Şirket Yıl boyunca şirketin düzenlediği yatırımcı konferans ve toplantılarının sayısı
ACISELSAN ACIPAYAM SELÜLOZ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Şirket yıl boyunca yatırımcı konferans ve toplantısı düzenlememiştir.
ADANA ÇİMENTO SANAYİİ TÜRK A.Ş. 0
ADEL KALEMCİLİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. Yoktur.
ADESE ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ TİCARET A.Ş. Yatırımcı konferans veya toplantısı düzenlenmemiştir.
AFYON ÇİMENTO SANAYİ T.A.Ş. 2018 yılında 50 yurtiçi, 14 yurtdışı toplantısı ile 10 telefon konferans görüşmesi ve 60 telefon görüşmesi gerçekleşmiştir.
AG ANADOLU GRUBU HOLDİNG A.Ş. Holding yurtiçi ve yurtdışında toplam 82 yatırımcı toplantısı gerçekleştirmiş olup, yapılan telekonferanslar dahil 160?nin üzerinde yatırımcı ile görüşmüştür. Bununla beraber yıl içerisinde iki kez yerli portföy şirketlerine yönelik toplantılar gerçekleştirilmiştir. Şubat ayı içerisinde gerçekleştirilen Analist ve Yatırımcı Günü kapsamında yaklaşık 40 analist ve portföy yöneticisine şirket merkezinde sunum yapılmıştır. Ayrıca 2017 yılsonu ve 2018 ilk yarı finansal sonuçlarının paylaşıldığı iki webcast düzenlenmiştir.
AKBANK T.A.Ş. Yatırımcı İlişkileri ve Sürdürülebilirlik Bölümü tarafından 2018 yılının başında bütçe hedeflerinin açıklandığı video web cast yapılmıştır. Ayrıca 2018 yılı içerinde üst düzey yönetiminde katılımıyla 4 adet finansal sonuçlar hakkında ve 1 adet sermaye artırımı hakkında bilgi verilen ve soru-cevap bölümü içeren toplam 5 adet web-cast düzenlenmiştir. Ayrıca üst düzey yönetimle birlikte 2018 yılında toplam 23 yerli ve yabancı yatırımcı konferansına katılınmış, yıl içinde yaklaşık 314 uluslararası yatırımcı fon ve iki derecelendirme kuruluşu ile görüşülmüştür. Ayrıca, yatırımcı ve analistler tarafından telefon ve e-posta aracılığıyla iletilen sorulara da yanıt verilmiştir. Yıl içinde 500?ü aşkın soruya telefon ve e-posta yoluyla yanıt verilmiştir.
AKÇANSA ÇİMENTO SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 2018 yılında 12. Ay sonu itibariyle 9 Inhouse (ofis ziyareti), 1 yurtdışı konferans (roadshow), 1 telefon konferansı gerçekleştirilmiştir.
AKDENİZ GÜVENLİK HİZMETLERİ A.Ş. 2018 yılı Mart ayında 2017 Yıl Sonu Finansal Sonuçlarına dair genel bilgileri paylaşmak ve soruları yanıtlamak üzere bir telekonferans düzenlemiş, ayrıca şirket genel vizyonunun aktarılması amacıyla Ağustos ayında bir Analist Toplantısı organize edilmiştir.
AKENERJİ ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş. 4
AKFEN GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 1
AKIN TEKSTİL A.Ş. Yok
AKİŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 2
AKMERKEZ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 1
AKSA AKRİLİK KİMYA SANAYİİ A.Ş. 2018 yılında telekonferans ve bire bir görüşme olarak toplam 106 adet toplantı yapılmıştır. Londra'da düzenlenen bir adet roadshow'a katılım sağlanmıştır.
AKSA ENERJİ ÜRETİM A.Ş. 146
AKSİGORTA A.Ş. 55
AKSU ENERJİ VE TİCARET A.Ş. Yapılmamıştır.
ALARKO CARRIER SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 0
ALARKO GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 1
ALARKO HOLDİNG A.Ş. 15
ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI A.Ş. Yatırım kuruluşu temsilcileri ile yıl içinde 5 telekonferans ve toplantı düzenlenmiştir.
ALCATEL LUCENT TELETAŞ TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. Şirketimiz 2018 yılında yatırımcı konferansı veya toplantısı düzenlememiştir.
ALKİM ALKALİ KİMYA A.Ş. 2
ALKİM KAĞIT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 0
ALTIN YUNUS ÇEŞME TURİSTİK TESİSLER A.Ş. Yıl içinde 30'dan fazla bireysel veya kurumsal yatırımcılar ile sözlü veya yazılı görüşmeler yapılmıştır.
ALTINYAĞ KOMBİNALARI A.Ş.
ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ 40
ANADOLU CAM SANAYİİ A.Ş. 2018 yılında hisse ve bono yatırımcılarına yönelik 9 konferans ve 3 roadshowa katılım sağlanmış, şirketimiz merkezinde de yapılan yatırımcı toplantıları da dahil olmak üzere 400?ün üzerinde mevcut ve potansiyel yatırımcılar birebir toplantılar gerçekleştirilmiştir. Katılım sağlanan konferanslar: JP Morgan (Miami), İş Yatırım (Londra), Ak Yatırım (İstanbul), JP Morgan (Londra), İş Yatırım (İstanbul), Goldman Sachs (Londra), Woods&Co. (Prag), Citi (Singapur), Ayrıca, 5 Nisan 2018 tarihinde Şişecam Genel Merkez?inde 45 analist ve yatırımcının katılımıyla ?Analist Günü? düzenlenmiştir. Yatırımcılar ile telefon, birebir toplantı, roadshow ve konferanslar aracılığıyla toplamda yapılan görüşme sayısı ise 400?ün üzerindedir. Halka açık şirketler hakkında rapor çıkaran analistlerle etkin bir şekilde yürütülen görüşmeler sonucu, 130?a yakın analist raporu yayımlanmıştır. Ayrıca, 2018 yılı içinde, 2017 yılsonu ve 2018 ilk yarı finansal sonuçlarının paylaşıldığı iki webcast düzenlenmiştir.
ANADOLU EFES BİRACILIK VE MALT SANAYİİ A.Ş. 2018 yılında aralarında yerli ve yabancı, kurumsal ve bireysel yatırımcılar, pay sahipleri ve analistlerin yer aldığı 303 yatırımcı ile Şirket faaliyet sonuçları, performansı ve dönem içindeki diğer gelişmeler konusunda görüşmeler yapılmıştır. Anadolu Efes, pay sahipleri ve yatırımcıları bilgilendirmeye yönelik olarak yapılan yurtiçi ve yurtdışı konferanslara ve diğer toplantılara da katılım sağlamaktadır. Bu kapsamda 2018 yılında yurt dışında ve yurt içinde toplam on konferansa ve dört telekonferansa iştirak edilmiştir.
