Şirket
Şirket Ünvanı
AAC BAĞIMSIZ DENETİM DANIŞMANLIK VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
AAC BAĞIMSIZ DENETİM DANIŞMANLIK VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
ABAKÜS BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
ERSAN ALIŞVERİŞ HİZMETLERİ VE GIDA SANAYİ TİCARET A.Ş. --- KONTROLMATİK TEKNOLOJİ ENERJİ VE MÜHENDİSLİK A.Ş. --- KRİSTAL KOLA VE MEŞRUBAT SANAYİ TİCARET A.Ş.
ADAY BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
AE ARMA ELEKTROPANÇ ELEKTROMEKANİK SANAYİ MÜHENDİSLİK TAAHHÜT VE TİCARET A.Ş. --- A1 CAPITAL YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- BAHAR MENKUL DEĞERLER TİCARET A.Ş. --- DAGİ GİYİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- DAGİ YATIRIM HOLDİNG A.Ş. --- GERSAN ELEKTRİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. --- GÜLER YATIRIM HOLDİNG A.Ş. --- INVESTRADE PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- İNFO YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- KERVANSARAY YATIRIM HOLDİNG A.Ş. --- MAQASID GAYRİMENKUL VE GİRİŞİM SERMAYESİ PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- PENGUEN GIDA SANAYİ A.Ş. --- RTA LABORATUVARLARI BİYOLOJİK ÜRÜNLER İLAÇ VE MAKİNE SANAYİ TİCARET A.Ş. --- SÖNMEZ FİLAMENT SENTETİK İPLİK VE ELYAF SANAYİ A.Ş. --- SÖNMEZ PAMUKLU SANAYİİ A.Ş. --- YATAŞ YATAK VE YORGAN SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
AG YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK VE BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
NETA MENKUL DEĞERLER A.Ş.
AKADEMİK BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
AKADEMİK BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş. --- KUYAŞ YATIRIM A.Ş. --- RAL YATIRIM HOLDİNG A.Ş. --- ROYAL HALI İPLİK TEKSTİL MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
AKSİS ULUSLARARASI BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
AKSİS ULUSLARARASI BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş. --- BAŞER FAKTORİNG A.Ş. --- EREĞLİ TEKSTİL TURİZM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- KATMERCİLER ARAÇ ÜSTÜ EKİPMAN SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- NOOR CAPİTAL MARKET MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- TRABZON LİMAN İŞLETMECİLİĞİ A.Ş. --- TÜMOSAN MOTOR VE TRAKTÖR SANAYİ A.Ş.
AKT BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
SELÇUK GIDA ENDÜSTRİ İHRACAT İTHALAT A.Ş.
AKTAN BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
AKTAN BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
AND BAĞIMSIZ DENETİM VE DANIŞMANLIK ANONİM ŞİRKETİ
------
AREN BAĞIMSIZ DENETİM VE SMMM A.Ş.
BAGFAŞ BANDIRMA GÜBRE FABRİKALARI A.Ş. --- BOĞAZİÇİ BETON SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- EGE GÜBRE SANAYİİ A.Ş. --- PERGAMON STATUS DIŞ TİCARET A.Ş.
ARILAR BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
BİRLİK MENSUCAT TİCARET VE SANAYİ İŞLETMESİ A.Ş. --- KORTEKS MENSUCAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
ARKAN ERGİN ULUSLARARASI BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
ALTINYAĞ MADENCİLİK VE ENERJİ YATIRIMLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- BERKOSAN YALITIM VE TECRİT MADDELERİ ÜRETİM VE TİCARET A.Ş. --- BEŞİKTAŞ FUTBOL YATIRIMLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- BİOTREND ÇEVRE VE ENERJİ YATIRIMLARI A.Ş. --- BURSA ÇİMENTO FABRİKASI A.Ş. --- ÇEMTAŞ ÇELİK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- DERLÜKS YATIRIM HOLDİNG A.Ş. --- ETİLER GIDA VE TİCARİ YATIRIMLAR SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- GEDİK YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- HUB GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- INVEO PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- INVEO YATIRIM HOLDİNG A.Ş. --- KAPLAMİN AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- MARBAŞ MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- MİDAS MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- ORAGON GAYRİMENKUL PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- 24 GAYRİMENKUL VE GİRİŞİM SERMAYESİ PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş.
AS BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
EGE SERAMİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- NUROL HOLDİNG A.Ş. --- NUROL İNŞAAT VE TİCARET A.Ş.
ATA ULUSLARARASI BAĞIMSIZ DENETİM VE SMMM A.Ş.
BMS ÇELİK HASIR SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- DİNAMİK MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- KERVAN GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- MENDERES TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- MERİT TURİZM YATIRIM VE İŞLETME A.Ş. --- NET HOLDİNG A.Ş. --- QİNVEST PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş.
AYK BAĞIMSIZ DIŞ DENETİM VE DANIŞMANLIK A.Ş.
OYLUM SINAİ YATIRIMLAR A.Ş.
A-1 YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK VE BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
MARMARA CAPİTAL PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş.
BAKIŞ YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK VE BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
BAKIŞ YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK VE BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş. --- RODRİGO TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
BAN-DEN BAĞIMSIZ DENETİM HİZMETLERİ A.Ş.
BAN-DEN BAĞIMSIZ DENETİM HİZMETLERİ A.Ş. --- RAİNBOW POLİKARBONAT SANAYİ TİCARET A.Ş.
