Şirket Yıl boyunca şirketin düzenlediği yatırımcı konferans ve toplantılarının sayısı
ACISELSAN ACIPAYAM SELÜLOZ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Şirket yıl boyunca yatırımcı konferans ve toplantısı düzenlememiştir.
ADEL KALEMCİLİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. Yoktur.
ADESE GAYRİMENKUL YATIRIM A.Ş. Yatırımcı konferans veya toplantısı düzenlenmemiştir.
ADRA GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Şirket, yıl boyunca yatırımcı konferansı ve toplantıları düzenlememiştir.
AFYON ÇİMENTO SANAYİ T.A.Ş. 2023 yılında çeşitli video, call görüşmelerinde 70'ten fazla kurumsal yatırımcı ve analistlerle görüşülmüştür.
AG ANADOLU GRUBU HOLDİNG A.Ş. Holding yurt içi ve yurt dışında toplam 104 yatırımcı toplantısı gerçekleştirmiş olup, yapılan telekonferanslar dâhil 200?ün üzerinde yatırımcı ile görüşmüştür. Ayrıca 2022 yıl sonu ve 2023 ilk yarı finansal sonuçlarının yatırımcı ve analistler ile paylaşıldığı iki adet webcast prezantasyonu düzenlemiştir.
AGESA HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş. 37
AGROTECH YÜKSEK TEKNOLOJİ VE YATIRIM A.Ş. 2 adet yatırımcı toplantısı düzenlenmiştir.
AHLATCI DOĞAL GAZ DAĞITIM ENERJİ VE YATIRIM A.Ş. Yıl boyunca yatırımcılarla telefon görüşmeleri gerçekleştirilmiş ve ayrıca e-mail ile gelen bilgi taleplerine cevap verilmiştir. Bununla birlikte, yatırımcı sunumu vesilesi ile 1 kez fiziksel toplantı yapılmıştır.
AKBANK T.A.Ş. Yatırımcı İlişkileri ve Sürdürülebilirlik Bölümü tarafından 2023 yılında toplam 24 yerli ve yabancı yatırımcı konferansına/roadshow?una katılınmış, üst yönetim katılımının da sağlandığı, sanal ortamda ya da yüz yüze yatırımcı toplantıları gerçekleştirilmiş ve ayrıca yine üst düzey yönetimin katılımı ile 1 adet yüz yüze yerli yatırımcı & analist etkinliği düzenlenmiştir. Bu toplantılar kapsamında görüşülen 296 toplantı ile 712 kişi ile görüşülmüştür. İlaveten, yatırımcı ve analistler tarafından yıl boyunca telefon ve e-posta aracılığıyla iletilen çok sayıda soruya zamanında ve etkin bir şekilde cevap verilmeye devam edilmiştir.
AKÇANSA ÇİMENTO SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 2023 yılında 3 adet analist toplantısı, 1 yerel konferans (3 oturum, 14 şirket, 27 katılımcı), 1 uluslararası konferans (4 oturum, 5 şirket, 6 katılımcı) ve portföy yönetim şirketleri ve fonlarla 71 ayrı toplantı yapılmıştır.
AKDENİZ YATIRIM HOLDİNG A.Ş. -
AKENERJİ ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş. Yıl boyunca yatırımcı talepleri doğrultusunda 7 adet yatırımcı ile birebir toplantı yapılmak sureti ile görüşülmüştür. Buna ilaveten, Haziran 2023 finansal sonuçlarının açıklanmasını takiben 8 adet yatırımcı ve Eylül 2023 finansal sonuçlarının açıklanmasını takiben 5 adet yatırımcının katıldığı konferans görüşmeleri düzenlenmiştir.
AKFEN GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 2023 yılı içerisinde de yerli kurumsal yatırımcı temsilcileri ve analistlerle altı adet çevrim içi diğerleri fiziksel olarak toplam 15 toplantı, biri çevrim için biri de fiziksel olarak 2 adet geniş katılımlı yatırımcı sunumu toplantısı gerçekleştirilmiştir.
AKFEN YENİLENEBİLİR ENERJİ A.Ş. Yıl içinde toplam 18 adet toplantı yapılmıştır.
AKIN TEKSTİL A.Ş. Yok
AKİŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 18
AKMERKEZ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Yoktur
AKSA AKRİLİK KİMYA SANAYİİ A.Ş. Yüz elli sekiz (158) kez yerli ve yabancı yatırımcı/analist ile yüz yüze, telefon ve telekonferans yöntemi ile görüşme, Dört (4) kez analistler için konferans görüşme, Yatırımcı İlişkileri gündemi ile iki (2) kez televizyon ve sosyal mecralarda canlı yayına katılım, Finans kuruluşları ve Portföy şirketleri ile iki (2) kez fabrika turu
AKSA ENERJİ ÜRETİM A.Ş. 2023 yılı içinde Şirket tarafından 1 adet analist toplantısı, 5 adet telekonferans düzenlenmiştir. Yıl içinde toplam 30 yatırımcı/analist ile toplantı yapılmıştır.
AKSİGORTA A.Ş. 2023 yılı yatırımcı gününe katılım sağlanmış ve 45 adet kurumsal yatırımcı/analist ile görüşülmüştür.
AKSU ENERJİ VE TİCARET A.Ş. 0
ALARKO CARRIER SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 72 adet sanal, 52 adet fiziki toplantı
ALARKO GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 52 adet fiziki, 72 adet sanal toplantı yapılmıştır.
ALARKO HOLDİNG A.Ş. 72 adet fiziki, 52 adet sanal toplantı
ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI A.Ş. 2023 yılı içerisinde sektör analistleri ve portföy yöneticileri ile ziyaretler düzenlenerek etkileşim arttırılmıştır.  Yıl içerisinde 15 yatırım kuruluşu şirketi, 10 portföy yönetim şirketi, 5 yabancı kuruluş ve 1 kamu kurumu olmak üzere toplam 31 kurum ziyaret edilmiştir. Bu kapsamda, 64 analist ile temas kurulmuştur. Ayrıca üst düzey yöneticilerin katılımıyla finansal sonuçlar üzerine konuşulan ve soru cevap yapılan 4 telekonferans toplantısı düzenlenmiştir.
ALCATEL LUCENT TELETAŞ TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. Bulunmamaktadır
ALFA SOLAR ENERJİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yıl boyunca yatırımcılar ve analistlerle telefonla, video konferans yoluyla veya yüz yüze olmak üzere 170?den fazla görüşme yapılmıştır.
ALKİM ALKALİ KİMYA A.Ş. 0
ALKİM KAĞIT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 0
ALTIN YUNUS ÇEŞME TURİSTİK TESİSLER A.Ş. Yıl içinde toplamda 90'dan fazla bireysel veya kurumsal yatırımcılar ile sözlü veya yazılı görüşmeler yapılmıştır.
ALTINAY SAVUNMA TEKNOLOJİLERİ A.Ş.
ALTINYAĞ MADENCİLİK VE ENERJİ YATIRIMLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yıl boyunca şirket yatırımcı konferans ve toplantısı düzenlememiştir.
ALVES KABLO SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ 24
ANADOLU EFES BİRACILIK VE MALT SANAYİİ A.Ş. 2023 yılı içinde yerli ve yabancı toplam 216 adet kurumsal yatırımcı ve analist ile Şirket faaliyet sonuçları, performansı ve dönem içindeki diğer gelişmeler hakkında görüşmeler yapılmıştır. Anadolu Efes, pay sahiplerini ve yatırımcıları bilgilendirmeye yönelik olarak yapılan yurt içi ve yurt dışı konferansların yanısıra çeşitli sanal konferanslara ve organize ettiği diğer toplantılara katılım sağlamaktadır. Bu kapsamda 2023 yılında yurt içinde ve yurt dışında toplam 8 roadshow/ konferansa iştirak edilmiştir
ANADOLU HAYAT EMEKLİLİK A.Ş. 2023 yılı içerisinde sekiz adet sunum ve elli adet telekonferans gerçekleştirilmiştir.
ANADOLU ISUZU OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Şirketimiz dönem içerisinde, analistlerle 1 adet online toplantı gerçekleştirmiştir.
ANATOLİA TANI VE BİYOTEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ ARAŞTIRMA GELİŞTİRME SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 2
ANEL ELEKTRİK PROJE TAAHHÜT VE TİCARET A.Ş. -
ARÇELİK A.Ş. 2023 yılında yurt içi ve yurt dışında 10 adet yatırımcı etkinliğine katılım sağlanmış olup, 327 adet yatırımcı ve analist görüşmesi gerçekleştirilmiştir. Ek olarak yıl boyunca 4 adet finansal sonuçlara ilişkin telekonferans düzenlenmiştir.
ARD GRUP BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ A.Ş. 3
ARENA BİLGİSAYAR SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Görüşme talep eden yatırım fonları ile Şirket genel merkezinde 3 toplantı yapılmıştır.
ARSAN TEKSTİL TİCARET VE SANAYİ A.Ş. Şirketimizce, genel kurul toplantısı hariç yatırımcılara yönelik konferans veya toplantı düzenlenmemiştir.
ARTEMİS HALI A.Ş. Mevcut Değil
ARZUM ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 19
ASCE GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Şirketimiz 2023 yılında yatırımcı konferansı veya toplantısı düzenlememiştir.
ASELSAN ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 99
ASTOR ENERJİ A.Ş. 2023 yılında aracı kurum ve yatırım bankaları ile 2 kere, ekonomi muhabirleri ile 2 kere toplantı yapılmıştır. Toplantılara yaklaşık 200 yatırımcı katılmıştır. Aracı kurumlar ile 4 kere yüzyüze 5 kere video konferans yoluyla toplantı yapılmıştır. 1 kere yurtiçinde 2 kere yurtdışında yabancı yatırımcılarla görüşülmüştür.
ATA GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Dönem içerisinde yatırımcı toplantısı düzenlenmemiştir.
ATAKEY PATATES GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 2023 Yılı içinde 11 yatırımcı toplantısı düzenlenmiş, toplantılar bir ya da birden fazla yatırımcı / analist katılımı ile gerçekleşmiştir.
