bilgi ve belgelerin toplantı öncesi değerlendirme yapmaya yetecek bir süre içinde üyelerimize sunulmasına azami gayret gösterilmektedir.
FENERBAHÇE FUTBOL A.Ş. Bu yönde bir belirleme bulunmamaktadır.
FLAP KONGRE TOPLANTI HİZMETLERİ OTOMOTİV VE TURİZM A.Ş. 1-3
FONET BİLGİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş. Makul bir sürede bilgi ve belgelerin tüm üyelere gönderilmesi sağlanmaktadır.
FORD OTOMOTİV SANAYİ A.Ş. Bu yönde bir belirleme bulunmamaktadır.
FORMET METAL VE CAM SANAYİ A.Ş. gerekli bilgi ve belgeler toplantıdan makul bir süre önce sunulmaktadır.
FRİGO-PAK GIDA MADDELERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
GALATA WIND ENERJİ A.Ş.
GALATASARAY SPORTİF SINAİ VE TİCARİ YATIRIMLAR A.Ş. Yönetim Kurulu her hafta salı günü saat 15:00 da toplanır.
GARANTİ FAKTORİNG A.Ş. 3
GARANTİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 2 gün önce
GEDİK YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. 10-15
GEDİZ AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yönetim Kurulu Toplantı gündeminde yer alan konular ile ilgili bilgi ve belgeler toplantıdan yeterli zaman önce Yönetim Kurulu Üyelerinin incelemelerine sunulmaktadır.Kesin bir zaman bulunmamaktadır.
GELECEK VARLIK YÖNETİMİ A.Ş.
GEN İLAÇ VE SAĞLIK ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
GENTAŞ DEKORATİF YÜZEYLER SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 7 gün
GERSAN ELEKTRİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. Bu yönde tanımlama bulunmamaktadır. Toplantı gündemine ilişkin bilgi ve belgeler makul bir süre öncesinde üyelerle paylaşılmaktadır.
GİMAT MAĞAZACILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
GİRİŞİM ELEKTRİK SANAYİ TAAHHÜT VE TİCARET A.Ş.
GLOBAL MENKUL DEĞERLER A.Ş. Yazılı olarak belirlenmemiştir.
GLOBAL YATIRIM HOLDİNG A.Ş. 3 gün
GOODYEAR LASTİKLERİ T.A.Ş. 3 gün
GÖLTAŞ GÖLLER BÖLGESİ ÇİMENTO SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Asgari bir süre yok ancak yeterli sürede bilgi ve belgeler tüm üyelere gönderilmektedir.
GÖZDE GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 3
GSD DENİZCİLİK GAYRİMENKUL İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Aynı gün içinde bildirilmektedir.
GSD HOLDİNG A.Ş. Aynı gün içinde bildirilmektedir.
GÜBRE FABRİKALARI T.A.Ş. 7
GÜLER YATIRIM HOLDİNG A.Ş. Belli bir süre tanımlanmamıştır. Bilgi ve belgelerin toplantı öncesi makul bir süre içinde üyelerimize sunulmasına azami gayret gösterilmektedir.
HACI ÖMER SABANCI HOLDİNG A.Ş. 7 Gün
HALK GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 2
HATEKS HATAY TEKSTİL İŞLETMELERİ A.Ş. Toplantı gündemine ilişkin bilgi ve belgeler makul bir süre öncesinde üyelerle paylaşılmaktadır.
HEDEF GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Yoktur
HEDEF HOLDİNG A.Ş.
HEKTAŞ TİCARET T.A.Ş. 5 gün
HUB GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Asgari 2 gün önce
HÜRRİYET GAZETECİLİK VE MATBAACILIK A.Ş. 7
ICBC TURKEY BANK A.Ş. Bankamız ilkeleri kapsamında, bilgi ve belgeler toplantıdan en az 12 iş günü önce üyelerin bilgisine sunulmaktadır.
INVEO YATIRIM HOLDİNG A.Ş. 10-15
IŞIK PLASTİK SANAYİ VE DIŞ TİCARET PAZARLAMA A.Ş. 7 Gün
IŞIKLAR ENERJİ VE YAPI HOLDİNG A.Ş. Toplantıya göre değişmektedir
İDEAL FİNANSAL TEKNOLOJİLER VE DANIŞMANLIK A.Ş. Yoktur
İDEALİST GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Belirlenmiş bir süre yoktur.