BDD BAĞIMSIZ DENETİM VE DANIŞMANLIK A.Ş.
ELİTE NATUREL ORGANİK GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
BDO DENET BAĞIMSIZ DENETİM VE DANIŞMANLIK A.Ş.
ALARKO CARRIER SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- ALARKO HOLDİNG A.Ş. --- BİRLEŞİM MÜHENDİSLİK ISITMA SOĞUTMA HAVALANDIRMA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- FRİGO-PAK GIDA MADDELERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- GENTAŞ DEKORATİF YÜZEYLER SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- KAREL ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- KLİMASAN KLİMA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- ÖZERDEN PLASTİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
BİRLEŞİK EKOL BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
BİRLEŞİK EKOL BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş. --- ÇEMAŞ DÖKÜM SANAYİ A.Ş. --- IŞIKLAR ENERJİ VE YAPI HOLDİNG A.Ş. --- NİĞBAŞ NİĞDE BETON SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
BİRLEŞİK UZMANLAR YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK VE BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
------
BİRLEŞİM BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.
DESA DERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- EURO FİNANS MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- EURO KAPİTAL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- EURO MENKUL KIYMET YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- EURO TREND YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- EURO YATIRIM HOLDİNG A.Ş.
BM BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
KARTAL YENİLENEBİLİR ENERJİ ÜRETİM A.Ş.
C&Ç BAĞIMSIZ DENETİM VE YÖNETİM DANIŞMANLIĞI A.Ş.
PETROKENT TURİZM A.Ş.
CNS BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
CNS BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş. --- GLOBAL MD PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- GLOBAL MENKUL DEĞERLER A.Ş.
CONSULTA BAĞIMSIZ DENETİM VE Y.M.M. A.Ş.
ATILIM FAKTORİNG A.Ş. --- CONSULTA BAĞIMSIZ DENETİM VE Y.M.M. A.Ş. --- ZORLU FAKTORİNG A.Ş.
CPATURK BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
------
CROWE OLGU BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.
------
DENEYİM BAĞIMSIZ DENETİM VE DANIŞMANLIK A.Ş.
DENEYİM BAĞIMSIZ DENETİM VE DANIŞMANLIK A.Ş. --- FORMET METAL VE CAM SANAYİ A.Ş. --- GİMAT MAĞAZACILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- GİRİŞİM ELEKTRİK SANAYİ TAAHHÜT VE TİCARET A.Ş. --- MMC SANAYİ VE TİCARİ YATIRIMLAR A.Ş. --- ORÇAY ORTAKÖY ÇAY SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- PASİFİK GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- SAN-EL MÜHENDİSLİK ELEKTRİK TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- TURK İLAÇ VE SERUM SANAYİ A.Ş. --- ULAŞLAR TURİZM YATIRIMLARI VE DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TİCARET PAZARLAMA A.Ş. --- UŞAK SERAMİK SANAYİ A.Ş. --- YAYLA ENERJİ ÜRETİM TURİZM VE İNŞAAT TİCARET A.Ş.
DENGE ANKARA BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
E-DATA TEKNOLOJİ PAZARLAMA A.Ş. --- GEN İLAÇ VE SAĞLIK ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- YENİ GİMAT GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- YİBİTAŞ YOZGAT İŞÇİ BİRLİĞİ İNŞAAT MALZEMELERİ TİCARET VE SANAYİ A.Ş.
DENGE BAĞIMSIZ DENETİM SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
BOĞAZİÇİ VARLIK YÖNETİM A.Ş. --- GÖLTAŞ GÖLLER BÖLGESİ ÇİMENTO SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- ORMA ORMAN MAHSULLERİ İNTEGRE SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- POLİTEKNİK METAL SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
DETAY BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
------
DMF SİSTEM ULUSLARARASI BAĞIMSIZ DENETİM DANIŞMANLIK VE YMM. A.Ş.
------
DMR BAĞIMSIZ DENETİM VE DANIŞMANLIK A.Ş.
