Company Identified stakeholder groups that participated in the General Shareholders' Meeting, if any
ACISELSAN ACIPAYAM SELÜLOZ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yoktur.
ADEL KALEMCİLİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. 2020 yılı Genel Kurul toplantısına pay sahipleri dışında denetçiler ve şirket çalışanlarından katılım olmuştur. Menfaat sahiplerinin Genel Kurul'a katılımı ile ilgili bir kısıt bulunmamaktadır.
ADESE GAYRİMENKUL YATIRIM A.Ş. Genel Kurul yapılmamıştır.
AFYON ÇİMENTO SANAYİ T.A.Ş. Genel Kurul?a, Şirket ortakları ve temsilcileri, Yönetim Kurulu Üyeleri, Şirket denetçisi, Genel Müdür ve ilgili diğer kişiler katılmıştır.
AG ANADOLU GRUBU HOLDİNG A.Ş. Independent auditors, rating agencies, and company employees have attended as observers under the cognizance of the company to the General Shareholders? Meeting.
AGESA HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş. Genel Kurul?a, Şirket ortakları ve temsilcileri, Yönetim Kurulu Üyeleri, Şirket denetçisi, Genel Sekreter ve Genel Kurul hazırlıklarını yapan personel katılmıştır.
AKBANK T.A.Ş. There was no participation from unindentified stakeholders for the Ordinary General Assembly Meeting held for the year 2020.
AKÇANSA ÇİMENTO SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Company shareholders and representatives, members of the Board of Directors, auditor of the Company, General Manager and personnel preparing the General Assembly attended the General Assembly.
AKDENİZ YATIRIM HOLDİNG A.Ş. PAY SAHİPLERİ
AKENERJİ ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş. 28.05.2021 tarihinde gerçekleşen 2020 yılına ait olağan genel kurul toplantısına medyadan herhangi bir mensup katılmamıştır. Bununla birlikte Şirket çalışanları misafir olarak katılmıştır.
AKFEN GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Şirket mefaat sahiplerine eşit şekilde genel kurula katılım hakkı tanınmaktadır. Nitekim, 09.07.2020 tarihinde yapılan 2019 yılına ait olağan genel kurul toplantısına, Şirket pay sahipleri, Şirket yönetimini temsilen Yönetim Kurulu Üyesi, Şirket Genel Müdürü ve ilgili Şirket personeli katılmıştır.
AKIN TEKSTİL A.Ş. Genel Kurul toplanıtısına MKK'dan alınan pay sahipleri listesinde bulunan Şirket'e başvuran pay sahipleri ve temsilcileri, Yönetim Kurulu Üyeleri, Bağımsız Denetim Kuruluşu Yetkilisi, Genel Müdür ve Şirket'in Genel Kurul hazırlıklarını yapan Yatırımcı İlişkileri Bölümü Katılmıştır.
AKİŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Şirketimizin Genel Kurulu "e- Genel Kurul" şeklinde yapılmakta olup, pay sahipleri ve katılmak isteyen herkese açık bir şekilde yapılmaktadır ve bu şirketimizin mutad bir uygulamasıdır.
AKMERKEZ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 20.04.2021 tarihinde yapılan 2020 yılına ait Olağan Genel Kurul Toplantısı'nda pay sahipleri ve temsilcilerinin yanı sıra Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı, bazı Yönetim Kurulu Üyeleri, Genel Müdürü, Bağımsız Denetim Şirketi Temsilcisi, yetkili şirket personeli hazır bulunmuşlardır.
AKSA AKRİLİK KİMYA SANAYİİ A.Ş. Stakeholder groups that participated in the General Shareholders' Assembly is as of the link below. Representatives of Independent auditor, Corporate Governance Rating Company, Ministry of Commerce and Board of Directors and those who are not shareholder but requested, participated to General Assembly https://www.kap.org.tr/en/Bildirim/923901
AKSA ENERJİ ÜRETİM A.Ş. Employees and shareholders
AKSİGORTA A.Ş. Genel Kurul?a, Şirket ortakları ve temsilcileri, Yönetim Kurulu Üyeleri, Şirket denetçisi ve Genel Kurul hazırlıklarını yapan personel katılmıştır.
AKSU ENERJİ VE TİCARET A.Ş. Genel Kurul Toplantısına, Yönetim Kurulu Bşk., Bşk. V. , Yönetim ve Denetim Kurulu Üyelerinin Tamamı, Genel Müdür, Şirket Avukatı ve Bağımsız Denetim Firması Temsilcisi Katılmıştır
ALARKO CARRIER SANAYİ VE TİCARET A.Ş. -
ALARKO GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. -
ALARKO HOLDİNG A.Ş. -
ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI A.Ş. Bankamız genel kurul toplantısına yönetim kurulu üyeleri, çalışanlar, Kurumsal Yönetim Derecelendirme Şirketi yetkilileri ve bağımsız denetim kuruluşu yetkilisi katılmıştır.
ALCATEL LUCENT TELETAŞ TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. -
ALKİM ALKALİ KİMYA A.Ş. Şirket çalışanları ve temsilcileri Genel Kurul toplantısına katılabilmektedir.
ALKİM KAĞIT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yoktur.
ALTIN YUNUS ÇEŞME TURİSTİK TESİSLER A.Ş. Genel kurul toplantısına pay sahiplerinin yanısıra bazı yönetim kurulu üyeleri ve bağımsız denetim kuruluşu yetkilisi katılmıştır.
ALTINYAĞ MADENCİLİK VE ENERJİ YATIRIMLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ Some stakeholders such as the audit firm representative, rating company specialist and some company employees participated in the General Assembly meeting as observers within the knowledge of the Company.
ANADOLU EFES BİRACILIK VE MALT SANAYİİ A.Ş. In the Ordinary General Assembly Meeting held in 25.05.2021 held , there were no attendances by any stakeholders or the media apart from Company representatives that are mentioned in the previous provision. The Partner of Independent Audit Company, Board Members of our Company, Shareholders and company employees attended the General Assembly.
ANADOLU HAYAT EMEKLİLİK A.Ş. Şirket'in 2020 yılına ilişkin Genel Kurul Toplantısı'nda Şirket sermayesini oluşturan 1.000.000.-TL A grubu ve 367.230.110,607-TL B grubu itibari değerli payların 365.043.090,805-TL'si vekâleten, 822.-TL'si asaleten, 3.186.197,802.-TL'si tevdi eden aracılığıyla temsil edilmiştir. Ayrıca, Şirketimiz Yönetim Kurulu ve Üst Yönetiminin çoğunluğu ile çalışanlarımızın bir bölümü ve Şirketimiz Bağımsız Denetçisi toplantıda hazır bulunmuştur. Genel Kurul Hazır Bulunanlar Listesi: https://www.anadoluhayat.com.tr/Documents/PDF%20Files/Yat%C4%B1r%C4%B1mc%C4%B1%20%C4%B0li%C5%9Fkileri/Genel%20Kurul/2020/Haz%C4%B1rBulunanlarListesi.pdf
ANADOLU ISUZU OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 28 Mayıs 2021 tarihinde yapılan Olağan Genel Kurul toplantısına Şirket yetkilileri haricinde menfaat sahiplerinden veya medyadan katılım olmamıştır.
ANATOLİA TANI VE BİYOTEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ ARAŞTIRMA GELİŞTİRME SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Menfaat sahiplerinin Genel Kurula katılması hakkında herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır.
ANEL ELEKTRİK PROJE TAAHHÜT VE TİCARET A.Ş. 22 Nisan 2021 tarihli Genel Kurul toplantısına medya kuruluşlarından herhangi bir katılım olmamıştır. Genel Kurulumuza; Yönetim Kurulu Üyesi, Bağımsız Denetim Şirketi Sorumlu Denetçisi,Hissedarlarımız ve Şirket çalışanları katılmıştır.
ARÇELİK A.Ş. Although the general assembly meetings are open to the public under ordinary conditions, our shareholders were primarily accepted to the meeting hall in the general assembly held in 2021, in order to protect public health under the current pandemic conditions.
ARD GRUP BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ A.Ş. Menfaat sahiplerinin Genel Kurula katılması hakkında herahngi bir kısıtlama bulunmamaktadır.
ARENA BİLGİSAYAR SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Denetçiler, şirket çalışanları ve benzeri menfaat sahipleri Şirketimiz bilgisi dahilinde Genel Kurul'a gözlemci olarak katılmıştır.
ARMADA BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/942439
ARSAN TEKSTİL TİCARET VE SANAYİ A.Ş. Menfaat sahiplerinin Genel Kurula katılması hakkında herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır.
ARZUM ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Şirketimizin 29 Nisan 2021 tarihinde düzenlenen 2020 yılına ilişkin Olağan Genel Kurul toplantısına Şirketimiz Yönetim Kurulu Başkanı, İcra Kurulu Başkanı, Mali İşler ve Finans Genel Müdür Yardımcısı, Operasyonlar Genel Müdür Yardımcısı, Satış Genel Müdür Yardımcısı, Pazarlama ve Ürün Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı, finansal tabloların hazırlanmasından sorumlu kişiler, Şirket denetçisi ve Genel Kurul'un yapılmasına destek sunacak olan Şirket çalışanları iştirak etmiştir.
ASELSAN ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. The representatives of the Independent Audit Company attended the general assembly meeting.
ATA GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 23.06.21 tarihinde yapılan 2020 yılına ait olağan genel kurul toplantısında YK Üyesi, Şirket yetkilileri, Bağımsız Denetim Şirketi Temsilcisi hazır bulunmuşlardır.
ATAKULE GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Olağan Genel Kurul toplantısına pay sahipleri dışında katılım olmamıştır. Menfaat sahiplerinin Genel Kurul'a katılımını kısıtlayacak bir durum bulunmamaktadır.
ATLANTİS YATIRIM HOLDİNG A.Ş.
ATLAS MENKUL KIYMETLER YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. -
ATP TİCARİ BİLGİSAYAR AĞI VE ELEKTRİK GÜÇ KAYNAKLARI ÜRETİM PAZARLAMA VE TİCARET A.Ş. Bağımsız denetim şirketi temsilcisi ve Şirket çalışanları gibi bazı menfaat sahipleri Şirketimizin bilgisi dahilinde Genel Kurul'a gözlemci olarak katılmışlardır.
A.V.O.D. KURUTULMUŞ GIDA VE TARIM ÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş. Bazı Yönetim Kurulu Üyeleri, denetim firması temsilcisi, pay sahipleri ve Genel Kurula katılmak isteyen şirket çalışanları iştirak etmiştir
AVRASYA GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. -
AVRASYA PETROL VE TURİSTİK TESİSLER YATIRIMLAR A.Ş. -
AVRUPA YATIRIM HOLDİNG A.Ş. -
AYDEM YENİLENEBİLİR ENERJİ A.Ş. You can access the list of attendees showing the attendees of the 2021 Ordinary General Assembly Meeting held on 30.03.2022 https://www.aydemyenilenebilir.com.tr/investorrelations/general-assembly.
AYEN ENERJİ A.Ş. Pay Sahipleri Dışında Denetçi Kurumun Yetkilisi ve diğer menfaat sahipleri tarafından katılım sağlanmıştır.
AYES ÇELİK HASIR VE ÇİT SANAYİ A.Ş.
AYGAZ A.Ş. Although the general assembly meetings are open to the public under ordinary conditions, our shareholders were primarily accepted to the meeting hall in the general assembly held in 2021, in order to protect public health under the current pandemic conditions.
BAGFAŞ BANDIRMA GÜBRE FABRİKALARI A.Ş. Esas sözleşmede hüküm bulunmamakla birlikte genel kurul toplantıları söz hakkı olmaksızın menfaat sahipleri ve medya dahil kamuya açıktır.