ATAKULE GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 27 Adet
ATLANTİS YATIRIM HOLDİNG A.Ş.
ATLAS MENKUL KIYMETLER YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. -
ATP YAZILIM VE TEKNOLOJİ A.Ş. 14
A.V.O.D. KURUTULMUŞ GIDA VE TARIM ÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş. -
AVRASYA GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. -
AVRASYA PETROL VE TURİSTİK TESİSLER YATIRIMLAR A.Ş. -
AVRUPA YATIRIM HOLDİNG A.Ş. Yoktur
AVRUPAKENT GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Yoktur.
AYDEM YENİLENEBİLİR ENERJİ A.Ş. Şirketimizin 2023 yılında gerçekleştirdiği tüm yatırımcı toplantıları fiziki veya elektronik ortamda çevrimiçi şekilde gerçekleştirilmiştir. Şirketimizin yıl içerisinde gerçekleştirdiği/katıldığı yatırımcı konferansları, analist görüşmeleri ve yatırımcı (yerli ve yabancı) görüşmeleriyle birlikte toplamda 249 adet görüşme gerçekleştirilmiştir.
AYEN ENERJİ A.Ş. Yoktur.
AYES ÇELİK HASIR VE ÇİT SANAYİ A.Ş.
AYGAZ A.Ş. Kar duyurusu dönemlerinde 4 webcast yayını gerçekleştirilmiş,1 analist toplantısı, yatırımcılarla yüzyüze görüşmeler ve telekonferanslarla birlikte 100'ün üzerinde görüşme yapılmıştır.
AZTEK TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ TİCARET A.Ş. Şirket 9.11.2023 tarihinde 1.000.000.000 TL ihraç tavanı dahilinde 07.03.2024 vade sonu tarihli 400.000.000 TL nominal tutarda borçlanma aracı ihracı gerçekleşmiştir. Söz konusu ihraç öncesinde nitelikli yatırımcılar nezdinde toplantılar yapılmıştır.
A1 CAPITAL YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. Şirket yıl boyunca yatırımcı konferans ve toplantısı düzenlememiştir.
BAGFAŞ BANDIRMA GÜBRE FABRİKALARI A.Ş. 1
BAK AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yoktur
BALATACILAR BALATACILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
BANTAŞ BANDIRMA AMBALAJ SANAYİ TİCARET A.Ş. 14
BANVİT BANDIRMA VİTAMİNLİ YEM SANAYİİ A.Ş. Bulunmamaktadır.
BAREM AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 2023 yılında yatırımcı konferans veya toplantısı düzenlenmemiştir.
BAŞKENT DOĞALGAZ DAĞITIM GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 17
BAŞTAŞ BAŞKENT ÇİMENTO SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
BATI EGE GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. -
BATIÇİM BATI ANADOLU ÇİMENTO SANAYİİ A.Ş. Şirketimizce, genel kurul toplantısı hariç yatırımcılara yönelik konferans veya toplantı düzenlenmemiştir.
BATISÖKE SÖKE ÇİMENTO SANAYİİ T.A.Ş. Şirketimizce, genel kurul toplantısı hariç yatırımcılara yönelik konferans veya toplantı düzenlenmemiştir.
BAYDÖNER RESTORANLARI A.Ş. Şirket 2022 yılı Ağustos ayında halka açılmış olup, bu tarihten sonra yatırımcı konferansı ve toplantıları düzenlememiştir.
BAYRAK EBT TABAN SANAYİ VE TİCARET A.Ş. -
BERA HOLDİNG A.Ş. Yok
BERKOSAN YALITIM VE TECRİT MADDELERİ ÜRETİM VE TİCARET A.Ş. Yoktur
BEŞİKTAŞ FUTBOL YATIRIMLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. -
BEYAZ FİLO OTO KİRALAMA A.Ş. 0
BİEN YAPI ÜRÜNLERİ SANAYİ TURİZM VE TİCARET A.Ş. Yatırımcı ilişkileri bölümü, 2023 yılında telekonferans ve bire bir görüşme olarak toplam 2 adet toplantıda 12 yatırımcı/analist* ile görüşme yapmıştır. *Aynı kişi /kişiler ile yapılan birden fazla görüşmeyi de içermektedir
BİLİCİ YATIRIM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Şirketimiz 2023 yılında yatırımcı konferansı veya toplantısı düzenlememiştir.
BİM BİRLEŞİK MAĞAZALAR A.Ş. Şirket 2023 yılında 5 konferansa katılım göstermiş, finansal sonuçlara ilişkin 4 yatırımcı telekonferansı düzenlemiş ve 121 yatırımcı toplantısı gerçekleştirmiştir.
BİOTREND ÇEVRE VE ENERJİ YATIRIMLARI A.Ş. Şirket, 2023 yılında 108 adet yatırımcı konferansı ve toplantı düzenlemiştir ( 4 webcast sunumu toplantısı, 104 yatırımcı ve analist toplantısı).
BİRİKİM VARLIK YÖNETİM A.Ş. -
BİRKO BİRLEŞİK KOYUNLULULAR MENSUCAT TİCARET VE SANAYİ A.Ş.
BİRLEŞİM MÜHENDİSLİK ISITMA SOĞUTMA HAVALANDIRMA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 2023 yılı içerisinde herhangi bir yatırımcı konferans veya toplantısı gerçekleştirilmemiştir.
BİRLİK MENSUCAT TİCARET VE SANAYİ İŞLETMESİ A.Ş. 0
BİZİM TOPTAN SATIŞ MAĞAZALARI A.Ş. 1 Analist ve Yatırımcı Toplantısı ve 111 Kurumsal Yatırımcı Görüşmesi
BMS BİRLEŞİK METAL SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 1
BMS ÇELİK HASIR SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 3
BOĞAZİÇİ BETON SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yatırımcılar ile direkt toplantı yapılmamıştır.Dönem içinde 5 Aracı Kurum ve 2 Portföy Yönetim Şirketi ile uzaktan bağlantı ve/veya fiziki olarak katılımla analist toplantısı yapılmıştır.
BOR ŞEKER A.Ş.
BORLEASE OTOMOTİV A.Ş. Yoktur
BORUSAN BİRLEŞİK BORU FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Şirket, yıl genelinde telefon yoluyla ve yazılı olarak Şirkete ulaşan tüm yatırımcıların sorularını yanıtlamıştır.
BORUSAN YATIRIM VE PAZARLAMA A.Ş. Yoktur.
BOSCH FREN SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Şirket yıl boyunca yatırımcı konferans ve toplantısı düzenlememiştir.
BOSSA TİCARET VE SANAYİ İŞLETMELERİ T.A.Ş. Yoktur.
BRİSA BRIDGESTONE SABANCI LASTİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 40
BURÇELİK BURSA ÇELİK DÖKÜM SANAYİİ A.Ş. Şirket yıl boyunca yatırımcı konferans ve toplantısı düzenlememiştir.
BURÇELİK VANA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Şirket yıl boyunca yatırımcı konferans ve toplantısı düzenlememiştir.
BURSA ÇİMENTO FABRİKASI A.Ş. Şirketimizce, yatırımcılarımız genel kurul toplantıları ve Kamuyu Aydınlatma Platformu açıklamalarıyla bilgilendirilmektedir.
BÜLBÜLOĞLU VİNÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. -
BÜYÜK ŞEFLER GIDA TURİZM TEKSTİL DANIŞMANLIK ORGANİZASYON EĞİTİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Halka arz öncesinde potansiyel yatırımcılarla birçok toplantı gerçekleştirilmiştir. Halka arz sonrasında ise; finansal sonuçların açıklanmasının ardından iki adet yüzyüze analist toplantısı ve 8 yatırımcı toplantısı gerçekleştirilmiştir.
CARREFOURSA CARREFOUR SABANCI TİCARET MERKEZİ A.Ş. Yatırımcı konferans ve toplantısı düzenlenmemiştir.
CASA EMTİA PETROL KİMYEVİ VE TÜREVLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş.
CEO EVENT MEDYA A.Ş. -
COCA-COLA İÇECEK A.Ş. CCI Yönetimi ve Yatırımcı İlişkileri Bölümü 2023 yılı içinde 9 adet Yatırımcı Konferansı, 3 roadshow ve çok sayıda analist ve yatırımcı toplantı ve telekonferansına katılmıştır. Bu etkinliklerde, 433(*) yatırımcı/analistle bir araya gelinmiştir. Her çeyrek yapılan finansal açıklamaların ertesi günü açıklanan sonuçları tartışmak amacıyla 4 adet telekonferans düzenlemiştir. Ayrıca Yatırımcı İlişkileri departmanı bireysel yatırımcılardan mail ve / veya telefon ile gelen bilgi taleplerini hızlı bir şekilde karşılamıştır. *Aynı kişi/kişiler ile yapılan birden fazla görüşmeyi de içermektedir.
CONSUS ENERJİ İŞLETMECİLİĞİ VE HİZMETLERİ A.Ş. 2023 yılında 2 çoklu katılımlı telekonferans kapsamında, analistler ve fon yöneticileri yıl sonu ve ilk yarıyıl dönemlerine ilişkin finansallarımız ve operasyonel gelişmelerimiz ile ilgili konularda bilgilendirilmiş, 3 analist toplantısı yapılmış, bireysel yatırımcılarımızdan e-posta üzerinden gelen yaklaşık 40 adet soru yanıtlanmış, 150?nin üstünde yatırımcımıza da telefon üzerinden bilgi verilmiştir.
COSMOS YATIRIM HOLDİNG A.Ş. Yoktur.
CREDITWEST FAKTORİNG A.Ş. 14
CVK MADEN İŞLETMELERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Şirket, yıl genelinde telefonla ve yazılı olarak Şirkete ulaşan tüm yatırımcıların sorularını yanıtlamıştır.
CW ENERJİ MÜHENDİSLİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. Şirket yatırımcı konferansı düzenlememiştir, ancak mevcut ve potansiyel yatırımcılar ile 20 toplantı düzenlemiştir.