------
DRT BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
ADEL KALEMCİLİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. --- AG ANADOLU GRUBU HOLDİNG A.Ş. --- AKSA ENERJİ ÜRETİM A.Ş. --- ALCATEL LUCENT TELETAŞ TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. --- ALJ FİNANSMAN A.Ş. --- ANADOLU EFES BİRACILIK VE MALT SANAYİİ A.Ş. --- ANADOLU ISUZU OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- ANADOLU YATIRIM MENKUL KIYMETLER A.Ş. --- ANADOLUBANK A.Ş. --- BEYKOZ DOĞA ÖĞRETİM YATIRIM VE TİCARET A.Ş. --- BURGAN BANK A.Ş. --- BURGAN FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. --- BURGAN YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- COCA-COLA İÇECEK A.Ş. --- ÇAĞDAŞ FAKTORİNG A.Ş. --- ÇELEBİ HAVA SERVİSİ A.Ş. --- DENGE VARLIK YÖNETİM A.Ş. --- DENİZ FAKTORİNG A.Ş. --- DENİZ FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. --- DENİZ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- DENİZ PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- DENİZ YATIRIM MENKUL KIYMETLER A.Ş. --- DENİZBANK A.Ş. --- DETAY GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- DEVA HOLDİNG A.Ş. --- DOĞUŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- EMLAK KONUT GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- EREĞLİ DEMİR VE ÇELİK FABRİKALARI T.A.Ş. --- ESCAR TURİZM TAŞIMACILIK TİCARET A.Ş. --- FENERBAHÇE FUTBOL A.Ş. --- GOLDEN GLOBAL YATIRIM BANKASI A.Ş. --- HALK FAKTORİNG A.Ş. --- HALK FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. --- HALK GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- HALK VARLIK KİRALAMA A.Ş. --- HALK YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- HEKTAŞ TİCARET T.A.Ş. --- ICBC TURKEY BANK A.Ş. --- ICBC TURKEY PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- ICBC TURKEY YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- İSKENDERUN DEMİR VE ÇELİK A.Ş. --- KARDEMİR KARABÜK DEMİR ÇELİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- KARSAN OTOMOTİV SANAYİİ VE TİCARET A.Ş. --- KATILIM EMEKLİLİK VE HAYAT A.Ş --- LİDER FAKTORİNG A.Ş. --- LOGO YAZILIM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- MAVİ GİYİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- MİGROS TİCARET A.Ş. --- MORGAN STANLEY MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- NOBEL İLAÇ SANAYİİ VE TİCARET A.Ş. --- NUH ÇİMENTO SANAYİ A.Ş. --- OYAK ÇİMENTO FABRİKALARI A.Ş. --- OYAK PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- OYAK YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- OYAK YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- SASA POLYESTER SANAYİ A.Ş. --- SOCIETE GENERALE S.A. PARİS MERKEZİ FRANSA İSTANBUL TÜRKİYE MERKEZ ŞUBESİ --- TAV HAVALİMANLARI HOLDİNG A.Ş. --- TEB FAKTORİNG A.Ş. --- TEB FİNANSMAN A.Ş. --- TEB PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- TEB YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- TURKLAND BANK A.Ş. --- TÜRK EKONOMİ BANKASI A.Ş. --- TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. --- ULUSAL FAKTORİNG A.Ş.
ECOVIS DEĞER BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
HUZUR FAKTORİNG A.Ş. --- KALENDER GAYRİMENKUL PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- YAPRAK SÜT VE BESİ ÇİFTLİKLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
EDİT BAĞIMSIZ DENETİM HİZMETLERİ A.Ş.
EDİT BAĞIMSIZ DENETİM HİZMETLERİ A.Ş. --- EROĞLU YAPI İNŞAAT GAYRİMENKUL VE GELİŞTİRME SAN VE TİC.A.Ş.
EGE BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
EGE BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
ELİT BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
DİRİTEKS DİRİLİŞ TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- ELİT BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş. --- EMİNİŞ AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- SERVE FİLM PRODÜKSİYON EĞLENCE A.Ş.
ERCİYES YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK VE BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
------
EREN BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
ANATOLİA TANI VE BİYOTEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ ARAŞTIRMA GELİŞTİRME SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- ARD GRUP BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ A.Ş. --- ATAKULE GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- BERA HOLDİNG A.Ş. --- BGC PARTNERS MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- ÇAN2 TERMİK A.Ş. --- EGEPLAST EGE PLASTİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. --- FONET BİLGİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş. --- GALATASARAY SPORTİF SINAİ VE TİCARİ YATIRIMLAR A.Ş. --- GÜBRE FABRİKALARI T.A.Ş. --- IKON MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- İŞBİR HOLDİNG A.Ş. --- KİLER GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- KONYA KAĞIT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- KÜTAHYA ŞEKER FABRİKASI A.Ş. --- MAZHAR ZORLU HOLDİNG A.Ş. --- MOGAN ENERJİ YATIRIM HOLDİNG A.Ş. --- NASMED ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş. --- ODAŞ ELEKTRİK ÜRETİM SANAYİ TİCARET A.Ş. --- REYSAŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- REYSAŞ TAŞIMACILIK VE LOJİSTİK TİCARET A.Ş. --- TARIM KREDİ HOLDİNG A.Ş. --- TUREKS TURİZM TAŞIMACILIK A.Ş. --- UZERTAŞ BOYA SANAYİ TİCARET VE YATIRIM A.Ş.
FİNANSAL EKSEN BAĞIMSIZ DENETİM VE DANIŞMANLIK A.Ş.
AHLATCI YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- AKSU ENERJİ VE TİCARET A.Ş. --- ERBOSAN ERCİYAS BORU SANAYİİ VE TİCARET A.Ş. --- PRİZMA PRES MATBAACILIK YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- ULUSOY UN SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
GÖRÜŞ BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
EKİZ KİMYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- İZMİR FIRÇA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
GRC BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
------
GÜNCEL BAĞIMSIZ DENETİM DANIŞMANLIK VE YMM A.Ş.
