Company Number of minimum days ahead of the board meeting to provide information to directors, as per the board charter
ACISELSAN ACIPAYAM SELÜLOZ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. İlgili belgeler Yönetim Kurulu Üyelerine makul bir sürede gönderilmesine dikkat edilmektedir.
ADEL KALEMCİLİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. 3-5 Gün
ADESE ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ TİCARET A.Ş. Bilgi ve belgelerin sunulması için süre belirlenmemiştir.Makul bir süre öncesinde üyelere sunulmaktadır.
AFYON ÇİMENTO SANAYİ T.A.Ş. Yönetim Kurulu toplantısı gündeminde yer alan konular ile ilgili bilgi ve belgeler, eşit bilgi akışı sağlanmak suretiyle, toplantıdan 1 hafta önce Yönetim Kurulu üyelerinin incelemesine sunulmaktadır.
AG ANADOLU GRUBU HOLDİNG A.Ş. Information to directors is provided around 3 to 5 days ahead of the board meeting to ensure smooth flow of information among members.
AKBANK T.A.Ş. Information to directors, as per the board charter is provided around 2 days ahead of the board meeting
AKÇANSA ÇİMENTO SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 1 Hafta
AKDENİZ YATIRIM HOLDİNG A.Ş. Tanımlanan kesin bir süre olmamakla beraber makul sürede gerekli paylaşımlar yapılmaktadır.
AKENERJİ ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş. 2019 Yılında yapılan 8 adet Yönetim Kurulu Toplantısına ait bilgi ve belgeler, toplantılardan ortalama 10,6 gün önce Yönetim Kurulu üyelerine gönderilmiştir.
AKFEN GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Belli bir süre tanımlanmamıştır. Bilgi ve belgelerin toplantı öncesi makul bir süre içinde üyelerimize sunulmasına azami gayret gösterilmektedir.
AKIN TEKSTİL A.Ş. 1 HAFTA
AKİŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 4.5
AKMERKEZ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Yönetim Kurulu toplantı gündeminde yer alan konular ile ilgili bilgi ve belgeler, eşit bilgi akışı sağlanmak suretiyle, toplantıdan yeterli zaman önce yönetim kurulu üyelerinin incelemesine sunulmaktadır.
AKSA AKRİLİK KİMYA SANAYİİ A.Ş. At least 3 days
AKSA ENERJİ ÜRETİM A.Ş. The meeting agenda and relevant materials are provided in the call for a meeting, minimum 7 days ahead of the meeting.
AKSİGORTA A.Ş. 7
AKSU ENERJİ VE TİCARET A.Ş. Makul Süre İçerisinde
ALARKO CARRIER SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 3
ALARKO GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 3
ALARKO HOLDİNG A.Ş. 3
ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI A.Ş. Yönetim Kurulu çalışma esasları uyarınca, bilgi ve belgelerin toplantıdan 1 hafta önce üyelere sunulmaktadır.
ALCATEL LUCENT TELETAŞ TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. En az iki gün önce
ALKİM ALKALİ KİMYA A.Ş. Yönetim kurulu toplantısı gündeminde yer alan konular ile ilgili bilgi ve belgeler, eşit bilgi akışı sağlanmak suretiyle, toplantıdan asgari 3 işgünü öncesinden Yönetim Kurulu üyelerinin incelemesine sunulmaktadır.
ALKİM KAĞIT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yazılı bir kural olmamakla birlikte, eşit bilgi akışı sağlanarak, toplantıdan yeterli zaman önce sunulmaktadır.
ALTIN YUNUS ÇEŞME TURİSTİK TESİSLER A.Ş. Toplantıdan önce üyelere toplantı gündemi gönderilerek toplantı çağrısı gerçekleştirilir.
ALTINYAĞ MADENCİLİK VE ENERJİ YATIRIMLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ 5
ANADOLU EFES BİRACILIK VE MALT SANAYİİ A.Ş. Relevant information, documents and presentations are submitted to the Board for information and review 3 to 5 days before the Board meetings
ANADOLU HAYAT EMEKLİLİK A.Ş. 3 - 7 gün
ANADOLU ISUZU OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Bu konuda yazılı olarak bir süre belirlenmemiştir; ancak Şirket Yönetimi bilgi ve belgeleri toplantılardan makul bir süre önce üyelere sunmakta ve bu sürenin en az 3 gün olmasına özen gösterilmektedir.
ANEL ELEKTRİK PROJE TAAHHÜT VE TİCARET A.Ş. 3
ARÇELİK A.Ş. 7
ARD GRUP BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ A.Ş. Toplantıdan 7 gün öncesinde sunulmaktadır.
ARENA BİLGİSAYAR SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Söz konusu bilgiler Yönetim Kurulu üyelerine en az 3 gün önce sunulur.
ARMADA BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. En az 7 gün
ARSAN TEKSTİL TİCARET VE SANAYİ A.Ş. Yönetim kurulu çalışma esasları uyarınca, bilgi ve belgeler toplantıdan makul bir süre önce sunulmaktadır.
ARTI YATIRIM HOLDİNG A.Ş.
ARZUM ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
ASELSAN ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 3
ATA GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Belli bir süre tanımlanmamıştır. Bilgi ve belgelerin toplantı öncesi makul bir süre içerisinde üyelerimize sunulmasına özen gösterilmiştir.
ATAKULE GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 3-5 Gün
ATLANTİS YATIRIM HOLDİNG A.Ş.
ATLAS MENKUL KIYMETLER YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. -
AVİVASA EMEKLİLİK VE HAYAT A.Ş. 7 gün
A.V.O.D. KURUTULMUŞ GIDA VE TARIM ÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş. 2 Gün
AVRASYA GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. -
AVRASYA PETROL VE TURİSTİK TESİSLER YATIRIMLAR A.Ş. -
AVRUPA YATIRIM HOLDİNG A.Ş.
AYEN ENERJİ A.Ş. BİR SÜRE TANIMLANMAMIŞTIR. BİLGİ VE BELGELERİN TOPLANTI ÖNCESİ MAKUL BİR SÜRE İÇİNDE ÜYELERİMİZE SUNULMASINDA AZAMİ GAYRET GÖSTERİLMEKTEDİR.