BAK AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yoktur
BALATACILAR BALATACILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
BANTAŞ BANDIRMA AMBALAJ SANAYİ TİCARET A.Ş. Genel Kurul'a, Şirket Ortakları ve temsilcileri, Yönetim Kurulu Üyeleri, Şirket Denetçisi ve Genel Kurul Hazırlıklarını yapan personel katılmıştır.
BANVİT BANDIRMA VİTAMİNLİ YEM SANAYİİ A.Ş. Genel kurul hazır bulunanlar listesine, https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/978168 linki üzerinden ulaşabilirsiniz.
BAŞKENT DOĞALGAZ DAĞITIM GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Halka arz sonrası 2021 yılı içinde olağan ya da olağanüstü Genel Kurul yapılmamıştır.
BAŞTAŞ BAŞKENT ÇİMENTO SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
BATIÇİM BATI ANADOLU ÇİMENTO SANAYİİ A.Ş. 2020 yılı Genel Kurul toplantısına pay sahipleri dışında katılım olmamıştır. Ancak menfaat sahiplerinin Genel Kurul?a katılımı ile ilgili bir kısıt bulunmamaktadır.
BATISÖKE SÖKE ÇİMENTO SANAYİİ T.A.Ş. 2021 yılında 2020 yılı için yapılan Genel Kurul toplantısına pay sahipleri dışında katılım olmamıştır. Ancak menfaat sahiplerinin Genel Kurul?a katılımı ile ilgili bir kısıt bulunmamaktadır.
BAYRAK EBT TABAN SANAYİ VE TİCARET A.Ş. -
BERA HOLDİNG A.Ş. Genel Kurul?a, Şirket ortakları ve temsilcileri, Yönetim Kurulu Üyeleri, Şirket denetçisi ve Genel Kurul hazırlıklarını yapan personel katılmıştır.
BERKOSAN YALITIM VE TECRİT MADDELERİ ÜRETİM VE TİCARET A.Ş. Genel Kurul Toplantılarımızın tüm menfaat sahiplerine açık olması, internet sitemizde detaylı olarak verilen bilgiler, kapsamlı faaliyet raporlarımız, basın açıklamalarımız ile sadece pay sahiplerinin değil, tüm menfaat sahiplerinin bilgilendirilmesi amaçlanmaktadır.Genel Kurul toplantısına, bazı yönetim kurulu üyeleri ile bağımsız denetim kuruluşu yetkilisi katılmıştır
BEŞİKTAŞ FUTBOL YATIRIMLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Şirketimiz 23.12.2020 tarihinde düzenlenen 2020 yılına ilişkin Olağan Genel Kurul'una Şirketimiz Yönetim Kurulu Üyesi, Genel Müdür, finansal tabloların hazırlanmasından sorumlu kişiler, Şirket denetçisi ve Genel Kurul'a katılmak isteyen Şirket çalışanları iştirak etmiştir.
BEYAZ FİLO OTO KİRALAMA A.Ş. Olağan Genel Kurul Toplantısı, Şirket?in toplam 99.687.500 adet A ve B paylarının, 59.367.070,50 adedinin asaleten temsiliyle gerçekleştirilmiştir
BİLİCİ YATIRIM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Menfaat sahiplerinin Genel Kurul'a katılımı ile ilgili bir kısıt bulunmamaktadır. Genel Kurula katılanlar hazirun cetvelinde mevcuttur.
BİM BİRLEŞİK MAĞAZALAR A.Ş. Only the shareholders participated the General Assembly.
BİOTREND ÇEVRE VE ENERJİ YATIRIMLARI A.Ş. The General Assembly was conducted publicly with the stakeholders and media attending as observers.
BİRKO BİRLEŞİK KOYUNLULULAR MENSUCAT TİCARET VE SANAYİ A.Ş.
BİRLEŞİM MÜHENDİSLİK ISITMA SOĞUTMA HAVALANDIRMA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Şirket halka arz sonrası ilk Genel Kurul toplantısını 2022 yılı içerisinde yapacaktır.
BİRLİK MENSUCAT TİCARET VE SANAYİ İŞLETMESİ A.Ş. Bulunmamaktadır.
BİZİM TOPTAN SATIŞ MAĞAZALARI A.Ş. 2020 yılı Genel Kurul Toplantısı'na pay sahiplerinin temsilcileri, bağımsız denetim şirketi temsilcisi, yönetim kurulu temsilcisi ve şirketin genel müdür ve finanstan sorumlu direktörü katılmıştır. İlgili tutanaklara KAP linkinden ulaşılabilir https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/929746
BMS BİRLEŞİK METAL SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
BMS ÇELİK HASIR SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
BOĞAZİÇİ BETON SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Şirket çalışanları ve diğer menfaat sahiplerinin toplantılara katılması kısıtlanmamıştır.
BORUSAN MANNESMANN BORU SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Şirket Çalışanları
BORUSAN YATIRIM VE PAZARLAMA A.Ş. Denetçiler ve çalışanlar gibi bazı menfaat sahipleri Şirketimizin bilgisi dahilinde Genel Kurul'a gözlemci olarak katılmışlardır.
BOSCH FREN SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Şirketin bilgilendirilmesi kaydı ile menfaat sahiplerinin Genel Kurul Toplantısı katılımı mümkündür.
BOSSA TİCARET VE SANAYİ İŞLETMELERİ T.A.Ş. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/927495
BRİSA BRIDGESTONE SABANCI LASTİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. The Members of the Board of Directors, Shareholders and representatives, The Company Auditor, The General Secretary and personnels who have responsibilities for General Assembly took part in the General Assembly Meeting.
BURÇELİK BURSA ÇELİK DÖKÜM SANAYİİ A.Ş. Şirket hisselerini elinde bulunduran pay sahipleri ve şirketin bilgilendirilmesi kaydı ile diğer menfaat sahipleri
BURÇELİK VANA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Şirket hisselerini elinde bulunduran pay sahipleri ve şirketin bilgilendirilmesi kaydı ile diğer menfaat sahipleri
BURSA ÇİMENTO FABRİKASI A.Ş. Yoktur.
CARREFOURSA CARREFOUR SABANCI TİCARET MERKEZİ A.Ş. Company shareholders and their representatives, Board Members, Company Auditor and personnel in charge of General Meeting preparations participated to the General Meeting.
CASA EMTİA PETROL KİMYEVİ VE TÜREVLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş.
CEO EVENT MEDYA A.Ş. Vekaleten temsil konusunda Sermaye Piyasası Kurulu düzenlemelerine uymak kaydıyla Genel Kurul toplantılarında, pay sahipleri kendilerini diğer pay sahipleri veya hariçten tayin edeceklerivekilvasıtasıyla temsilettirebilirler,
COCA-COLA İÇECEK A.Ş. It was ensured that all stakeholders participated in the General Assembly meeting dated April 29, 2021.
CONSUS ENERJİ İŞLETMECİLİĞİ VE HİZMETLERİ A.Ş.
COSMOS YATIRIM HOLDİNG A.Ş.
CREDITWEST FAKTORİNG A.Ş. 2020 yılı Genel Kurul toplantısına pay sahipleri dışında katılım olmamıştır. Ancak menfaat sahiplerinin Genel Kurul'a katılımı ile ilgili bir kısıt bulunmamaktadır.
ÇAN2 TERMİK A.Ş. Şirket Çalışanları
ÇELEBİ HAVA SERVİSİ A.Ş. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/930822
ÇELİK HALAT VE TEL SANAYİİ A.Ş. "29 Mart 2021 tarihinde yapılan ve 2020 yılı faaliyetlerinin görüşüldüğü Olağan Genel Kurul Toplantısında toplantı nisabı %69,83 olurken, Şirket sermayesini temsil eden 41.500.000 adet paydan, 28.980.815,63 adedi toplantıda temsil edilmiştir. Toplantı nisabında belirtilen pay sahipleri dışında genel kurul toplantısına, bazı yönetim kurulu üyeleri, çalışanlar ve bağımsız denetim kuruluşu yetkilisi katılmış ancak diğer menfaat sahipleri katılmayı tercih etmemiştir. "
ÇEMAŞ DÖKÜM SANAYİ A.Ş. Yoktur
ÇEMTAŞ ÇELİK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. http://www.cemtas.com.tr/images/uploads/2021hazirbulunanlarlistesi.pdf
ÇİMBETON HAZIRBETON VE PREFABRİK YAPI ELEMANLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yoktur
ÇİMENTAŞ İZMİR ÇİMENTO FABRİKASI T.A.Ş. Yoktur
ÇİMSA ÇİMENTO SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Genel Kurul?a, Şirket ortakları ve temsilcileri, Yönetim Kurulu Üyeleri, Şirket denetçisi, Genel Müdür ve ilgili diğer kişiler katılmıştır.
ÇUHADAROĞLU METAL SANAYİ VE PAZARLAMA A.Ş. Bağımsız denetim şirketi temsilcisi ve Şirket çalışanları gibi bazı menfaat sahipleri Şirketimizin bilgisi dahilinde Genel Kurul'a gözlemci olarak katılmışlardır.
DAGİ GİYİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Genel Kurul Toplantısına şirket ortakları ve temsilcileri, Yönetim Kurulu üyeleri, Şirket denetçisi ve Genel Kurul hazırlıkları yapan personel katılmıştır.
DAGİ YATIRIM HOLDİNG A.Ş. Genel Kurul Toplantısına şirket ortakları ve temsilcileri, Yönetim Kurulu üyeleri, Şirket denetçisi ve Genel Kurul hazırlıkları yapan personel katılmıştır.
DAP GAYRİMENKUL GELİŞTİRME A.Ş. Şirketin halka arzı 15-18 Şubat 2022 tarihlerinde gerçekleşmiş, halka açık paylar 24.02.2022 tarihinde işlem görmeye başlamıştır. Halka arz sonrası Şirket'in ilk genel kurulu henüz yapılmamıştır.
DARDANEL ÖNENTAŞ GIDA SANAYİ A.Ş.
DATAGATE BİLGİSAYAR MALZEMELERİ TİCARET A.Ş. "Menfaat sahiplerinin Genel Kurula katılması hakkında her hangi bir kısıtlama bulunmamaktadır. "
DEMİSAŞ DÖKÜM EMAYE MAMÜLLERİ SANAYİ A.Ş. Şirket Genel Kurulu tüm pay sahiplerine, çalışanlarına ve ilgili mevzuatlar çerçevesinde katılmasına izin verilen gerçek kişilere açık olmak üzere, ilgili TTK ve SPK hükümlerine uygun olarak gerçekleştirilmektedir.
DENGE YATIRIM HOLDİNG A.Ş.
DENİZ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 25.03.2021 tarihinde yapılan 2020 yılına ait olağan genel kurul toplantısında Şirket'in Yönetim Kurulu Başkanı, Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü, Bağımsız Denetim Şirketi Temsilcisi, ana ortak temsilcisi, ve şirket personeli hazır bulunmuşlardır.
DERİMOD KONFEKSİYON AYAKKABI DERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yoktur.
DERLÜKS YATIRIM HOLDİNG A.Ş. Menfaat sahiplerinin Genel Kurul'a katılımı ile ilgili bir kısıt bulunmamaktadır.
DESA DERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 2020 yılı Genel Kurul toplantısına pay sahipleri dışında katılım olmamıştır. Ancak menfaat sahiplerinin Genel Kurul'a katılımı ile ilgili bir kısıt bulunmamaktadır.
DESPEC BİLGİSAYAR PAZARLAMA VE TİCARET A.Ş. "Menfaat sahiplerinin Genel Kurula katılması hakkında her hangi bir kısıtlama bulunmamaktadır."
DEVA HOLDİNG A.Ş. -
DİNAMİK ISI MAKİNA YALITIM MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Genel Kurul toplantısına MKK?dan alınan pay sahipleri listesinde bulunup Şirket?e başvuran pay sahipleri, Yönetim Kurulu Üyeleri, Bağımsız Denetim Kuruluşu Temsilcisi ve Şirket?in Genel Kurul hazırlıklarını yapan Yatırımcı İlişkileri Bölümü katılmıştır. Ancak diğer menfaat sahipleri katılmayı tercih etmemiştir.