ANADOLU HAYAT EMEKLİLİK A.Ş. 2018 yılı içerisinde toplam otuz bir adet sunum ve on iki adet telekonferans gerçekleştirilmiştir.
ANADOLU ISUZU OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yoktur
ANEL ELEKTRİK PROJE TAAHHÜT VE TİCARET A.Ş. -
ARÇELİK A.Ş. 10 konferansa katılım sağlandı ve toplantılarda 530 yatırımcı ve analist ile görüşüldü.
ARENA BİLGİSAYAR SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Görüşme talep eden yatırım fonları ile Şirket genel merkezinde 4 toplantı yapılmıştır.
ARMADA BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yoktur
ARSAN TEKSTİL TİCARET VE SANAYİ A.Ş. Şirketimizce, genel kurul toplantısı hariç yatırımcılara yönelik konferans veya toplantı düzenlenmemiştir.
ARTI YATIRIM HOLDİNG A.Ş.
ASELSAN ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 3
ASLAN ÇİMENTO A.Ş. 0
ATA GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Yoktur
ATAKULE GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 57 Adet
ATLANTİS YATIRIM HOLDİNG A.Ş.
ATLAS MENKUL KIYMETLER YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 0
AVİVASA EMEKLİLİK VE HAYAT A.Ş. 77
A.V.O.D. KURUTULMUŞ GIDA VE TARIM ÜRÜNLERİ A.Ş. -
AVRASYA GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. -
AVRASYA PETROL VE TURİSTİK TESİSLER YATIRIMLAR A.Ş. -
AVRUPA YATIRIM HOLDİNG A.Ş.
AYEN ENERJİ A.Ş. Yoktur.
AYES ÇELİK HASIR VE ÇİT SANAYİ A.Ş.
AYGAZ A.Ş. 1 analist toplantısı, yatırımcılarla yüzyüze görüşmeler ve telekonferanslarla birlikte 101 görüşme yapılmıştır.
BAGFAŞ BANDIRMA GÜBRE FABRİKALARI A.Ş. 8
BAK AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yoktur
BALATACILAR BALATACILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
BANTAŞ BANDIRMA AMBALAJ SANAYİ TİCARET A.Ş. 0
BANVİT BANDIRMA VİTAMİNLİ YEM SANAYİİ A.Ş. Yoktur
BAŞTAŞ BAŞKENT ÇİMENTO SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
BATIÇİM BATI ANADOLU ÇİMENTO SANAYİİ A.Ş. Şirketimizce, genel kurul toplantısı hariç yatırımcılara yönelik konferans veya toplantı düzenlenmemiştir.
BATISÖKE SÖKE ÇİMENTO SANAYİİ T.A.Ş. Şirketimizce, genel kurul toplantısı hariç yatırımcılara yönelik konferans veya toplantı düzenlenmemiştir.
BERA HOLDİNG A.Ş. 1
BERKOSAN YALITIM VE TECRİT MADDELERİ ÜRETİM VE TİCARET A.Ş. Yoktur.
BEŞİKTAŞ FUTBOL YATIRIMLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 0
BEYAZ FİLO OTO KİRALAMA A.Ş.
BİLİCİ YATIRIM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Şirketimiz 2018 yılında yatırımcı konferansı veya toplantısı düzenlememiştir.
BİM BİRLEŞİK MAĞAZALAR A.Ş. 4
BİRKO BİRLEŞİK KOYUNLULULAR MENSUCAT TİCARET VE SANAYİ A.Ş.
BİRLİK MENSUCAT TİCARET VE SANAYİ İŞLETMESİ A.Ş. 0
BİZİM TOPTAN SATIŞ MAĞAZALARI A.Ş. 1 konferans, 2 roadshow, toplam 109 kurumsal yatırımcı görüşmesi
BOLU ÇİMENTO SANAYİİ A.Ş. 0
BOMONTİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK İNŞAAT TURİZM VE TİCARET A.Ş.
BORUSAN MANNESMANN BORU SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 0
BORUSAN YATIRIM VE PAZARLAMA A.Ş. Yoktur
BOSCH FREN SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Şirket yıl boyunca yatırımcı konferans ve toplantısı düzenlememiştir.
BOSSA TİCARET VE SANAYİ İŞLETMELERİ T.A.Ş. Yoktur.
BRİSA BRIDGESTONE SABANCI LASTİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 79
BURÇELİK BURSA ÇELİK DÖKÜM SANAYİİ A.Ş.
BURÇELİK VANA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
BURSA ÇİMENTO FABRİKASI A.Ş. Şirketimizce, yatırımcılarımız genel kurul toplantıları ve Kamuyu Aydınlatma Platformu açıklamalarıyla bilgilendirilmektedir.
CARREFOURSA CARREFOUR SABANCI TİCARET MERKEZİ A.Ş. Yatırımcı konferans ve toplantısı düzenlenmemiştir.
CEO EVENT MEDYA A.Ş.
COCA-COLA İÇECEK A.Ş. "CCI Yönetimi ve Yatırımcı İlişkileri Bölümü 2018 yılı içinde 15 adet Yatırımcı Konferansı ve roadshowa katılmış, 52 adet telekonferans görüşmesi gerçekleştirmiştir. Bu konferanslarda ve telekonferanslarda, şirket merkezinde veya yatırımcıların ofisinde olmak üzere 237 toplantıda 533* yatırımcı/analistle bir araya gelinmiştir. Her çeyrek yapılan finansal açıklamaların ertesi günü açıklanan sonuçları tartışmak amacıyla 4 adet telekonferans düzenlemiştir. *Aynı kişi/kişiler ile yapılan birden fazla görüşmeyi de içermektedir."
COSMOS YATIRIM HOLDİNG A.Ş.
CREDITWEST FAKTORİNG A.Ş. 5
ÇELEBİ HAVA SERVİSİ A.Ş. 20
ÇELİK HALAT VE TEL SANAYİİ A.Ş. Yoktur.
ÇEMAŞ DÖKÜM SANAYİ A.Ş. 0
ÇEMTAŞ ÇELİK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 0
ÇİMBETON HAZIRBETON VE PREFABRİK YAPI ELEMANLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yoktur
ÇİMENTAŞ İZMİR ÇİMENTO FABRİKASI T.A.Ş. Yoktur
ÇİMSA ÇİMENTO SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 2018 yılında 50 yurtiçi, 14 yurtdışı toplantısı ile 10 telefon konferans görüşmesi ve 25 telefon görüşmesi gerçekleşmiştir.