İHLAS EV ALETLERİ İMALAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Bilgi ve belgeler Yönetim Kurulu Üyelerine makul bir sürede gönderilmesine dikkat edilmektedir.
İHLAS GAYRİMENKUL PROJE GELİŞTİRME VE TİCARET A.Ş. Belli bir süre tanımlanmamış olup, bilgi ve belgeler tüm üyelere toplantıdan makul bir süre önce gönderilmektedir.
İHLAS GAZETECİLİK A.Ş. Belli bir süre tanımlanmamıştır. Bilgi ve belgelerin toplantı öncesi makul bir süre içinde üyelerimize sunulmasına azami gayret gösterilmektedir.
İHLAS HABER AJANSI A.Ş.
İHLAS HOLDİNG A.Ş. Olağandışı durumlar dışında 3 gün
İHLAS YAYIN HOLDİNG A.Ş. Makul bir süre tanınmıştır.
İNDEKS BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yönetim Kurulu toplantısı gündeminde yer alan konular ile ilgili bilgi ve belgeler, eşit bilgi akışı sağlanmak suretiyle, toplantıdan yeterli zaman önce Yönetim Kurulu üyelerinin incelemesine sunulmaktadır.
İNFO YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. Yazılı bir düzenleme bulunmamaktadır, üyelerin gerekli inceleme ve değerlendirmeleri yapabilmelerini sağlayacak sürelerde sunulmasına özen gösterilmektedir.
İNTEMA İNŞAAT VE TESİSAT MALZEMELERİ YATIRIM VE PAZARLAMA A.Ş. Yönetim Kurulu?nun gündemde yer alan konularla ilgili bilgi ve belgelerin toplantıdan önce tüm üyelere gönderilmesi için asgari bir süre tanımlamasına ilişkin yazılı bir düzenleme bulunmamakla birlikte, yerleşik uygulamalarımız çerçevesinde gündemde görüşülecek konuların niteliğine göre üyelerin gerekli inceleme ve değerlendirmeleri yapabilmelerine yeterli olacak sürelerde bilgi ve belgeler Yönetim Kurulu üyelerinin incelenmesine sunulmaktadır.
İPEK DOĞAL ENERJİ KAYNAKLARI ARAŞTIRMA VE ÜRETİM A.Ş. Yönetim Kurulu toplantısı gündeminde yer alan konular ile ilgili bilgi ve belgeler,eşit bilgi akışı sağlanmak suretiyle, toplantıdan makul bir süre önce yönetimkurulu üyelerinin incelemesine sunulur.
İSKENDERUN DEMİR VE ÇELİK A.Ş. 3-5 Gün
İŞ FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. Yönetim Kurulu toplantısına ilişkin bilgi ve belgelerin kural olarak toplantıdan asgari 3 gün öncesinde tüm üyeler ile paylaşılmasına özen gösterilmektedir.
İŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Yönetim Kurulu toplantısına ilişkin bilgi ve belgelerin kural olarak toplantıdan asgari 1 hafta öncesinde tüm üyeler ile paylaşılmasına özen gösterilmektedir.
İŞ GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Ana sözleşmede detaylı bir açıklama bulunduğu için ayrıca Yönetim Kurulu çalışma esasları bulunmamaktadır. Ayrıca ilgili belgeler Yönetim Kurulu Üyelerine makul bir sürede gönderilmesine dikkat edilmektedir.
İŞ YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. 3
İŞ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Bilgi ve belgeler toplantının asgari bir gün öncesinde üyeler ile paylaşılıyor.
İŞBİR HOLDİNG A.Ş.
İŞBİR SENTETİK DOKUMA SANAYİ A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG A.Ş. Bilgi ve belgelerin sunulması için süre belirlenmemiştir, makul bir süre öncesinde üyelere sunulmaktadır.
İZ HAYVANCILIK TARIM VE GIDA SANAYİ TİCARET A.Ş.
İZMİR DEMİR ÇELİK SANAYİ A.Ş. 15
İZMİR FIRÇA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
JANTSA JANT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 2 GÜN ÖNCE
KAFEİN YAZILIM HİZMETLERİ TİCARET A.Ş. İlgili belgeler yönetim kurulu üyelerine makul bir sürede gönderilmektedir.