ÇAN2 TERMİK A.Ş. 16
ÇATES ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş. 0
ÇELEBİ HAVA SERVİSİ A.Ş. 4
ÇELİK HALAT VE TEL SANAYİİ A.Ş. Yapılmamıştır.
ÇEMAŞ DÖKÜM SANAYİ A.Ş. 0
ÇEMTAŞ ÇELİK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. -
ÇİMBETON HAZIRBETON VE PREFABRİK YAPI ELEMANLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yoktur
ÇİMENTAŞ İZMİR ÇİMENTO FABRİKASI T.A.Ş. Yoktur
ÇİMSA ÇİMENTO SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 2023 yılında çeşitli video, call görüşmelerinde 70'ten fazla kurumsal yatırımcı ve analistlerle görüşülmüştür.
ÇUHADAROĞLU METAL SANAYİ VE PAZARLAMA A.Ş. Toplantı talebinde bulunan yatırım ve portföy firmalarıyla yıl içerisinde görüşmeler sağlanmış olup 2023 yılında Şirket'in düzenlediği herhangi bir yatırımcı konferansı ve toplantısı bulunmamaktadır.
DAGİ GİYİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Şirket yıl boyunca yatırımcı konferans ve toplantısı düzenlememiştir.
DAGİ YATIRIM HOLDİNG A.Ş. Yatırımcı konferans ve toplantısı düzenlenmemiştir.
DAP GAYRİMENKUL GELİŞTİRME A.Ş. 2023 yılında yaklaşık 500'e yakın bireysel yatırımcı bilgi talebine cevap verilmiştir.
DARDANEL ÖNENTAŞ GIDA SANAYİ A.Ş. -
DATAGATE BİLGİSAYAR MALZEMELERİ TİCARET A.Ş. 2023 Yılında görüşme talep eden yatırım fonları ve yatırımcılarla 12 tane online toplantı yapılmıştır.
DEMİSAŞ DÖKÜM EMAYE MAMÜLLERİ SANAYİ A.Ş. Yoktur.
DENGE YATIRIM HOLDİNG A.Ş. yoktur.
DENİZ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Yoktur
DERİMOD KONFEKSİYON AYAKKABI DERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yoktur
DERLÜKS YATIRIM HOLDİNG A.Ş. -
DESA DERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Bulunmamaktadır
DESPEC BİLGİSAYAR PAZARLAMA VE TİCARET A.Ş. 2023 Yılında görüşme talep eden yatırım fonları ve yatırımcılarla 12 tane online toplantı yapılmıştır.
DEVA HOLDİNG A.Ş. 2
DİNAMİK ISI MAKİNA YALITIM MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 2023 yılında yatırımcı konferans veya toplantısı düzenlenmemiştir.
DİRİTEKS DİRİLİŞ TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yoktur.
DİTAŞ DOĞAN YEDEK PARÇA İMALAT VE TEKNİK A.Ş. 1
DMR UNLU MAMULLER ÜRETİM GIDA TOPTAN PERAKENDE İHRACAT A.Ş. -
DO & CO AKTIENGESELLSCHAFT
DOFER YAPI MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 0
DOĞAN BURDA DERGİ YAYINCILIK VE PAZARLAMA A.Ş. Yoktur.
DOĞAN ŞİRKETLER GRUBU HOLDİNG A.Ş. Kurumsal yatırımcılarla 126 adet toplantı gerçekleştirilmiştir. Finansal sonuçların açıklanmasını takiben 4 adet telekonferans düzenlenmiştir. Ayrıca, 1 adet Yatırımcı Günü toplantısı gerçekleştirilmiştir.
DOĞANLAR MOBİLYA GRUBU İMALAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Şirket, 2023 yılında 54 adet yatırımcı konferansı ve toplantı düzenlemiştir ( 4 webcast toplantısı, 50 yatırımcı ve analist toplantısı).
DOĞU ARAS ENERJİ YATIRIMLARI A.Ş. 2023 Yılı içerisinde 361 Yatırımcı ile telefon görüşmesi yapılmıştır. 5 adet Portföy Yönetim ve Yatırım Şirketi ile toplantı düzenlenmiştir.
DOĞUSAN BORU SANAYİİ VE TİCARET A.Ş. Yok
DOĞUŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Yoktur
DOĞUŞ OTOMOTİV SERVİS VE TİCARET A.Ş. 2023 yılı içinde, pay sahiplerinin başvuru ve sorularına herhangi bir ayrım yapılmaksızın telefon, e-posta veya bire bir görüşmeler yoluyla Yatırımcı İlişkileri Bölümü tarafından zamanında cevap verilmiştir. 2023 yılına jeopolitik risklerin, elektrifikasyon ile mobilite süreçlerinin ve teknolojik trendlerin etkileriyle başlanmıştır. Böylelikle, yıl sonu konsolide finansalların sunulması amacıyla sanal ortamda düzenlenen görüşmelerde toplam 50'den fazla yerli ve yabancı analist ve yatırımcı ile webinar etkinliği kapsamında bir araya gelinmiştir. Dönemin koşulları nedeniyle konferans organizasyonlarının birçoğu sanal ortama taşınmıştır. Şirketimiz, bu bağlamda paydaşları ile olan iletişiminin devamlığını sağlamak üzere kendi çevrimiçi roadshow organizasyonlarında bulunmuştur. MS Teams, Zoom, Webex ve Closir platformlarında video ve telekonferans şeklinde düzenlenen toplantılar yoluyla 500?den fazla yatırımcı ve analist ile Şirket?in performansı, operasyonları ve gelecek beklentileri değerlendirilmiştir. Dönem içerisinde 4 adet çoklu katılımlı telekonferans ve webinar yapılarak, analistler ve yatırımcılar Şirket?in çeyreksel finansalları ile ilgili konularda bilgilendirilmiştir.
DÖKTAŞ DÖKÜMCÜLÜK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. 1
DURAN DOĞAN BASIM VE AMBALAJ SANAYİ A.Ş. 2
DYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yıl içinde 70'den fazla bireysel veya kurumsal yatırımcılar ile sözlü veya yazılı görüşmeler yapılmıştır.
EBEBEK MAĞAZACILIK A.Ş. Şirketimizin halka arzı sırasında birçok yatırımcı toplantısı yapılmış olup halka arzın ardından iki yatırımcı toplantısı düzenlenmiştir. Bunun dışında 3. çeyrek sonuçlarının açıklanmasının ardından biri kurumsal yatırımcılar için biri de bireysel yatırımcılar için olmak üzere iki analist toplantısı düzenlenmiştir.
ECZACIBAŞI YATIRIM HOLDİNG ORTAKLIĞI A.Ş. -
E-DATA TEKNOLOJİ PAZARLAMA A.Ş. -
EDİP GAYRİMENKUL YATIRIM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 0
EGE ENDÜSTRİ VE TİCARET A.Ş. 0
EGE GÜBRE SANAYİİ A.Ş. 0
EGE PROFİL TİCARET VE SANAYİ A.Ş. Yoktur.
EGE SERAMİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Şirket yatırımcı konferansı veya toplantısı düzenlememiş olmakla birlikte, yıl içerisinde 14 pay sahibi ile görüşülmüştür.
EGEPLAST EGE PLASTİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. -
EİS ECZACIBAŞI İLAÇ SINAİ VE FİNANSAL YATIRIMLAR SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yıl boyunca yatırımcılarla telefonla yapılan görüşmelerin yanında 6 adet online toplantı gerçekleştirilmiştir.
EKİZ KİMYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
EKOS TEKNOLOJİ VE ELEKTRİK A.Ş. Halka arz öncesinde potansiyel yatırımcılarla birçok toplantı gerçekleştirilmiştir. Halka arz sonrasında ise; finansal sonuçların açıklanmasının ardından bir yatırımcı toplantısı gerçekleştirilmiştir.
EKSUN GIDA TARIM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Şirketimiz halka arz dönemi haricinde, 2 toplantı ile fon yöneticilerine şirketi tanıtıcı faaliyet gerçekleştirmiştir.- Ayrıca yatırımcılardan gelen sorulara mail ve telefon yoluyla cevap verilmiştir.
ELİTE NATUREL ORGANİK GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 1 adet analist sunumu ve 6 adet yatırımcı toplantısı
EMEK ELEKTRİK ENDÜSTRİSİ A.Ş. Yoktur
EMİNİŞ AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
EMLAK KONUT GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Yıl içerisinde yurtiçi ve yurtdışı 3 adet konferansa katılım gerçekleştirilmiş ve bu organizasyonda toplam 32 yatırımcı/analist ile görüşülmüştür. İştirak edilen organizasyonlar hariç olmak üzere Ortaklık içi/dışı/telekonferans toplantılarda 223 yatırımcı/analist ile görüşülmüştür.
ENERJİSA ENERJİ A.Ş. Enerjisa, aracı kurumlar tarafından düzenlenen 1 yatırımcı konferansına katılmış, toplamda mevcut ve potansiyel 50 yatırımcı ile görüşmüştür.
ENERYA ENERJİ A.Ş. Halka arz işlemleri süresince yatırımcılarla görüşmeler gerçekleştirilmiş olup, Şirket paylarının halka arzı sonrasında telefon ve e-mail ile gelen bilgi taleplerine cevap verilmiştir. Bununla birlikte, yatırımcı sunumu vesilesi ile 1 kez fiziksel toplantı yapılmıştır.
ENKA İNŞAAT VE SANAYİ A.Ş. 24
ENSARİ DERİ GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 0
ERBOSAN ERCİYAS BORU SANAYİİ VE TİCARET A.Ş. 0
ERCİYAS ÇELİK BORU SANAYİ A.Ş. Yapılmamıştır.