ÇUHADAROĞLU METAL SANAYİ VE PAZARLAMA A.Ş. Toplantı talebinde bulunan yatırım ve portföy firmalarıyla yıl içerisinde görüşmeler sağlanmış olup 2018 yılında Şirket'in düzenlediği herhangi bir yatırımcı konferansı ve toplantısı bulunmamaktadır.
DAGİ GİYİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. -
DAGİ YATIRIM HOLDİNG A.Ş. Yoktur.
DARDANEL ÖNENTAŞ GIDA SANAYİ A.Ş.
DATAGATE BİLGİSAYAR MALZEMELERİ TİCARET A.Ş. 2018 Yılında 2 roadshow'a katılım sağlanmış, 1 yatırımcı toplantısı yapılmıştır.
DEMİSAŞ DÖKÜM EMAYE MAMÜLLERİ SANAYİ A.Ş. Yoktur.
DENGE YATIRIM HOLDİNG A.Ş.
DENİZ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Yoktur
DENİZLİ CAM SANAYİİ VE TİCARET A.Ş. Yoktur.
DERİMOD KONFEKSİYON AYAKKABI DERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yoktur
DERLÜKS DERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
DESA DERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yoktur.
DESPEC BİLGİSAYAR PAZARLAMA VE TİCARET A.Ş. 2018 Yılında 2 roadshow'a katılım sağlanmış, 1 yatırımcı toplantısı yapılmıştır.
DEVA HOLDİNG A.Ş. 10
DİRİTEKS DİRİLİŞ TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yoktur.
DİTAŞ DOĞAN YEDEK PARÇA İMALAT VE TEKNİK A.Ş. Yoktur.
DO & CO AKTIENGESELLSCHAFT
DOĞAN BURDA DERGİ YAYINCILIK VE PAZARLAMA A.Ş. Yoktur
DOĞAN ŞİRKETLER GRUBU HOLDİNG A.Ş. Yatırım kuruluşu temsilcileri ile düzenlenen toplantı ve telekonferanslar ile 23 analist ve yatırımcı ile görüşmeler yapılmıştır.
DOĞTAŞ KELEBEK MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 42 adet
DOĞUSAN BORU SANAYİİ VE TİCARET A.Ş.
DOĞUŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Yoktur
DOĞUŞ OTOMOTİV SERVİS VE TİCARET A.Ş. 2018 yılında 104?ü ile bire bir, 11?i ile grup ve 4?ü ile telekonferans yoluyla olmak üzere, toplam 119 yatırımcı kurum ile toplantı yapılmıştır. Yurt içi ve yurt dışında toplam 6 yatırımcı konferansına ve 11 roadshow?a katılım sağlanmıştır. Dönem içerisinde 2 analist grup toplantısı ve 2 çoklu katılımlı telekonferans kapsamında analistler çeyreksel finansallarımız ile ilgili konularda bilgilendirilmiştir.
DÖKTAŞ DÖKÜMCÜLÜK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. 2
DURAN DOĞAN BASIM VE AMBALAJ SANAYİ A.Ş. 3
DYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 2 adet webcast analiz toplantısı yapılmıştır. Ayrıca yıl içinde 50'den fazla bireysel veya kurumsal yatırımcılar ile sözlü veya yazılı görüşmeler yapılmıştır.
ECZACIBAŞI YATIRIM HOLDİNG ORTAKLIĞI A.Ş. -
EDİP GAYRİMENKUL YATIRIM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 0
EGE ENDÜSTRİ VE TİCARET A.Ş. 0
EGE GÜBRE SANAYİİ A.Ş. 0
EGE PROFİL TİCARET VE SANAYİ A.Ş. Yoktur.
EGE SERAMİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Şirket yatırımcı konferansı veya toplantısı düzenlememiş olmakla birlikte, yıl içerisinde 64 pay sahibi ile görüşülmüştür.
EGELİ & CO ENERJİ YATIRIMLARI A.Ş.
EGELİ & CO TARIM GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.
EGELİ & CO YATIRIM HOLDİNG A.Ş.
EGEPLAST EGE PLASTİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş.
EİS ECZACIBAŞI İLAÇ, SINAİ VE FİNANSAL YATIRIMLAR SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 0
EKİZ KİMYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
EMEK ELEKTRİK ENDÜSTRİSİ A.Ş. Yoktur
EMİNİŞ AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
EMLAK KONUT GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 52 yatırımcı/analist ile görüşülmüştür. Yıl içerisinde 2 adet Yurtiçi konferansa katılım gerçekleştirilmiş ve bu organizasyonda toplam 22 yatırımcı/analist ile görüşülmüştür. İştirak edilen organizasyonlar hariç olmak üzere Ortaklık içi/dışı/telekonferans toplantılarının sayısı 75 olarak gerçekleşmiştir, bu toplantılarda 98 yatırımcı/analist ile görüşülmüştür.
ENERJİSA ENERJİ A.Ş. 2018 yılında mevcut ve potansiyel yatırımcılar ile 125 toplantı, yurtiçi ve yurtdışında 8 roadshow düzenlenmiş ve 5 konferansa katılınmıştır.
ENKA İNŞAAT VE SANAYİ A.Ş. 53
ERBOSAN ERCİYAS BORU SANAYİİ VE TİCARET A.Ş. 0
EREĞLİ DEMİR VE ÇELİK FABRİKALARI T.A.Ş. 53 adet
ERSU MEYVE VE GIDA SANAYİ A.Ş. 0
ESCORT TEKNOLOJİ YATIRIM A.Ş. Yoktur
ETİLER GIDA VE TİCARİ YATIRIMLAR SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
EURO KAPİTAL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Yoktur.
EURO MENKUL KIYMET YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Yoktur.
EURO TREND YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Yoktur.
EURO YATIRIM HOLDİNG A.Ş. Yoktur
FEDERAL-MOGUL İZMİT PİSTON VE PİM ÜRETİM TESİSLERİ A.Ş. Yoktur.
FENERBAHÇE FUTBOL A.Ş. -
FLAP KONGRE TOPLANTI HİZMETLERİ OTOMOTİV VE TURİZM A.Ş. Yoktur.
FONET BİLGİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş. Olmamıştır.
FORD OTOMOTİV SANAYİ A.Ş. 19 Konferans / 352 Toplantı
FORMET ÇELİK KAPI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. -
FRİGO-PAK GIDA MADDELERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
GALATASARAY SPORTİF SINAİ VE TİCARİ YATIRIMLAR A.Ş. 0
GARANTİ FAKTORİNG A.Ş. 0
GARANTİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Yoktur.
GEDİK YATIRIM HOLDİNG A.Ş. 0
GEDİK YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. 0
GEDİZ AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 0
GENTAŞ GENEL METAL SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 36
GERSAN ELEKTRİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. Düzenlenmemiştir.