DİRİTEKS DİRİLİŞ TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 2017 yılı Genel Kurul toplantısına pay sahipleri dışında katılım olmamıştır.
DİTAŞ DOĞAN YEDEK PARÇA İMALAT VE TEKNİK A.Ş. 29 Mart 2021 tarihinde yapılan ve 2020 yılı faaliyetlerinin görüşüldüğü Olağan Genel Kurul Toplantısı'nda toplantı nisabı %69,09 olurken, Şirket sermayesini temsil eden 26.000.000 adet paydan, 17.962.854,493 adedi toplantıda temsil edilmiştir. Toplantı nisabında belirtilen pay sahipleri dışında genel kurul toplantısına, bazı yönetim kurulu üyeleri, çalışanlar ve bağımsız denetim kuruluşu yetkilisi katılmış ancak diğer menfaat sahipleri katılmayı tercih etmemiştir.
DO & CO AKTIENGESELLSCHAFT
DOĞAN BURDA DERGİ YAYINCILIK VE PAZARLAMA A.Ş. "30 Mart 2021 tarihinde yapılan ve 2020 yılı faaliyetlerinin görüşüldüğü Olağan Genel Kurul Toplantısı?nda toplantı nisabı %85,0793 olurken, Şirket sermayesini temsil eden 19.559.175 adet paydan, 16.640.817 adedi toplantıda temsil edilmiştir. Toplantı nisabında belirtilen pay sahipleri dışında genel kurul toplantısına, bazı yönetim kurulu üyeleri, çalışanlar ve bağımsız denetim kuruluşu yetkilisi katılmıştır. "
DOĞAN ŞİRKETLER GRUBU HOLDİNG A.Ş. 8 Nisan 2021 tarihinde yapılan ve 2020 yılı faaliyetlerinin görüşüldüğü Olağan Genel Kurul Toplantısı?nda toplantı nisabı % 73,32 olurken, Şirket sermayesini temsil eden 2.616.938.288 adet paydan, 1.918.691.856,66 adedi toplantıda temsil edilmiştir. Toplantı nisabında belirtilen pay sahipleri dışında genel kurul toplantısına, bazı yönetim kurulu üyeleri, çalışanlar, Kurumsal Yönetim Derecelendirme Şirketi yetkilileri ve bağımsız denetim kuruluşu yetkilisi katılmıştır.
DOĞANLAR MOBİLYA GRUBU İMALAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Genel Kurul söz hakkı olmaksızın menfaat sahipleri ve medya dahil kamuya açık olarak yapılmıştır.
DOĞU ARAS ENERJİ YATIRIMLARI A.Ş. Yoktur.Genel Kurul henüz gerçekleşmediği için bildirim yapılmamıştır.
DOĞUSAN BORU SANAYİİ VE TİCARET A.Ş. yoktur
DOĞUŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 29.03.2021 tarihinde yapılan 2020 yılına ilişkin olağan genel kurul toplantısında, pay sahipleri ve temsilcileri dışında şirketin Genel Müdürü, Mali İşler Genel Müdür Yrd. ve Mali İşler Müdürü, bir Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi, Bağımsız Denetim Şirketinden bir yetkili hazır bulunmuşlardır.
DOĞUŞ OTOMOTİV SERVİS VE TİCARET A.Ş. At the Ordinary General Assembly, out of the total 220,000,000 shares- corresponding to a total share capital of TL 220,000,000 - 13,680,382 shares were represented in person and 165,585,007 by proxy, totaling 175,393,955 shares.
DÖKTAŞ DÖKÜMCÜLÜK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. 2020 Genel kuruluna pay sahipleri,Yönetim kurulu üyeleri ve bazı şirket yöneticileri katılmıştır.
DURAN DOĞAN BASIM VE AMBALAJ SANAYİ A.Ş. "Genel Kurula, Şirket ortakları ve temsilcileri, Yönetim Kurulu Üyeleri, Şirket denetçisi katılmış olup, bunlar dışında katılım olmamıştır" denebilir.
DYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Genel kurul toplantısına pay sahiplerinin yanısıra bazı yönetim kurulu üyeleri ve bağımsız denetim kuruluşu yetkilisi katılmıştır.
ECZACIBAŞI YATIRIM HOLDİNG ORTAKLIĞI A.Ş. 2020 yılı faaliyetlerinin görüşüldüğü Genel Kurul Toplantısı?na Eczacı-başı Topluluğu çalışanlarından bazıları katılmıştır.
E-DATA TEKNOLOJİ PAZARLAMA A.Ş.
EDİP GAYRİMENKUL YATIRIM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Menfaat sahiplerinin Genel Kurul toplantısına katılımı ile ilgili herhangi bir kısıtlama yoktur
EGE ENDÜSTRİ VE TİCARET A.Ş. Ministry Representatives and shareholders
EGE GÜBRE SANAYİİ A.Ş. -
EGE PROFİL TİCARET VE SANAYİ A.Ş. Hazır bulunanlar listesinin incelenmesinden, Şirketin toplam 8.098.078.382 adet paydan oluşan 80.980.793,82 TL tutarındaki çıkarılmış sermayesinin 7.152.165.098 adet 71.521.650,975 TL nominal değerli payın temsilen ve 3.571 adet 1,00 TL nominal değerdeki payın asaleten olmak üzere toplam 71.525.221,975 TL nominal değerli payın toplantıya katıldığı tespit edildi.
EGE SERAMİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Genel Kurul'a; Pay Sahipleri ve Temsilcileri, Yönetim Kurulu Üyeleri, Komite Üyeleri, Şirket Denetçisi ve toplantı hazırlıklarından sorumlu Şirket personeli katılmıştır.
EGEPLAST EGE PLASTİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. -
EİS ECZACIBAŞI İLAÇ SINAİ VE FİNANSAL YATIRIMLAR SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 2020 yılı faaliyetlerinin görüşüldüğü Olağan Genel Kurul Toplantısı'na Eczacıbaşı Topluluğu ve Şirketimiz çalışanlarından bazıları katılmıştır.
EKİZ KİMYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
ELİTE NATUREL ORGANİK GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 2021 yılı içinde yapılan genel kurul toplantısına ortaklarımız ve bakanlık komiseri dışında katılan olmamıştır.
EMEK ELEKTRİK ENDÜSTRİSİ A.Ş. Mevzuat uyarınca Hissedarlar, Yönetim Kurulu Üyeleri, Bağımsız Denetçiler dışında katılım bulunmamaktadır.
EMİNİŞ AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
EMLAK KONUT GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Stakeholders such as Independent Auditor Representative and employees have participated in the General Shareholder's Meeting. But they have no right to speak.
ENERJİSA ENERJİ A.Ş. https://www.kap.org.tr/en/Bildirim/1014141
ENKA İNŞAAT VE SANAYİ A.Ş. Company employees
ENSARİ DERİ GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
ERBOSAN ERCİYAS BORU SANAYİİ VE TİCARET A.Ş. 2020 yılına ait Genel Kurul toplantısına pay sahipleri dışında katılım olmamıştır. Ancak menfaat sahiplerinin Genel Kurul'a katılımı ile ilgili bir kısıt bulunmamaktadır
ERCİYAS ÇELİK BORU SANAYİ A.Ş. 30.12.2021 tarihinde ifa edilen Genel Kurula pay sahipleri dışında katılım olmamıştır.
EREĞLİ DEMİR VE ÇELİK FABRİKALARI T.A.Ş. There was no participation in the General Assembly meeting regarding 2020 activities except for the shareholders. However, there is no restriction on participation of stakeholders in the General Assembly.
ERSAN ALIŞVERİŞ HİZMETLERİ VE GIDA SANAYİ TİCARET A.Ş. Pay sahipleri dışında Denetçi kurumun yetkilisi katılmıştır.
ERSU MEYVE VE GIDA SANAYİ A.Ş. PAY SAHİPLERİ
ESCAR FİLO KİRALAMA HİZMETLERİ A.Ş. 2020 yılına ilişkin Genel Kurul toplantısına pay sahipleri dışında denetçiler ve şirket çalışanlarından katılım olmuştur. Menfaat sahiplerinin Genel Kurul'a katılımı ile ilgili bir kısıt bulunmamaktadır.
ESCORT TEKNOLOJİ YATIRIM A.Ş. 20.05.2021 tarihinde yapılan Olağan Genel Kurul Toplantısında, YK üyesi şirket yetkilileri, hissedarlar, şirket çalışanları ve hukukçular hazır bulunmuştur.
ESENBOĞA ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş. There are no restrictions on the participation of stakeholders to the General Assembly meeting.
ETİLER GIDA VE TİCARİ YATIRIMLAR SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
EURO KAPİTAL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 2020 Yılı genel kurul toplantısında yönetim kurulu başkanı, genel müdür, bağımsız denetim yetkilisi ve teknik yetkili hazır bulunmuştur
EURO MENKUL KIYMET YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 2020 Yılı genel kurul toplantısında yönetim kurulu başkanı, genel müdür, bağımsız denetim yetkilisi ve teknik yetkili hazır bulunmuştur.
EURO TREND YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 2020 Yılı genel kurul toplantısında yönetim kurulu başkanı, genel müdür, bağımsız denetim yetkilisi ve teknik yetkili hazır bulunmuştur
EURO YATIRIM HOLDİNG A.Ş. Pay sahipleri dışında katılım olmamıştır. Toplantıya katılanlara ait Hazirun Cetveline https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/962344 adresinden ulaşılabilmektedir.
EUROPAP TEZOL KAĞIT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Şirketimiz payları 08-09-10 Eylül 2021 tarihlerinde halka arz edilmiş olup 15 Eylül 2021 tarihinden itibaren BİST'te işlem görmeye başlamıştır. Halka açık bir şirket olarak ilk genel kurulumuz 2022 yılı Mart ayında yapılacaktır.
FADE GIDA YATIRIM SANAYİ TİCARET A.Ş. Yoktur
FEDERAL-MOGUL İZMİT PİSTON VE PİM ÜRETİM TESİSLERİ A.Ş. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/920416
FENERBAHÇE FUTBOL A.Ş. Şirketimiz 25.10.2019 tarihinde düzenlenen 2018 yılına ilişkin Olağan Genel Kurul'una Şirketimiz Yönetim Kurulu Üyeleri, Pay sahipleri, Şirket denetçisi ve Genel Kurul'a katılmak isteyen Şirket çalışanları iştirak etmiştir.
FLAP KONGRE TOPLANTI HİZMETLERİ OTOMOTİV VE TURİZM A.Ş. Olağan Genel Kurul Toplantısı, Şirket?in toplam 31.250.000 adet A ve B paylarının, 20.113.680 adedinin asaleten temsiliyle gerçekleştirilmiştir
FONET BİLGİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1013791
FORD OTOMOTİV SANAYİ A.Ş. Considering the pandemic conditions and the restrictions on group gathering in the relevant regulations of public authorities, specifically for this year guests were not be admitted to the extraordinary general assembly meeting hall other than the shareholders in order to protect public health.
FORMET METAL VE CAM SANAYİ A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeleri, pay sahipleri, çalışanlar, denetçiler, misafir
FRİGO-PAK GIDA MADDELERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 12.04.2021 Tarihinde yapılan Olağan Genel Kurul toplantısına menfaat sahipleri olarak şirket Yönetim Kulu Üyeleri ve Genel Kurul'da görevli şirket ile pay sahipleri katılmıştır
GALATA WIND ENERJİ A.Ş. 21.12.2021 tarihli Olağanüstü Genel Kurulu gerçeleştirilmiştir. Hazır bulununlar listesi'nin incelenmesinden, 534.791.457,65 Türk Lirası'ndan ibaret Şirket sermayesini temsil eden 53.479.145.765 adet paydan, 402.579.017,65 TL'lik sermayeyi temsil eden 40.257.901.765 adet payın vekaleten, 101 TL'lik sermayeyi temsil eden 10.100 adet payın asaleten olmak üzere toplam 402.579.118,65 TL sermamyeyi temsil eden 40.257.911.865 adet payın temsil olunduğu ve böylece Kanun ve Esas Sözleşme'de öngörülen nisabın sağlandığı tespit edilmiştir.