EREĞLİ DEMİR VE ÇELİK FABRİKALARI T.A.Ş. 98
ERSAN ALIŞVERİŞ HİZMETLERİ VE GIDA SANAYİ TİCARET A.Ş. 0
ERSU MEYVE VE GIDA SANAYİ A.Ş. -
ESCAR FİLO KİRALAMA HİZMETLERİ A.Ş. 1
ESCORT TEKNOLOJİ YATIRIM A.Ş. 3
ESENBOĞA ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş. 4
ETİLER GIDA VE TİCARİ YATIRIMLAR SANAYİ VE TİCARET A.Ş. -
EURO KAPİTAL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Yoktur.
EURO MENKUL KIYMET YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Yoktur.
EURO TREND YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Yoktur.
EURO YATIRIM HOLDİNG A.Ş. Yoktur
EUROPAP TEZOL KAĞIT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Şirketimiz 2023 yılı boyunca yatırımcı konferansı düzenlememiştir. Aracı kuruluş ve porföy yönetim şirketlerinden oluşan 16 ayrı grup ile toplamda 19 toplantı gerçekleştirilmiştir.
EUROPEN ENDÜSTRİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Halka arz süresince portföy yönetim şirketleri ve aracı kurumlarla toplantılar düzenlenmiş olup, yaklaşık 220 ye yakın bireysel kurumsal bireysel/kurumsal yatırımcı bilgi talebine cevap verilmiştir.
EUROPOWER ENERJİ VE OTOMASYON TEKNOLOJİLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş. Yıl içerisinde herhangi bir yatırımcı konferansı veya yatırımcı toplantısı düzenlenmemiştir ancak yatırım ve portföy şirketleri ile online toplantılar yapılmıştır. Ayrıca şirketimizi arayarak bilgi almak isteyen yatırımcılar mevzuatlar çerçevesinde bilgilendirilmiştir.
EYG GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Bulunmamaktadır.
FADE GIDA YATIRIM SANAYİ TİCARET A.Ş. Yoktur
FEDERAL-MOGUL İZMİT PİSTON VE PİM ÜRETİM TESİSLERİ A.Ş. Yoktur.
FENERBAHÇE FUTBOL A.Ş. -
FLAP KONGRE TOPLANTI HİZMETLERİ OTOMOTİV VE TURİZM A.Ş. 0
FONET BİLGİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş. 2 Adet
FORD OTOMOTİV SANAYİ A.Ş. 10 roadshow ve konferansa katılınmış, yaklaşık 350 yatırımcı ile toplantı yapılmıştır.
FORMET METAL VE CAM SANAYİ A.Ş. Yoktur.
FORTE BİLGİ İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ VE SAVUNMA SANAYİ A.Ş. -
FRİGO-PAK GIDA MADDELERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. -
FUZUL GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Bulunmamaktadır.
GALATA WIND ENERJİ A.Ş. Yatırımcı İlişkileri, 2023 yılında düzenlenen roadshow da dâhil olmak üzere 40?ın üzerinde yerli ve yabancı alım-satım telekonferans, video konferans ve yüz yüze görüşmeye katılmış ve organize etmiştir.
GALATASARAY SPORTİF SINAİ VE TİCARİ YATIRIMLAR A.Ş. -
GARANTİ FAKTORİNG A.Ş. 2
GARANTİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Yoktur.
GEDİK YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. 2
GEDİZ AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 0
GELECEK VARLIK YÖNETİMİ A.Ş. 2023 yılında 14 görüşme ve toplantı gerçekleşmiştir.
GEN İLAÇ VE SAĞLIK ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 14
GENTAŞ DEKORATİF YÜZEYLER SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yatırımcı konferansı düzenlenmemiştir. Kurumsal yatırımcılar ile 4 toplantı, bireysel yatırımcılar ile 71 görüşme yapılmıştır.
GERSAN ELEKTRİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. Düzenlenmemiştir.
GEZİNOMİ SEYAHAT TURİZM TİCARET A.Ş. 1
GIPTA OFİS KIRTASİYE VE PROMOSYON ÜRÜNLERİ İMALAT SANAYİ A.Ş. 1
GİMAT MAĞAZACILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Şirket yıl boyunca yatırımcı konferans ve toplantısı düzenlememiştir.
GİRİŞİM ELEKTRİK SANAYİ TAAHHÜT VE TİCARET A.Ş. Yıl içerisinde herhangi bir yatırımcı konferansı veya yatırımcı toplantısı düzenlenmemiştir ancak yatırım ve portföy şirketleri ile online toplantılar yapılmıştır. Ayrıca şirketimizi arayarak bilgi almak isteyen yatırımcılar mevzuatlar çerçevesinde bilgilendirilmiştir.
GLOBAL MENKUL DEĞERLER A.Ş. 0
GLOBAL YATIRIM HOLDİNG A.Ş. 2023 yılında Şirketimiz merkezinde yapılan birebir ve telekonferans toplantıları ile 650?nin üzerinde mevcut ve potansiyel, kurumsal ve bireysel yatırımcılarla iletişim (toplantı, telekonferans, telefon) gerçekleştirilmiş, 1000?in üzerinde soru yanıtlanmıştır (e-posta, telefon). Dönem içerisinde 3 çoklu katılımlı telekonferans kapsamında analistler ve fon yöneticileri çeyrek dönem finansallarımız ve operasyonel gelişmelerimiz ile ilgili konularda bilgilendirilmiştir
GOODYEAR LASTİKLERİ T.A.Ş. 0
GÖKNUR GIDA MADDELERİ ENERJİ İMALAT İTHALAT İHRACAT TİCARET VE SANAYİ A.Ş.
GÖLTAŞ GÖLLER BÖLGESİ ÇİMENTO SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Bulunmamaktadır.
GÖZDE GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 1
GRAINTURK TARIM A.Ş. 3
GSD DENİZCİLİK GAYRİMENKUL İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. -
GSD HOLDİNG A.Ş. 3 adet yatırımcı toplantısı, 144 adet telefon görüşmesi yapılmıştır.
GÜBRE FABRİKALARI T.A.Ş. Şirketimiz tarafından yatırımcı konferansı düzenlenmemiş olup, yıl boyunca 1 adet yatırımcı toplantısı gerçekleştirilmiştir.
GÜLER YATIRIM HOLDİNG A.Ş. Şirket yıl boyunca yatırımcı konferans ve toplantısı düzenlememiştir.
GÜR-SEL TURİZM TAŞIMACILIK VE SERVİS TİCARET A.Ş. 2023 yılında 2 adet Analist ve Portföy Yöneticileri Toplantısı gerçekleştirildi.
HACI ÖMER SABANCI HOLDİNG A.Ş. 2023 yılı boyunca 39 adet konferans ve yatırımcı gününe katılım sağlanmış ve 801 adet kurumsal yatırımcı/analist ile görüşülmüştür.
HALK GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. -
HAREKET PROJE TAŞIMACILIĞI VE YÜK MÜHENDİSLİĞİ A.Ş.
HATEKS HATAY TEKSTİL İŞLETMELERİ A.Ş. Düzenlenmemiştir
HAT-SAN GEMİ İNŞAA BAKIM ONARIM DENİZ NAKLİYAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 2
HEDEF GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Yoktur
HEDEF HOLDİNG A.Ş. Yoktur
HEKTAŞ TİCARET T.A.Ş. 12 Yatırım kuruluşu, 2 Portföy Yönetim Şirketi
HİDROPAR HAREKET KONTROL TEKNOLOJİLERİ MERKEZİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yatırımcılar için konferans ve toplantı düzenlenmemiştir.
HİTİT BİLGİSAYAR HİZMETLERİ A.Ş. Yıl boyunca yatırımcılar ve analistlerle telefonla, video konferans yoluyla veya yüz yüze olmak üzere toplam 65 görüşme yapılmıştır.
HUB GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Yoktur.
HUN YENİLENEBİLİR ENERJİ ÜRETİM A.Ş. 0
HÜRRİYET GAZETECİLİK VE MATBAACILIK A.Ş. 0
IC ENTERRA YENİLENEBİLİR ENERJİ A.Ş.
ICBC TURKEY BANK A.Ş. Yoktur
ICU GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. -
INGRAM MİCRO BİLİŞİM SİSTEMLERİ A.Ş. Yoktur.
INVEO YATIRIM HOLDİNG A.Ş. 2
INVESTCO HOLDİNG A.Ş. Yatırımcı konferans ve toplantısı düzenlememiştir.
IŞIK PLASTİK SANAYİ VE DIŞ TİCARET PAZARLAMA A.Ş. -
IŞIKLAR ENERJİ VE YAPI HOLDİNG A.Ş. 0
İDEALİST GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. -
İHLAS EV ALETLERİ İMALAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yoktur.
İHLAS GAYRİMENKUL PROJE GELİŞTİRME VE TİCARET A.Ş. Yoktur.
İHLAS GAZETECİLİK A.Ş. Yoktur
İHLAS HABER AJANSI A.Ş. Yoktur
İHLAS HOLDİNG A.Ş. Yoktur.
İHLAS YAYIN HOLDİNG A.Ş. Yoktur.
İMAŞ MAKİNA SANAYİ A.Ş. Yatırımcı konferans veya toplantısı düzenlenmemiştir..
İNDEKS BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 2023 Yılında görüşme talep eden yatırım fonları ve yatırımcılarla 35 tane online toplantı yapılmıştır.
İNFO YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. 11
İNTEMA İNŞAAT VE TESİSAT MALZEMELERİ YATIRIM VE PAZARLAMA A.Ş. Yoktur.
İPEK DOĞAL ENERJİ KAYNAKLARI ARAŞTIRMA VE ÜRETİM A.Ş. -
İSKENDERUN DEMİR VE ÇELİK A.Ş. 0
İŞ FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. Şirket 2023 yılı içinde yatırımcıların uzaktan erişimle katılım sağladığı, video konferans formatında 2 adet toplantı düzenlemiştir.
İŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Şirket yatırımcı konferansı düzenlememiş ve herhangi bir yatırımcı konferansına katılmamıştır.
İŞ GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Şirket yıl boyunca yatırımcı konferans ve toplantısı düzenlememiştir.