GLOBAL MENKUL DEĞERLER A.Ş. 0
GLOBAL YATIRIM HOLDİNG A.Ş. 2018 yılında 2 roadshowa ve 1 yatırımcı konferansına katılım sağlanmış ve Şirketimiz merkezinde de yapılan birebir ve telekonferans toplantıları da dâhil olmak üzere 100'ün üzerinde mevcut ve potansiyel yatırımcılarla toplantı gerçekleştirilmiştir. Dönem içerisinde 1 grup toplantısı ve 4 çoklu katılımlı telekonferans kapsamında analistler ve fon yöneticileri çeyrek dönem finansallarımız ve operasyonel gelişmelerimiz ile ilgili konularda bilgilendirilmiştir.
GOODYEAR LASTİKLERİ T.A.Ş. 0
GÖLTAŞ GÖLLER BÖLGESİ ÇİMENTO SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 0
GÖZDE GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 6
GSD DENİZCİLİK GAYRİMENKUL İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 32 Adet
GSD HOLDİNG A.Ş. 2 adet yatırımcı toplantısı, 1 adet telekonferans ve 88 adet telefon görüşmesi yapılmıştır.
GÜBRE FABRİKALARI T.A.Ş. Şirket'imiz tarafından yatırımcı konferansı düzenlenmemiş olup, yıl boyunca şirket merkezimizde 8 adet yatırımcı toplantısı gerçekleştirilmiştir.
GÜLER YATIRIM HOLDİNG A.Ş. 0
GÜNEŞ SİGORTA A.Ş. 0
HACI ÖMER SABANCI HOLDİNG A.Ş. 303
HALK GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 25
HALK SİGORTA A.Ş.
HATEKS HATAY TEKSTİL İŞLETMELERİ A.Ş. Düzenlenmemiştir
HEDEF GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Yoktur
HEKTAŞ TİCARET T.A.Ş. 0
HUB GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 0
HÜRRİYET GAZETECİLİK VE MATBAACILIK A.Ş. 1
ICBC TURKEY BANK A.Ş. Yoktur
IŞIKLAR ENERJİ VE YAPI HOLDİNG A.Ş. 0
İDEALİST DANIŞMANLIK A.Ş.
İDEALİST GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. yoktur
İHLAS EV ALETLERİ İMALAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yoktur
İHLAS GAYRİMENKUL PROJE GELİŞTİRME VE TİCARET A.Ş. Yoktur.
İHLAS GAZETECİLİK A.Ş. Yoktur
İHLAS HOLDİNG A.Ş. Yoktur.
İHLAS YAYIN HOLDİNG A.Ş. Yoktur.
İNDEKS BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 2018 Yılında 2 roadshow'a katılım sağlanmış, 1 yatırımcı toplantısı yapılmıştır.
İNFO YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. Yoktur
İNTEMA İNŞAAT VE TESİSAT MALZEMELERİ YATIRIM VE PAZARLAMA A.Ş. Yoktur.
İPEK DOĞAL ENERJİ KAYNAKLARI ARAŞTIRMA VE ÜRETİM A.Ş. Yatırım kuruluşu temsilcileri ve analistler ile yıl içinde 14 kez görüşülmüş ve telekonferans yapılmıştır. Arayan ve bilgi almak isteyen yatırımcıların soruları düzenli olarak cevaplandırılmıştır.
İSKENDERUN DEMİR VE ÇELİK A.Ş.
İŞ FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. Yoktur.
İŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Şirket yatırımcı konferansı düzenlememiş olmakla birlikte, yıl içerisinde, yurt dışında düzenlenen bir yatırımcı konferansına katılım sağlanmış, Şirket merkezinde 22 yatırım şirketiyle görüşülmüştür.
İŞ GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Şirket yıl boyunca yatırımcı konferans ve toplantısı düzenlememiştir.
İŞ YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. 81
İŞ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Yoktur
İŞBİR HOLDİNG A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG A.Ş. Yatırımcı konferans veya toplantısı düzenlenmemiştir.
İZ HAYVANCILIK TARIM VE GIDA SANAYİ TİCARET A.Ş.
İZMİR DEMİR ÇELİK SANAYİ A.Ş. Şirket yıl boyunca yatırımcı konferans ve toplantısı düzenlememiştir.
İZMİR FIRÇA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
JANTSA JANT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. YOKTUR
KAFEİN YAZILIM HİZMETLERİ TİCARET A.Ş. 11
KAPİTAL YATIRIM HOLDİNG A.Ş.
KAPLAMİN AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yıl boyunca yatırımcı konferans ve toplantısı düzenlenmemiştir.
KARDEMİR KARABÜK DEMİR ÇELİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 37
KAREL ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yoktur
KARSAN OTOMOTİV SANAYİİ VE TİCARET A.Ş. 1
KARSU TEKSTİL SANAYİİ VE TİCARET A.Ş. 0
KARSUSAN KARADENİZ SU ÜRÜNLERİ SANAYİİ A.Ş.
KARTONSAN KARTON SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 1
KATMERCİLER ARAÇ ÜSTÜ EKİPMAN SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Bulunmamaktadır.
KENT GIDA MADDELERİ SANAYİİ VE TİCARET A.Ş. Yapılmamıştır.
KEREVİTAŞ GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 7
KERVANSARAY YATIRIM HOLDİNG A.Ş.
KİLER GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Yoktur.
KLİMASAN KLİMA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Şirketin, yatırım kuruluşu temsilcileri ile düzenlediği toplantı ve telekonferans olmamıştır.
KOÇ HOLDİNG A.Ş. 550?nin üzerinde
KONFRUT GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 0
KONYA ÇİMENTO SANAYİİ A.Ş. Yatırımcı konferans veya toplantısı düzenlenmemiştir.
KORDSA TEKNİK TEKSTİL A.Ş. 3 konferansa katılım sağlandı, konferans ve toplantılarda 200+ kurumsal fon yöneticisi ile görüşüldü, 175 kişiye telefon ya da e-mail üzerinden cevap verildi,
KOZA ALTIN İŞLETMELERİ A.Ş. Yatırım kuruluşu temsilcileri ve analistler ile yıl içinde 83 kez görüşülmüş ve telekonferans yapılmıştır.Arayan ve bilgi almak isteyen yatırımcıların soruları düzenli olarak cevaplandırılmıştır.
KOZA ANADOLU METAL MADENCİLİK İŞLETMELERİ A.Ş. Yatırım kuruluşu temsilcileri ve analistler ile yıl içinde 12 kez görüşülmüş ve telekonferans yapılmıştır. Arayan ve bilgi almak isteyen yatırımcıların soruları düzenli olarak cevaplandırılmıştır.
KÖRFEZ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. -
KRİSTAL KOLA VE MEŞRUBAT SANAYİ TİCARET A.Ş. Yoktur
KRON TELEKOMÜNİKASYON HİZMETLERİ A.Ş. Yıl içerisinde yatırımcı konferansı ve toplantısı düzenlenmemiştir.