ARSAN TEKSTİL TİCARET VE SANAYİ A.Ş. --- ESENBOĞA ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş. --- MARGÜN ENERJİ ÜRETİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- NATUREL YENİLENEBİLİR ENERJİ TİCARET A.Ş. --- TEMAPOL POLİMER PLASTİK VE İNŞAAT SANAYİ TİCARET A.Ş. --- TUĞÇELİK ALÜMİNYUM VE METAL MAMÜLLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
GÜNEY BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
AKFEN GAYRİMENKUL PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- AKFEN GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- AKFEN HOLDİNG A.Ş. --- ALARKO GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- ALBARAKA PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI A.Ş. --- ALKİM ALKALİ KİMYA A.Ş. --- ALKİM KAĞIT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- ALTERNATİF YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- ALTERNATİFBANK A.Ş. --- ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ --- ANADOLU HAYAT EMEKLİLİK A.Ş. --- ARMADA BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- AYDEM YENİLENEBİLİR ENERJİ A.Ş. --- AYEN ENERJİ A.Ş. --- AZİMUT PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- BAŞKENT ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. --- BATIÇİM BATI ANADOLU ÇİMENTO SANAYİİ A.Ş. --- BATISÖKE SÖKE ÇİMENTO SANAYİİ T.A.Ş. --- BEREKET VARLIK KİRALAMA A.Ş. --- BİM BİRLEŞİK MAĞAZALAR A.Ş. --- BORUSAN MANNESMANN BORU SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- BORUSAN YATIRIM VE PAZARLAMA A.Ş. --- BOSCH FREN SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- ÇALIK DENİM TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- ÇALIK ENERJİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- DEUTSCHE BANK A.Ş. --- DURAN DOĞAN BASIM VE AMBALAJ SANAYİ A.Ş. --- EMLAK KATILIM VARLIK KİRALAMA A.Ş. --- EMLAK VARLIK KİRALAMA A.Ş. --- ENERJİSA ENERJİ A.Ş. --- EUROPAP TEZOL KAĞIT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- GAP İNŞAAT YATIRIM VE DIŞ TİCARET A.Ş. --- GÖZDE GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- GÜNEY BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş. --- HSBC BANK A.Ş. --- HSBC PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- HSBC YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- IŞIK PLASTİK SANAYİ VE DIŞ TİCARET PAZARLAMA A.Ş. --- İPEK DOĞAL ENERJİ KAYNAKLARI ARAŞTIRMA VE ÜRETİM A.Ş. --- İSTANBUL VARLIK YÖNETİM A.Ş. --- İŞ FAKTORİNG A.Ş. --- İŞ FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. --- İŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- İŞ GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- İŞ PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- İŞ YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- İŞ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- İZMİR DEMİR ÇELİK SANAYİ A.Ş. --- JCR AVRASYA DERECELENDİRME A.Ş. --- KALEKİM KİMYEVİ MADDELER SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- KEREVİTAŞ GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- KOÇ FIAT KREDİ FİNANSMAN A.Ş. --- KOZA ALTIN İŞLETMELERİ A.Ş. --- KOZA ANADOLU METAL MADENCİLİK İŞLETMELERİ A.Ş. --- KÖRFEZ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- KT KİRA SERTİFİKALARI VARLIK KİRALAMA A.Ş. --- KT PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- KT SUKUK VARLIK KİRALAMA A.Ş. --- KUVEYT TÜRK KATILIM BANKASI A.Ş. --- MAKİNA TAKIM ENDÜSTRİSİ A.Ş. --- MAXİS GİRİŞİM SERMAYESİ PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- NETAŞ TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. --- NUROL PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- NUROL VARLIK KİRALAMA A.Ş. --- NUROL YATIRIM BANKASI A.Ş. --- OTOKOÇ OTOMOTİV TİCARET VE SANAYİ A.Ş. --- PANORA GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- PASHA YATIRIM BANKASI A.Ş. --- PEGASUS HAVA TAŞIMACILIĞI A.Ş. --- PEKER GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- PENTA TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ DAĞITIM TİCARET A.Ş. --- PLASTİKKART AKILLI KART İLETİŞİM SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- POLİSAN HOLDİNG A.Ş. --- SARTEN AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- SODAŞ SODYUM SANAYİİ A.Ş. --- TF VARLIK KİRALAMA A.Ş. --- TOFAŞ TÜRK OTOMOBİL FABRİKASI A.Ş. --- TRABZONSPOR SPORTİF YATIRIM VE FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ TİCARET A.Ş. --- TSKB GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- TUKAŞ GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- TURCAS PETROL A.Ş. --- TURKISH BANK A.Ş. --- TURKİSH YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. --- TÜRKİYE EMLAK KATILIM BANKASI A.Ş. --- TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI A.Ş. --- TÜRKİYE İHRACAT KREDİ BANKASI A.Ş. --- TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş. --- TÜRKİYE SINAİ KALKINMA BANKASI A.Ş. --- TÜRKİYE ŞİŞE VE CAM FABRİKALARI A.Ş. --- TÜRKİYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O. --- ULUSOY ELEKTRİK İMALAT TAAHHÜT VE TİCARET A.Ş. --- ÜLKER BİSKÜVİ SANAYİ A.Ş. --- ÜNLÜ MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- ÜNLÜ PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- ÜNLÜ YATIRIM HOLDİNG A.Ş. --- VAKIF FAKTORİNG A.Ş. --- VAKIF FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. --- VAKIF GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- VAKIF KATILIM BANKASI A.Ş. --- VAKIF MENKUL KIYMET YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- VAKIF VARLIK KİRALAMA A.Ş. --- VAKIF YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- VOLKSWAGEN DOĞUŞ FİNANSMAN A.Ş. --- YATIRIM FİNANSMAN MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- YATIRIM VARLIK KİRALAMA A.Ş. --- YÜKSELEN ÇELİK A.Ş.
GÜRELİ YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK VE BAĞIMSIZ DENETİM HİZMETLERİ A.Ş.