İŞ YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. 2023 yılında yurt içi ve yurt dışı yerleşik kurumsal yatırımcılarla toplam 60 adet bilgilendirme toplantısı gerçekleştirilmiştir.
İŞ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Yoktur.
İŞBİR HOLDİNG A.Ş.
İŞBİR SENTETİK DOKUMA SANAYİ A.Ş. 2023 yılı içerisinde herhangi bir yatırımcı veya analist toplantısı gerçekleştirilmemiştir.
İZ YATIRIM HOLDİNG A.Ş. -
İZDEMİR ENERJİ ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş. Şirket yıl boyunca yatırımcı konferans ve toplantısı düzenlememiştir.
İZMİR DEMİR ÇELİK SANAYİ A.Ş. Şirket yıl boyunca yatırımcı konferans ve toplantısı düzenlememiştir.
İZMİR FIRÇA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Şirket, yıl boyunca yatırımcı konferansı ve toplantıları düzenlememiştir."
JANTSA JANT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. YOKTUR
KAFEİN YAZILIM HİZMETLERİ TİCARET A.Ş. 10
KALEKİM KİMYEVİ MADDELER SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Biri Türkiye?de biri Çek Cumhuriyeti?nde iki yatırımcı konferansına katılım sağlandı, çeyrek sonuçlarının açıklanması için kurumsal yatırımcı ve analistlere yönelik 4 çevrimiçi toplantı düzenlendi.
KALESERAMİK ÇANAKKALE KALEBODUR SERAMİK SANAYİ A.Ş. Halka arz öncesi, potansiyel kurumsal yatırımcılara yönelik tanıtım ve bilgilendirme toplantıları yapıldı.
KAPLAMİN AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yıl boyunca yatırımcı konferans ve toplantısı düzenlenmemiştir.
KARDEMİR KARABÜK DEMİR ÇELİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 64
KAREL ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 1
KARSAN OTOMOTİV SANAYİİ VE TİCARET A.Ş. 100'ün üzerinde
KARSU TEKSTİL SANAYİİ VE TİCARET A.Ş. 0
KARTAL YENİLENEBİLİR ENERJİ ÜRETİM A.Ş. -
KARTONSAN KARTON SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yoktur.
KATILIMEVİM TASARRUF FİNANSMAN A.Ş. 1
KATMERCİLER ARAÇ ÜSTÜ EKİPMAN SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Bulunmamaktadır.
KAYSERİ ŞEKER FABRİKASI A.Ş. -
KENT GIDA MADDELERİ SANAYİİ VE TİCARET A.Ş. Yapılmamıştır.
KEREVİTAŞ GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 6
KERVAN GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 14
KERVANSARAY YATIRIM HOLDİNG A.Ş.
KIZILBÜK GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. -
KİLER GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Yoktur.
KİLER HOLDİNG A.Ş. Yoktur
KİMTEKS POLİÜRETAN SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Fon yöneticileri ve analistler ile 2023 dönemi finansal sonuçlarına ilişkin 3 adet webcast, yaklaşık 40 adet bire bir görüşme gerçekleştirilmiştir.
KLİMASAN KLİMA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Şirketin, yatırım kuruluşu temsilcileri ile düzenlediği 9 adet toplantı olmuştur.
KOCAER ÇELİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Kurumsal yatırımcılar ve analistlerle toplam 40 görüşme gerçekleşmiştir.
KOÇ HOLDİNG A.Ş. 14 roadshow ve konferansa katılınmış, 500?ün üzerinde yatırımcı ile toplantı yapılmıştır
KOÇ METALURJİ A.Ş.
KOLEKSİYON MOBİLYA SANAYİ A.Ş. 2023 yılı içerisinde1 adet yatırımcı sunumu yapılmıştır.
KONFRUT GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 2023 Yılı Aralık ayında yatırımcı ve analist toplantısı düzenlenmiştir. Ayrıca yıl içersinde 50'den fazla kurumsal ve bireysel yatırımcı ile görüşmeler gerçekleştirilmiştir.
KONTROLMATİK TEKNOLOJİ ENERJİ VE MÜHENDİSLİK A.Ş. Online ve fiziki olarak aracı kurumlar ve portföy yönetim şirketleriyle 50'inin üzerinde toplantılar organize edilmiştir. Bunların dışında da yerli yabancı yatırımcılarla yüz yüze görüşmeler ve telekonferans olarak 10'a yakın roadshowa katılınmıştır.
KONYA ÇİMENTO SANAYİİ A.Ş. Yatırımcı konferans veya toplantısı düzenlenmemiştir.
KONYA KAĞIT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yok
KORAY GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. -
KORDSA TEKNİK TEKSTİL A.Ş. 2023 yılı boyunca 5 adet konferans ve yatırımcı gününe katılım sağlanmış ve 102 adet kurumsal yatırımcı/analist ile görüşülmüştür.
KOROPLAST TEMİZLİK AMBALAJ ÜRÜNLERİ SANAYİ VE DIŞ TİCARET A.Ş. 0
KOTON MAĞAZACILIK TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
KOZA ALTIN İŞLETMELERİ A.Ş. -
KOZA ANADOLU METAL MADENCİLİK İŞLETMELERİ A.Ş. -
KOZA POLYESTER SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
KÖRFEZ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. -
KRİSTAL KOLA VE MEŞRUBAT SANAYİ TİCARET A.Ş. Yoktur
KRON TEKNOLOJİ A.Ş. Yıl içerisinde iki defa yatırımcı konferansı ve toplantısı düzenlenmiştir
KUŞTUR KUŞADASI TURİZM ENDÜSTRİSİ A.Ş.
KUVVA GIDA TİCARET VE SANAYİ YATIRIMLARI A.Ş.
KUYAŞ YATIRIM A.Ş. 0
KUZEY BORU A.Ş. Şirketimiz payları 7-8 Aralık 2023 tarihlerinde halka arz edilmiş olup 14 Aralık 2023 tarihinden itibaren BİST'te işlem görmeye başlamıştır. Bu tarihten sonra yatırımcı konferansı ve toplantıları düzenlememiştir.
KUZUGRUP GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Yoktur.
KÜTAHYA PORSELEN SANAYİ A.Ş. 0
KÜTAHYA ŞEKER FABRİKASI A.Ş. Yıl boyunca 179 Bireysel Yatırımcı telefon görüşmesi ve 1 Analist ve Kurumsal Yatırımcı İnternet Video Konferansı gerçekleştirilmiş , 18 yazılı bilgi talebi karşılanmıştır.
LDR TURİZM A.Ş. Yoktur
LİDER FAKTORİNG A.Ş. 12
LİLA KAĞIT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
LİMAK DOĞU ANADOLU ÇİMENTO SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Şirketimiz, halka arz sürecinde kurumsal yatırımcılar ile 15?ten fazla toplantı düzenlemiştir.
LİNK BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ YAZILIMI VE DONANIMI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yoktur.
LOGO YAZILIM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 4 çeyrek dönem telekonferansı ve 71 toplantı
LOKMAN HEKİM ENGÜRÜSAĞ SAĞLIK TURİZM EĞİTİM HİZMETLERİ VE İNŞAAT TAAHHÜT A.Ş. 13
LORAS HOLDİNG A.Ş. Yatırımcı konferans veya toplantısı düzenlenmemiştir.
LÜKS KADİFE TİCARET VE SANAYİİ A.Ş. 0
MACKOLİK İNTERNET HİZMETLERİ TİCARET A.Ş. 0
MAKİM MAKİNA TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 0
MAKİNA TAKIM ENDÜSTRİSİ A.Ş. Yoktur
MANAS ENERJİ YÖNETİMİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. -
MARGÜN ENERJİ ÜRETİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 4
MARKA YATIRIM HOLDİNG A.Ş. -
MARMARİS ALTINYUNUS TURİSTİK TESİSLER A.Ş. Şirketimiz ile ilgili olarak pay sahipleri ile ilişkiler kapsamında; Antalya'da bulunan Talya Otelimizin yeniden yapım için resmi makamlardan gerekli izinlerin alınması ve ilgili hukuki süreçlerin tamamlanmasına yönelik çalışmaların 2023 yılı içerisinde de devam etmesi nedeniyle herhangi bir yatırımcı toplantısı, analist toplantısı, telekonferans gerçekleştirilmemiştir. Aynı doğrultuda herhangi bir konferans ve roadshow'a da katılınmamıştır. Direkt olarak şirket merkezini arayarak bilgi almak isteyen pay sahiplerinin yapılan özel durum açıklamaları ve mevcut tebliğler kapsamında bilgilendirilmesi sağlanmıştır
MARSHALL BOYA VE VERNİK SANAYİİ A.Ş. Yoktur
MARTI GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. -
MARTI OTEL İŞLETMELERİ A.Ş. -
MATRİKS BİLGİ DAĞITIM HİZMETLERİ A.Ş. -
MAVİ GİYİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Şirket yerli ve yabancı yatırımcılarla buluşulan 11 adet sanal yatırımcı konferansına katılmış, ayrıca 200?ün üzerinde toplantı ve telekonferans gerçekleştirmiştir. Bu etkinlik ve toplantılarda yurt içi ve yurtdışından toplam 115 farklı kurum ve fondan 249 yatırımcı/analistle bir araya gelinmiştir.
MAZHAR ZORLU HOLDİNG A.Ş. -
MEDİTERA TIBBİ MALZEME SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Şirket 2023 yılı içerisinde 2022 yılsonu ve 2023 ilk yarı yılına ilişkin sonuçların açıklanmasının ardından şirketimiz üst yönetiminin katılımıyla portföy yönetim şirketleri ve aracı kurum analistlerinin konuk olduğu online toplantılar gerçekleştirilmiş ve mali sonuçlara ilişkin sunum yapılmıştır.
MEGA METAL SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
MEGA POLİETİLEN KÖPÜK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Bu konuda bir çalışma yapılmamıştır.
MEKA BETON SANTRALLERİ İMALAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 0
MENDERES TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yatırımcı konferansı ve toplantı düzenlenmemiştir.