KUŞTUR KUŞADASI TURİZM ENDÜSTRİ A.Ş.
KUYUMCUKENT GAYRİMENKUL YATIRIMLARI A.Ş. 0
KÜTAHYA PORSELEN SANAYİ A.Ş. Yoktur
LİDER FAKTORİNG A.Ş. 24
LİNK BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ YAZILIMI VE DONANIMI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yoktur.
LOGO YAZILIM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 4 konferans ve 107 toplantı
LOKMAN HEKİM ENGÜRÜSAĞ SAĞLIK, TURİZM, EĞİTİM HİZMETLERİ VE İNŞAAT TAAHHÜT A.Ş.
LÜKS KADİFE TİCARET VE SANAYİİ A.Ş. 0
MAKİNA TAKIM ENDÜSTRİSİ A.Ş. Yoktur
MARDİN ÇİMENTO SANAYİİ VE TİCARET A.Ş. 0
MARKA YATIRIM HOLDİNG A.Ş. -
MARMARİS ALTINYUNUS TURİSTİK TESİSLER A.Ş. Şirketimiz ile ilgili olarak pay sahipleri ile ilişkiler kapsamında; Antalya'da bulunan Talya Otelimizin yeniden yapım için resmi makamlardan gerekli izinlerin alınması ve ilgili hukuki süreçlerin tamamlanmasına yönelik çalışmaların devam etmesi nedeniyle herhangi bir yatırımcı toplantısı, analist toplantısı, telekonferans gerçekleştirilmemiştir. Aynı doğrultuda herhangi bir konferans ve roadshow?a da katılınmamıştır. Direkt olarak şirket merkezini arayarak bilgi almak isteyen pay sahiplerinin yapılan özel durum açıklamaları ve mevcut tebliğler kapsamında bilgilendirilmesi sağlanmıştır.
MARSHALL BOYA VE VERNİK SANAYİİ A.Ş. Yoktur
MARTI GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 1
MARTI OTEL İŞLETMELERİ A.Ş. 1
MAVİ GİYİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Türkiye?de ve yurtdışında 14 adet yatırımcı konferansı ve roadshow?a katılmış, ayrıca şirket merkezinde 100?ün üzerinde telekonferans ve toplantı gerçekleştirmiştir. Bu etkinlik ve toplantılarda yurt içi ve yurtdışından toplam 232 farklı kurum ve fondan 552 yatırımcı/analistle bir araya gelinmiştir.
MAZHAR ZORLU HOLDİNG A.Ş.
MEGA POLİETİLEN KÖPÜK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
MENDERES TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yoktur.
MENSA SINAİ TİCARİ VE MALİ YATIRIMLAR A.Ş.
MEPET METRO PETROL VE TESİSLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş. -
MERİT TURİZM YATIRIM VE İŞLETME A.Ş.
MERKO GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. -
METAL GAYRİMENKUL A.Ş.
METEMTUR OTELCİLİK VE TURİZM İŞLETMELERİ A.Ş. Şirketimizce, genel kurul toplantısı hariç yatırımcılara yönelik konferans veya toplantı düzenlenmemiştir.
METRO TİCARİ VE MALİ YATIRIMLAR HOLDİNG A.Ş. -
METRO YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. -
MİGROS TİCARET A.Ş. 10 konferans - roadshow, 250+ kurumsal fon yöneticisi
MİLPA TİCARİ VE SINAİ ÜRÜNLER PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yoktur.
MİSTRAL GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 0
MLP SAĞLIK HİZMETLERİ A.Ş. 2018 yılında şirketin düzenlediği yatırımcı konferans ve toplantılarının sayısı 252'dir (8 konferansta 57 toplantı, 8 Roadshow'da 109 toplantı, 55 yatırımcı toplantısı, 13 analist toplantısı ve 18 telekonferans).
MMC SANAYİ VE TİCARİ YATIRIMLAR A.Ş.
MONDİ TİRE KUTSAN KAĞIT VE AMBALAJ SANAYİ A.Ş. Yoktur
NATUREL YENİLENEBİLİR ENERJİ TİCARET A.Ş.
NET HOLDİNG A.Ş. 4
NETAŞ TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. 2
NİĞBAŞ NİĞDE BETON SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 0
NUH ÇİMENTO SANAYİ A.Ş. Yoktur.
NUROL GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Yoktur
ODAŞ ELEKTRİK ÜRETİM SANAYİ TİCARET A.Ş. 41
OLMUKSAN INTERNATIONAL PAPER AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yıl boyunca yatırımcı konferans ve toplantısı düzenlenmemiştir.
ORGE ENERJİ ELEKTRİK TAAHHÜT A.Ş. Yıl içinde 2 analist toplantısı düzenlenmiş, 20'nin üzerinde kurumsal yatırımcı ile yüzyüze ve telekonferans yoluyla toplantı gerçekleştirilmiştir.
ORMA ORMAN MAHSULLERİ İNTEGRE SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
OSMANLI YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş.
OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. 0
OTOKAR OTOMOTİV VE SAVUNMA SANAYİ A.Ş. 4 konferans ve roadshowa katılım sağlandı. Aracı kurum analistleri, yerli ve yabancı yatırımcılar ile 13 adedi yurtdışında olmak üzere toplam 39 adet bire bir yatırımcı toplantısı gerçekleştirildi.
OYAK YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. -
OYLUM SINAİ YATIRIMLAR A.Ş. Şirket yıl boyunca 1 adet yatırımcı konferans ve toplantısı düzenlemiştir.
ÖZAK GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 33
ÖZBAL ÇELİK BORU SANAYİ TİCARET VE TAAHHÜT A.Ş. 0
ÖZDERİCİ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Yoktur
ÖZERDEN PLASTİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
PANORA GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Yıl içerisinde 2018 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı yapılmıştır.
PAPİLON SAVUNMA-GÜVENLİK SİSTEMLERİ BİLİŞİM MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
PARK ELEKTRİK ÜRETİM MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 0
PARSAN MAKİNA PARÇALARI SANAYİİ A.Ş. 2
PEGASUS HAVA TAŞIMACILIĞI A.Ş. 2018 yılında altı konferans, bir yurtdışı yatırımcı organizasyonuna katılım sağlanmış, 105 yatırımcı toplantısı gerçekleştirilmiş ayrıca dört adet finansal sonuçlara ilişkin telekonferans düzenlenmiştir.
PEKER GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Yoktur
PENGUEN GIDA SANAYİ A.Ş. 0
PERA GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Dönem içerisinde yatırımcı toplantısı düzenlenmemiştir.