AYES ÇELİK HASIR VE ÇİT SANAYİ A.Ş.
AYGAZ A.Ş. There are no specifications about the deadline of the process. However the timing for the presentation of information and documents relevant to the agenda is managed considering the subject and the course of the agenda and in a timely manner.
BAGFAŞ BANDIRMA GÜBRE FABRİKALARI A.Ş. -
BAK AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 1 hafta önce sunulmaktadır.
BALATACILAR BALATACILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
BANTAŞ BANDIRMA AMBALAJ SANAYİ TİCARET A.Ş. 3-5 Gün
BANVİT BANDIRMA VİTAMİNLİ YEM SANAYİİ A.Ş. 1-3 gün
BAŞTAŞ BAŞKENT ÇİMENTO SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
BATIÇİM BATI ANADOLU ÇİMENTO SANAYİİ A.Ş. 5 Gün
BATISÖKE SÖKE ÇİMENTO SANAYİİ T.A.Ş. 5 Gün
BAYRAK EBT TABAN SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
BERA HOLDİNG A.Ş. -
BERKOSAN YALITIM VE TECRİT MADDELERİ ÜRETİM VE TİCARET A.Ş. Yönetim Kurulu toplantıları üyelere daha önceden dağıtılan gündeme göre yapılır.
BEŞİKTAŞ FUTBOL YATIRIMLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yazılı bir düzenleme bulunmamaktadır, üyelerin gerekli inceleme ve değerlendirmeleri yapabilmelerini sağlayacak sürelerde sunulmasına dikkat edilmektedir.
BEYAZ FİLO OTO KİRALAMA A.Ş.
BİLİCİ YATIRIM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yönetim Kurulu toplantısı gündeminde yer alan konular ile ilgili bilgi ve belgeler, eşit bilgi akışı sağlanmak suretiyle, toplantıdan yeterli zaman önce Yönetim Kurulu üyelerinin incelemesine sunulmaktadır. Net zaman belirtilmemiştir.
BİM BİRLEŞİK MAĞAZALAR A.Ş. 7 days
BİRKO BİRLEŞİK KOYUNLULULAR MENSUCAT TİCARET VE SANAYİ A.Ş.
BİRLİK MENSUCAT TİCARET VE SANAYİ İŞLETMESİ A.Ş. 3 GÜN
BİZİM TOPTAN SATIŞ MAĞAZALARI A.Ş. 3
BORUSAN MANNESMANN BORU SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 7
BORUSAN YATIRIM VE PAZARLAMA A.Ş. 15 gün
BOSCH FREN SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Kesin bir süre belirtilmemekle beraber,ilgili belgeler Yönetim Kurulu Üyelerine makul bir sürede gönderilmesine dikkat edilmektedir.
BOSSA TİCARET VE SANAYİ İŞLETMELERİ T.A.Ş. 3-4 gün
BRİSA BRIDGESTONE SABANCI LASTİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 7 Days
BURÇELİK BURSA ÇELİK DÖKÜM SANAYİİ A.Ş. Kesin bir süre belirtilmemekle beraber ilgili belgelenir yönetim kurulu üyelerine makul bir sürede gönderilmesine dikkat edilmektedir.
BURÇELİK VANA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Kesin bir süre belirtilmemekle beraber ilgili belgelerin yönetim kurulu üyelerine makul bir sürede gönderilmesine dikkat edilmektedir.
BURSA ÇİMENTO FABRİKASI A.Ş. 7 Gün
CARREFOURSA CARREFOUR SABANCI TİCARET MERKEZİ A.Ş. Süreye ilişkin bir belirleme bulunmamaktadır.
CASA EMTİA PETROL KİMYEVİ VE TÜREVLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş.
CEO EVENT MEDYA A.Ş. 2
COCA-COLA İÇECEK A.Ş. There is no written deadline in this regard. However, the Company Management submits the information and documents to the members for a reasonable period of time before the meetings and makes sure that this period is at least 3 days.
COSMOS YATIRIM HOLDİNG A.Ş.
CREDITWEST FAKTORİNG A.Ş. 2 gün önce
ÇELEBİ HAVA SERVİSİ A.Ş. 3
ÇELİK HALAT VE TEL SANAYİİ A.Ş. "Şirket Esas Sözleşmesi'nin Yönetim Kurulu Toplantıları başlıklı 11'inci maddesi gereği bilgi ve belgeler toplantıdan makul bir süre önce sunulmuştur./sunulmaktadır."
ÇEMAŞ DÖKÜM SANAYİ A.Ş. Toplantıya göre değişmektedir
ÇEMTAŞ ÇELİK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. EN AZ 7 GÜN
ÇİMBETON HAZIRBETON VE PREFABRİK YAPI ELEMANLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 4
ÇİMENTAŞ İZMİR ÇİMENTO FABRİKASI T.A.Ş. 4
ÇİMSA ÇİMENTO SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yönetim Kurulu toplantısı gündeminde yer alan konular ile ilgili bilgi ve belgeler, eşit bilgi akışı sağlanmak suretiyle, toplantıdan 1 hafta önce Yönetim Kurulu üyelerinin incelemesine sunulmaktadır.
ÇUHADAROĞLU METAL SANAYİ VE PAZARLAMA A.Ş. Yazılı bir düzenleme bulunmamaktadır, üyelerin gerekli inceleme ve değerlendirmeleri yapabilmelerini sağlayacak sürelerde sunulmasına dikkat edilmektedir.
DAGİ GİYİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. -
DAGİ YATIRIM HOLDİNG A.Ş. Bu yönde belirleme bulunmamaktadır.
DARDANEL ÖNENTAŞ GIDA SANAYİ A.Ş.
DATAGATE BİLGİSAYAR MALZEMELERİ TİCARET A.Ş. Yönetim Kurulu toplantısı gündeminde yer alan konular ile ilgili bilgi ve belgeler, eşit bilgi akışı sağlanmak suretiyle, toplantıdan yeterli zaman önce Yönetim Kurulu üyelerinin incelemesine sunulmaktadır.