ACAR MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- ALAN YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- ATLAS PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- ATP TİCARİ BİLGİSAYAR AĞI VE ELEKTRİK GÜÇ KAYNAKLARI ÜRETİM PAZARLAMA VE TİCARET A.Ş. --- BİS ENERJİ ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş. --- DATAGATE BİLGİSAYAR MALZEMELERİ TİCARET A.Ş. --- DEMİSAŞ DÖKÜM EMAYE MAMÜLLERİ SANAYİ A.Ş. --- DESPEC BİLGİSAYAR PAZARLAMA VE TİCARET A.Ş. --- DİLER YATIRIM BANKASI A.Ş. --- DOĞANLAR MOBİLYA GRUBU İMALAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- INVEST AZ YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- JP MORGAN CHASE BANK N.A. MERKEZİ COLUMBUS OHIO - İSTANBUL TÜRKİYE ŞUBESİ --- KARTONSAN KARTON SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- KIZILBÜK GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- KÜTAHYA PORSELEN SANAYİ A.Ş. --- MARTI GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- MARTI OTEL İŞLETMELERİ A.Ş. --- MED MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- METEMTUR YATIRIM ENERJİ TURİZM VE İNŞAAT A.Ş. --- PHİLLİP PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- PHİLLİPCAPİTAL MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- SARKUYSAN ELEKTROLİTİK BAKIR SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- SEKURO PLASTİK AMBALAJ SANAYİ A.Ş. --- SERVET GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- SİNPAŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- SÖKTAŞ TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- TEK-ART İNŞAAT TİCARET TURİZM SANAYİ VE YATIRIMLAR A.Ş. --- TÜRKER PROJE GAYRİMENKUL VE YATIRIM GELİŞTİRME A.Ş. --- YEO TEKNOLOJİ ENERJİ VE ENDÜSTRİ A.Ş.
HLB SAYGIN BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
QUA GRANITE HAYAL YAPI VE ÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş. --- SKY GAYRİMENKUL VE GİRİŞİM SERMAYESİ PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş.
HSY DANIŞMANLIK VE BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
AK FAKTORİNG A.Ş. --- AKDENİZ FAKTORİNG A.Ş. --- A.V.O.D. KURUTULMUŞ GIDA VE TARIM ÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş. --- BİRİKİM VARLIK YÖNETİM A.Ş. --- COSMOS YATIRIM HOLDİNG A.Ş. --- CREDITWEST FAKTORİNG A.Ş. --- DİNAMİK ISI MAKİNA YALITIM MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- ESCORT TEKNOLOJİ YATIRIM A.Ş. --- FADE GIDA YATIRIM SANAYİ TİCARET A.Ş. --- HEDEF GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- HEDEF HOLDİNG A.Ş. --- HEDEF PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- İDEAL FİNANSAL TEKNOLOJİLER VE DANIŞMANLIK A.Ş. --- LİNK BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ YAZILIMI VE DONANIMI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- MEDİTERA TIBBİ MALZEME SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- MEGA POLİETİLEN KÖPÜK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- RHEA GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- SAFKAR EGE SOĞUTMACILIK KLİMA SOĞUK HAVA TESİSLERİ İHRACAT İTHALAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- SEYİTLER KİMYA SANAYİ A.Ş. --- SÜMER FAKTORİNG A.Ş. --- SÜMER VARLIK YÖNETİM A.Ş. --- TREND GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.
IHY BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
ALNUS YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- GALATA MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- IHY BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
IŞIK YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK VE BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
AKDENİZ YATIRIM HOLDİNG A.Ş. --- ÖZDERİCİ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- SENKRON GÜVENLİK VE İLETİŞİM SİSTEMLERİ A.Ş.
İDA BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
BAŞKENT MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- İDA BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
İRFAN BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
ERCİYAS ÇELİK BORU SANAYİ A.Ş. --- İHLAS EV ALETLERİ İMALAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- İHLAS GAYRİMENKUL PROJE GELİŞTİRME VE TİCARET A.Ş. --- İHLAS GAZETECİLİK A.Ş. --- İHLAS HOLDİNG A.Ş. --- İHLAS YAYIN HOLDİNG A.Ş. --- PALEN ENERJİ DOĞALGAZ DAĞITIM ENDÜSTRİ VE TİCARET A.Ş. --- PALGAZ DOĞALGAZ DAĞITIM TİCARET VE SANAYİ A.Ş. --- PALMET ENERJİ A.Ş.
İTİMAT BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
AURA PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- İTİMAT BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş. --- OMURGA GAYRİMENKUL VE GİRİŞİM SERMAYESİ PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş.
KAP TEST BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
KAP TEST A.Ş. --- KAP TEST YATIRIM A.Ş.
KARAR BAĞIMSIZ DENETİM VE DANIŞMANLIK A.Ş.
BEYAZ FİLO OTO KİRALAMA A.Ş. --- EMEK ELEKTRİK ENDÜSTRİSİ A.Ş. --- FLAP KONGRE TOPLANTI HİZMETLERİ OTOMOTİV VE TURİZM A.Ş. --- HATEKS HATAY TEKSTİL İŞLETMELERİ A.Ş. --- İDEALİST GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- MİA TEKNOLOJİ A.Ş.
KARDEN PARTNERS BAĞIMSIZ DENETİM VE SMMM A.Ş.
ÇUHADAROĞLU METAL SANAYİ VE PAZARLAMA A.Ş. --- İSTANBUL ULUSLARARASI DERECELENDİRME HİZMETLERİ A.Ş. --- K MENKUL KIYMETLER A.Ş.
KAVRAM BAĞIMSIZ DENETİM VE DANIŞMANLIK A.Ş.
KAFEİN YAZILIM HİZMETLERİ TİCARET A.Ş. --- KRON TELEKOMÜNİKASYON HİZMETLERİ A.Ş. --- SMARTİKS YAZILIM A.Ş. --- VBT YAZILIM A.Ş.