PERGAMON STATUS DIŞ TİCARET A.Ş. 0
PETKİM PETROKİMYA HOLDİNG A.Ş. 8
PETROKENT TURİZM A.Ş. YATIRIMCI KONFERANSI BULUNMAMAKTADIR. DİREKT OLARAK ŞİRKET MERKEZİNİ ARAYARAK BİLGİ ALMAK İSTEYEN PAY SAHİPLERİNİN, YAPILAN ÖZEL DURUM AÇIKLAMALARI VE MEVCUT TEBLİĞLER KAPSAMINDA BİLGİLENDİRİLMESİ SAĞLANMIŞTIR
PINAR ENTEGRE ET VE UN SANAYİİ A.Ş. 2 adet webcast analiz toplantısı yapılmıştır. Ayrıca yıl içinde 50'den fazla bireysel veya kurumsal yatırımcılar ile sözlü veya yazılı görüşmeler yapılmıştır.
PINAR SU VE İÇECEK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yıl içinde 30'dan fazla bireysel veya kurumsal yatırımcılar ile sözlü veya yazılı görüşmeler yapılmıştır.
PINAR SÜT MAMULLERİ SANAYİİ A.Ş. 2 adet webcast analiz toplantısı yapılmıştır. Ayrıca yıl içinde 50'den fazla bireysel veya kurumsal yatırımcılar ile sözlü veya yazılı görüşmeler yapılmıştır.
PLASTİKKART AKILLI KART İLETİŞİM SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yoktur
POLİSAN HOLDİNG A.Ş. Dokuz adet toplantı
POLİTEKNİK METAL SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
PRİZMA PRES MATBAACILIK YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Düzenlenmedi
QNB FİNANS FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. Yoktur
QNB FİNANSBANK A.Ş. 2 yatırımcı konferansına katılım gösterildi; 89 tane analist ve yatırımcı toplantısı yapıldı. Ek olarak, düzenli olarak kredi derecelendirme şirketleri ile toplantılar gerçekleştirildi.
RAL YATIRIM HOLDİNG A.Ş.
RAY SİGORTA A.Ş. Yok
REYSAŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 2
REYSAŞ TAŞIMACILIK VE LOJİSTİK TİCARET A.Ş. 2
RHEA GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Yoktur.
RODRİGO TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
ROYAL HALI İPLİK TEKSTİL MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
RTA LABORATUVARLARI BİYOLOJİK ÜRÜNLER İLAÇ VE MAKİNA SANAYİ TİCARET A.Ş. 0
SAFKAR EGE SOĞUTMACILIK KLİMA SOĞUK HAVA TESİSLERİ İHRACAT İTHALAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
SALİX YATIRIM HOLDİNG A.Ş.
SAN-EL MÜHENDİSLİK ELEKTRİK TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yoktur
SANİFOAM SÜNGER SANAYİ VE TİCARET A.Ş. -
SANKO PAZARLAMA İTHALAT İHRACAT A.Ş. -
SARAY MATBAACILIK KAĞITÇILIK KIRTASİYECİLİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. 0
SARKUYSAN ELEKTROLİTİK BAKIR SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yoktur.
SASA POLYESTER SANAYİ A.Ş. Yoktur
SAY REKLAMCILIK YAPI DEKORASYON PROJE TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 0
SEKURO PLASTİK AMBALAJ SANAYİ A.Ş. -
SELÇUK ECZA DEPOSU TİCARET VE SANAYİ A.Ş. 40
SELÇUK GIDA ENDÜSTRİ İHRACAT İTHALAT A.Ş.
SENKRON GÜVENLİK VE İLETİŞİM SİSTEMLERİ A.Ş. Yoktur.
SERVE FİLM PRODÜKSİYON EĞLENCE A.Ş.
SERVET GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. -
SEYİTLER KİMYA SANAYİ A.Ş.
SİLVERLİNE ENDÜSTRİ VE TİCARET A.Ş. 0
SİNPAŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. -
SMARTİKS YAZILIM A.Ş.
SODA SANAYİİ A.Ş. 2018 yılında hisse ve bono yatırımcılarına yönelik 9 konferans ve 3 roadshowa katılım sağlanmış, şirketimiz merkezinde de yapılan yatırımcı toplantıları da dahil olmak üzere 400?ün üzerinde mevcut ve potansiyel yatırımcılar birebir toplantılar gerçekleştirilmiştir. Katılım sağlanan konferanslar: JP Morgan (Miami), İş Yatırım (Londra), Ak Yatırım (İstanbul), JP Morgan (Londra), İş Yatırım (İstanbul), Goldman Sachs (Londra), Woods&Co. (Prag), Citi (Singapur), Ayrıca, 5 Nisan 2018 tarihinde Şişecam Genel Merkez?inde 45 analist ve yatırımcının katılımıyla ?Analist Günü? düzenlenmiştir. Yatırımcılar ile telefon, birebir toplantı, roadshow ve konferanslar aracılığıyla toplamda yapılan görüşme sayısı ise 400?ün üzerindedir. Halka açık şirketler hakkında rapor çıkaran analistlerle etkin bir şekilde yürütülen görüşmeler sonucu, 130?a yakın analist raporu yayımlanmıştır. Ayrıca, 2017 yılı içinde, 2017 yılsonu ve 2018 ilk yarı finansal sonuçlarının paylaşıldığı iki webcast düzenlenmiştir. Bu telekonferansların transkripti İngilizce internet sitemizde yayınlanmaktadır
SODAŞ SODYUM SANAYİİ A.Ş.
SÖKTAŞ TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 0
SÖNMEZ FİLAMENT SENTETİK İPLİK VE ELYAF SANAYİ A.Ş. Düzenlenmiştir.
SÖNMEZ PAMUKLU SANAYİİ A.Ş. Düzenlenmemiştir.
SUMAŞ SUNİ TAHTA VE MOBİLYA SANAYİ A.Ş.
ŞEKER FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. Yoktur.
ŞEKERBANK T.A.Ş. Yoktur.
ŞOK MARKETLER TİCARET A.Ş. 4 konferans ve 1 roadshow'a katılım sağlandı, 350'yi aşkın yatırımcı görüldü.
TAÇ TARIM ÜRÜNLERİ HAYVANCILIK GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
TAT GIDA SANAYİ A.Ş. 38
TAV HAVALİMANLARI HOLDİNG A.Ş. 11 konferansa katılım sağlandı ve Şirket merkezi ve çeşitli yerlerde gerçekleşen toplantılarda 297 yatırımcı ile görüşme yapıldı.
TAZE KURU GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
TEK-ART İNŞAAT TİCARET TURİZM SANAYİ VE YATIRIMLAR A.Ş. Tek-Art İnşaat 2018 yılı içinde yatırımcı konferansları veya road show gerçekleştirmemiştir. Yatırımcılardan gelen telefonla bilgi taleplerine cevap verilmiştir.