DEMİSAŞ DÖKÜM EMAYE MAMÜLLERİ SANAYİ A.Ş. Yönetim Kurulu çalışma esaslarında , bilgi ve belgeler herhangi bir esas olmamakla birlikte toplantıdan bir gün önce üyelere sunulmaktadır.
DENGE YATIRIM HOLDİNG A.Ş.
DENİZ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Belli bir süre tanımlanmamıştır. Bilgi ve belgelerin toplantı öncesi makul bir süre içinde üyelerimize sunulmasına azami gayret gösterilmektedir.
DERİMOD KONFEKSİYON AYAKKABI DERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. En az 3 gün
DERLÜKS DERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Toplantı gündemine göre 1-7 gün öncesinde sunulmaktadır.
DESA DERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Toplantı gündemine göre 1-15 gün öncesinde sunulmaktadır.
DESPEC BİLGİSAYAR PAZARLAMA VE TİCARET A.Ş. Yönetim Kurulu toplantısı gündeminde yer alan konular ile ilgili bilgi ve belgeler, eşit bilgi akışı sağlanmak suretiyle, toplantıdan yeterli zaman önce Yönetim Kurulu üyelerinin incelemesine sunulmaktadır.
DEVA HOLDİNG A.Ş. -
DİNAMİK ISI MAKİNA YALITIM MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
DİRİTEKS DİRİLİŞ TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 2-3 gün
DİTAŞ DOĞAN YEDEK PARÇA İMALAT VE TEKNİK A.Ş. Şirket Esas Sözleşmesi'nin Yönetim Kurulu Toplantıları başlıklı 13'ncü maddesi gereği bilgi ve belgeler toplantıdan makul bir süre önce sunulmuştur./sunulmaktadır.
DO & CO AKTIENGESELLSCHAFT
DOĞAN BURDA DERGİ YAYINCILIK VE PAZARLAMA A.Ş. Şirket Esas Sözleşmesi'nin "Yönetim Kurulu Toplantıları" başlıklı 14'ünci maddesi gereğince bilgi ve belgeler toplantıdan 15 gün önce sunulmuştur/sunulmaktadır.
DOĞAN ŞİRKETLER GRUBU HOLDİNG A.Ş. Yönetim Kurulu toplantısı gündeminde yer alan konular ile ilgili bilgi ve belgeler, eşit bilgi akışı sağlanmak suretiyle, toplantıdan makul bir süre önce yönetim kurulu üyelerinin incelemesine sunulur.
DOĞTAŞ KELEBEK MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Belli bir süre tanımlanmamıştır. Bilgi ve belgelerin toplantı öncesi makul bir süre içinde üyelerimize sunulmasına azami gayret gösterilmektedir.
DOĞUSAN BORU SANAYİİ VE TİCARET A.Ş. 5
DOĞUŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 2 gün önce
DOĞUŞ OTOMOTİV SERVİS VE TİCARET A.Ş. 3 days
DÖKTAŞ DÖKÜMCÜLÜK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. En fazla 3 iç günü öncesinde
DURAN DOĞAN BASIM VE AMBALAJ SANAYİ A.Ş. 7 gün önce
DYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Toplantı tarihinden asgari iki hafta önce taahhütlü mektupla toplantı gündemi üyelere gönderilmektedir.
ECZACIBAŞI YATIRIM HOLDİNG ORTAKLIĞI A.Ş. Yazılı bir düzenleme bulunmamaktadır, üyelerin gerekli inceleme ve değerlendirmeleri yapabilmelerini sağlayacak makul sürelerde Yönetim Kurulu üyelerinin incelenmesine sunulur.
EDİP GAYRİMENKUL YATIRIM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 1 hafta
EGE ENDÜSTRİ VE TİCARET A.Ş. 7 gün
EGE GÜBRE SANAYİİ A.Ş. 7
EGE PROFİL TİCARET VE SANAYİ A.Ş. 3 gün
EGE SERAMİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 7-10 Gün
EGEPLAST EGE PLASTİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş.
EİS ECZACIBAŞI İLAÇ, SINAİ VE FİNANSAL YATIRIMLAR SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yazılı bir düzenleme bulunmamaktadır, üyelerin gerekli inceleme ve değerlendirmeleri yapabilmelerini sağlayacak makul sürelerde sunulmaktadır.
EKİZ KİMYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
EMEK ELEKTRİK ENDÜSTRİSİ A.Ş. Yönetim Kurulu toplantısı gündeminde yer alan konular ile ilgili bilgi ve belgeler, eşit bilgi akışı sağlamak suretiyle, toplantıdan 1 hafta önce Yönetim Kurulu Üyelerinin incelemesine sunulmaktadır.
EMİNİŞ AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
EMLAK KONUT GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 2
ENERJİSA ENERJİ A.Ş. 7
ENKA İNŞAAT VE SANAYİ A.Ş. Depending on the agenda.
ERBOSAN ERCİYAS BORU SANAYİİ VE TİCARET A.Ş. -
EREĞLİ DEMİR VE ÇELİK FABRİKALARI T.A.Ş. 3-5 Days
ERSU MEYVE VE GIDA SANAYİ A.Ş. 1
ESCORT TEKNOLOJİ YATIRIM A.Ş. Belli bir süre tanımlanmamıştır. Bilgi ve belgelerin toplantı öncesi makul bir süre içerisinde üyelerimize sunulmasına azami gayret gösterilmektedir.
ESENBOĞA ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş.
ETİLER GIDA VE TİCARİ YATIRIMLAR SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
EURO KAPİTAL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 2
EURO MENKUL KIYMET YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 2
EURO TREND YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 2
EURO YATIRIM HOLDİNG A.Ş. Asgari bir süre olmamakla birlikte toplantıdan önce bilgi ve belge sunulmaktadır.
FADE GIDA YATIRIM SANAYİ TİCARET A.Ş.