GALATASARAY SPORTİF SINAİ VE TİCARİ YATIRIMLAR A.Ş. Pay sahipleri katılmıştır.
GARANTİ FAKTORİNG A.Ş. -
GARANTİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 30.06.2021 tarihinde yapılan 2020 yılına ait olağan genel kurul toplantısında Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü, 1 Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi, Mali İşler Direktörü, Denetim Müdürü, Avukatı, Portföy Yönetim Şirketinden Portföy Yöneticisi, Aracı Kurum Temsilcisi, Bağımsız Denetim Şirketinden bir yetkili hazır bulunmuşlardır.
GEDİK YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. Şirketin 19 Mart 2021 tarihinde düzenlenen 2020 yılına ilişkin Olağan Genel Kurul'una Şirketin Yönetim Kurulu Üyelerinden ikisi ile Şirketin CEO?su, Mali İşler ve Finans Genel Müdür Yardımcısı, finansal tabloların hazırlanmasından sorumlu kişiler ve Şirket denetçisi iştirak etmiştir.
GEDİZ AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 11.05.2022 tarihinde gerçekleştirilen 2021 yılına ait Olağan Genel Kurul Toplantısına pay sahipleri dışında herhangi bir katılım olmamıştır.Ancak Menfaat sahiplerinin Genel Kurula katımı ile ilgili bir kısıtlama bulunmamaktadır.
GELECEK VARLIK YÖNETİMİ A.Ş. Şirket halka arz sonrası ilk genel kurulunu 2022 yılı içinde yapacaktır.
GEN İLAÇ VE SAĞLIK ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Şirket?in 2021 yılı Genel Kurul?u halka açılmadan önce gerçekleştirilmiş olup, pay sahipleri dışında herhangi bir menfaat sahibi katılmamıştır. Şirketimiz payları 05.08.2021 tarihi itibariyle halka açık ortaklık statüsünde Borsa?da işlem görmeye başlamış olup. Halka açık bir şirket olarak ilk genel kurulumuz 2022 yılında yapılacaktır.
GENTAŞ DEKORATİF YÜZEYLER SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 2021 yılında yapılan Genel Kurul Toplantısı'na menfaat sahiplerince katılım olmamıştır.
GERSAN ELEKTRİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. Genel kurula pay sahipleri dışında başka menfaat sahibi katılmamıştır.
GEZİNOMİ SEYAHAT TURİZM TİCARET A.Ş.
GİMAT MAĞAZACILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 2020 yılına ait olağan genel kurul toplantısında Şirketin Pay Sahipleri ve temsilcileri,Yönetim Kurulu Üyeleri, Bağımsız Denetim Şirketi Temsilcisi ve yetkili şirket personeli hazır bulunmuşlardır.
GİRİŞİM ELEKTRİK SANAYİ TAAHHÜT VE TİCARET A.Ş. Şirket halka arz sonrası ilk Genel Kurul toplantısını 2022 yılı içerisinde yapacaktır.
GLOBAL MENKUL DEĞERLER A.Ş. Genel kurul toplantısına yalnızca pay sahipleri katılabilmektedir.
GLOBAL YATIRIM HOLDİNG A.Ş. Only the shareholders may attend the General Assembly meeting.
GOODYEAR LASTİKLERİ T.A.Ş. 13.04.2021 tarihinde gerçekleştirilen 2020 yılına ilişkin genel kurul toplantısına pay sahipleri, çalışanlar ve görevliler dışında menfaat sahibi katılımı olmamıştır. Covid-19 salgını nedeniyle toplantıya katılan görevlilerin fiziki katılımın azaltılmasına çalışılmış, yatırımcılar elektronik katılım için teşvik edilmiştir.
GÖLTAŞ GÖLLER BÖLGESİ ÇİMENTO SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Şirket çalışanları ve temsilcileri, pay sahipleri ve bağımsız denetçi şirketimizin bilgisi dahilinde Genel Kurul toplantısına katılmışlardır. Genel Kurul hazır bulunanlar listesi linki: https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/930590
GÖZDE GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 2020 yılı Genel Kurul Toplantısı'na pay sahiplerinin temsilcileri, bağımsız denetim şirketi temsilcisi, yönetim kurulu temsilcisi ve şirketin genel müdürü katılmıştır. İlgili tutanaklara KAP linkinden ulaşılabilir. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/931953
GSD DENİZCİLİK GAYRİMENKUL İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Toplantılar sadece pay sahiplerinin katılımına açık olarak yapılmış olup, pay sahipleri dışındaki menfaat sahipleri ile medya toplantılara katılmamıştır.
GSD HOLDİNG A.Ş. Genel Kurul, sadece pay sahipleri ve ilgili şirket yetkililerinin katılımı ile gerçekleştirilmektedir.
GÜBRE FABRİKALARI T.A.Ş. 2020 yılına ait Olağan Genel Kurul Toplantısı'na pay sahipleri dışında şirket çalışanlarımız ve Bağımsız Denetim Kuruluşu temsilcisi katılmıştır.
GÜLER YATIRIM HOLDİNG A.Ş. 2020 yılına ait Genel Kurul toplantısına pay sahipleri dışında katılım olmamıştır.
GÜR-SEL TURİZM TAŞIMACILIK VE SERVİS TİCARET A.Ş.
HACI ÖMER SABANCI HOLDİNG A.Ş. The Members of the Board of Directors, The Shareholders and Their Representatives, The Company Auditor, The General Secretary and The Copmany Personnel who were responsible for the preparations of the meeting participated in the General Assembly.
HALK GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 31 Mart 2021 tarihinde yapılan 2020 yılı Olağan Genel Kurul toplantısı, yüzde 79,44 oranında katılımla Şirket merkez adresinde gerçekleştirilmiştir. Toplantıya pay sahiplerinin dışında, Yönetim Kurulu Başkan ve Üyeleri, bağımsız denetim firması yetkilileri ve Şirket Genel Müdür ve diğer üst düzey yöneticileri katılım göstermiştir. Şirket esas sözleşmesinde, medyanın genel kurul toplantısına katılımına ilişkin herhangi bir engelleyici düzenleme bulunmamakla birlikte, yapılan genel kurul toplantısına medya katılımı olmamıştır.
HATEKS HATAY TEKSTİL İŞLETMELERİ A.Ş. Katılımsağlayan bir menfaat sahibi olmamıştır.
HEDEF GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Katılım ile ilgili herhangi bir kısıt bulunmamaktadır
HEDEF HOLDİNG A.Ş. Yoktur
HEKTAŞ TİCARET T.A.Ş. There are no restrictions on the participation of stakeholders in the General Assembly.
HİTİT BİLGİSAYAR HİZMETLERİ A.Ş.
HUB GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeleri, pay sahipleri, çalışanlar, denetçiler, hukukçular.
HUN YENİLENEBİLİR ENERJİ ÜRETİM A.Ş. Şirketimiz Şubat 2022'de halka arz edilmiş olup 2021 yılı Olağanüstü Genel Kurul halka arz öncesi yapılmış olup, Olağan Genel Kurul henüz yapılmamıştır. Halka arz öncesi Şirketimizde tek pay sahibi Orhun Kartal'dır.
HÜRRİYET GAZETECİLİK VE MATBAACILIK A.Ş. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/922273 linkinden ulaşabilirsiniz
ICBC TURKEY BANK A.Ş. Some stakeholders such as Independent Auditor, shareholders and employees attended the General Assembly Meeting within the knowledge of our Bank as observer.
INVEO YATIRIM HOLDİNG A.Ş. Şirketin 19 Mart 2021 tarihinde düzenlenen 2020 yılına ilişkin Olağan Genel Kurul'una Şirketin Yönetim Kurulu Üyelerinden ikisi ile Şirketin CEO?su, Mali İşler ve Finans Genel Müdür Yardımcısı, finansal tabloların hazırlanmasından sorumlu kişiler ve Şirket denetçisi iştirak etmiştir.
INVESTCO HOLDİNG A.Ş.
IŞIK PLASTİK SANAYİ VE DIŞ TİCARET PAZARLAMA A.Ş. Olağan koşullar altında Genel Kurul, söz hakkı olmaksızın menfaat sahipleri ve medya dâhil kamuya açık olarak yapılmakla birlikte, içinde bulunulan pandemi koşulları ve kamu otoritelerinin ilgili düzenlemelerinde yer alan grup halinde toplanmaya ilişkin kısıtlamalar dikkate alınarak toplum sağlığının korunması açısından, 2021 yılında yapılan genel kurullarda toplantı salonuna öncelikle pay sahiplerimiz kabul edilmiştir.
IŞIKLAR ENERJİ VE YAPI HOLDİNG A.Ş. Yoktur
İDEAL FİNANSAL TEKNOLOJİLER VE DANIŞMANLIK A.Ş. Katılım ile ilgili herhangi bir kısıt bulunmamaktadır
İDEALİST GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Genel Kurul'a Yönetim Kurulu Üyeleri ile bağımsız denetim temsilcileri katılmıştır.
İHLAS EV ALETLERİ İMALAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Pay sahipleri dışında Denetçi kurumun yetkilisi katılmıştır.
İHLAS GAYRİMENKUL PROJE GELİŞTİRME VE TİCARET A.Ş. Pay sahipleri dışında Denetçi kurumun yetkilisi katılmıştır.
İHLAS GAZETECİLİK A.Ş. Genel Kurul toplantısına pay sahipleri dışında Bağımsız Denetim Şirketi yetkilisi katılmıştır.
İHLAS HABER AJANSI A.Ş. Genel Kurul toplantısına pay sahipleri dışında Bağımsız Denetim Şirketi yetkilisi katılmıştır.
İHLAS HOLDİNG A.Ş. Pay sahipleri dışında Denetçi kurumun yetkilisi katılmıştır.
İHLAS YAYIN HOLDİNG A.Ş. Pay sahipleri dışında Denetçi kurumun yetkilisi katılmıştır.
İMAŞ MAKİNA SANAYİ A.Ş.
İNDEKS BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. "Menfaat sahiplerinin Genel Kurula katılması hakkında her hangi bir kısıtlama bulunmamaktadır."
İNFO YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. Genel Kurul toplantıları, kamuya açık olarak yapılmaktadır, Dileyen menfaat sahiplerinin toplantılara katılımı mümkündür, pay sahipleri dışındaki katılımcıların ayrı bir listesi tutulmamıştır.
İNTEMA İNŞAAT VE TESİSAT MALZEMELERİ YATIRIM VE PAZARLAMA A.Ş. 2020 yılı faaliyetlerinin görüşüldüğü Olağan Genel Kurul Toplantısı?na, Eczacıbaşı Topluluğu ve Şirketimiz çalışanlarından bazıları katılmıştır.
İPEK DOĞAL ENERJİ KAYNAKLARI ARAŞTIRMA VE ÜRETİM A.Ş. Kayyımatanan ve daha sonra yetkileri TMSF? ye geçen şirkette devam eden hukuksalsüreçler nedeniyle yıllık olağan Genel Kurul Toplantısı yapılamamıştır
İSKENDERUN DEMİR VE ÇELİK A.Ş. There was no participation in the General Assembly meeting regarding 2020 and Extraordinary General Assembly meeting regarding 2021 activities except for the shareholders. However, there is no restriction on participation of stakeholders in the General Assembly.
İŞ FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. 2020 yılına ilişkin Genel Kurul toplantısına, pay sahipleri ve temsilcileri dışında Yönetim Kurulu üyeleri ile bağımsız denetim firmasının temsilcisi katılmış ve Şirket çalışanları gibi bazı menfaat sahipleri Şirketimizin bilgisi dahilinde toplantıya gözlemci olarak katılım göstermiştir.
İŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Besides shareholders and their respresentatives, Board Members and the representative of the independent audit firm attended the General Assembly Meeting. Also, by informing the Company, Company employees participated in the General Assembly Meeting without the right to take the floor.
İŞ GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Şirketin bilgilendirilmesi kaydı ile menfaat sahiplerinin Genel Kurul Toplantısı katılımı mümkündür.
İŞ YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. Some of the stakeholders such as rating analysts, legal coensuls, auditers and employees attended the General Shareholders' Meeting as observers by the approval of the Head Office.
İŞ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Pay sahipleri ve denetçi temsilcisi
İŞBİR HOLDİNG A.Ş.
İŞBİR SENTETİK DOKUMA SANAYİ A.Ş. Bulunmamaktadır.
İTTİFAK HOLDİNG A.Ş. Genel Kurul yapılmamıştır.
İZ YATIRIM HOLDİNG A.Ş. Genel Kurula, Şirket ortakları ve temsilcileri, Yönetim Kurulu Üyeleri, Şirket denetçisi ve Genel Kurul hazırlıklarını yapan personel katılmıştır.
İZMİR DEMİR ÇELİK SANAYİ A.Ş. The Ordinary General Assembly Meeting for 2021 was held physically and electronically with the participation of 66.33% of the shareholders.
İZMİR FIRÇA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Menfaat sahiplerinin genel kurula katılımına ilişkin bir kısıt bulunmamakla birlikte, pay sahipleri dışında katılım olmamıştır.
JANTSA JANT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. YÖNETİM KURULU, ORTAKLAR , GENEL MÜDÜR, İLGİLİ PERSONEL,
KAFEİN YAZILIM HİZMETLERİ TİCARET A.Ş. None
KALEKİM KİMYEVİ MADDELER SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Genel Kurulda menfaat sahipleri %99,65 oranında temsil edilmiştir.
KAPLAMİN AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yoktur.
KARDEMİR KARABÜK DEMİR ÇELİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Genel Kurul Toplantısına pay sahipleri ve görevliler dışında katılım olmamıştır.
KAREL ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Tüm menfaat sahiplerinin katılımına açık yapılmakla birlikte Genel Kurul toplantısına pay sahipleri dışında katılım olmamıştır.
KARSAN OTOMOTİV SANAYİİ VE TİCARET A.Ş. Şirketimiz 27 Mayıs 2021 tarihinde düzenlenen 2020 yılına ilişkin Olağan Genel Kurul'una Şirketimiz Bağımsız Yönetim Kurulu üyelerinden biri ile Şirket Murahhas Aza ve CEO'su, Mali İşler ve Finans Genel Müdür Yardımcısı, finansal tabloların hazırlanmasından sorumlu kişiler, Şirket denetçisi ve Genel Kurul'a katılmak isteyen Şirket çalışanları iştirak etmiştir.
KARSU TEKSTİL SANAYİİ VE TİCARET A.Ş. Katılım olmamıştır.
KARTAL YENİLENEBİLİR ENERJİ ÜRETİM A.Ş. Şirketimiz Temmuz 2021'de halka arz olduğundan 2021 yılı Olağanüstü Genel Kurul halka arz öncesi yapılmış olup, Olağan Genel Kurul henüz yapılmamıştır. Halka arz öncesi Şirketimizde tek pay sahibi Orhun Kartal'dır.
KARTONSAN KARTON SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Shareholders are the only attendants of the General Assembly Meeting. However, there has been no restriction regarding the participation of stakeholders in the General Assembly Meeting. Managers, employees, guests, audio and video technicians, press members and other individuals can also attend and participate in General Assembly Meeting in case of necessary permission has been granted.
KATMERCİLER ARAÇ ÜSTÜ EKİPMAN SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Bulunmamaktadır.
KENT GIDA MADDELERİ SANAYİİ VE TİCARET A.Ş. Menfaat sahiplerinden Genel Kurula Ana Ortak hariç 12 kişi katılmıştır.
KEREVİTAŞ GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/931471
KERVAN GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Genel kurula katılma ve oy kullanma hakkı, TTK madde 415/4 ve SPKn madde 30/1 hükümleri uyarınca, pay sahibinin pay sahibi olduğunu kanıtlayan belgeleri veya pay senetlerini Şirket?e, bir kredi kuruluşuna veya başka bir yere depo edilmesi şartına bağlanamaz. Pay sahibi genel kurul toplantılarına kendisi katılabileceği gibi pay sahibi olan veya olmayan bir temsilci de yollayabilir. Şirket?te pay sahibi olan vekiller kendi oylarından başka temsil ettikleri pay sahibinin sahip olduğu oyu kullanmaya yetkilidirler. Vekâleten oy kullanılmasında ve önemli nitelikli işlemlerin müzakeresinde Sermaye Piyasası Kurulu?nun konuya ilişkin düzenlemelerine ve sermaye piyasası mevzuatı hükümlerine uyulur.
KERVANSARAY YATIRIM HOLDİNG A.Ş.
KIZILBÜK GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. -
KİLER GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Yoktur.
KİMTEKS POLİÜRETAN SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 28.04.2022 tarihinde Halka arz olan Şirketimizin halka arz öncesi dönemde Olağan Genel Kurul toplantısına Menfaat sahiplerinin katılımına ilişkin bir kısıt bulunmamakla birlikte,pay sahipleri dışında katılım olmamıştır.
KLİMASAN KLİMA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/942047
KOÇ HOLDİNG A.Ş. Under normal circumstances, general meetings are held open to the public. However, due to the current pandemic concerns and the restrictions of authorities on collective gatherings, in the general assembly meeting held in 2021, our shareholders were prioritized in terms of acceptance to meeting venue.
KOLEKSİYON MOBİLYA SANAYİ A.Ş.
KONFRUT GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Denetçiler ve çalışanlar gibi bazı menfaat sahipleri Şirketimizin bilgisi dahilinde Genel Kurul'a gözlemci olarak katılmışlardır.
KONTROLMATİK TEKNOLOJİ ENERJİ VE MÜHENDİSLİK A.Ş. Genel Kurula sadece pay sahipleri katılmıştır.
KONYA ÇİMENTO SANAYİİ A.Ş. Genel kurul hazır bulunanlar listesine, https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/920479 linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Şirket genel kuruluna pay sahiplerine ek olarak, şirket yönetim kurulu üyelerimiz ve bağımsız denetim kuruluşu temsilcisi katılmıştır.
KONYA KAĞIT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Şirketimiz halka arz izahnamesi 12 Kasım 2021 tarihinde onaylanmış olup 26 Kasım 2021 tarihinde itibaren BİST'te işlem görmeye başlamıştır. Halka açık bir şirket olarak ilk genel kurulumuz 2021 yılına ilişkin olarak yapılacaktır.
KORAY GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Genel Kurul, söz hakkı olmaksızın menfaat sahipleri ve medya dâhil kamuya açık olarak yapılmıştır.
KORDSA TEKNİK TEKSTİL A.Ş. Any stakeholders can participate in Kordsa General Assembly Meetings. Shareholders who attended the 2020-General Assembly Meeting are shown in the Participant List at the link https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/920325 at the date of 24.03.2021
KOZA ALTIN İŞLETMELERİ A.Ş. Kayyımatanan ve daha sonra yetkileri TMSF ye geçen şirkette devam eden hukuksalsüreçler nedeniyle yıllık olağan Genel Kurul Toplantısı yapılamamıştır
KOZA ANADOLU METAL MADENCİLİK İŞLETMELERİ A.Ş. Kayyımatanan ve daha sonra yetkileri TMSF? ye geçen şirkette devam eden hukuksalsüreçler nedeniyle yıllık olağan Genel Kurul Toplantısı yapılamamıştır
KÖRFEZ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Yoktur
KRİSTAL KOLA VE MEŞRUBAT SANAYİ TİCARET A.Ş. Yoktur
KRON TELEKOMÜNİKASYON HİZMETLERİ A.Ş. Genel kurula pay sahipleri dışında katılım isteği olmamıştır.
KUŞTUR KUŞADASI TURİZM ENDÜSTRİ A.Ş.
KUYAŞ YATIRIM A.Ş. Şirket bilgisi dahilinde denetçi ve bazı çalışanların genel kurula katılması sağlanmıştır.
KÜTAHYA PORSELEN SANAYİ A.Ş. Yoktur.
KÜTAHYA ŞEKER FABRİKASI A.Ş. Yoktur
LDR TURİZM A.Ş.
LİDER FAKTORİNG A.Ş. 2020 yılı Olağan Genel Kurul toplantısına pay sahipleri dışında katılım olmamıştır. Ancak menfaat sahiplerinin Genel Kurul'a katılımı ile ilgili bir kısıt bulunmamaktadır.
LİNK BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ YAZILIMI VE DONANIMI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 2020 yılı Genel Kurul toplantısına pay sahipleri dışında katılım olmamıştır. Ancak menfaat sahiplerinin Genel Kurul'a katılımı ile ilgili bir kısıt bulunmamaktadır.
LOGO YAZILIM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Due to precautions taken against the pademic, only employees with AGM duties and a few investors physically participated.
LOKMAN HEKİM ENGÜRÜSAĞ SAĞLIK TURİZM EĞİTİM HİZMETLERİ VE İNŞAAT TAAHHÜT A.Ş. Genel Kurul'a, Şirket Ortakları ve temsilcileri, Yönetim Kurulu Üyeleri, Şirket Denetçisi ve Genel Kurul Hazırlıklarını yapan personel katılmıştır.
LÜKS KADİFE TİCARET VE SANAYİİ A.Ş. Bulunmamaktadır.
MAKİNA TAKIM ENDÜSTRİSİ A.Ş. 2020 yılı genel kurul toplantısına pay sahipleri, şirket yönetim kurulu üyeleri, şirket denetçisi ve mali işler direktörü katılım göstermiştir.
MANAS ENERJİ YÖNETİMİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Şirket esas sözleşmesine uygun olarak 2021 tarihinde yapılan 2019, 2020 yılı olağan genel kurul toplantısında, tüm ortaklar, yönetim kurulu üyeleri ile muhasebe ve bilgi işlem sorumlusu hazır bulunmuştur.
MARGÜN ENERJİ ÜRETİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. After company make first general assembly it will announce the tab "General assembly" which is under the ?Investor Relations" on www.margunenerji.com.tr
MARKA YATIRIM HOLDİNG A.Ş. PAY SAHİPLERİ
MARMARİS ALTINYUNUS TURİSTİK TESİSLER A.Ş. Olağan koşullar altında genel kurul toplantıları kamuya açık olarak yapılmakla birlikte, içinde bulunulan pandemi koşulları ve kamu otoritelerinin ilgili düzenlemelerinde yer alan grup halinde toplanmaya ilişkin kısıtlamalar dikkate alınarak toplum sağlığının korunması açısından, 2021 yılında yapılan genel kurullarda toplantı salonuna öncelikle pay sahiplerimiz kabul edilmiştir.
MARSHALL BOYA VE VERNİK SANAYİİ A.Ş. Yoktur
MARTI GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Genel Kurul toplantısına, yatırımcılar ve temsilcileri dışında Yönetim Kurulu üyesi ile bağımsız denetim firmasının temsilcisi katılmıştır.
MARTI OTEL İŞLETMELERİ A.Ş. Genel kurula katılan menfaat sahipleri hakkında bilgi Genel Kurul toplantısına, yatırımcılar ve temsilcileri dışında Yönetim Kurulu üyeleri ile bağımsız denetim firmasının temsilcisi katılmıştır.