TEKFEN HOLDİNG A.Ş. 11 - 132
TEKNOSA İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş. Şirket yatırımcı konferansı düzenlememiştir, ancak mevcut ve potansiyel yatırımcılar ile 7 toplantı düzenlemiştir.
TEMAPOL POLİMER PLASTİK VE İNŞAAT SANAYİ TİCARET A.Ş. Yok
TGS DIŞ TİCARET A.Ş. YOKTUR
TOFAŞ TÜRK OTOMOBİL FABRİKASI A.Ş. 300'ün üzerinde
TORUNLAR GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 21 adet Fon Yöneticisi, 9 analist ile toplantı yapılmıştır. 1 yurtdışında konferansa katılınmıştır. 1 tane yılsonu analist toplantısı düzenlenmiştir.
TRABZON LİMAN İŞLETMECİLİĞİ A.Ş. Şirket Yıl Boyunca yatırımcı konferans ve toplantısı düzenlememiştir.
TRABZONSPOR SPORTİF YATIRIM VE FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ TİCARET A.Ş. -
TRAKYA CAM SANAYİİ A.Ş. 2018 yılında hisse ve bono yatırımcılarına yönelik 9 konferans ve 3 roadshowa katılım sağlanmış, şirketimiz merkezinde de yapılan yatırımcı toplantıları da dahil olmak üzere 400?ün üzerinde mevcut ve potansiyel yatırımcılar birebir toplantılar gerçekleştirilmiştir. Katılım sağlanan konferanslar: JP Morgan (Miami), İş Yatırım (Londra), Ak Yatırım (İstanbul), JP Morgan (Londra), İş Yatırım (İstanbul), Goldman Sachs (Londra), Woods&Co. (Prag), Citi (Singapur), Ayrıca, 5 Nisan 2018 tarihinde Şişecam Genel Merkez?inde 45 analist ve yatırımcının katılımıyla ?Analist Günü? düzenlenmiştir. Yatırımcılar ile telefon, birebir toplantı, roadshow ve konferanslar aracılığıyla toplamda yapılan görüşme sayısı ise 400?ün üzerindedir. Halka açık şirketler hakkında rapor çıkaran analistlerle etkin bir şekilde yürütülen görüşmeler sonucu, 130?a yakın analist raporu yayımlanmıştır. Ayrıca, 2017 yılı içinde, 2017 yılsonu ve 2018 ilk yarı finansal sonuçlarının paylaşıldığı iki webcast düzenlenmiştir. Bu telekonferansların transkripti İngilizce internet sitemizde yayınlanmaktadır.
TREND GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Yoktur
TSKB GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 12
TUĞÇELİK ALÜMİNYUM VE METAL MAMÜLLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yatırım kuruluşları ile düzenlenen herhangi bir toplantı gerçekleşmemiştir
TUKAŞ GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Şirket, yıl boyunca yatırımcı konferansı ve toplantıları düzenlememiştir.
TURCAS PETROL A.Ş. 2018 yılında Şirket tarafından 1 adet analist toplantısı ve 2 adet finansal sonuç telekonferansı düzenlenmiştir. Ayrıca, yurtiçinde 1 adet porfföy yöneticisi toplantısına, yurtdışında ise 1 adet yatırımcı konferansı ve 2 adet roadshowa katılım sağlanmıştır. 2018 yılında toplam 25 yatırımcıyla bire-bir / grup toplantısı yapılmıştır.
TURKCELL İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş. 2018 yılı içerisinde Yatırımcı İlişkileri Bölümü 15 yatırımcı konferansına ve 3 road show'a katılmış, Yatırımcı ve Analist Günü düzenlemiş, analist ve kurumsal yatırım fonlarıyla toplamda 568 görüşme gerçekleştirmiştir.
TÜMOSAN MOTOR VE TRAKTÖR SANAYİ A.Ş. Şirket yıl boyunca yatırımcı konferans ve toplantısı düzenlememiştir.
TÜPRAŞ-TÜRKİYE PETROL RAFİNERİLERİ A.Ş. 8 adet konferansa ve road show?a katılım sağlandı ve toplantılarda yaklaşık 400 fon yöneticisi ve analist ile görüşüldü
TÜRK HAVA YOLLARI A.O. Ortaklığımız 7 adet yatırımcı konferansı ve roadshowa katılmış, 49 adet telekonferans görüşmesi ve 70?in üzerinde bireysel/kurumsal yatırımcı toplantısı gerçekleştirmiştir. Mali tablolara ilişkin sonuçlar üzerine 2 adet telekonferans organize etmiştir.
TÜRK PRYSMİAN KABLO VE SİSTEMLERİ A.Ş. 2018 yılı içinde, 2017 yılsonu ve 2018 ilk yarı finansal sonuçlarının paylaşıldığı iki webcast düzenlenmiştir.
TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. Yatırımcı ilişkileri, 2018 yılında başta Amerika ve İngiltere olmak üzere çeşitli lokasyonlarda 13 yatırımcı konferansına ve 3 roadshowa katılmıştır. Bu organizasyonlar kapsamında toplam 261 hisse senedi ve bono yatırımcısı ile görüşülmüştür. Türk Telekom yatırımcı ilişkileri tarafından İstanbul?da 2018 yılında gerçekleştirilen çok sayıda toplantıyla birlikte, toplam 350 hisse ve bono yatırımcısı ile görüşme fırsatı yakalanmıştır.
TÜRK TRAKTÖR VE ZİRAAT MAKİNELERİ A.Ş. 90'ın üzerinde
TÜRK TUBORG BİRA VE MALT SANAYİİ A.Ş. 0
TÜRKER PROJE GAYRİMENKUL VE YATIRIM GELİŞTİRME A.Ş. Yoktur
TÜRKİYE GARANTİ BANKASI A.Ş. Garanti Yatırımcı ilişkileri 2018 yılında, Asya, Amerika ve Avrupa?da toplam 13 şehirde 34 yatırım konferansı ve roadshowa katıldı. Ekip, 2017 yılına kıyasla %34 artış ile 967 uluslararası yatırım fonuyla yüz yüze toplantı yaptı. Her 3 yatırımcı toplantısından 1'ine Genel Müdür katıldı.
TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. 177
TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş. 2018 yılı içinde hisse senedi yatırımcılarına yönelik yurt içi ve yurt dışında toplam 17 konferansa katılım gerçekleştirilmiş ve bu faaliyetlerde toplam 135 adet toplantı yapılmıştır. Banka merkezinde yapılan 5 yatırımcı etkinliğinin yanı sıra toplantı ve telekonferans sayısı 241 olarak gerçekleşmiştir.