FEDERAL-MOGUL İZMİT PİSTON VE PİM ÜRETİM TESİSLERİ A.Ş. Belli bir süre tanımlanmamıştır. Bilgi ve belgelerin toplantı öncesi değerlendirme yapmaya yetecek bir süre içinde üyelerimize sunulmasına azami gayret gösterilmektedir.
FENERBAHÇE FUTBOL A.Ş. Bu yönde bir belirleme bulunmamaktadır.
FLAP KONGRE TOPLANTI HİZMETLERİ OTOMOTİV VE TURİZM A.Ş. 1-7 gün
FONET BİLGİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş. Two days ago.
FORD OTOMOTİV SANAYİ A.Ş. There is no determination in this direction.
FORMET ÇELİK KAPI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. gerekli bilgi ve belgeler toplantıdan makul bir süre önce sunulmaktadır.
FRİGO-PAK GIDA MADDELERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
GALATASARAY SPORTİF SINAİ VE TİCARİ YATIRIMLAR A.Ş. Yönetim Kurulu her hafta salı günü saat 15:00 da toplanır.
GARANTİ FAKTORİNG A.Ş. 3
GARANTİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 2 gün önce
GEDİK YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. 10-15
GEDİZ AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yönetim Kurulu Toplantı gündeminde yer alan konular ile ilgili bilgi ve belgeler toplantıdan yeterli zaman önce Yönetim Kurulu Üyelerinin incelemelerine sunulmaktadır.Kesin bir zaman bulunmamaktadır.
GENTAŞ DEKORATİF YÜZEYLER SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 3-5 gün
GERSAN ELEKTRİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. Bu yönde tanımlama bulunmamaktadır. Toplantı gündemine ilişkin bilgi ve belgeler makul bir süre öncesinde üyelerle paylaşılmaktadır.
GLOBAL MENKUL DEĞERLER A.Ş. Yazılı olarak belirlenmemiştir.
GLOBAL YATIRIM HOLDİNG A.Ş. 3 days
GOODYEAR LASTİKLERİ T.A.Ş. 3 gün
GÖLTAŞ GÖLLER BÖLGESİ ÇİMENTO SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Asgari bir süre yok ancak yeterli sürede bilgi ve belgeler tüm üyelere gönderilmektedir.
GÖZDE GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 3
GSD DENİZCİLİK GAYRİMENKUL İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Aynı gün içinde bildirilmektedir.
GSD HOLDİNG A.Ş. Aynı gün içinde bildirilmektedir.
GÜBRE FABRİKALARI T.A.Ş. It is presented to the members of the Board 14 days ago.
GÜLER YATIRIM HOLDİNG A.Ş. Belli bir süre tanımlanmamıştır. Bilgi ve belgelerin toplantı öncesi makul bir süre içinde üyelerimize sunulmasına azami gayret gösterilmektedir.
HACI ÖMER SABANCI HOLDİNG A.Ş. 7 Days
HALK GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 2
HATEKS HATAY TEKSTİL İŞLETMELERİ A.Ş. Toplantı gündemine ilişkin bilgi ve belgeler makul bir süre öncesinde üyelerle paylaşılmaktadır.
HEDEF GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Yoktur
HEKTAŞ TİCARET T.A.Ş. 5 gün
HUB GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Asgari 2 gün önce
HÜRRİYET GAZETECİLİK VE MATBAACILIK A.Ş. 7
ICBC TURKEY BANK A.Ş. Bilgi ve belgeler toplantıdan 12 iş günü önce üyelere sunulmaktadır.
INVEO YATIRIM HOLDİNG A.Ş. 10-15 gün
IŞIKLAR ENERJİ VE YAPI HOLDİNG A.Ş. Toplantıya göre değişmektedir
İDEALİST DANIŞMANLIK A.Ş.
İDEALİST GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Belirlenmiş bir süre yoktur.
İHLAS EV ALETLERİ İMALAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Bilgi ve belgeler Yönetim Kurulu Üyelerine makul bir sürede gönderilmesine dikkat edilmektedir.
İHLAS GAYRİMENKUL PROJE GELİŞTİRME VE TİCARET A.Ş. Belli bir süre tanımlanmamış olup, bilgi ve belgeler tüm üyelere toplantıdan makul bir süre önce gönderilmektedir.
İHLAS GAZETECİLİK A.Ş. Belli bir süre tanımlanmamıştır. Bilgi ve belgelerin toplantı öncesi makul bir süre içinde üyelerimize sunulmasına azami gayret gösterilmektedir.
İHLAS HOLDİNG A.Ş. Olağandışı durumlar dışında 3 gün
İHLAS YAYIN HOLDİNG A.Ş. Makul bir süre tanınmıştır.
İNDEKS BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yönetim Kurulu toplantısı gündeminde yer alan konular ile ilgili bilgi ve belgeler, eşit bilgi akışı sağlanmak suretiyle, toplantıdan yeterli zaman önce Yönetim Kurulu üyelerinin incelemesine sunulmaktadır.
İNFO YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. Yazılı bir düzenleme bulunmamaktadır, üyelerin gerekli inceleme ve değerlendirmeleri yapabilmelerini sağlayacak sürelerde sunulmasına özen gösterilmektedir.
İNTEMA İNŞAAT VE TESİSAT MALZEMELERİ YATIRIM VE PAZARLAMA A.Ş. Yazılı bir düzenleme bulunmamaktadır, üyelerin gerekli inceleme ve değerlendirmeleri yapabilmelerini sağlayacak sürelerde sunulmasına özen gösterilmektedir.
İPEK DOĞAL ENERJİ KAYNAKLARI ARAŞTIRMA VE ÜRETİM A.Ş. Yönetim Kurulu toplantısı gündeminde yer alan konular ile ilgili bilgi ve belgeler, eşit bilgi akışı sağlanmak suretiyle, toplantıdan makul bir süre önce yönetim kurulu üyelerinin incelemesine sunulur
İSKENDERUN DEMİR VE ÇELİK A.Ş. 3-5 Days
İŞ FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. Belli bir süre tanımlanmamıştır. Bilgi ve belgelerin toplantı öncesi makul bir süre içinde üyelerimize sunulmasına azami gayret gösterilmektedir.
İŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. As a rule under the general practices of the Company, care is taken to send the information and documents relevant to the agenda of the board meetings to all board members at least one week in advance.
İŞ GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Ana sözleşmede detaylı bir açıklama bulunduğu için ayrıca Yönetim Kurulu çalışma esasları bulunmamaktadır. Ayrıca ilgili belgeler Yönetim Kurulu Üyelerine makul bir sürede gönderilmesine dikkat edilmektedir.
İŞ YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. Toplantı gündemine göre 1-5 gün öncesinde sunulmaktadır.
İŞ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Belirli bir süre tanımlanmamıştır. Bilgi ve belgeler, toplantı öncesi makul bir süre içinde üyelerimize ulaştırılmaktadır.
İŞBİR HOLDİNG A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG A.Ş. Bilgi ve belgelerin sunulması için süre belirlenmemiştir, makul bir süre öncesinde üyelere sunulmaktadır.
İZ HAYVANCILIK TARIM VE GIDA SANAYİ TİCARET A.Ş.
İZMİR DEMİR ÇELİK SANAYİ A.Ş. 15
İZMİR FIRÇA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
JANTSA JANT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. toplantıdan 2 gün önce
KAFEİN YAZILIM HİZMETLERİ TİCARET A.Ş. İlgili belgelerin yönetim kurulu üyelerine makul bir sürede gönderilmesine özen gösterilmektedir.
KAPLAMİN AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Toplantıdan 14 gün önce bilgi ve belgeler üyelere sunulmaktadır.
KARDEMİR KARABÜK DEMİR ÇELİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 4 gün
KAREL ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 7 gün
KARSAN OTOMOTİV SANAYİİ VE TİCARET A.Ş. Yönetim Kurulu çalışma esasları bulunmamaktadır.
KARSU TEKSTİL SANAYİİ VE TİCARET A.Ş. Yönetim Kurulu toplantısı gündeminde yer alan konuların durumuna göre toplantıdan bir hafta önce Yönetim Kurulu üyelerinin incelemesine sunulmaktadır.
KARTONSAN KARTON SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 1 Hafta
KATMERCİLER ARAÇ ÜSTÜ EKİPMAN SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yönetim Kurulu çalışma esasları bulunmamaktadır.
KENT GIDA MADDELERİ SANAYİİ VE TİCARET A.Ş. 7 Gün
KEREVİTAŞ GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 3
KERVAN GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
KERVANSARAY YATIRIM HOLDİNG A.Ş.
KİLER GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Belli bir süre tanımlanmamıştır. Bilgi ve belgelerin toplantı öncesi makul bir süre içinde üyelerimize sunulmasına azami gayret gösterilmektedir.
KLİMASAN KLİMA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yönetim Kurulu toplantısı gündeminde yer alan konular ile ilgili bilgi ve belgeler, eşit bilgi akışı sağlanmak suretiyle, toplantıdan makul bir süre önce yönetim kurulu üyelerinin incelemesine sunulur.
KOÇ HOLDİNG A.Ş. There is no such policy.
KONFRUT GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 10 gün
KONTROLMATİK TEKNOLOJİ ENERJİ VE MÜHENDİSLİK A.Ş.
KONYA ÇİMENTO SANAYİİ A.Ş. Bilgi ve belgelerin sunulması için süre belirlenmemiştir, makul bir süre öncesinde üyelere sunulmaktadır.
KORDSA TEKNİK TEKSTİL A.Ş. 7 days
KOZA ALTIN İŞLETMELERİ A.Ş. Yönetim Kurulu toplantısı gündeminde yer alan konular ile ilgili bilgi ve belgeler, eşit bilgi akışı sağlanmak suretiyle, toplantıdan makul bir süre önce yönetim kurulu üyelerinin incelemesine sunulur.
KOZA ANADOLU METAL MADENCİLİK İŞLETMELERİ A.Ş. Yönetim Kurulu toplantısı gündeminde yer alan konular ile ilgili bilgi ve belgeler, eşit bilgi akışı sağlanmak suretiyle, toplantıdan makul bir süre önce yönetim kurulu üyelerinin incelemesine sunulur.
KÖRFEZ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 1
KRİSTAL KOLA VE MEŞRUBAT SANAYİ TİCARET A.Ş. 3-5 gün
KRON TELEKOMÜNİKASYON HİZMETLERİ A.Ş. 2 Gün
KUŞTUR KUŞADASI TURİZM ENDÜSTRİ A.Ş.
KUYUMCUKENT GAYRİMENKUL YATIRIMLARI A.Ş. En az 1 gün önce
KÜTAHYA PORSELEN SANAYİ A.Ş. Belli Bir Süre Tanımlanmamıştır. Bilgi ve Belgelerin Toplantı Öncesi Makul Bir Süre İçinde Üyelerimize Sunulmasına Azami Gayret Gösterilmektedir.
LİDER FAKTORİNG A.Ş. 3-5 Gün
LİNK BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ YAZILIMI VE DONANIMI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yönetim Kurulu çalışma esasları uyarınca böyle bir uygulama yoktur.
LOGO YAZILIM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 7 days
LOKMAN HEKİM ENGÜRÜSAĞ SAĞLIK, TURİZM, EĞİTİM HİZMETLERİ VE İNŞAAT TAAHHÜT A.Ş.
LÜKS KADİFE TİCARET VE SANAYİİ A.Ş. 3 Gün
MAKİNA TAKIM ENDÜSTRİSİ A.Ş. 3
MARKA YATIRIM HOLDİNG A.Ş. 2
MARMARİS ALTINYUNUS TURİSTİK TESİSLER A.Ş. Yönetim kurulu, gündemde yer alan konularla ilgili bilgi ve belgelerin toplantıdan önce tüm üyelere gönderilmesi için asgari bir süre tanımlamamıştır ancak yeterli sürede bilgi ve belgeler tüm üyelere gönderilmektedir.
MARSHALL BOYA VE VERNİK SANAYİİ A.Ş. Asgari 5 gün önce
MARTI GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Belli bir süre tanımlanmamıştır. Bilgi ve belgelerin toplantı öncesi makul bir sürede üyelerimize sunulmasına azami gayret gösterilmektedir.