KÖKER YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK VE BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
KÖKER YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK VE BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş. --- SARAY MATBAACILIK KAĞITÇILIK KIRTASİYECİLİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. --- SUMAŞ SUNİ TAHTA VE MOBİLYA SANAYİ A.Ş.
KPMG BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
AKTİF YATIRIM BANKASI A.Ş. --- ALLIANZ YAŞAM VE EMEKLİLİK A.Ş. --- ARZUM ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- ATA GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- ATA PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- ATA YATIRIM MENKUL KIYMETLER A.Ş. --- BANKPOZİTİF KREDİ VE KALKINMA BANKASI A.Ş. --- BANVİT BANDIRMA VİTAMİNLİ YEM SANAYİİ A.Ş. --- BAŞTAŞ BAŞKENT ÇİMENTO SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- BİRLEŞİK İPOTEK FİNANSMANI A.Ş. --- BRİSA BRIDGESTONE SABANCI LASTİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- CARREFOURSA CARREFOUR SABANCI TİCARET MERKEZİ A.Ş. --- CITI MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- CITIBANK A.Ş --- ÇİMBETON HAZIRBETON VE PREFABRİK YAPI ELEMANLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- ÇİMENTAŞ İZMİR ÇİMENTO FABRİKASI T.A.Ş. --- D YATIRIM BANKASI A.Ş. --- DARDANEL ÖNENTAŞ GIDA SANAYİ A.Ş. --- DESTEK FİNANS FAKTORİNG A.Ş. --- DÜNYA VARLIK YÖNETİM A.Ş. --- ENKA İNŞAAT VE SANAYİ A.Ş. --- FİBA FAKTORİNG A.Ş. --- FİBA PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- FİBABANKA A.Ş. --- GARANTİ FAKTORİNG A.Ş. --- GARANTİ FİLO YÖNETİM HİZMETLERİ A.Ş. --- GARANTİ FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. --- GARANTİ PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- GARANTİ YATIRIM MENKUL KIYMETLER A.Ş. --- GARANTİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- GCM YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- GELECEK VARLIK YÖNETİMİ A.Ş. --- GLOBAL YATIRIM HOLDİNG A.Ş. --- GSD DENİZCİLİK GAYRİMENKUL İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- GSD HOLDİNG A.Ş. --- GSD YATIRIM BANKASI A.Ş. --- ING BANK A.Ş. --- ING YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- İSTANBUL PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- KALKINMA GİRİŞİM SERMAYESİ PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- KALKINMA YATIRIM VARLIK KİRALAMA A.Ş. --- KENT FAKTORİNG A.Ş. --- KONYA ÇİMENTO SANAYİİ A.Ş. --- KORDSA TEKNİK TEKSTİL A.Ş. --- MATRİKS BİLGİ DAĞITIM HİZMETLERİ A.Ş. --- MERCAN KİMYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- MERCEDES-BENZ FİNANSMAN TÜRK A.Ş. --- MÜKAFAT PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- NATURELGAZ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- NEO PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- ODEA BANK A.Ş. --- ORFİN FİNANSMAN A.Ş. --- PERA GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- RE-PIE PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- SANKO PAZARLAMA İTHALAT İHRACAT A.Ş. --- ŞEKER FAKTORİNG A.Ş. --- ŞEKER FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. --- ŞEKER YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- ŞEKERBANK T.A.Ş. --- TAT GIDA SANAYİ A.Ş. --- TEKFEN HOLDİNG A.Ş. --- TEKNOSA İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş. --- TÜRKİYE GARANTİ BANKASI A.Ş. --- TÜRKİYE KALKINMA VE YATIRIM BANKASI A.Ş. --- VESTEL BEYAZ EŞYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- VESTEL ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- ZKB VARLIK KİRALAMA A.Ş. --- ZORLU ENERJİ ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş.
LİDYA BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
------
LİSANS BAĞIMSIZ DENETİM VE DANIŞMANLIK A.Ş.
BİLİCİ YATIRIM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
MBK BAĞIMSIZ DENETİM VE SMMM A.Ş.
PAY MENKUL DEĞERLER A.Ş.
MEGA GLOBAL ULUSLARARASI BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
BALATACILAR BALATACILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- MEGA GLOBAL ULUSLARARASI BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
MERCEK BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
BAYRAK EBT TABAN SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- STRATEJİ MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- STRATEJİ PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş.
MERİDYEN KURUMSAL ÇÖZÜM VE BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
------
MGI BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
AKIN TEKSTİL A.Ş. --- EDİP GAYRİMENKUL YATIRIM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- İNDEKS BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- İNTEGRAL YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- YEŞİL GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- YEŞİL YAPI ENDÜSTRİSİ A.Ş. --- YEŞİL YATIRIM HOLDİNG A.Ş.
NOTE OFFİCE ULUSLARARASI BAĞIMSIZ DENETİM DANIŞMANLIK VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
ERSU MEYVE VE GIDA SANAYİ A.Ş. --- MARKA YATIRIM HOLDİNG A.Ş. --- UMPAŞ HOLDİNG A.Ş.