MATRİKS BİLGİ DAĞITIM HİZMETLERİ A.Ş. Pay sahipleri. Genel kurula katılamayan pay sahipleri de genel kuruldaki haklarını sermaye piyasası mevzuatı ve ilgili diğer mevzuat düzenlemeleri çerçevesinde temsilci(vekil) vasıtasıyla kullanabilirler.
MAVİ GİYİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. According to the internal directive, press members, guests that have been invited by the management and other persons for whom the Meeting Chairman permits can attend the General Meetings
MAZHAR ZORLU HOLDİNG A.Ş. -
MEDİTERA TIBBİ MALZEME SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Şirketimiz payları 23-24-25 Haziran 2021 tarihlerinde halka arz edilmiş olup 2 Temmuz 2021 tarihinden itibaren BİST'te işlem görmeye başlamıştır. Halka açık bir şirket olarak 2021 mali yılına ait genel kurulumuz yasal süreler içinde yapılacaktır.
MEGA POLİETİLEN KÖPÜK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Genel kurula katılan menfaat sahipleriyle ilgili bilgi toplantı tutanağında ve hazirun listesinde bulunmaktadır.https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/938044
MENDERES TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Genel Kurul toplantısına MKK'dan alınan pay sahipleri listesinde bulunup Şirket'e başvuran pay sahipleri ve temsilcileri, Yönetim Kurulu Üyeleri, Bağımsız Denetim Kuruluşu Temsilcisi, Genel Müdür ve Şirket'in Genel Kurul hazırlıklarını yapan Yatırımcı İlişkileri Bölümü katılmıştır.
MEPET METRO PETROL VE TESİSLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş. -
MERCAN KİMYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yoktur.
MERİT TURİZM YATIRIM VE İŞLETME A.Ş. Genel Kurula, pay sahipleri ile birlikte Yönetim Kurulu üyeleri, çalışanlar katılmışlardır.
MERKO GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 16.11.2020 Tarihinde yapılan Olağan Genel Kurul toplantısına menfaat sahipleri olarak şirket Yönetim Kulu Üyelerinden bazıları ve Genel Kurul'da görevli şirket ile pay sahipleri katılmıştır
METEMTUR YATIRIM ENERJİ TURİZM VE İNŞAAT A.Ş. Yoktur.
METRO TİCARİ VE MALİ YATIRIMLAR HOLDİNG A.Ş. Yoktur.
METRO YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. -
MİA TEKNOLOJİ A.Ş. Şirket halka arz sonrası ilk genel kurulunu yaptıktan sonra www.miateknoloji.com adresinde "Yatırımcı İlişkileri" sekmesi altındaki "Genel Kurullar" bölümünde yer verilecektir.
MİGROS TİCARET A.Ş. Any stakeholders including press-media can participate in Migros General Assembly meetings. Shareholders who attended the General Assembly Meeting are shown in the Participants List (Hazir Bulunanlar Listesi) at the link: https://www.kap.org.tr/en/Bildirim/938305.
MİLPA TİCARİ VE SINAİ ÜRÜNLER PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 25 Mart 2021 tarihinde yapılan ve 2020 yılı faaliyetlerinin görüşüldüğü Olağan Genel Kurul Toplantısında toplantı nisabı %82,74 olurken, Şirket sermayesini temsil eden208.000.000 adet paydan, 172.103.584,438 adedi toplantıda temsil edilmiştir. Toplantı nisabında belirtilen pay sahipleri dışında genel kurul toplantısına, bazı yönetim kurulu üyeleri, çalışanlar ve bağımsız denetim kuruluşu yetkilisi katılmış ancak diğer menfaat sahipleri katılmayı tercih etmemiştir.
MİSTRAL GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Katılım Yoktur
MLP SAĞLIK HİZMETLERİ A.Ş. Representative from independent auditor, representative from ministry office, respresentative of legal consultant, and technical team participated in the General Assembly Meeting in 2020. There is no restriction on stakeholders' participation in General Assembly.
MMC SANAYİ VE TİCARİ YATIRIMLAR A.Ş.
MOBİLTEL İLETİŞİM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Halka arz sonrasında henüz genel kurul yapılmamıştır.
MONDI OLMUKSAN KAĞIT VE AMBALAJ SANAYİ A.Ş. Genel Kurul menfaat sahiplerinin ve medyanın katılımına açıktır. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/921635 linkinde yer alan Hazır Bulunanlar Listesi'nde Genel Kurula katılan pay sahiplerinin listesi yer almaktadır.
MONDİ TİRE KUTSAN KAĞIT VE AMBALAJ SANAYİ A.Ş. Genel Kurul toplantılarımıza pay sahiplerimizin yanı sıra gözlemci olarak katılma talebinin iletilmesine bir engel yoktur. 2020 Olağan Genel Kurul Toplantısı'nda menfaat sahipleri ile medyadan genel kurula katılım talebi gelmemiştir.
NASMED ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş. 2021 yılı içinde yapılan genel kurul toplantısına ortaklarımız ve bakanlık komiseri dışında katılan olmamıştır.
NATUREL YENİLENEBİLİR ENERJİ TİCARET A.Ş. There are no restrictions on the participation of stakeholders to the General Assembly meeting.
NATURELGAZ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yoktur.
NET HOLDİNG A.Ş. Genel kurula, pay sahiplerimiz ile birlikte Yönetim Kurulu üyelerimiz, komite üyelerimiz, Denetçilerimiz ve çalışanlarımız katılmışlardır.
NETAŞ TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. Genel Kurul?a, bazı pay sahipleri ve onların temsilcileri, bazı Yönetim Kurulu Üyeleri, Şirket denetçisi, bazı İcra Kurulu üyeleri ve Genel Kurul hazırlıklarını yapan personel katılmıştır.
NİĞBAŞ NİĞDE BETON SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yoktur
NUH ÇİMENTO SANAYİ A.Ş. Genel Kurulda söz hakkı olmaksızın, menfaat sahipleri ve medya dâhil kamuya açık yapılmıştır.
NUROL GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 08.04.2021 tarihinde yapılan Olağan Genel Kurul Toplantısında YK Üyesi, şirket çalışanları ve bazı hissedarlar hazır bulunmuştur.
ODAŞ ELEKTRİK ÜRETİM SANAYİ TİCARET A.Ş. Şirket Çalışanları
ORÇAY ORTAKÖY ÇAY SANAYİ VE TİCARET A.Ş. -
ORGE ENERJİ ELEKTRİK TAAHHÜT A.Ş. Şirket çalışanlarının Genel Kurul toplantılarına kısmi katılımı olmuştur. Toplantıda hazır bulunanlar listesi https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/926905 adreslnde yer almaktadır.
ORMA ORMAN MAHSULLERİ İNTEGRE SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
OSMANLI YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. Denetçiler ve çalışanlar gibi bazı menfaat sahipleri Şirketimizin bilgisi dahilinde Genel Kurul'a gözlemci olarak katılmışlardır.
OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. 2020 yılı Genel Kurul toplantısına pay sahipleri dışında katılım olmamıştır. Ancak menfaat sahiplerinin Genel Kurul'a katılımı ile ilgili bir kısıt bulunmamaktadır.
OTOKAR OTOMOTİV VE SAVUNMA SANAYİ A.Ş. General Assembly Meeting was open to the public, including stakeholders without speaking rights and the media.
OTTO HOLDİNG A.Ş.
OYAK ÇİMENTO FABRİKALARI A.Ş. There are no restrictions on the participation of stakeholders in the General Assembly.
OYAK YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. Katılım ile ilgili herhangi bir kısıt bulunmamaktadır.
OYAK YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Katılım ile ilgili herhangi bir kısıt bulunmamaktadır.
OYLUM SINAİ YATIRIMLAR A.Ş. Esas sözleşmenin 10. maddesinde düzenlenmiştir.
ÖZAK GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Şirketimizin Genel Kurulu "e- Genel Kurul" şeklinde yapılmakta olup, pay sahipleri ve katılmak isteyen diğer menfaat sahiplerine açık bir şekilde yapılmaktadır.
ÖZDERİCİ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 24.03.2022 tarihinde yapılan 2021 yılına ait olağan genel kurul toplantısında Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı, Başkan Vekili ve Genel Müdürü, Bağımsız Yönetim Kurulu Üyeleri, Bağımsız Denetim Şirketi , Yetkili şirket personelleri ve yatırımcılar hazır bulunmuşlardır.
ÖZERDEN PLASTİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Genel Kurul'a; Pay Sahipleri ve Temsilcileri, Yönetim Kurulu Üyeleri, Şirket Denetçisi, ve toplantı hazırlıklarından sorumlu Şirket personeli katılmıştır.
PAMEL YENİLENEBİLİR ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş. Yoktur.
PANELSAN ÇATI CEPHE SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
PANORA GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Mevcut değil
PAPİLON SAVUNMA TEKNOLOJİ VE TİCARET A.Ş. Şirket pay sahipleri, Yönetim Kurulu Üyeleri, Bağımsız Denetçi, Bakanlık Temsilcisi, Toplantı Başkanı'nın uygun gördüğü katılımcılar
PARK ELEKTRİK ÜRETİM MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Pay sahipleri dışında bağımsız denetim şirketi temsilcisi ve Şirketimizin 4 Yönetim Kurulu üyesi Genel Kurul'a katılm sağlamıştır. Ayrıca Genel Kurul söz hakkı olmaksızın tüm menfaat sahiplerine ve basın da dahil olmak üzere kamuya açık yapılmaktadır.
PARSAN MAKİNA PARÇALARI SANAYİİ A.Ş. 2020 yılına ait Genel Kurul'a pay sahipleri dışında katılım olmamıştır. Genel Kurul'a katılan Pay sahipleri de Hazirun Listesi'nde isim isim açıklanmıştır.
PASİFİK GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Mevcut değil
PC İLETİŞİM VE MEDYA HİZMETLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş.
PEGASUS HAVA TAŞIMACILIĞI A.Ş. Company employees attended the Meeting as observers.
PEKER GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. -
PENGUEN GIDA SANAYİ A.Ş. Gerekli bilgilere https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/944151 linkinden ulaşılabilir.
PENTA TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ DAĞITIM TİCARET A.Ş. Shareholders and their representatives, a representative of the board of directors and some company employees attended the extraordinary general assembly meeting in 2021.
PERA GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Genel Kurul toplantısına yalnızca pay sahipleri katılabilmektedir.
PERGAMON STATUS DIŞ TİCARET A.Ş. 2020 yılına ait Genel Kurul toplantısına pay sahipleri dışında katılım olmamıştır. Ancak menfaat sahiplerinin söz hakkı olmaksızın Genel Kurul'a katılımı ile ilgili bir kısıt bulunmamaktadır.
PETKİM PETROKİMYA HOLDİNG A.Ş. Members of the Board of Directors, the representative of the audit firm and the shareholders.
PETROKENT TURİZM A.Ş. Şirketin www.petrokent.com.tr adresinde bulunan Yatırımcı ilişkileri sekmesinde bulunmaktadır.
PINAR ENTEGRE ET VE UN SANAYİİ A.Ş. Genel kurul toplantısına pay sahiplerinin yanısıra bazı yönetim kurulu üyeleri ve bağımsız denetim kuruluşu yetkilisi katılmıştır.
PINAR SU VE İÇECEK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Genel kurul toplantısına pay sahiplerinin yanısıra bazı yönetim kurulu üyeleri ve bağımsız denetim kuruluşu yetkilisi katılmıştır.
PINAR SÜT MAMULLERİ SANAYİİ A.Ş. Genel kurul toplantısına pay sahiplerinin yanısıra bazı yönetim kurulu üyeleri ve bağımsız denetim kuruluşu yetkilisi katılmıştır.
PLASTİKKART AKILLI KART İLETİŞİM SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. -
POLİSAN HOLDİNG A.Ş. Polisan Holding'in 1 Nisan 2021 tarihli Olağan Genel Kurul ve 28 Mayıs 2021 tarihli Olağanüstü Genel Kurul Toplantısına, Polisan Holding Yönetim Kurulu Üyeleri - Polisan Holding Denetçisi - Polisan Holding Üst Yönetimi - Genel Kurul Hazırlığı Yapan Personel - Pay Sahipleri katılmıştır.