KALEKİM KİMYEVİ MADDELER SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
KAPLAMİN AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Toplantıdan 14 gün önce bilgi ve belgeler üyelere sunulmaktadır.
KARDEMİR KARABÜK DEMİR ÇELİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 2 gün
KAREL ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 7 Gün
KARSAN OTOMOTİV SANAYİİ VE TİCARET A.Ş. Yönetim Kurulu çalışma esasları bulunmamaktadır.
KARSU TEKSTİL SANAYİİ VE TİCARET A.Ş. Yönetim Kurulu toplantısı gündeminde yer alan konuların durumuna göre toplantıdan bir hafta önce Yönetim Kurulu üyelerinin incelemesine sunulmaktadır.
KARTAL YENİLENEBİLİR ENERJİ ÜRETİM A.Ş.
KARTONSAN KARTON SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 1 Hafta
KATMERCİLER ARAÇ ÜSTÜ EKİPMAN SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yönetim Kurulu çalışma esasları bulunmamaktadır.
KENT GIDA MADDELERİ SANAYİİ VE TİCARET A.Ş. 7 Gün
KEREVİTAŞ GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 3
KERVAN GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 1
KERVANSARAY YATIRIM HOLDİNG A.Ş.
KIZILBÜK GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.
KİLER GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Belli bir süre tanımlanmamıştır. Bilgi ve belgelerin toplantı öncesi makul bir süre içinde üyelerimize sunulmasına azami gayret gösterilmektedir.
KLİMASAN KLİMA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yönetim Kurulu toplantısı gündeminde yer alan konular ile ilgili bilgi ve belgeler, eşit bilgi akışı sağlanmak suretiyle, toplantıdan makul bir süre önce yönetim kurulu üyelerinin incelemesine sunulur.
KOÇ HOLDİNG A.Ş. Stratejik toplantılarda 1 hafta önce, diğer toplantılarda en az 1 işgünü önce.
KONFRUT GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 10
KONTROLMATİK TEKNOLOJİ ENERJİ VE MÜHENDİSLİK A.Ş. Yönetim Kurulu, çalışma esasları uyarınca ilgili bilgi ve belgelerin toplantıdan önce üyelere gönderilmesi için belirli bir süre tanımlamamıştır. Ama gündemin yoğunluğu ve içeriğine uygun olarak bilgi ve belgeler yeterli süre içinde tüm üyelere gönderilmektedir.
KONYA ÇİMENTO SANAYİİ A.Ş. Bilgi ve belgelerin sunulması için süre belirlenmemiştir, makul bir süre öncesinde üyelere sunulmaktadır.
KONYA KAĞIT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
KORAY GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Bu yönde bir belirleme bulunmamaktadır.
KORDSA TEKNİK TEKSTİL A.Ş. 7 Gün
KOZA ALTIN İŞLETMELERİ A.Ş. YönetimKurulu toplantısı gündeminde yer alan konular ile ilgili bilgi ve belgeler,eşit bilgi akışı sağlanmak suretiyle, toplantıdan makul bir süre önce yönetimkurulu üyelerinin incelemesine sunulur.
KOZA ANADOLU METAL MADENCİLİK İŞLETMELERİ A.Ş. YönetimKurulu toplantısı gündeminde yer alan konular ile ilgili bilgi ve belgeler,eşit bilgi akışı sağlanmak suretiyle, toplantıdan makul bir süre önce yönetimkurulu üyelerinin incelemesine sunulur.
KÖRFEZ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 1
KRİSTAL KOLA VE MEŞRUBAT SANAYİ TİCARET A.Ş. 3-5
KRON TELEKOMÜNİKASYON HİZMETLERİ A.Ş. 2 Gün
KUŞTUR KUŞADASI TURİZM ENDÜSTRİ A.Ş.
KUYAŞ YATIRIM A.Ş. En az 1 gün önce
KÜTAHYA PORSELEN SANAYİ A.Ş. Yönetim Kurulu toplantısından 5 gün önce sunulmaktadır.
KÜTAHYA ŞEKER FABRİKASI A.Ş.
LİDER FAKTORİNG A.Ş. 3-5 Gün
LİNK BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ YAZILIMI VE DONANIMI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yönetim Kurulu çalışma esasları uyarınca böyle bir uygulama yoktur.
LOGO YAZILIM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 7 Gün
LOKMAN HEKİM ENGÜRÜSAĞ SAĞLIK TURİZM EĞİTİM HİZMETLERİ VE İNŞAAT TAAHHÜT A.Ş.