MARTI OTEL İŞLETMELERİ A.Ş. Belli bir süre tanımlanmamıştır. Bilgi ve belgelerin toplantı öncesi makul bir sürede üyelerimize sunulmasına azami gayret gösterilmektedir.
MAVİ GİYİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 5
MAZHAR ZORLU HOLDİNG A.Ş.
MEGA POLİETİLEN KÖPÜK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
MENDERES TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yönetim Kurulu toplantısı gündeminde yer alan konular ile ilgili bilgi ve belgeler, eşit bilgi akışı sağlanması amacıyla toplantıdan yeterli zaman önce Yönetim Kurulu üyelerinin incelemesine sunulmaktadır. Ancak konuya ilişkin yazılı bir kural bulunmamaktadır.
MEPET METRO PETROL VE TESİSLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş. -
MERİT TURİZM YATIRIM VE İŞLETME A.Ş.
MERKO GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. -
METEMTUR OTELCİLİK VE TURİZM İŞLETMELERİ A.Ş. 5
METRO TİCARİ VE MALİ YATIRIMLAR HOLDİNG A.Ş. -
METRO YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. -
MİGROS TİCARET A.Ş. 3 days
MİLPA TİCARİ VE SINAİ ÜRÜNLER PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Hayır
MİSTRAL GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 1
MLP SAĞLIK HİZMETLERİ A.Ş. Even though the Board Charter does not include the number of minimum days ahead of the board meeting, in order to provide equal informatin flow all board members are provided information at reasonable days ahead of board meetings.
MMC SANAYİ VE TİCARİ YATIRIMLAR A.Ş.
MONDİ TİRE KUTSAN KAĞIT VE AMBALAJ SANAYİ A.Ş. En az 2 hafta önce
NATUREL YENİLENEBİLİR ENERJİ TİCARET A.Ş. Yönetim Kurulu, gündemde yer alan konularla ilgili bilgi ve belgelerin toplantıdan önce tüm üyelere gönderilmesi için asgari bir süre tanımlamamıştır. Fakat gündemin yoğunluğu ve içeriğine uygun olarak tüm bilgi ve belgeler yeterli süre içinde tüm üyelere gönderilmektedir.
NET HOLDİNG A.Ş. 3-4 Gün
NETAŞ TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. 7
NİĞBAŞ NİĞDE BETON SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Toplantıya göre değişmektedir
NUH ÇİMENTO SANAYİ A.Ş. 1-10 gün
NUROL GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Belli bir süre tanımlanmamıştır. Bilgi ve belgelerin toplantı öncesi makul bir süre içerisinde üyelerimize sunulmasına azami gayret göster
ODAŞ ELEKTRİK ÜRETİM SANAYİ TİCARET A.Ş. Gündeme Göre Değişmektedir.
OLMUKSAN INTERNATIONAL PAPER AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 7 gün
ORGE ENERJİ ELEKTRİK TAAHHÜT A.Ş. Toplantı içeriğine göre değişen makul bir süre önce sunulmaktadır.
ORMA ORMAN MAHSULLERİ İNTEGRE SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
OSMANLI YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş.
OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. 2-4
OTOKAR OTOMOTİV VE SAVUNMA SANAYİ A.Ş. There is no such policy.
OYAK ÇİMENTO FABRİKALARI A.Ş. 3-5 gün önce
OYAK YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. -
OYLUM SINAİ YATIRIMLAR A.Ş. 1 gün
ÖZAK GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 3-5 gün
ÖZBAL ÇELİK BORU SANAYİ TİCARET VE TAAHHÜT A.Ş. 2-3 gün
ÖZDERİCİ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Belli bir süre tanımlanmamıştır. Bilgi ve belgelerin toplantı öncesi makul bir süre içinde üyelerimize sunulmasına azami gayret gösterilmektedir.
ÖZERDEN PLASTİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
PAMUKOVA YENİLENEBİLİR ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş.
PANORA GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 2 gün önce
PAPİLON SAVUNMA-GÜVENLİK SİSTEMLERİ BİLİŞİM MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Kesin bir süre bulunmamakla birlikte gündem yoğunluğuna göre; yeterli süre önce ilgili bilgiler sunulmaktadır.
PARK ELEKTRİK ÜRETİM MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 3 gün.
PARSAN MAKİNA PARÇALARI SANAYİİ A.Ş. En az 7 gün önce
PEGASUS HAVA TAŞIMACILIĞI A.Ş. 1 Week
PEKER GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 1
PENGUEN GIDA SANAYİ A.Ş. 3
PERA GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 3 gün
PERGAMON STATUS DIŞ TİCARET A.Ş. Belli bir süre tanımlanmamıştır. Bilgi ve belgelerin toplantı öncesi makul bir süre içinde üyelerimize sunulmasına azami gayret gösterilmektedir.
PETKİM PETROKİMYA HOLDİNG A.Ş. At least three days before (in accordance with Articles of Association
PETROKENT TURİZM A.Ş. Yönetim kurulu, gündemde yer alan konularla ilgili bilgi ve belgelerin toplantıdan önce tüm üyelere gönderilmesi için asgari bir süre tanımlamamıştır ancak yeterli sürede bilgi ve belgeler tüm üyelere gönderilmektedir.
PINAR ENTEGRE ET VE UN SANAYİİ A.Ş. 2 Hafta önce sunulmaktadır.
PINAR SU VE İÇECEK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 2 Hafta önce sunulmaktadır.
PINAR SÜT MAMULLERİ SANAYİİ A.Ş. 2 Hafta önce sunulmaktadır.
PLASTİKKART AKILLI KART İLETİŞİM SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. -
POLİSAN HOLDİNG A.Ş. Makul bir sürede sunulmaktadır.
POLİTEKNİK METAL SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
PRİZMA PRES MATBAACILIK YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 1-5
QNB FİNANS FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. 1 Hafta
QNB FİNANSBANK A.Ş. Information and documents are submitted to the Board of Directors at least 5 days prior to the board meeting.