POLİTEKNİK METAL SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeleri, pay sahipleri, çalışanlar, denetçiler, hukukçular
PRİZMA PRES MATBAACILIK YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 2020 Genel kuruluna pay sahipleri dışında katılım olmamıştır.
QNB FİNANS FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. https://www.qnbfl.com/sites/1/upload/files/2020HazirunCetveli-431.pdf
QNB FİNANSBANK A.Ş. 2021 yılında yapılan Olağan Genel Kurul'a pay sahipleri ve Banka çalışanları katılım göstermiştir.
QUA GRANITE HAYAL YAPI VE ÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş. Genel kurula katılan pay sahipleri listesi linkteki gibi olup, Yönetim Kurulu Üyeleri, Komite Üyeleri, Bağımsız Denetçi, Bakanlık Temsilcisi ve toplantı hazırlıklarından sorumlu Şirket personeli katılmıştır. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/941844
RAİNBOW POLİKARBONAT SANAYİ TİCARET A.Ş. Yoktur
RAL YATIRIM HOLDİNG A.Ş. 07 Nisan 2021 tarihinde yapılan 2020 Olağan Genel Kurul Toplantısına 20222 hesap dönemine kadar secilen yönetim kurulu ibra edildi. 24.464.990 adet hissenin asaleten toplantıda temsil edilmiştir.
RAY SİGORTA A.Ş. No Participation
REYSAŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 2020 yılı Genel Kurul Toplantısına şirketimizin Yönetim Kurulu Başkanı, Yönetim Kurulıu Başkan Yardımcısı, Bağımsız Denetim Şirketi Yetkilisi ve yatırımcılar katılmıştır.
REYSAŞ TAŞIMACILIK VE LOJİSTİK TİCARET A.Ş. 2020 yılı Genel Kurul Toplantısına şirketimizin Yönetim Kurulu Başkanı, Yönetim Kurulıu Başkan Yardımcısı, Bağımsız Denetim Şirketi Yetkilisi ve yatırımcılar katılmıştır.
RHEA GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Şirketin bilgilendirilmesi kaydı ile menfaat sahiplerinin genel kurula katılımı mümkündür.
RODRİGO TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 2020 yılı Genel Kurul toplantısına pay sahipleri dışında denetçiler ve şirket çalışanlarından katılım olmuştur. Menfaat sahiplerinin Genel Kurul'a katılımı ile ilgili bir kısıt bulunmamaktadır.
ROYAL HALI İPLİK TEKSTİL MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
RTA LABORATUVARLARI BİYOLOJİK ÜRÜNLER İLAÇ VE MAKİNE SANAYİ TİCARET A.Ş. 2020 yılına ait Genel Kurul toplantısına pay sahipleri dışında katılım olmamıştır. Ancak menfaat sahiplerinin söz hakkı olmaksızın Genel Kurul'a katılımı ile ilgili bir kısıt bulunmamaktadır.
SAFKAR EGE SOĞUTMACILIK KLİMA SOĞUK HAVA TESİSLERİ İHRACAT İTHALAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Yoktur.
SAN-EL MÜHENDİSLİK ELEKTRİK TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. -
SANİFOAM ENDÜSTRİ VE TÜKETİM ÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeleri, Bağımsız Denetim Kurulu Yetkilileri,Yatırımcı İlişkileri Bölümü
SANKO PAZARLAMA İTHALAT İHRACAT A.Ş. Şirket çalışanları gibi bazı menfaat sahipleri şirketimizin bilgisi dahilinde genel kurula katılmışlardır
SARAY MATBAACILIK KAĞITÇILIK KIRTASİYECİLİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. Yönetim kurulu üyeleri, Genel müdür yardımcısı, Pay Sahipleri ile yatırımcı ilişkileri görevlisi Genel Kurul'a katılmışlardır.
SARKUYSAN ELEKTROLİTİK BAKIR SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Şirket Genel Kurulu tüm pay sahiplerine, çalışanlarına ve ilgili mevzuatlar çerçevesinde katılmasına izin verilen gerçek kişilere açık olmak üzere, ilgili T.T.K ve S.P.K. hükümlerine uygun olarak gerçekleştirilmektedir.
SASA POLYESTER SANAYİ A.Ş. There was no attendance other than shareholders to the 2020 General Assembly meeting. However, there is no restriction on stakeholders' participation in the General Assembly.
SAY YENİLENEBİLİR ENERJİ EKİPMANLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/944330
SEKURO PLASTİK AMBALAJ SANAYİ A.Ş. Yoktur.
SELÇUK ECZA DEPOSU TİCARET VE SANAYİ A.Ş. YOKTUR
SELÇUK GIDA ENDÜSTRİ İHRACAT İTHALAT A.Ş. Bazı Yönetim Kurul Üyeleri , Denetim Firması Temsilcisi ,Pay Sahipleri ve Genel Kurula katılmak isteyen Şirket Çalışanları iştirak etmiştir.
SELVA GIDA SANAYİ A.Ş. Genel Kurul toplantısı yapılmamıştır.
SENKRON SİBER GÜVENLİK YAZILIM VE BİLİŞİM ÇÖZÜMLERİ A.Ş. -
SERVE FİLM PRODÜKSİYON EĞLENCE A.Ş.
SERVET GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. -
SEYİTLER KİMYA SANAYİ A.Ş. Yoktur
SİLVERLİNE ENDÜSTRİ VE TİCARET A.Ş. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/937476
SİNPAŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. -
SMART GÜNEŞ ENERJİSİ TEKNOLOJİLERİ ARAŞTIRMA GELİŞTİRME ÜRETİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
SMARTİKS YAZILIM A.Ş. Yoktur.
SODAŞ SODYUM SANAYİİ A.Ş.
SÖKTAŞ TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Pay sahipleri katılmıştır.
SÖNMEZ FİLAMENT SENTETİK İPLİK VE ELYAF SANAYİ A.Ş. yoktur.
SÖNMEZ PAMUKLU SANAYİİ A.Ş. yoktur.
SUMAŞ SUNİ TAHTA VE MOBİLYA SANAYİ A.Ş.
SUN TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
SUWEN TEKSTİL SANAYİ PAZARLAMA A.Ş.
ŞEKER FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. Denetçiler ve çalışanlar gibi bazı menfaat sahipleri Şirketimiz bilgisi dahilinde Genel Kurul'a gözlemci olarak katılmaktadır.
ŞEKERBANK T.A.Ş. Some stakeholders, such as auditors and employees, participated in the General Assembly as observers in accordance with our Bank's knowledge.
ŞOK MARKETLER TİCARET A.Ş. Some stakeholders, auditors and employees, participated in the General Assembly within the knowledge of our Company.
TAT GIDA SANAYİ A.Ş. Olağan koşullar altında genel kurul toplantıları kamuya açık olarak yapılmakla birlikte, içinde bulunulan pandemi koşulları ve kamu otoritelerinin ilgili düzenlemelerinde yer alan grup halinde toplanmaya ilişkin kısıtlamalar dikkate alınarak toplum sağlığının korunması açısından, 2021 yılında yapılan genel kurullarda toplantı salonuna öncelikle pay sahiplerimiz kabul edilmiştir
TAV HAVALİMANLARI HOLDİNG A.Ş. The General Assembly was held open to the public, including stakeholders and the media.
TEK-ART İNŞAAT TİCARET TURİZM SANAYİ VE YATIRIMLAR A.Ş. PAY SAHİPLERİ
TEKFEN HOLDİNG A.Ş. Company employees
TEKNOSA İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş. Genel Kurul'a; Pay Sahipleri ve Temsilcileri, Yönetim Kurulu Üyeleri, Şirket Denetçisi, ve toplantı hazırlıklarından sorumlu Şirket personeli katılmıştır.
TEMAPOL POLİMER PLASTİK VE İNŞAAT SANAYİ TİCARET A.Ş. Yönetim Kurulu, Pay Sahipleri, Genel Kurul Hazırlığı yapan personel
TETAMAT GIDA YATIRIMLARI A.Ş. 2020 genel kurul toplantısı hazır bulunanlar listesine KAP linkinden ulaşılabilir. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/965239
TGS DIŞ TİCARET A.Ş. 2021 yılına ilişkin Genel Kurul toplantısına, pay sahipleri dışında Yönetim Kurulu üyeleri ile bağımsız denetim firmasının temsilcisi katılmış ve Şirket çalışanları ise Şirketimizin bilgisi dahilinde toplantıya gözlemci olarak katılım göstermiştir.
TOFAŞ TÜRK OTOMOBİL FABRİKASI A.Ş. General Assembly is open to the participation of stake holders and the media without a right of voice.
TORUNLAR GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 2020 Genel Kurul Toplantısına pay sahipleri, bağımsız denetim şirketi yetkilisi ve yatırımcılar katılmıştır. Yönetim Kurulunca yayınlanmış olan Etik Kurallar çerçevesinde bütün menfaat sahiplerinin hakları gözetilmektedir.Herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır.
TRABZON LİMAN İŞLETMECİLİĞİ A.Ş. Şirket ana sözleşmesi'nin "Genel Kurul'' başlıklı 11.nci maddesinde düzenlenmektedir.
TRABZONSPOR SPORTİF YATIRIM VE FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ TİCARET A.Ş. -
TREND GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 30.03.2021 tarihinde şirket merkezinde yapılan 2020 yılı olağan genel kurul toplantısı, Yönetim Kurulu Başkanı, ikisi bağımsız olmak üzere Üç Yönetim Kurulu Üyesi, Genel Müdür, Yatırımcı İlişkileri Yöneticisi, Bağımsız Denetim Şirketi Yetkilisinin katılımı ile gerçekleşmiştir.
TSKB GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Shareholders and their representatives, company employees and independent auditor 1. SHAREHOLDERS participated in the General Assembly meeting.
TUĞÇELİK ALÜMİNYUM VE METAL MAMÜLLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 08.07.2021 tarihinde 2020 yılına ait şirket faaliyetlerinin görüşüldüğü Genel Kurul Toplantısına
TUKAŞ GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Genel Kurul toplantısına MKK'dan alınan pay sahipleri listesinde bulunup Şirket'e başvuran pay sahipleri ve temsilcileri, Bağımsız Yönetim Kurulu Üyeleri, Bağımsız Denetim Kuruluşu Yetkilisi ve Şirket'in Genel Kurul hazırlıklarını yapan Yatırımcı İlişkileri Bölümü katılmıştır
TURCAS PETROL A.Ş. Some of our employees and media representatives participated in AGM
TUREKS TURİZM TAŞIMACILIK A.Ş. Yoktur.
TURK İLAÇ VE SERUM SANAYİ A.Ş. Yoktur
TURKCELL İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş. Not available.
TÜMOSAN MOTOR VE TRAKTÖR SANAYİ A.Ş. YOKTUR.
TÜPRAŞ-TÜRKİYE PETROL RAFİNERİLERİ A.Ş. Although the general assembly meetings are open to the public under ordinary conditions, our shareholders were primarily accepted to the meeting hall in the general assembly held in 2021, in order to protect public health, taking into account the current pandemic conditions and the restrictions on gathering in groups in the relevant regulations of public authorities.
TÜRK HAVA YOLLARI A.O. Some stakeholders like the representatives of the Independent Audit Company and employees participated in the General Shareholders' Meeting without having the right the speak.
TÜRK PRYSMİAN KABLO VE SİSTEMLERİ A.Ş. Company employees, representatives, shareholders and independent auditor can attend the General Assembly meeting. General Assembly attendee list link: https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/922425
TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. There was no participation in General Assemblies held in 2021 except by shareholders.