LÜKS KADİFE TİCARET VE SANAYİİ A.Ş. 3 Gün
MAKİNA TAKIM ENDÜSTRİSİ A.Ş. 3
MANAS ENERJİ YÖNETİMİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
MARGÜN ENERJİ ÜRETİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
MARKA YATIRIM HOLDİNG A.Ş. 1
MARMARİS ALTINYUNUS TURİSTİK TESİSLER A.Ş. Yönetim kurulu, gündemde yer alan konularla ilgili bilgi ve belgelerin toplantıdan önce tüm üyelere gönderilmesi için asgari bir süre tanımlamamıştır ancak yeterli sürede bilgi ve belgeler tüm üyelere gönderilmektedir.
MARSHALL BOYA VE VERNİK SANAYİİ A.Ş. Asgari 5 gün önce
MARTI GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Belli bir süre tanımlanmamıştır. Bilgi ve belgelerin toplantı öncesi makul bir sürede üyelerimize sunulmasına azami gayret gösterilmektedir.
MARTI OTEL İŞLETMELERİ A.Ş. Belli bir süre tanımlanmamıştır. Bilgi ve belgelerin toplantı öncesi makul bir sürede üyelerimize sunulmasına azami gayret gösterilmektedir.
MATRİKS BİLGİ DAĞITIM HİZMETLERİ A.Ş.
MAVİ GİYİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 5 iş günü
MAZHAR ZORLU HOLDİNG A.Ş.
MEDİTERA TIBBİ MALZEME SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
MEGA POLİETİLEN KÖPÜK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Toplantıdan 7 gün öncesinde sunulmaktadır.
MENDERES TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yönetim Kurulu toplantısı gündeminde yer alan konular ile ilgili bilgi ve belgeler, eşit bilgi akışı sağlanması amacıyla toplantıdan yeterli zaman önce Yönetim Kurulu üyelerinin incelemesine sunulmaktadır. Ancak konuya ilişkin yazılı bir kural bulunmamaktadır.
MEPET METRO PETROL VE TESİSLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş. -
MERCAN KİMYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
MERİT TURİZM YATIRIM VE İŞLETME A.Ş.
MERKO GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Makul süreler içerisinde bilgi ve belgeler toplantıdan önce üyelere sunulmaktadır.
METEMTUR YATIRIM ENERJİ TURİZM VE İNŞAAT A.Ş. 5
METRO TİCARİ VE MALİ YATIRIMLAR HOLDİNG A.Ş. -
METRO YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. -
MİA TEKNOLOJİ A.Ş.
MİGROS TİCARET A.Ş. 3 gün
MİLPA TİCARİ VE SINAİ ÜRÜNLER PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Şirket Esas Sözleşmesi'nin "Yönetim Kurulu Toplantıları" başlıklı 18'inci maddesi gereğince, bilgi ve belgeler toplantıdan 7 gün önce sunulmuştur /sunulmaktadır.
MİSTRAL GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 1
MLP SAĞLIK HİZMETLERİ A.Ş. Yönetim Kurulu Çalışma Esasları'nda net zaman belirtilmemekle birlikte Yönetim Kurulu toplantısı gündeminde yer alan konular ile ilgili bilgi ve belgeler, eşit bilgi akışı sağlanmak suretiyle, toplantıdan yeterli zaman önce Yönetim Kurulu üyelerinin incelemesine sunulmaktadır.
MMC SANAYİ VE TİCARİ YATIRIMLAR A.Ş.
MOBİLTEL İLETİŞİM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
MONDI OLMUKSAN KAĞIT VE AMBALAJ SANAYİ A.Ş. 7 gün
MONDİ TİRE KUTSAN KAĞIT VE AMBALAJ SANAYİ A.Ş. En az 2 hafta önce
NASMED ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.
NATUREL YENİLENEBİLİR ENERJİ TİCARET A.Ş. Yönetim Kurulu, gündemde yer alan konularla ilgili bilgi ve belgelerin toplantıdan önce tüm üyelere gönderilmesi için asgari bir süre tanımlamamıştır. Fakat gündemin yoğunluğu ve içeriğine uygun olarak tüm bilgi ve belgeler yeterli süre içinde tüm üyelere gönderilmektedir.