RAL YATIRIM HOLDİNG A.Ş. Belli bir süre tanımlanmamıştır. Bilgi ve belgelerin toplantı öncesi makul bir süre içinde üyelerimize sunulmasına azami gayret gösterilmektedir.
RAY SİGORTA A.Ş. 15
REYSAŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 1
REYSAŞ TAŞIMACILIK VE LOJİSTİK TİCARET A.Ş. 1
RHEA GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 7 gün
RODRİGO TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
ROYAL HALI İPLİK TEKSTİL MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
RTA LABORATUVARLARI BİYOLOJİK ÜRÜNLER İLAÇ VE MAKİNE SANAYİ TİCARET A.Ş. Belli bir süre tanımlanmamıştır. Bilgi ve belgelerin toplantı öncesi makul bir süre içinde üyelerimize sunulmasına azami gayret gösterilmektedir.
SAFKAR EGE SOĞUTMACILIK KLİMA SOĞUK HAVA TESİSLERİ İHRACAT İTHALAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
SAN-EL MÜHENDİSLİK ELEKTRİK TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Makul Sürede
SANİFOAM SÜNGER SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 3 gün
SANKO PAZARLAMA İTHALAT İHRACAT A.Ş. Toplantı gündemine ilişkin bilgi ve belgeler makul bir süre içerisinde üyeler ile paylaşılmaktadır
SARAY MATBAACILIK KAĞITÇILIK KIRTASİYECİLİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. Yönetim Kurulu çalışma esasları uyarınca, bilgi ve belgelerin toplantıdan 15 iş günü önce üyelere sunulmaktadır.
SARKUYSAN ELEKTROLİTİK BAKIR SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 1 gün
SASA POLYESTER SANAYİ A.Ş. 3-5
SAY YENİLENEBİLİR ENERJİ EKİPMANLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Değişkendir
SEKURO PLASTİK AMBALAJ SANAYİ A.Ş. 1 Hafta
SELÇUK ECZA DEPOSU TİCARET VE SANAYİ A.Ş. -
SELÇUK GIDA ENDÜSTRİ İHRACAT İTHALAT A.Ş.
SENKRON GÜVENLİK VE İLETİŞİM SİSTEMLERİ A.Ş. -
SERVE FİLM PRODÜKSİYON EĞLENCE A.Ş.
SERVET GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Toplantı konusuna göre değişiklik göstermektedir.
SEYİTLER KİMYA SANAYİ A.Ş.
SİLVERLİNE ENDÜSTRİ VE TİCARET A.Ş. 3-5 gün
SİNPAŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Toplantı konusuna göre değişiklik göstermektedir .
SMARTİKS YAZILIM A.Ş. İlgili belgelerin Yönetim Kurulu Üyelerine makul bir sürede gönderilmesine özen gösterilmektedir.
SODAŞ SODYUM SANAYİİ A.Ş.
SÖKTAŞ TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yönetim kurulu toplantısı gündeminde yer alan konular ile ilgili bilgi ve belgeler, eşit bilgi akışı sağlanmak suretiyle, toplantıdan makul bir süre önce yönetim kurulu üyelerinin incelemesine sunulur
SÖNMEZ FİLAMENT SENTETİK İPLİK VE ELYAF SANAYİ A.Ş. Kapsama göre değişmekle beraber 2 gün
SÖNMEZ PAMUKLU SANAYİİ A.Ş. Kapsama göre değişmekle beraber 2 gün
SUMAŞ SUNİ TAHTA VE MOBİLYA SANAYİ A.Ş.
ŞEKER FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. Belli bir süre tanımlanmamıştır. Bilgi ve belgelerin toplantı öncesi makul bir süre içinde üyelerimize sunulmasına azami gayret gösterilmektedir.
ŞEKERBANK T.A.Ş. Yönetim Kurulu çalışma esasları uyarınca, bilgi ve belgelerin toplantıdan 1 hafta önce üyelere sunulmaktadır.
ŞOK MARKETLER TİCARET A.Ş. 3
TAÇ TARIM ÜRÜNLERİ HAYVANCILIK GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
TAT GIDA SANAYİ A.Ş. Bu yönde bir belirleme bulunmamaktadır.
TAV HAVALİMANLARI HOLDİNG A.Ş. At least 7 days before the Meeting
TAZE KURU GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
TEK-ART İNŞAAT TİCARET TURİZM SANAYİ VE YATIRIMLAR A.Ş. Bu konuda yazılı olarak bir süre belirlenmemiştir. Ancak, şirket yönetimi bilgi ve belgeleri toplantılardan makul bir süre önce üyelerin incelemesine sunmaktadır.
TEKFEN HOLDİNG A.Ş. 1 week before the meeting date.
TEKNOSA İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş. 4 gün
TEMAPOL POLİMER PLASTİK VE İNŞAAT SANAYİ TİCARET A.Ş. Makul süre
TGS DIŞ TİCARET A.Ş. 3 gün
TOFAŞ TÜRK OTOMOBİL FABRİKASI A.Ş. There is no description on the subject. The timing is based on subjects and continuum of the items on the agenda.
TORUNLAR GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 5 gün
TRABZON LİMAN İŞLETMECİLİĞİ A.Ş. -
TRABZONSPOR SPORTİF YATIRIM VE FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ TİCARET A.Ş. -
TREND GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Belli bir süre tanımlanmamıştır. Bilgi ve belgelerin toplantı öncesi makul bir süre içinde üyelerimize sunulmasına azami gayret gösterilmektedir
TSKB GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 2
TUĞÇELİK ALÜMİNYUM VE METAL MAMÜLLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yönetim Kurulu toplantısı gündeminde yer alan konular ile ilgili bilgi ve belgeler, eşit bilgi akışı sağlanmak suretiyle, toplantıdan makul bir süre önce yönetim kurulu üyelerinin incelemesine sunulur
TUKAŞ GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yazılı bir kural olmamakla birlikte uygulamada Yönetim Kurulu toplantı gündeminde yer alan konularla ilgili bilgi ve belgeler eşit bilgi akışının sağlanması amacıyla,toplantıdan yeterli zaman önce yönetim kurulu üyelerinin incelemesine sunulmaktadır.