MEPET METRO PETROL VE TESİSLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş. -
MERCAN KİMYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Mail ve telefon üzerinden toplantı ve görüşmeler gerçekleştirilmiştir.Toplam 140 adet mail 43 adet telefon görüşmesi ve 26 farklı aracı kurum ile görüşme yapılmıştır.
MERİT TURİZM YATIRIM VE İŞLETME A.Ş. 4
MERKO GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 0
METEMTUR YATIRIM ENERJİ TURİZM VE İNŞAAT A.Ş. Şirketimizce, genel kurul toplantısı hariç yatırımcılara yönelik konferans veya toplantı düzenlenmemiştir.
METRO TİCARİ VE MALİ YATIRIMLAR HOLDİNG A.Ş. -
METRO YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. -
MHR GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Yoktur
MİA TEKNOLOJİ A.Ş. Yatırımcı İlişkileri Bölümü 2023 yılı içinde 4 adet Yatırımcı Konferansı ve çok sayıda analist ve yatırımcı telekonferansına katılmıştır.Ayrıca Yatırımcı İlişkileri departmanı bireysel yatırımcılardan mail ve / veya telefon ile gelen bilgi taleplerini hızlı bir şekilde karşılamıştır.
MİGROS TİCARET A.Ş. 9 konferans - roadshow, 200+ kurumsal fon yöneticisi
MİLPA TİCARİ VE SINAİ ÜRÜNLER PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yoktur.
MİSTRAL GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 0
MLP SAĞLIK HİZMETLERİ A.Ş. Şirket, 2023 yılında 174 adet yatırımcı konferansı ve toplantı düzenlemiştir (8 Roadshow?da 44 toplantı, 130 yatırımcı ve analist toplantısı).
MMC SANAYİ VE TİCARİ YATIRIMLAR A.Ş.
MOBİLTEL İLETİŞİM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 0
MOGAN ENERJİ YATIRIM HOLDİNG A.Ş. Yoktur.
MONDİ TURKEY OLUKLU MUKAVVA KAĞIT VE AMBALAJ SANAYİ A.Ş. Yoktur.
NASMED ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş. Yatırımcı konferansı düzenlenmemiş, yatırımcılardan gelen epostalar cevaplanmıştır.
NATUREL YENİLENEBİLİR ENERJİ TİCARET A.Ş. 4
NATURELGAZ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 2023 yılı içerisinde yatırımcılardan gelen elektronik ve sözlü soruların hepsi ivedilikle yanıtlanmıştır.
NET HOLDİNG A.Ş. 4
NETAŞ TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. Yoktur.
NİĞBAŞ NİĞDE BETON SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 0
NUH ÇİMENTO SANAYİ A.Ş. 2023 yılında çeşitli görüşmeler ile toplam 21 yatırımcı ve analistlerle görüşülmüştür.
NUROL GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Yoktur
OBA MAKARNACILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
OBASE BİLGİSAYAR VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş. 2023 yılı içerisinde yatırımcı konferansı ve toplantıları düzenlememiştir.
ODAŞ ELEKTRİK ÜRETİM SANAYİ TİCARET A.Ş. 16
ODİNE SOLUTİONS TEKNOLOJİ TİCARET VE SANAYİ A.Ş.
OFİS YEM GIDA SANAYİ TİCARET A.Ş. Şirketimiz payları 10-11 Ağustos 2023 tarihlerinde halka arz edilmiş olup 16 Ağustos 2023 tarihinden itibaren BİST'te işlem görmeye başlamıştır. Bu tarihten sonra yatırımcı konferansı ve toplantıları düzenlememiştir.
ONCOSEM ONKOLOJİK SİSTEMLER SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 0
ORÇAY ORTAKÖY ÇAY SANAYİ VE TİCARET A.Ş. -
ORGE ENERJİ ELEKTRİK TAAHHÜT A.Ş. Yıl içinde 4 analist toplantısı düzenlenmiş, 25'in üzerinde kurumsal yatırımcı ile yüzyüze ve telekonferans yoluyla toplantı gerçekleştirilmiştir.
ORMA ORMAN MAHSULLERİ İNTEGRE SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
OSMANLI YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. 2023 yılında kurumsal yatırımcılara tahvil ve bono ihraçları öncesinde 4 adet bilgilendirme toplantısı düzenlenmiştir.
OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. 0
OTOKAR OTOMOTİV VE SAVUNMA SANAYİ A.Ş. 2023 yılında yıl boyunca 15 adet çevirim içi ve 4 adet fiziki yatırımcı toplantısı, 57 adet telekonferans gerçekleştirilmiştir.
OTTO HOLDİNG A.Ş.
OYAK ÇİMENTO FABRİKALARI A.Ş. 2
OYAK YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. 2
OYAK YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. -
OYLUM SINAİ YATIRIMLAR A.Ş. -
ÖZAK GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 15
ÖZDERİCİ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Şirket yatırımcı konferansı ve toplantısı düzenlememiştir.
ÖZERDEN AMBALAJ SANAYİ A.Ş. Şirketimiz dönem içerisinde, analistlerle 1 online analist toplantısı ve yatırım kuruluşu temsilcileri ile yıl içinde 4 online toplantı düzenlenmiştir.
ÖZSU BALIK ÜRETİM A.Ş. 0
PAMEL YENİLENEBİLİR ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş. Yatırımcı konferans ve toplantısı düzenlememiştir.
PANELSAN ÇATI CEPHE SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 5
PANORA GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Yıl içerisinde sadece 2022 yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirilmiştir.
PAPİLON SAVUNMA TEKNOLOJİ VE TİCARET A.Ş. 0
PARDUS GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Şirket yıl boyunca yatırımcı konferans ve toplantısı düzenlememiştir.
PARK ELEKTRİK ÜRETİM MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. -
PARSAN MAKİNA PARÇALARI SANAYİİ A.Ş. 1
PASİFİK DONANIM VE YAZILIM BİLGİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş. Mevcut Değil
PASİFİK EURASİA LOJİSTİK DIŞ TİCARET A.Ş. Mevcut Değil
PASİFİK GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Mevcut Değil
PC İLETİŞİM VE MEDYA HİZMETLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş. Yıl boyunca yatırımcılarla telefonla yapılan görüşmelerin yanında 1 adet online toplantı gerçekleştirilmiştir.
PEGASUS HAVA TAŞIMACILIĞI A.Ş. 2023 yılında, büyük çoğunluğu video-konferans yoluyla olmak üzere, yurt içi ve yurt dışı yatırımcılar için organize edilen 9 yatırımcı organizasyonuna katılım sağlanmış, toplamda 300'ün üzerinde yatırımcı görüşmesi gerçekleştirilmiş, ayrıca 4 adet finansal sonuçlara ilişkin telekonferans düzenlenmiştir.
PEKER GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 0
PENGUEN GIDA SANAYİ A.Ş. 0
PENTA TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ DAĞITIM TİCARET A.Ş. 5
PERA GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Faaliyet dönemi içinde yatırımcı toplantısı düzenlenmemiştir.
PERGAMON STATUS DIŞ TİCARET A.Ş. 0
PETKİM PETROKİMYA HOLDİNG A.Ş. 5
PETROKENT TURİZM A.Ş. YATIRIMCI KONFERANSI BULUNMAMAKTADIR. DİREKT OLARAK ŞİRKET MERKEZİNİ ARAYARAK BİLGİ ALMAK İSTEYEN PAY SAHİPLERİNİN, YAPILAN ÖZEL DURUM AÇIKLAMALARI VE MEVCUT TEBLİĞLER KAPSAMINDA BİLGİLENDİRİLMESİ SAĞLANMIŞTIR
PINAR ENTEGRE ET VE UN SANAYİİ A.Ş. Yıl içinde 100'den fazla bireysel veya kurumsal yatırımcılar ile sözlü veya yazılı görüşmeler yapılmıştır.
PINAR SU VE İÇECEK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yıl içinde 60'dan fazla bireysel veya kurumsal yatırımcılar ile sözlü veya yazılı görüşmeler yapılmıştır.
PINAR SÜT MAMULLERİ SANAYİİ A.Ş. Yıl içinde 70'tan fazla bireysel veya kurumsal yatırımcılar ile sözlü veya yazılı görüşmeler yapılmıştır.
PLASTİKKART AKILLI KART İLETİŞİM SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yoktur
PLATFORM TURİZM TAŞIMACILIK GIDA İNŞAAT TEMİZLİK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 0
POLİSAN HOLDİNG A.Ş. 2023 yılında, 31.12.2022, 30.06.2023, 30.09.2023 finansal sonuç açıklamalarının ardından düzenlenen online analist toplantılarının dışında, kurumsal yatırımcılar, aracı kurum ve portföy şirketleri ile 9 adet toplantı gerçekleştirilmiştir.
POLİTEKNİK METAL SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Şirket herhangi bir yatırımcı konferansı veya toplantısı düzenlememiş ancak yatırımcıların sorularını telefon veya e-posta yoluyla yanıtlamıştır.
PRİZMA PRES MATBAACILIK YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 0
QNB FİNANS FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. Yoktur.
QNB FİNANSBANK A.Ş. 2023 yılında birebir yatırımcı toplantılarının yanı sıra, Banka üst yönetiminin de katılımıyla 2 yatırımcı konferansında birebir ve grup yatırımcı toplantıları yapıldı. Bu organizasyonlar kapsamında, toplamda 100 analist ve yatırımcı toplantısı gerçekleştirildi. Ek olarak, yıl içinde düzenli olarak üç kredi derecelendirme şirketi ile toplantılar gerçekleştirildi. Ayrıca, yatırımcı ve analistler tarafından telefon ve e-posta aracılığıyla iletilen sorular yanıtlandı.
QUA GRANITE HAYAL YAPI VE ÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş. Yatırımcı ilişkileri bölümü, 2023 yılında telekonferans ve bire bir görüşme olarak toplam 4 adet toplantıda 12 yatırımcı/analist* ile görüşme yapmıştır. *Aynı kişi /kişiler ile yapılan birden fazla görüşmeyi de içermektedir
RAİNBOW POLİKARBONAT SANAYİ TİCARET A.Ş. Yoktur
RAL YATIRIM HOLDİNG A.Ş. 1
RAY SİGORTA A.Ş. Yok.