PwC BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş
ACISELSAN ACIPAYAM SELÜLOZ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- AFYON ÇİMENTO SANAYİ T.A.Ş. --- AGESA HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş. --- AK FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. --- AK PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- AK YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- AKBANK T.A.Ş. --- AKÇANSA ÇİMENTO SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- AKENERJİ ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş. --- AKİŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- AKMERKEZ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- AKSA AKRİLİK KİMYA SANAYİİ A.Ş. --- AKSİGORTA A.Ş. --- ALLIANZ HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş. --- ALTIN YUNUS ÇEŞME TURİSTİK TESİSLER A.Ş. --- ANEL ELEKTRİK PROJE TAAHHÜT VE TİCARET A.Ş. --- ARÇELİK A.Ş. --- ARENA BİLGİSAYAR SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- ATIG YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- AYGAZ A.Ş. --- AYTEMİZ AKARYAKIT DAĞITIM A.Ş. --- BAK AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- BANK OF AMERICA YATIRIM BANK A.Ş. --- BAŞKENT DOĞALGAZ DAĞITIM GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- BİRLEŞİK FON BANKASI A.Ş. --- BİZİM TOPTAN SATIŞ MAĞAZALARI A.Ş. --- BNP PARİBAS FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. --- BOSSA TİCARET VE SANAYİ İŞLETMELERİ T.A.Ş. --- CREDIT SUISSE İSTANBUL MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- ÇELİK HALAT VE TEL SANAYİİ A.Ş. --- ÇİMSA ÇİMENTO SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- DERİMOD KONFEKSİYON AYAKKABI DERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- DİTAŞ DOĞAN YEDEK PARÇA İMALAT VE TEKNİK A.Ş. --- DO & CO AKTIENGESELLSCHAFT --- DOĞAN BURDA DERGİ YAYINCILIK VE PAZARLAMA A.Ş. --- DOĞAN ŞİRKETLER GRUBU HOLDİNG A.Ş. --- DOĞUŞ OTOMOTİV SERVİS VE TİCARET A.Ş. --- DORUK FAKTORİNG A.Ş. --- DORUK FİNANSMAN A.Ş. --- DÖKTAŞ DÖKÜMCÜLÜK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. --- DYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- ECZACIBAŞI YATIRIM HOLDİNG ORTAKLIĞI A.Ş. --- EGE ENDÜSTRİ VE TİCARET A.Ş. --- EGE PROFİL TİCARET VE SANAYİ A.Ş. --- EİS ECZACIBAŞI İLAÇ SINAİ VE FİNANSAL YATIRIMLAR SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- EKO FAKTORİNG A.Ş. --- EMİR VARLIK YÖNETİM A.Ş. --- FEDERAL-MOGUL İZMİT PİSTON VE PİM ÜRETİM TESİSLERİ A.Ş. --- FORD OTOMOTİV SANAYİ A.Ş. --- GALATA WIND ENERJİ A.Ş. --- GOODYEAR LASTİKLERİ T.A.Ş. --- HACI ÖMER SABANCI HOLDİNG A.Ş. --- İNTEMA İNŞAAT VE TESİSAT MALZEMELERİ YATIRIM VE PAZARLAMA A.Ş. --- J. P. MORGAN MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- KARE PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- KENT GIDA MADDELERİ SANAYİİ VE TİCARET A.Ş. --- KOÇ FİNANSMAN A.Ş. --- KOÇ HOLDİNG A.Ş. --- KORAY GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- LÜKS KADİFE TİCARET VE SANAYİİ A.Ş. --- MARMARİS ALTINYUNUS TURİSTİK TESİSLER A.Ş. --- MARSHALL BOYA VE VERNİK SANAYİİ A.Ş. --- MİLPA TİCARİ VE SINAİ ÜRÜNLER PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- MLP SAĞLIK HİZMETLERİ A.Ş. --- MONDI OLMUKSAN KAĞIT VE AMBALAJ SANAYİ A.Ş. --- MONDİ TİRE KUTSAN KAĞIT VE AMBALAJ SANAYİ A.Ş. --- MUFG BANK TURKEY A.Ş. --- NUROL GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- OPET PETROLCÜLÜK A.Ş. --- OSMANLI PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- OSMANLI YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- OTOKAR OTOMOTİV VE SAVUNMA SANAYİ A.Ş. --- ÖZAK GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- PAMEL YENİLENEBİLİR ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş. --- PAPİLON SAVUNMA TEKNOLOJİ VE TİCARET A.Ş. --- PARK ELEKTRİK ÜRETİM MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- PARSAN MAKİNA PARÇALARI SANAYİİ A.Ş. --- PETKİM PETROKİMYA HOLDİNG A.Ş. --- PINAR ENTEGRE ET VE UN SANAYİİ A.Ş. --- PINAR SU VE İÇECEK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- PINAR SÜT MAMULLERİ SANAYİİ A.Ş. --- QNB FİNANS FAKTORİNG A.Ş. --- QNB FİNANS FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. --- QNB FİNANS PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- QNB FİNANS VARLIK KİRALAMA A.Ş. --- QNB FİNANS YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- QNB FİNANSBANK A.Ş. --- RABOBANK A.Ş. --- RAY SİGORTA A.Ş. --- SİLVERLİNE ENDÜSTRİ VE TİCARET A.Ş. --- SUZUKİ MOTORLU ARAÇLAR PAZARLAMA A.Ş. --- ŞOK MARKETLER TİCARET A.Ş. --- TACİRLER PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- TACİRLER YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- TAM FİNANS FAKTORİNG A.Ş. --- T.C. ZİRAAT BANKASI A.Ş. --- TORUNLAR GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- TURKCELL FİNANSMAN A.Ş. --- TURKCELL İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş. --- TÜPRAŞ-TÜRKİYE PETROL RAFİNERİLERİ A.Ş. --- TÜRK HAVA YOLLARI A.O. --- TÜRK PRYSMİAN KABLO VE SİSTEMLERİ A.Ş. --- TÜRK TRAKTÖR VE ZİRAAT MAKİNELERİ A.Ş. --- TÜRK TUBORG BİRA VE MALT SANAYİİ A.Ş. --- TÜRKİYE SİGORTA A.Ş. --- UFUK YATIRIM YÖNETİM VE GAYRİMENKUL A.Ş. --- VAKKO TEKSTİL VE HAZIR GİYİM SANAYİ İŞLETMELERİ A.Ş. --- VERUSA HOLDİNG A.Ş. --- VERUSATURK GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- VİKİNG KAĞIT VE SELÜLOZ A.Ş. --- YAPI KREDİ FAKTORİNG A.Ş. --- YAPI KREDİ FİNANSAL KİRALAMA A.O. --- YAPI KREDİ PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- YAPI KREDİ YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- YAPI VE KREDİ BANKASI A.Ş. --- YÜNSA YÜNLÜ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- ZİRAAT GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- ZİRAAT KATILIM BANKASI A.Ş. --- ZİRAAT KATILIM VARLIK KİRALAMA A.Ş. --- ZİRAAT PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- ZİRAAT YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- ZORLU OSMANGAZİ ENERJİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