TURCAS PETROL A.Ş. 7 days
TURKCELL İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş. 5 days before the meeting.
TÜMOSAN MOTOR VE TRAKTÖR SANAYİ A.Ş. Yönetim Kurulu Üyelerine makul bir sürede gönderilmesine dikkat edilmektedir.
TÜPRAŞ-TÜRKİYE PETROL RAFİNERİLERİ A.Ş. There is no determination
TÜRK HAVA YOLLARI A.O. 3
TÜRK PRYSMİAN KABLO VE SİSTEMLERİ A.Ş. Yönetim Kurulu toplantısı gündeminde yer alan konular ile ilgili bilgi ve belgeler, eşit bilgi akışı sağlanmak suretiyle, toplantıdan yeterli zaman önce Yönetim Kurulu üyelerinin incelemesine sunulmaktadır. Net zaman belirtilmemiştir.
TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. 10 days
TÜRK TRAKTÖR VE ZİRAAT MAKİNELERİ A.Ş. Bu yönde bir belirleme bulunmamaktadır.
TÜRK TUBORG BİRA VE MALT SANAYİİ A.Ş. 5
TÜRKER PROJE GAYRİMENKUL VE YATIRIM GELİŞTİRME A.Ş. Asgari 2 gün önce
TÜRKİYE GARANTİ BANKASI A.Ş. 4-5 days on average.
TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. 3
TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş. 3 work days
TÜRKİYE KALKINMA VE YATIRIM BANKASI A.Ş. 3-5 Gün
TÜRKİYE SINAİ KALKINMA BANKASI A.Ş. 4
TÜRKİYE SİGORTA A.Ş. 7
TÜRKİYE ŞİŞE VE CAM FABRİKALARI A.Ş. The information and documents related to agenda of Board of Directors are shared at sufficient time before the board meeting for providing equal information flow. Net time is not specified.
TÜRKİYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O. Depending on the number of the files sent to the Board of Directors? Affairs Depatment, the files are given collectively a couple of days before the meeting.
UFUK YATIRIM YÖNETİM VE GAYRİMENKUL A.Ş.
ULAŞLAR TURİZM YATIRIMLARI VE DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TİCARET PAZARLAMA A.Ş. -
ULUSOY ELEKTRİK İMALAT TAAHHÜT VE TİCARET A.Ş. 1 HAFTA ÖNCE
ULUSOY UN SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 3 gün
UMPAŞ HOLDİNG A.Ş.
UŞAK SERAMİK SANAYİ A.Ş. 7-10 Gün
UTOPYA TURİZM İNŞAAT İŞLETMECİLİK TİCARET A.Ş. Yönetim Kurulu, gündemde yer alan konularla ilgili bilgi ve belgelerin toplantıdan önce tüm üyelere gönderilmesi için asgari bir süre tanımlamamıştır. Fakat gündemin yoğunluğu ve içeriğine uygun olarak tüm bilgi ve belgeler yeterli süre içinde tüm üyelere gönderilmektedir.
UZERTAŞ BOYA SANAYİ TİCARET VE YATIRIM A.Ş.
ÜLKER BİSKÜVİ SANAYİ A.Ş. 7
VAKIF FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. 2 gün önce
VAKIF GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 7 gün
VAKIF MENKUL KIYMET YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Bilgi ve belgelerin toplantı öncesinde Kurul Üyelerine makul bir sürede sunulmasına azami özen gösterilmektedir, süre tanımlanmamıştır
VAKKO TEKSTİL VE HAZIR GİYİM SANAYİ İŞLETMELERİ A.Ş. Yazılı bir düzenleme bulunmamaktadır, üyelerin gerekli inceleme ve değerlendirmeleri yapabilmelerini sağlayacak sürelerde sunulmasına dikkat edilmektedir.
VANET GIDA SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş.
VERUSA HOLDİNG A.Ş. İlgili belgeler Yönetim Kurulu Üyelerine makul bir sürede gönderilmesine özen gösterilmektedir.
VERUSATURK GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. İlgili belgeler Yönetim Kurulu Üyelerine makul bir sürede gönderilmesine özen gösterilmektedir.
VESTEL BEYAZ EŞYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 1 hafta önce
VESTEL ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 1 hafta önce
VİKİNG KAĞIT VE SELÜLOZ A.Ş. 2 Hafta önce sunulmaktadır.
YAPI KREDİ KORAY GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Bu yönde bir belirleme bulunmamaktadır.
YAPI VE KREDİ BANKASI A.Ş. In principle, it is presented within 7 days before the board of directors.
YAPRAK SÜT VE BESİ ÇİFTLİKLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Bulunmamaktadır.
YATAŞ YATAK VE YORGAN SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 7
YAYLA ENERJİ ÜRETİM TURİZM VE İNŞAAT TİCARET A.Ş. Toplantı gündemine göre 1-15 gün öncesinde sunulmaktadır
YENİ GİMAT GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Ana sözleşmede detaylı bir açıklama bulunduğu için ayrıca Yönetim Kurulu çalışma esasları bulunmamaktadır. Ayrıca ilgili belgeler Yönetim Kurulu Üyelerine makul bir sürede gönderilmesine dikkat edilmektedir.
YEŞİL GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 10-15 gün
YEŞİL YAPI ENDÜSTRİSİ A.Ş. 5-10 gün
YEŞİL YATIRIM HOLDİNG A.Ş. 10-15 gün
YİBİTAŞ YOZGAT İŞÇİ BİRLİĞİ İNŞAAT MALZEMELERİ TİCARET VE SANAYİ A.Ş.
YONGA MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
YÜKSELEN ÇELİK A.Ş.
YÜNSA YÜNLÜ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Toplantı gündemine göre 1 hafta öncesinde sunulmaktadır.
ZORLU ENERJİ ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş. İlgili bilgi ve belgeler, toplantıdan yeterli zaman önce Yönetim Kurulu üyelerinin incelemesine sunulmaktadır.
Create Word File Create Excel File Print