REEDER TEKNOLOJİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Genel Kurul toplantısı dışında yatırımcı konferans ve toplantıları düzenlenmemiştir.
REYSAŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. -
REYSAŞ TAŞIMACILIK VE LOJİSTİK TİCARET A.Ş. -
RODRİGO TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş. yoktur
ROYAL HALI İPLİK TEKSTİL MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
RÖNESANS GAYRİMENKUL YATIRIM A.Ş.
RTA LABORATUVARLARI BİYOLOJİK ÜRÜNLER İLAÇ VE MAKİNE SANAYİ TİCARET A.Ş. Şirket yıl boyunca yatırımcı konferans ve toplantısı düzenlememiştir.
RUBENİS TEKSTİL SANAYİ TİCARET A.Ş. Şirket halka arzı 6 Temmuz 2022 tarihinde gerçekleştirmiştir. Halka arz süreci süresinde yapılan portföy yönetim şirkeleri toplantıları haricinde henüz yatırımcı konferansı veya toplantısı düzenlenmemiştir. Yatırımcılardan gelen sorulara mail ve telefon yoluyla cevap verilmiştir.
SAFKAR EGE SOĞUTMACILIK KLİMA SOĞUK HAVA TESİSLERİ İHRACAT İTHALAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yoktur.
SAN-EL MÜHENDİSLİK ELEKTRİK TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. -
SANİCA ISI SANAYİ A.Ş. Kurumsal yatırımcılar ile gerçekleştirilen yatırımcı toplantısı sayısı 5'dir.
SANİFOAM ENDÜSTRİ VE TÜKETİM ÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş. -
SANKO PAZARLAMA İTHALAT İHRACAT A.Ş. -
SARAY MATBAACILIK KAĞITÇILIK KIRTASİYECİLİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. 0
SARKUYSAN ELEKTROLİTİK BAKIR SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yoktur.
SASA POLYESTER SANAYİ A.Ş. 2023 yılı içinde yurt dışında yüz yüze ve online olmak üzere toplam 30 adet yatırımcı etkinliğine katılım sağlanmıştır.
SAY YENİLENEBİLİR ENERJİ EKİPMANLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 3
SDT UZAY VE SAVUNMA TEKNOLOJİLERİ A.Ş. -
SEKURO PLASTİK AMBALAJ SANAYİ A.Ş. 0
SELÇUK ECZA DEPOSU TİCARET VE SANAYİ A.Ş. 54
SELÇUK GIDA ENDÜSTRİ İHRACAT İTHALAT A.Ş. Yoktur
SELVA GIDA SANAYİ A.Ş. Yatırımcı konferans veya toplantısı düzenlenmemiştir.
SENKRON SİBER GÜVENLİK YAZILIM VE BİLİŞİM ÇÖZÜMLERİ A.Ş. -
SERVET GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Yok
SEYİTLER KİMYA SANAYİ A.Ş. Yoktur
SİLVERLİNE ENDÜSTRİ VE TİCARET A.Ş. 0
SİNPAŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. -
SKYALP FİNANSAL TEKNOLOJİLER VE DANIŞMANLIK A.Ş. Yoktur
SMART GÜNEŞ ENERJİSİ TEKNOLOJİLERİ ARAŞTIRMA GELİŞTİRME ÜRETİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 2022 yılı içinde Şirket tarafından 2 adet analist toplantısı ve ayrıca aracı kurumlarla 9 adet toplantı düzenlenmiştir.
SMARTİKS YAZILIM A.Ş. 1
SODAŞ SODYUM SANAYİİ A.Ş.
SÖKE DEĞİRMENCİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Genel Kurul toplantısı dışında yatırımcı konferans ve toplantıları düzenlenmemiştir.
SÖKTAŞ TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Bulunmamaktadır.
SÖNMEZ FİLAMENT SENTETİK İPLİK VE ELYAF SANAYİ A.Ş. 0
SÖNMEZ PAMUKLU SANAYİİ A.Ş. 0
SUMAŞ SUNİ TAHTA VE MOBİLYA SANAYİ A.Ş.
SUN TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Şirketimiz 2023 yılında, yatırımcı/analist grupları ile 15 adet online toplantı ve 1 adet fiziksel yatırımcı sunumu düzenlemiştir.
SUR TATİL EVLERİ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. -
SUWEN TEKSTİL SANAYİ PAZARLAMA A.Ş. Şirket yıl boyunca 3 yatırımcı toplantısı düzenlemiştir
ŞEKER FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. Yoktur.
ŞEKER GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Bulunmamaktadır.
ŞEKER YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. Düzenlenmemiştir
ŞEKERBANK T.A.Ş. 2023 yılında Finansal Kurumlar, Yatırımcı İlişkileri ve Sürdürülebilirlik tahtında yurtiçinde ve yurtdışında organize edilmiş yaklaşık 80 adet online veya yerinde etkinlik, çalıştay ve konferansa katılınmış ve yaklaşık 60 adet çeşitli kurumlara (yatırım bankaları, kreditörler, derecelendirme kuruluşları, gibi) Bankamızı tanıtıcı sunum yapılmıştır.
ŞOK MARKETLER TİCARET A.Ş. 4 konferans ve grup toplantısına katılım sağlandı, 116 kurum ile görüşüldü.
TAB GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Şirketimiz, halka arz sürecinde kurumsal yatırımcılar ile toplantılar düzenlemiştir. Toplam 11 toplantıda 34 farklı yatırımcı ile görüşülmüştür. Ayrıca 9 aylık finansal sonuçların akabinde analist ve yatırımcıların katıldıkları bir telekonfernas yapılmıştır.
TAPDİ OKSİJEN ÖZEL SAĞLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş. Yatırımcı konferansı ve toplantı düzenlenmemiştir.
TARKİM BİTKİ KORUMA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Şirketimizce, genel kurul toplantısı hariç yatırımcılara yönelik konferans veya toplantı düzenlenmemiştir.
TAT GIDA SANAYİ A.Ş. 3 adet çoklu katılımcılı telekonferans düzenlendi ve toplam 64 yatırımcı ile görüşüldü
TATLIPINAR ENERJİ ÜRETİM A.Ş. 0
TAV HAVALİMANLARI HOLDİNG A.Ş. 6 konferansa katılım sağlandı ve 208 yatırımcı ve analist ile görüşme yapıldı.
TEK-ART İNŞAAT TİCARET TURİZM SANAYİ VE YATIRIMLAR A.Ş. -
TEKFEN HOLDİNG A.Ş. Toplam 74 adet toplantı yapılmıştır
TEKNOSA İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş. 2023 yılı boyunca 2 adet konferans/yatırımcı gününe katılım sağlanmış ve 128 adet kurumsal yatırımcı/analist ile görüşülmüştür.
TEMAPOL POLİMER PLASTİK VE İNŞAAT SANAYİ TİCARET A.Ş. Yoktur
TERA YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. Yurt dışında İngiltere Londra'da yurt dışı yerleşik kurumsal yatırımcılarla bilgilendirme toplantısı gerçekleştirilmiştir.
TETAMAT GIDA YATIRIMLARI A.Ş. -
TGS DIŞ TİCARET A.Ş. Yatırımcı konferans ve toplantı yapılmamıştır.
TOFAŞ TÜRK OTOMOBİL FABRİKASI A.Ş. 150'nin üzerinde
TORUNLAR GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Zoom üzerinden ve Kavacık merkez ofiste 9 adet yerli ve yabancı kurumsal portföy şirketi ile toplantı, 142 adet kurumsal ve bireysel yatırımcı ve analist ile telefon ve e-mail görüşmeleri yapılmıştır.
TRABZON LİMAN İŞLETMECİLİĞİ A.Ş. Şirket Yıl Boyunca yatırımcı konferans ve toplantısı düzenlememiştir.
TRABZONSPOR SPORTİF YATIRIM VE FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ TİCARET A.Ş. -
TREND GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Yoktur.
TSKB GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 26
TUĞÇELİK ALÜMİNYUM VE METAL MAMÜLLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 0
TUKAŞ GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Şirket, yıl boyunca yatırımcı konferansı ve toplantıları düzenlememiştir.
TURCAS PETROL A.Ş. 2023 yılında Şirket tarafından 5 adet finansal sonuçların değerlendirildiği telekonferans düzenlenmiştir.
TUREKS TURİZM TAŞIMACILIK A.Ş. Yoktur.
TUREKS TURUNÇ MADENCİLİK İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş. Şirketimiz payları 2-3 Kasım 2023 tarihlerinde halka arz edilmiş olup 8 Kasım 2023 tarihinden itibaren BİST'te işlem görmeye başlamıştır. Bu tarihten sonra yatırımcı konferansı ve toplantıları düzenlememiştir.
TURK İLAÇ VE SERUM SANAYİ A.Ş. -
TURKCELL İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş. 2023 yılı içerisinde Yatırımcı İlişkileri Bölümü 9 adet yatırımcı konferansı ve 2 adet roadshowa katılmış, ayrıca bire bir görüşmeler ile toplamda 258 görüşme gerçekleştirmiştir.
TÜMOSAN MOTOR VE TRAKTÖR SANAYİ A.Ş. Şirket yıl boyunca yatırımcı konferans ve toplantısı düzenlememiştir.
TÜPRAŞ-TÜRKİYE PETROL RAFİNERİLERİ A.Ş. 9 adet konferans ve 3 adet road show?a katılım sağlandı, fon yöneticileri ve analistlerle 300'e yakın bire bir görüşme gerçekleştirildi.
TÜRK HAVA YOLLARI A.O. Ortaklığımız yurt içi ve yurt dışında 3 adet yatırımcı konferansı ve roadshowa katılmış, 70 adet kurum ve fon ile 141 adet yatırımcı toplantısı gerçekleştirmiştir. Mali tablolara ilişkin sonuçlar üzerine 4 adet telekonferans organize etmiştir.