RASYONEL BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
KONFRUT GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
REFORM BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
ATLAS MENKUL KIYMETLER YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- AVRASYA GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- AVRASYA PETROL VE TURİSTİK TESİSLER YATIRIMLAR A.Ş. --- MEPET METRO PETROL VE TESİSLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş. --- MERKO GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- METRO PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- METRO TİCARİ VE MALİ YATIRIMLAR HOLDİNG A.Ş. --- METRO YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- METRO YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- REFORM BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş. --- VANET GIDA SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş.
REHBER BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
GEDİZ AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- KARSU TEKSTİL SANAYİİ VE TİCARET A.Ş.
REPORT BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
BİZİM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- PİRAMİT MENKUL KIYMETLER A.Ş. --- REPORT BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş. --- SANKO YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- YONGA MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
SER-BERKER BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
BURÇELİK BURSA ÇELİK DÖKÜM SANAYİİ A.Ş. --- BURÇELİK VANA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- DENGE YATIRIM HOLDİNG A.Ş. --- KUŞTUR KUŞADASI TURİZM ENDÜSTRİ A.Ş. --- MEKSA PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- MEKSA YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- OTTO HOLDİNG A.Ş.
SGD BAĞIMSIZ DENETİM HİZMETLERİ A.Ş.
AKTİF BANK SUKUK VARLIK KİRALAMA A.Ş. --- İZ HAYVANCILIK TARIM VE GIDA SANAYİ TİCARET A.Ş. --- SGD BAĞIMSIZ DENETİM HİZMETLERİ A.Ş.
SUN BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
JANTSA JANT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- MİSTRAL GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- SAY YENİLENEBİLİR ENERJİ EKİPMANLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
TTK BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
ADESE GAYRİMENKUL YATIRIM A.Ş. --- ATLANTİS YATIRIM HOLDİNG A.Ş. --- İTTİFAK HOLDİNG A.Ş. --- SELVA GIDA SANAYİ A.Ş.
ULUSAL BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
ALB YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- ARENA FİNANS FAKTORİNG A.Ş. --- AVRUPA YATIRIM HOLDİNG A.Ş. --- CASA EMTİA PETROL KİMYEVİ VE TÜREVLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş. --- DOĞUSAN BORU SANAYİİ VE TİCARET A.Ş. --- POLEN MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- PRİM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- TERA PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- TERA YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- ULUSAL BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş. --- VENBEY YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş.
ULUSLARARASI BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
BANTAŞ BANDIRMA AMBALAJ SANAYİ TİCARET A.Ş. --- TGS DIŞ TİCARET A.Ş.
VEZİN BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
LOKMAN HEKİM ENGÜRÜSAĞ SAĞLIK TURİZM EĞİTİM HİZMETLERİ VE İNŞAAT TAAHHÜT A.Ş. --- MANAS ENERJİ YÖNETİMİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. --- VEZİN BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş. --- YDA İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
VİZYON GRUP BAĞIMSIZ DENETİM.A.Ş.
AYES ÇELİK HASIR VE ÇİT SANAYİ A.Ş. --- CEO EVENT MEDYA A.Ş. --- HÜRRİYET GAZETECİLİK VE MATBAACILIK A.Ş. --- IŞIK YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- ORGE ENERJİ ELEKTRİK TAAHHÜT A.Ş. --- REEL KAPİTAL MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- SANİFOAM SÜNGER SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
YEDİTEPE BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
ARZ GAYRİMENKUL VE GİRİŞİM SERMAYESİ PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- ASELSAN ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- BİRKO BİRLEŞİK KOYUNLULULAR MENSUCAT TİCARET VE SANAYİ A.Ş. --- DELTA MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- KIZILAY GAYRİMENKUL VE GİRİŞİM SERMAYESİ PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- LETVEN CAPITAL GİRİŞİM SERMAYESİ PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- LOGOS PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- PERFORM PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- SELÇUK ECZA DEPOSU TİCARET VE SANAYİ A.Ş. --- TETAMAT GIDA YATIRIMLARI A.Ş. --- VERİM MENKUL DEĞERLER A.Ş.
YKY BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
UTOPYA TURİZM İNŞAAT İŞLETMECİLİK TİCARET A.Ş.