NATURELGAZ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
NET HOLDİNG A.Ş. 3-4 Gün
NETAŞ TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. 3
NİĞBAŞ NİĞDE BETON SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Toplantıya göre değişmektedir
NUH ÇİMENTO SANAYİ A.Ş. 1-10 gün
NUROL GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Belli bir süre tanımlanmamıştır. Bilgi ve belgelerin toplantı öncesi makul bir süre içerisinde üyelerimize sunulmasına azami gayret gösterilmektedir.
ODAŞ ELEKTRİK ÜRETİM SANAYİ TİCARET A.Ş. Gündeme Göre Değişmektedir.
ORÇAY ORTAKÖY ÇAY SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
ORGE ENERJİ ELEKTRİK TAAHHÜT A.Ş. Toplantı içeriğine göre değişen makul bir süre önce sunulmaktadır.
ORMA ORMAN MAHSULLERİ İNTEGRE SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
OSMANLI YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş.
OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. 2-4
OTOKAR OTOMOTİV VE SAVUNMA SANAYİ A.Ş. Bu yönde bir belirleme bulunmamaktadır.
OTTO HOLDİNG A.Ş.
OYAK ÇİMENTO FABRİKALARI A.Ş. 3 - 5 gün önce
OYAK YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş.
OYAK YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. -
OYLUM SINAİ YATIRIMLAR A.Ş. 1
ÖZAK GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 3-5 gün
ÖZDERİCİ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Konuya ilişkin bir süre tanımlanmamıştır fakat gerekli bilgilerin toplantı öncesinde değerlendirme yapmalarını sağlayacak makul süre içinde Yönetim Kurulu üyelerimize ulaştırılmasına azami gayret gösterilmektedir.
ÖZERDEN PLASTİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
PAMEL YENİLENEBİLİR ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş.
PANORA GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 2 gün önce
PAPİLON SAVUNMA TEKNOLOJİ VE TİCARET A.Ş. -
PARK ELEKTRİK ÜRETİM MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 3 gün
PARSAN MAKİNA PARÇALARI SANAYİİ A.Ş. En az 7 gün önce
PASİFİK GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.
PC İLETİŞİM VE MEDYA HİZMETLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş.
PEGASUS HAVA TAŞIMACILIĞI A.Ş. 1 Hafta
PEKER GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 1
PENGUEN GIDA SANAYİ A.Ş. 3
PENTA TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ DAĞITIM TİCARET A.Ş.
PERA GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 2 gün
PERGAMON STATUS DIŞ TİCARET A.Ş. Belli bir süre tanımlanmamıştır. Bilgi ve belgelerin toplantı öncesi makul bir süre içinde üyelerimize sunulmasına azami gayret gösterilmektedir.
PETKİM PETROKİMYA HOLDİNG A.Ş. En az 3 gün önce (Esas sözleşme gereği)
PETROKENT TURİZM A.Ş. Yönetim kurulu, gündemde yer alan konularla ilgili bilgi ve belgelerin toplantıdan önce tüm üyelere gönderilmesi için asgari bir süre tanımlamamıştır ancak yeterli sürede bilgi ve belgeler tüm üyelere gönderilmektedir.
PINAR ENTEGRE ET VE UN SANAYİİ A.Ş. 2 Hafta önce sunulmaktadır.
PINAR SU VE İÇECEK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 2 Hafta önce sunulmaktadır.
PINAR SÜT MAMULLERİ SANAYİİ A.Ş. 2 Hafta önce sunulmaktadır.
PLASTİKKART AKILLI KART İLETİŞİM SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. -
POLİSAN HOLDİNG A.Ş. Makul bir sürede sunulmaktadır.
POLİTEKNİK METAL SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yönetim Kurulu çalışma esasları bulunmamaktadır.
PRİZMA PRES MATBAACILIK YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 1-5
QNB FİNANS FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. 1 Hafta
QNB FİNANSBANK A.Ş. Bilgi ve belgeler, Yönetim Kurulu toplantısından asgari 5 gün önce üyelerin bilgisine sunulmaktadır.
QUA GRANITE HAYAL YAPI VE ÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş.
RAİNBOW POLİKARBONAT SANAYİ TİCARET A.Ş.
RAL YATIRIM HOLDİNG A.Ş. Belli bir süre tanımlanmamıştır. Bilgi ve belgelerin toplantı öncesi makul bir süre içinde üyelerimize sunulmasına azami gayret gösterilmektedir.