TÜRK PRYSMİAN KABLO VE SİSTEMLERİ A.Ş. 2023 yılı içinde, 2022 yılsonu ve 2023 üç çeyrek dönemin finansal sonuçlarının paylaşıldığı dört webcast toplantı düzenlenmiştir.
TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. Türk Telekom Yatırımcı İlişkileri bölümü her yıl yurt içi ve yurt dışı olmak üzere çeşitli konferanslara ve toplantılara katılır. 2023 yılında farklı coğrafyalardan 176 hisse ve bono yatırımcısıyla toplantılar gerçekleştiren Türk Telekom, yatırımcılarına zamanlı, sürekli ve doğru bilgi aktarmayı en öncelikli prensipleri arasında görüyor. Türk Telekom Yatırımcı İlişkileri, 2023 yılında yatırımcı konferansları ve webinarlara katıldı, roadshow organize etti. Türk Telekom Yatırımcı İlişkileri yıl boyunca her çeyrek dönem itibarıyla finansal ve operasyonel sonuçların açıklanmasının ardından, Şirket üst yönetiminin ilgili çeyreğe ilişkin değerlendirmelerini paylaşması ve yatırımcılar ile analistlerin yönetime sorularını yöneltebilmeleri amacıyla telekonferanslar organize etmeye devam etti. Ayrıca, Yatırımcı İlişkileri yıl boyunca, her çeyrek dönem itibarıyla finansal ve operasyonel sonuçların açıklanmasının ardından, Şirket üst yönetiminin ilgili çeyreğe ilişkin değerlendirmelerini paylaşması ve yatırımcılar ile analistlerin yönetime sorularını yöneltebilmeleri amacıyla telekonferanslar organize etmeye devam etti.
TÜRK TRAKTÖR VE ZİRAAT MAKİNELERİ A.Ş. 100 ün üzerinde
TÜRK TUBORG BİRA VE MALT SANAYİİ A.Ş. 0
TÜRKER PROJE GAYRİMENKUL VE YATIRIM GELİŞTİRME A.Ş. Yoktur
TÜRKİYE GARANTİ BANKASI A.Ş. Garanti BBVA Yatırımcı ilişkileri 2023 yılında yüz yüze veya sanal ortamda olarak toplamda 13 yatırım konferansı ve roadshow?a katıldı ve 167 yatırım fonuyla görüştü.
TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. 104
TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş. 2023 yılı içinde hisse senedi ve tahvil yatırımcılarına yönelik 7 konferansa katılım gerçekleştirilmiş ve bu faaliyetlerde toplam 86 adet toplantı yapılmıştır. Yatırımcıların uzaktan erişimle katılım sağladığı, telekonferans formatındaki 4 yatırımcı etkinliğinin yanı sıra 121 adet toplantı gerçekleştirilmiştir.
TÜRKİYE KALKINMA VE YATIRIM BANKASI A.Ş. Yıl boyunca yatırımcı konferans ve toplantısı düzenlenmemiştir.
TÜRKİYE SINAİ KALKINMA BANKASI A.Ş. 70 görüşme, 4 telekonferans
TÜRKİYE SİGORTA A.Ş. 176
TÜRKİYE ŞİŞE VE CAM FABRİKALARI A.Ş. 2023 yılı boyunca, aracı kurumlarca düzenlenen 9 konferans ve Şişecam Yatırımcı İlişkileri birimi tarafından organize edilen Reverse Roadshow aracılığıyla, 140 varlık yönetim şirketinden %66?sı yabancı ve %48?i hisse senedi odaklı olmak üzere, toplam 180 yatırımcı ve 8 analist ile görüşülmüştür. Bunun yanı sıra 202 analist ve yatırımcı ile münferiden telekonferans görüşmeleri ve fiziki toplantılar gerçekleştirilmiştir. 2023 yarı yıl finansal sonuçlarının yayınlanmasını takiben düzenlenen web yayını da dikkate alındığında, yıl başından bu yana erişim sağlanan paydaş sayısı 470 seviyesinde gerçekleşmiştir.
TÜRKİYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O. 2023 yılı içerisinde 12 yerli ve yabancı yatırımcı konferansına ve webinara katılım sağlanmıştır. Ayrıca yıl boyunca online ve yüz yüze toplantılar gerçekleştirilerek, 200?ün üzerinde yerli ve yabancı kurumsal yatırımcı ile görüşülmüştür. 2023 yılı içerisinde finansal sonuçlar hakkında bilgi verilen 3 adet web-cast düzenlenmiştir.
UFUK YATIRIM YÖNETİM VE GAYRİMENKUL A.Ş. 1
ULAŞLAR TURİZM ENERJİ TARIM GIDA VE İNŞAAT YATIRIMLARI A.Ş. -
ULUSAL FAKTORİNG A.Ş. Yatırımcı konferansı ve toplantısı düzenlenmemiştir.
ULUSOY ELEKTRİK İMALAT TAAHHÜT VE TİCARET A.Ş. Yıl içinde bireysel veya kurumsal yatırımcılar ile sözlü veya yazılı görüşmeler yapılmıştır.
ULUSOY UN SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Şirketimizce genel kurul toplantısı hariç yatırımcılara yönelik konferans veya toplantı düzenlenmemiştir.
UMPAŞ HOLDİNG A.Ş.
UŞAK SERAMİK SANAYİ A.Ş. Şirket yatırımcı konferansı veya toplantısı düzenlememiş olmakla birlikte, yıl içerisinde 578 pay sahibi ile görüşülmüştür.
UZERTAŞ BOYA SANAYİ TİCARET VE YATIRIM A.Ş.
ÜLKER BİSKÜVİ SANAYİ A.Ş. 139
ÜNLÜ YATIRIM HOLDİNG A.Ş. 5
VAKIF FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. Yoktur
VAKIF GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. -
VAKIF MENKUL KIYMET YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Yoktur
VAKKO TEKSTİL VE HAZIR GİYİM SANAYİ İŞLETMELERİ A.Ş. Bulunmamaktadır.
VANET GIDA SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş. 0
VBT YAZILIM A.Ş. 1
VERA KONSEPT GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Şirket yatırımcı konferansı ve toplantısı düzenlememiştir.
VERUSA HOLDİNG A.Ş. Yatırımcı konferans ve toplantısı düzenlememiştir.
VERUSATURK GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Yatırımcı konferans ve toplantısı düzenlememiştir.
VESTEL BEYAZ EŞYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yıl boyunca yatırımcılar ve analistlerle telefonla, video konferans yoluyla veya yüz yüze olmak üzere toplam 71 görüşme yapılmış, aracı kurumlar tarafından düzenlenen 1 tanesi yurt dışında olmak üzere toplam 2 yatırımcı konferansına iştirak edilmiştir.
VESTEL ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yıl boyunca yatırımcılar ve analistlerle telefonla, video konferans yoluyla veya yüz yüze olmak üzere toplam 82 görüşme yapılmış, aracı kurumlar tarafından düzenlenen 1 tanesi yurt dışında olmak üzere toplam 2 yatırımcı konferansına iştirak edilmiştir.
VİKİNG KAĞIT VE SELÜLOZ A.Ş. Yıl içinde 70'dan fazla bireysel veya kurumsal yatırımcılar ile sözlü veya yazılı görüşmeler yapılmıştır.
YAPI VE KREDİ BANKASI A.Ş. Konferans: 14 (katılınan), Roadshow: 7, (katılınan), Webcast: 4 (düzenlenen), Analist Günü: 1 (düzenlenen), Telekonferans yoluyla gerçekleştirilen yatırımcı toplantıları: 350?ye yakın.
YAPRAK SÜT VE BESİ ÇİFTLİKLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yıl içinde yatırımcı konferans ve toplantısı düzenlenmemiş, yatırımcılarla telefon görüşmeleri yapılmış ve yatırımcıların soruları e-mail yoluyla cevaplandırılmıştır.
YATAŞ YATAK VE YORGAN SANAYİ TİCARET A.Ş. 52
YAYLA AGRO GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yoktur.
YAYLA ENERJİ ÜRETİM TURİZM VE İNŞAAT TİCARET A.Ş. 0
YENİ GİMAT GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Şirket yıl boyunca yatırımcı konferans ve toplantısı düzenlememiştir.
YEO TEKNOLOJİ ENERJİ VE ENDÜSTRİ A.Ş. 2023 Yılı Aralık ayında yatırımcı konferansı düzenlenmiştir.
YEŞİL GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. -
YEŞİL YAPI ENDÜSTRİSİ A.Ş. -
YEŞİL YATIRIM HOLDİNG A.Ş. -
YİBİTAŞ YOZGAT İŞÇİ BİRLİĞİ İNŞAAT MALZEMELERİ TİCARET VE SANAYİ A.Ş.
YONGA MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
YÜKSELEN ÇELİK A.Ş. Yatırım kuruluşlarıyla 3 kez toplantı gerçekleştirilmiştir.
YÜNSA YÜNLÜ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 4 adet Earnings Call ve 9 ayrı Yatırım/Portföy şirketi ile farklı zamanlarda toplantı organize edilmiştir.
ZEDUR ENERJİ ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş. Yıl içerisinde Şirket tarafından herhangi bir yatırımcı konferansı veya yatırımcı toplantısı düzünlenmemiştir. Şirket merkezini arayarak veya e-posta yolu ile bilgi almak isteyen pay sahipleri tebliğler çerçevesinde bilgilendirilmiştir.
ZİRAAT GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Bulunmamaktadır.
ZORLU ENERJİ ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş. Yıl boyunca yatırımcılarla telefonla, video konferans yoluyla ve yüz yüze olmak üzere toplam 15 görüşme yapılmış, yurt dışında aracı kurumlar tarafından düzenlenen 1 yatırımcı konferansına iştirak edilmiştir.
1000 YATIRIMLAR HOLDİNG A.Ş. 0
Word Olarak İndir Excel Olarak İndir Yazdır