TÜRKİYE KALKINMA VE YATIRIM BANKASI A.Ş. Yıl boyunca yatırımcı konferans ve toplantısı düzenlenmemiştir.
TÜRKİYE SINAİ KALKINMA BANKASI A.Ş. 64 görüşme, 4 tele-konferans
TÜRKİYE ŞİŞE VE CAM FABRİKALARI A.Ş. 2018 yılında hisse ve bono yatırımcılarına yönelik 9 konferans ve 3 roadshowa katılım sağlanmış, şirketimiz merkezinde de yapılan yatırımcı toplantıları da dahil olmak üzere 400'ün üzerinde mevcut ve potansiyel yatırımcılar birebir toplantılar gerçekleştirilmiştir. Katılım sağlanan konferanslar: JP Morgan (Miami), İş Yatırım (Londra), Ak Yatırım (İstanbul), JP Morgan (Londra), İş Yatırım (İstanbul), Goldman Sachs (Londra), Woods&Co. (Prag), Citi (Singapur), Ayrıca, 5 Nisan 2018 tarihinde Şişecam Genel Merkez'inde 45 analist ve yatırımcının katılımıyla "Analist Günü" düzenlenmiştir. Yatırımcılar ile telefon, birebir toplantı, roadshow ve konferanslar aracılığıyla toplamda yapılan görüşme sayısı ise 400'ün üzerindedir. Halka açık şirketler hakkında rapor çıkaran analistlerle etkin bir şekilde yürütülen görüşmeler sonucu, 130'a yakın analist raporu yayımlanmıştır. Ayrıca, 2017 yılı içinde, 2017 yılsonu ve 2018 ilk yarı finansal sonuçlarının paylaşıldığı iki webcast düzenlenmiştir. Bu telekonferansların transkripti İngilizce internet sitemizde yayınlanmaktadır.
TÜRKİYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O. 2018 yılı boyunca Banka?nın İstanbul?daki ofisinde 280?den fazla toplantı gerçekleştirilmiş ve yaklaşık 400 yatırımcı/analist ile görüşülmüştür. Mali tablolara ilişkin sonuçlar üzerine 4 tane telekonferans organize edilmiş ve bunların kayıtları İngilizce internet sitesinde yayımlanmıştır. 18 yerli ve yabancı yatırımcı konferansına katılarak 380?in üzerinde yabancı ve yerli kurumsal yatırımcı ile yüz yüze toplantılar yapılmıştır.
UFUK YATIRIM YÖNETİM VE GAYRİMENKUL A.Ş.
ULAŞLAR TURİZM YATIRIMLARI VE DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TİCARET PAZARLAMA A.Ş. 0
ULUSOY ELEKTRİK İMALAT TAAHHÜT VE TİCARET A.Ş. 1 adet analist toplantısı, 1 adet webcast analist görüşmesi yapılmıştır. Ayrıca yıl içinde 50'den fazla bireysel veya kurumsal yatırımcılar ile sözlü veya yazılı görüşmeler yapılmıştır.
ULUSOY UN SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Şirketimizce, genel kurul toplantısı hariç yatırımcılara yönelik konferans veya toplantı düzenlenmemiştir.
UMPAŞ HOLDİNG A.Ş.
UŞAK SERAMİK SANAYİ A.Ş. Şirket yatırımcı konferansı veya toplantısı düzenlememiş olmakla birlikte, yıl içerisinde 183 pay sahibi ile görüşülmüştür.
UTOPYA TURİZM İNŞAAT İŞLETMECİLİK TİCARET A.Ş. Yıl içerisinde Şirket tarafından herhangi bir yatırımcı konferansı veya yatırımcı toplantısı düzünlenmemiştir. Direkt olarak şirket merkezini arayarak bilgi almak isteyen pay sahipleri tebliğler çerçevesinde bilgilendirilmiştir.
UZERTAŞ BOYA SANAYİ TİCARET VE YATIRIM A.Ş.
ÜLKER BİSKÜVİ SANAYİ A.Ş. 2018 yılında 5 yatırımcı konferansına katılınmış olup toplam 212 yatırımcı ve analist ile görüşülmüştür.
ÜNYE ÇİMENTO SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 0
VAKIF FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. Yoktur
VAKIF GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Yoktur
VAKIF MENKUL KIYMET YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Yoktur
VAKKO TEKSTİL VE HAZIR GİYİM SANAYİ İŞLETMELERİ A.Ş. 0
VANET GIDA SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş.
VERUSA HOLDİNG A.Ş. Şirket yıl boyunca yatırımcı konferans ve toplantısı düzenlememiştir.
VERUSATURK GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Yatırımcı konferans ve toplantısı düzenlememiştir.
VESTEL BEYAZ EŞYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yıl boyunca yatırımcılarla yüzyüze veya telefon yoluyla toplam 9 görüşme yapılmıştır.
VESTEL ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yıl boyunca yatırımcılarla yüzyüze veya telefon yoluyla toplam 40 görüşme yapılmıştır.
VİKİNG KAĞIT VE SELÜLOZ A.Ş. Yıl içinde 30'dan fazla bireysel veya kurumsal yatırımcılar ile sözlü veya yazılı görüşmeler yapılmıştır.
YAPI KREDİ KORAY GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. -
YAPI VE KREDİ BANKASI A.Ş. Konferans: 13 (katılınılan), Webcast: 3 (düzenlenen), Sermaye Piyasaları Günü: 1 (düzenlenen).
YAPRAK SÜT VE BESİ ÇİFTLİKLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yıl içinde yatırımcı konferans ve toplantısı düzenlenmemiş, 26 kez telefon görüşmesi yapılmış, yatırımcıların soruları e-mail yoluyla cevaplandırılmıştır.
YATAŞ YATAK VE YORGAN SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 64
YAYLA ENERJİ ÜRETİM TURİZM VE İNŞAAT TİCARET A.Ş. 0
YENİ GİMAT GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Şirket yıl boyunca yatırımcı konferans ve toplantısı düzenlememiştir.
YEŞİL GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. -
YEŞİL YAPI ENDÜSTRİSİ A.Ş. -
YEŞİL YATIRIM HOLDİNG A.Ş. -
YİBİTAŞ YOZGAT İŞÇİ BİRLİĞİ İNŞAAT MALZEMELERİ TİCARET VE SANAYİ A.Ş.
YONGA MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
YÜKSELEN ÇELİK A.Ş.
YÜNSA YÜNLÜ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 4 ADET
ZORLU ENERJİ ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş. Yıl boyunca yatırımcılarla yüzyüze veya telefon yoluyla toplam 49 görüşme yapılmış, aracı kurumlar tarafından düzenlenen 1 roadshow ve 1 yatırımcı konferansına iştirak edilmiştir.
Word Olarak İndir Excel Olarak İndir Yazdır