RAY SİGORTA A.Ş. 15
REYSAŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 1
REYSAŞ TAŞIMACILIK VE LOJİSTİK TİCARET A.Ş. 1
RHEA GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 7 gün
RODRİGO TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
ROYAL HALI İPLİK TEKSTİL MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
RTA LABORATUVARLARI BİYOLOJİK ÜRÜNLER İLAÇ VE MAKİNE SANAYİ TİCARET A.Ş. Belli bir süre tanımlanmamıştır. Bilgi ve belgelerin toplantı öncesi makul bir süre içinde üyelerimize sunulmasına azami gayret gösterilmektedir.
SAFKAR EGE SOĞUTMACILIK KLİMA SOĞUK HAVA TESİSLERİ İHRACAT İTHALAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 3
SAN-EL MÜHENDİSLİK ELEKTRİK TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. makul sürede
SANİFOAM SÜNGER SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 3 gün
SANKO PAZARLAMA İTHALAT İHRACAT A.Ş. Toplantı gündemine ilişkin bilgi ve belgeler makul bir süre içerisinde üyeler ile paylaşılmaktadır
SARAY MATBAACILIK KAĞITÇILIK KIRTASİYECİLİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. Yönetim Kurulu çalışma esasları uyarınca, bilgi ve belgelerin toplantıdan 15 iş günü önce üyelere sunulmaktadır.
SARKUYSAN ELEKTROLİTİK BAKIR SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 1 gün
SASA POLYESTER SANAYİ A.Ş. 3-5
SAY YENİLENEBİLİR ENERJİ EKİPMANLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Değişkenlik göstermektedir.
SEKURO PLASTİK AMBALAJ SANAYİ A.Ş. 1 Hafta
SELÇUK ECZA DEPOSU TİCARET VE SANAYİ A.Ş. -
SELÇUK GIDA ENDÜSTRİ İHRACAT İTHALAT A.Ş.
SELVA GIDA SANAYİ A.Ş.
SENKRON GÜVENLİK VE İLETİŞİM SİSTEMLERİ A.Ş. -
SERVE FİLM PRODÜKSİYON EĞLENCE A.Ş.
SERVET GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Toplantı konusuna göre değişiklik göstermektedir.
SEYİTLER KİMYA SANAYİ A.Ş. Yoktur
SİLVERLİNE ENDÜSTRİ VE TİCARET A.Ş. 3-5 gün
SİNPAŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Toplantı konusuna göre değişiklik göstermektedir .
SMARTİKS YAZILIM A.Ş. İlgili belgeler Yönetim Kurulu Üyelerine makul bir sürede gönderilmiştir.
SODAŞ SODYUM SANAYİİ A.Ş.
SÖKTAŞ TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yönetim kurulu toplantısı gündeminde yer alan konular ile ilgili bilgi ve belgeler, eşit bilgi akışı sağlanmak suretiyle, toplantıdan makul bir süre önce yönetim kurulu üyelerinin incelemesine sunulur
SÖNMEZ FİLAMENT SENTETİK İPLİK VE ELYAF SANAYİ A.Ş. Kapsama göre değişmekle beraber 2 gün
SÖNMEZ PAMUKLU SANAYİİ A.Ş. Kapsama göre değişmekle beraber 2 gün
SUMAŞ SUNİ TAHTA VE MOBİLYA SANAYİ A.Ş.
ŞEKER FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. Yönetim Kurulu çalışma esasları uyarınca, bilgi ve belgelerin toplantıdan 1 hafta önce üyelere sunulmaktadır.
ŞEKERBANK T.A.Ş. Yönetim Kurulu çalışma esasları uyarınca, bilgi ve belgelerin toplantıdan 1 hafta önce üyelere sunulmaktadır.
ŞOK MARKETLER TİCARET A.Ş. 3
TAT GIDA SANAYİ A.Ş. Bu yönde bir belirleme bulunmamaktadır.
TAV HAVALİMANLARI HOLDİNG A.Ş. En az 7 gün önce Yönetim Kurulu Üyelerine sunulmaktadır
TEK-ART İNŞAAT TİCARET TURİZM SANAYİ VE YATIRIMLAR A.Ş. Bu konuda yazılı olarak bir süre belirlenmemiştir. Ancak, şirket yönetimi bilgi ve belgeleri toplantılardan makul bir süre önce üyelerin incelemesine sunmaktadır.