TÜRK TRAKTÖR VE ZİRAAT MAKİNELERİ A.Ş. Genel Kurul, söz hakkı olmaksızın menfaat sahipleri ve medya dâhil kamuya açık olarak yapılmıştır.
TÜRK TUBORG BİRA VE MALT SANAYİİ A.Ş. Genel Kurul hazır bulunanlar listesine https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/945173 bağlantı adresinden ulaşılabilir.
TÜRKER PROJE GAYRİMENKUL VE YATIRIM GELİŞTİRME A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeleri, pay sahipleri, çalışanlar, denetçiler, hukukçular, misafir
TÜRKİYE GARANTİ BANKASI A.Ş. General Meeting minutes are available to shareholders in media and locations stipulated by applicable legislation. The members of the media did not attend the General Meeting convened in 2021. The Bank invites all stakeholders to the General Meetings of Shareholders, who will be voiceless during such meetings.
TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. There is not stakeholder groups that participated in the General Shareholders' Meeting.
TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş. Shareholders and shareholder representatives as well as Board members, independent auditor representatives and İşbank employees (within the context of the legislation) participated in the General Assembly held in 2021.
TÜRKİYE KALKINMA VE YATIRIM BANKASI A.Ş. -
TÜRKİYE SINAİ KALKINMA BANKASI A.Ş. Auditors, employees and corporate governance rating company representative
TÜRKİYE SİGORTA A.Ş. Company shareholders' representatives, members of the Board of Directors, General Manager, Independent Audit Company representative, directors of financial affairs management and investor relations manager, investor relations executive and administrative staff who made preparations for the General Assembly attended.
TÜRKİYE ŞİŞE VE CAM FABRİKALARI A.Ş. Company employees and their representatives may attend the General Assembly meeting.
TÜRKİYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O. Board members, shareholders and their representatives attended the Ordinary General Assembly meeting of 2020, held on 26 March 2021.
UFUK YATIRIM YÖNETİM VE GAYRİMENKUL A.Ş.
ULAŞLAR TURİZM YATIRIMLARI VE DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TİCARET PAZARLAMA A.Ş. 13.04.2021 tarihli Olağan Genel Kurul Toplantısında Şirket Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Tevfik Meftun Ulaş ve Tevfik Mutlu Ulaş?ın, Bağımsız Yönetim Kurulu Üyeleri Ekrem Yadigar ve Bilal Tayfun Yeşilyurt, Muhasebe Müdürü Nalan Kaya, Bağımsız Denetim Kuruluşu Banden Bağımsız Denetim Hizmetleri A.Ş. adına Mustafa Can Gök ve Hukuk Danışmanı Avukat Mehmet Alper Gürefe toplantıda hazır bulunmuşlardır.
ULUSAL FAKTORİNG A.Ş. Şirketimiz payları 4-5 Kasım 2021 tarihlerinde halka arz edilmiş olup, payları 11 Kasım 2021 tarihinden itibaren BİST'te işlem görmeye başlamıştır. Halka açık bir şirket olarak ilk genel kurulumuz 2021 yılına ilişkin olağan genel kurulumuz olacaktır.
ULUSOY ELEKTRİK İMALAT TAAHHÜT VE TİCARET A.Ş. Genel kurul toplantısına pay sahiplerinin yanısıra bazı yönetim kurulu üyeleri ve bağımsız denetim kuruluşu yetkilisi katılmıştır.
ULUSOY UN SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 2020 yılı Genel Kurul toplantısına pay sahipleri dışında katılım olmamıştır. Ancak menfaat sahiplerinin Genel Kurul'a katılımı ile ilgili bir kısıt bulunmamaktadır
UMPAŞ HOLDİNG A.Ş.
UŞAK SERAMİK SANAYİ A.Ş. "2020 yılı Genel Kurul toplantısına pay sahipleri dışında katılım olmamıştır.Şirketimiz faaliyetleri ile ilgili olarak menfaat sahipleri gerek genel kurullar, gerek de kamuyu aydınlatma esasları çerçevesinde elektronik ortamda özel durum açıklamaları yoluyla bilgilendirilmektedirler. Bu bilgilendirmeler faaliyet raporları ve Merkezi Kayıt Kuruluşu (MKK) - Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) aracılığı ile yapılmaktadır. Menfaat sahiplerine, şirket ile ilgili kendilerini ilgilendiren konularda bilgi verilmektedir.
UTOPYA TURİZM İNŞAAT İŞLETMECİLİK TİCARET A.Ş. www.utopyainsaat.com.tr adresinde " Yatırımcı İlişkileri" sekmesi altındaki "Genel Kurul Bilgileri" bölümünde yer almaktadır.
UZERTAŞ BOYA SANAYİ TİCARET VE YATIRIM A.Ş.
ÜLKER BİSKÜVİ SANAYİ A.Ş. There was no participation in the General Assembly held for 2020 except for the shareholders. The company's auditor, the company's board member and the director of financial affairs have been present.
ÜNLÜ YATIRIM HOLDİNG A.Ş. Genel Kurul, söz hakkı olmaksızın menfaat sahipleri ve medya dâhil kamuya açık olarak yapılmıştır.
VAKIF FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. Genel Kurul toplantısına pay sahipleri dışında katılım olmamıştır. Ancak menfaat sahiplerinin Genel Kurul'a katılımı ile ilgili bir kısıt bulunmamaktadır.
VAKIF GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 2021 yılı Genel Kurul toplantısına pay sahipleri dışında katılım olmamıştır. Ancak menfaat sahiplerinin Genel Kurul'a katılımı ile ilgili bir kısıt bulunmamaktadır.
VAKIF MENKUL KIYMET YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Genel Kurul'a Yönetim Kurulu Başkanı, Yönetim Kurulu Başkan Vekili, üç Yönetim Kurulu Üyesi ve bağımsız denetim şirketinden bir yetkili katılmıştır
VAKKO TEKSTİL VE HAZIR GİYİM SANAYİ İŞLETMELERİ A.Ş. Şirketimiz 20 Nisan 2021 tarihinde düzenlenen 2020 yılına ilişkin Olağan Genel Kurul?una Şirketimiz Yönetim Kurulu Üyesi, Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi, Bağımsız Yönetim Kurulu üyelerinden biri ile Şirket CEO?su, CEO yardımcısı, Mali İşler Grup Başkanı, finansal tabloların hazırlanmasından sorumlu kişiler, Şirket denetçisi ve Genel Kurul?a katılmak isteyen şirket çalışanları ve menfaat sahipleri iştirak etmiştir.
VANET GIDA SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş. Katılım olmamıştır.
VBT YAZILIM A.Ş. PAY SAHİBİ KENDİSİ VEYA PAY SAHİBİ OLAN VEYA OLMAYAN VEKİL ARACILIĞIYLA KATILABİLİR.
VERUSA HOLDİNG A.Ş. Yoktur.
VERUSATURK GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Yoktur.
VESTEL BEYAZ EŞYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Menfaat sahiplerinin genel kurula katılımına ilişkin bir kısıt bulunmamakla birlikte, pay sahipleri dışında katılım olmamıştır.
VESTEL ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Menfaat sahiplerinin genel kurula katılımına ilişkin bir kısıt bulunmamakla birlikte, pay sahipleri dışında katılım olmamıştır.
VİKİNG KAĞIT VE SELÜLOZ A.Ş. Genel kurul toplantısına pay sahiplerinin yanısıra bazı yönetim kurulu üyeleri ve bağımsız denetim kuruluşu yetkilisi katılmıştır.
YAPI VE KREDİ BANKASI A.Ş. Although general assembly meetings are open to the public under normal conditions, our shareholders were accepted as priority in the meeting room at the general assembly meetings held in 2021, in order to protect public health, considering the current pandemic conditions and the restrictions on group gatherings in the relevant regulations of public authorities. Some bank employees attended the General Assembly meeting too.
YAPRAK SÜT VE BESİ ÇİFTLİKLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 2020 yılına ait Olağan Genel Kurul Toplantısı'nda pay sahipleri ve temsilcilerinin yanı sıra Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı, bazı Yönetim Kurulu Üyeleri, Genel Müdürü, Bağımsız Denetim Şirketi Temsilcisi, yetkili şirket personeli hazır bulunmuşlardır. Menfaat sahiplerinin Genel Kurul'a katılımı ile ilgili bir kısıt bulunmamaktadır.
YATAŞ YATAK VE YORGAN SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Hazirun cetvelinde mevcut
YAYLA AGRO GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
YAYLA ENERJİ ÜRETİM TURİZM VE İNŞAAT TİCARET A.Ş. Genel kurula katılan menfaat sahipleriyle ilgili bilgi toplantı tutanağında ve hazirun listesinde bulunmaktadır. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/943109
YENİ GİMAT GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 25.03.2021 tarihinde yapılan 2020 yılına ait olağan genel kurul toplantısında Şirketin Yönetim Kurulu Üyeleri, Bağımsız Denetim Şirketi Temsilcisi ve yetkili şirket personeli hazır bulunmuşlardır.
YEO TEKNOLOJİ ENERJİ VE ENDÜSTRİ A.Ş. Şirketimiz halka arz sonrası ilk genel kurul toplantısını 2022 yılı içerisinde yapacaktır.
YEŞİL GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. 02.09.2021 tarihinde yapıan 2020 yılı Olağan Genel Kurul toplantısına pay sahipleri dışında katılım olmamıştır. Ancak menfaat sahiplerinin Genel Kurul'a katılımı ile ilgili bir kısıt bulunmamaktadır.
YEŞİL YAPI ENDÜSTRİSİ A.Ş. TOPLANTIYA GİRİŞ İÇİN ALINACAK BELGE : Madde 27- Ekseriyet anlaşabilmesi için umumi heyette hazır bulunacak hissedarlar gerek kendileri ve gerekse temsil ettikleri hisse senetlerini veya bunu ispat edecek belgeleri toplantı gününden bir hafta evvel şirket merkezine veya idare meclisi tarafından gösterilecek bir yere bırakarak karşılığında hisse senetlerinin numaralarını gösteren bir giriş kartı alacaklardır. Bu bir haftalık müddet, normal vaziyetlerde cari olup zorlayıcı sebepler altından toplantı günü sabahına kadar usulu dairesinde başvuracak hissedarların toplantıya katılmaları mümkündür. Bu kartlar birinci toplantıda nisap hasıl olmaz ise ikinci toplantı içinde geçerlidir. Ancak vekaleten katılacaklar hakkında verilmiş olan vekalet ve yetkilerin yürürlükte olması şarttır. Nama yazılı hisse senetleri için hisse senedini teslim mecburiyeti aranmaz.
YEŞİL YATIRIM HOLDİNG A.Ş. 2020 yılı Olağan Genel Kurul toplantısına pay sahipleri dışında katılım olmamıştır. Ancak menfaat sahiplerinin Genel Kurul'a katılımı ile ilgili bir kısıt bulunmamaktadır.
YİBİTAŞ YOZGAT İŞÇİ BİRLİĞİ İNŞAAT MALZEMELERİ TİCARET VE SANAYİ A.Ş.
YONGA MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
YÜKSELEN ÇELİK A.Ş. 20.05.2021 tarihinde gerçekleştirilen genel kurula pay sahipleri katılmıştır. Menfaat sahiplerinin genel kurula katılmaları konusunda herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır.
YÜNSA YÜNLÜ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Katılım ile ilgili herhangi bir kısıt bulunmamaktadır.
ZİRAAT GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Şirketimiz payları 28-30 Nisan 2021 tarihleri arasında halka arz edilmiş olup, 6 Mayıs 2021 tarihinden itibaren BİST'te işlem görmeye başlamıştır. Halka açık bir şirket olarak ilk genel kurul toplantımız 2022 yılı içinde yapılacaktır.
ZORLU ENERJİ ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş. Menfaat sahiplerinin genel kurula katılımına ilişkin bir kısıt bulunmamakla birlikte, pay sahipleri dışında katılım olmamıştır.
Create Word File Create Excel File Print