TEKFEN HOLDİNG A.Ş. Toplantı tarihinden 1 hafta önce sunulmaktadır.
TEKNOSA İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş. 4 gün
TEMAPOL POLİMER PLASTİK VE İNŞAAT SANAYİ TİCARET A.Ş. Makul Süre
TETAMAT GIDA YATIRIMLARI A.Ş.
TGS DIŞ TİCARET A.Ş. 3 gün
TOFAŞ TÜRK OTOMOBİL FABRİKASI A.Ş. Bu yönde bir tanımlama bulunmayıp, yönetim kuruluı üyelerine bilgilerin sunulma zamanı, yönetim kurulu gündemindeki konu ve süreç dikkate alınarak belirlenmektedir.
TORUNLAR GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 5 Gün
TRABZON LİMAN İŞLETMECİLİĞİ A.Ş. -
TRABZONSPOR SPORTİF YATIRIM VE FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ TİCARET A.Ş. -
TREND GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Belli bir süre tanımlanmamıştır. Bilgi ve belgelerin toplantı öncesi makul bir süre içinde üyelerimize sunulmasına azami gayret gösterilmektedir
TSKB GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 2
TUĞÇELİK ALÜMİNYUM VE METAL MAMÜLLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yönetim Kurulu toplantısı gündeminde yer alan konular ile ilgili bilgi ve belgeler, eşit bilgi akışı sağlanmak suretiyle, toplantıdan makul bir süre önce yönetim kurulu üyelerinin incelemesine sunulur
TUKAŞ GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yazılı bir kural olmamakla birlikte uygulamada Yönetim Kurulu toplantı gündeminde yer alan konularla ilgili bilgi ve belgeler eşit bilgi akışının sağlanması amacıyla,toplantıdan yeterli zaman önce yönetim kurulu üyelerinin incelemesine sunulmaktadır.
TURCAS PETROL A.Ş. 7 gün
TUREKS TURİZM TAŞIMACILIK A.Ş.
TURK İLAÇ VE SERUM SANAYİ A.Ş.
TURKCELL İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş. Toplantıdan 5 gün önce.
TÜMOSAN MOTOR VE TRAKTÖR SANAYİ A.Ş. Yönetim Kurulu Üyelerine makul bir sürede gönderilmesine dikkat edilmektedir.
TÜPRAŞ-TÜRKİYE PETROL RAFİNERİLERİ A.Ş. Bu yönde bir belirleme bulunmamaktadır.
TÜRK HAVA YOLLARI A.O. 3
TÜRK PRYSMİAN KABLO VE SİSTEMLERİ A.Ş. Yönetim Kurulu toplantısı gündeminde yer alan konular ile ilgili bilgi ve belgeler, eşit bilgi akışı sağlanmak suretiyle, toplantıdan yeterli zaman önce Yönetim Kurulu üyelerinin incelemesine sunulmaktadır. Net zaman belirtilmemiştir.
TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. 10 gün
TÜRK TRAKTÖR VE ZİRAAT MAKİNELERİ A.Ş. Bu yönde bir belirleme bulunmamaktadır.
TÜRK TUBORG BİRA VE MALT SANAYİİ A.Ş. 5
TÜRKER PROJE GAYRİMENKUL VE YATIRIM GELİŞTİRME A.Ş. Asgari 2 gün önce
TÜRKİYE GARANTİ BANKASI A.Ş. Ortalama 4-5 gün.
TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. 3-4 gün
TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş. 3 iş günü
TÜRKİYE KALKINMA VE YATIRIM BANKASI A.Ş. 3-7 Gün
TÜRKİYE SINAİ KALKINMA BANKASI A.Ş. 4
TÜRKİYE SİGORTA A.Ş. 7
TÜRKİYE ŞİŞE VE CAM FABRİKALARI A.Ş. Yönetim Kurulu toplantısı gündeminde yer alan konular ile ilgili bilgi ve belgeler, eşit bilgi akışı sağlanmak suretiyle, toplantıdan yeterli zaman önce Yönetim Kurulu üyelerinin incelemesine sunulmaktadır. Net zaman belirtilmemiştir.
TÜRKİYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O. Yönetim Kurulu İşlemleri Müdürlüğü'ne gelen dosyaların yoğunluğuna bağlı olarak, toplantıdan birkaç gün önce toplu olarak verilir.
UFUK YATIRIM YÖNETİM VE GAYRİMENKUL A.Ş.
ULAŞLAR TURİZM YATIRIMLARI VE DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TİCARET PAZARLAMA A.Ş. -
ULUSAL FAKTORİNG A.Ş.
ULUSOY ELEKTRİK İMALAT TAAHHÜT VE TİCARET A.Ş. 1 HAFTA ÖNCE
ULUSOY UN SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 3 gün
UMPAŞ HOLDİNG A.Ş.
UŞAK SERAMİK SANAYİ A.Ş. 7-10 Gün
UTOPYA TURİZM İNŞAAT İŞLETMECİLİK TİCARET A.Ş. Yönetim Kurulu, gündemde yer alan konularla ilgili bilgi ve belgelerin toplantıdan önce tüm üyelere gönderilmesi için asgari bir süre tanımlamamıştır. Fakat gündemin yoğunluğu ve içeriğine uygun olarak tüm bilgi ve belgeler yeterli süre içinde tüm üyelere gönderilmektedir.
UZERTAŞ BOYA SANAYİ TİCARET VE YATIRIM A.Ş.
ÜLKER BİSKÜVİ SANAYİ A.Ş. 7
ÜNLÜ YATIRIM HOLDİNG A.Ş.
VAKIF FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. 2 gün önce
VAKIF GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 2 gün
VAKIF MENKUL KIYMET YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Bilgi ve belgelerin toplantı öncesinde Kurul Üyelerine makul bir sürede sunulmasına azami özen gösterilmektedir, süre tanımlanmamıştır
VAKKO TEKSTİL VE HAZIR GİYİM SANAYİ İŞLETMELERİ A.Ş. Yazılı bir düzenleme bulunmamaktadır, üyelerin gerekli inceleme ve değerlendirmeleri yapabilmelerini sağlayacak sürelerde sunulmasına dikkat edilmektedir.
VANET GIDA SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş.
VBT YAZILIM A.Ş.
VERUSA HOLDİNG A.Ş. İlgili belgeler Yönetim Kurulu Üyelerine makul bir sürede gönderilmesine özen gösterilmektedir.
VERUSATURK GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. İlgili belgeler Yönetim Kurulu Üyelerine makul bir sürede gönderilmesine özen gösterilmektedir.
VESTEL BEYAZ EŞYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 1 hafta önce
VESTEL ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 1 hafta önce
VİKİNG KAĞIT VE SELÜLOZ A.Ş. 2 Hafta önce sunulmaktadır.
YAPI VE KREDİ BANKASI A.Ş. İlke olarak, yönetim kurulundan önceki 7 gün içerisinde sunulmaktadır.
YAPRAK SÜT VE BESİ ÇİFTLİKLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Bulunmamaktadır.
YATAŞ YATAK VE YORGAN SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 7
YAYLA ENERJİ ÜRETİM TURİZM VE İNŞAAT TİCARET A.Ş. Toplantı gündemine göre 1-15 gün öncesinde sunulmaktadır.
YENİ GİMAT GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Ana sözleşmede detaylı bir açıklama bulunduğu için ayrıca Yönetim Kurulu çalışma esasları bulunmamaktadır. Ayrıca ilgili belgeler Yönetim Kurulu Üyelerine makul bir sürede gönderilmesine dikkat edilmektedir.
YEO TEKNOLOJİ ENERJİ VE ENDÜSTRİ A.Ş.
YEŞİL GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 10-15 gün
YEŞİL YAPI ENDÜSTRİSİ A.Ş. 5-10 gün
YEŞİL YATIRIM HOLDİNG A.Ş. 10-15 gün
YİBİTAŞ YOZGAT İŞÇİ BİRLİĞİ İNŞAAT MALZEMELERİ TİCARET VE SANAYİ A.Ş.
YONGA MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
YÜKSELEN ÇELİK A.Ş. 4 gün
YÜNSA YÜNLÜ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Toplantı gündemine göre 1 hafta öncesinde sunulmaktadır.
ZİRAAT GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.
ZORLU ENERJİ ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş. İlgili bilgi ve belgeler, toplantıdan yeterli zaman önce Yönetim Kurulu üyelerinin incelemesine sunulmaktadır.
Word Olarak İndir Excel Olarak İndir Yazdır