Şirket
Şirket Ünvanı
AAC BAĞIMSIZ DENETİM DANIŞMANLIK VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
AAC BAĞIMSIZ DENETİM DANIŞMANLIK VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
ABAKÜS BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
EGELİ & CO ENERJİ YATIRIMLARI A.Ş. --- EGELİ & CO TARIM GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- EGELİ & CO YATIRIM HOLDİNG A.Ş. --- KRİSTAL KOLA VE MEŞRUBAT SANAYİ TİCARET A.Ş.
AC İSTANBUL ULUSLARARASI BAĞIMSIZ DENETİM VE SMMM A.Ş.
AYES ÇELİK HASIR VE ÇİT SANAYİ A.Ş. --- ÇUHADAROĞLU METAL SANAYİ VE PAZARLAMA A.Ş. --- GERSAN ELEKTRİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. --- İSTANBUL ULUSLARARASI DERECELENDİRME HİZMETLERİ A.Ş. --- K MENKUL KIYMETLER A.Ş. --- ORGE ENERJİ ELEKTRİK TAAHHÜT A.Ş. --- 24 GAYRİMENKUL VE GİRİŞİM SERMAYESİ PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş.
ADALYA ULUSLARARASI BAĞIMSIZ DENETİM SMMM A.Ş.
------
ADAY BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
AE ARMA ELEKTROPANÇ ELEKTROMEKANİK SANAYİ MÜHENDİSLİK TAAHHÜT VE TİCARET A.Ş. --- DAGİ GİYİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- DAGİ YATIRIM HOLDİNG A.Ş. --- INVESTRADE PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- İNFO YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- MAQASID PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- YATAŞ YATAK VE YORGAN SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
AG YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK VE BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
NETA MENKUL DEĞERLER A.Ş.
AKADEMİK BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
RAL YATIRIM HOLDİNG A.Ş. --- ROYAL HALI İPLİK TEKSTİL MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
AKSİS ULUSLARARASI BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
AKSİS ULUSLARARASI BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş. --- EREĞLİ TEKSTİL TURİZM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- GLOBAL MD PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- KATMERCİLER ARAÇ ÜSTÜ EKİPMAN SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- KIZILAY GAYRİMENKUL VE GİRİŞİM SERMAYESİ PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- TRABZON LİMAN İŞLETMECİLİĞİ A.Ş. --- TÜMOSAN MOTOR VE TRAKTÖR SANAYİ A.Ş.
AKT BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
------
AKTAN BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
AKTAN BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
AND YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK VE BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
------
AREN BAĞIMSIZ DENETİM VE SMMM A.Ş.
EGE GÜBRE SANAYİİ A.Ş. --- PERGAMON STATUS DIŞ TİCARET A.Ş.
ARILAR BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
ADESE ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ TİCARET A.Ş. --- İTTİFAK HOLDİNG A.Ş.
ARKAN ERGİN ULUSLARARASI BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
ALTINYAĞ KOMBİNALARI A.Ş. --- BAGFAŞ BANDIRMA GÜBRE FABRİKALARI A.Ş. --- BEŞİKTAŞ FUTBOL YATIRIMLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- BURSA ÇİMENTO FABRİKASI A.Ş. --- ÇEMAŞ DÖKÜM SANAYİ A.Ş. --- ÇEMTAŞ ÇELİK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- DERLÜKS DERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- ETİLER GIDA VE TİCARİ YATIRIMLAR SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- GEDİK PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- GEDİK YATIRIM HOLDİNG A.Ş. --- GEDİK YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- HUB GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- MARBAŞ MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- NİĞBAŞ NİĞDE BETON SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- ORAGON GAYRİMENKUL PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- PRİZMA PRES MATBAACILIK YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- TREND GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.
AS BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
EGE SERAMİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
ATA ULUSLARARASI BAĞIMSIZ DENETİM VE SMMM A.Ş.
A1 CAPITAL YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- EKSPRES YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- GÜLER YATIRIM HOLDİNG A.Ş. --- MENDERES TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- MERİT TURİZM YATIRIM VE İŞLETME A.Ş. --- NET HOLDİNG A.Ş. --- QİNVEST PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- RE-PIE GAYRİMENKUL VE GİRİŞİM SERMAYESİ PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- RTA LABORATUVARLARI BİYOLOJİK ÜRÜNLER İLAÇ VE MAKİNE SANAYİ TİCARET A.Ş.
AVRASYA BAĞIMSIZ DENETİM ve YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
------
AYK BAĞIMSIZ DIŞ DENETİM VE DANIŞMANLIK A.Ş.
OYLUM SINAİ YATIRIMLAR A.Ş.
A-1 YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK VE BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
ATLAS PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- EKİZ KİMYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- İZMİR FIRÇA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- MARMARA CAPİTAL PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş.
BAKIŞ YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK VE BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
BAKIŞ YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK VE BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş. --- RODRİGO TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
BAN-DEN BAĞIMSIZ DENETİM HİZMETLERİ A.Ş.
ULAŞLAR TURİZM YATIRIMLARI VE DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TİCARET PAZARLAMA A.Ş.
BDD BAĞIMSIZ DENETİM VE DANIŞMANLIK A.Ş.
SARAY MATBAACILIK KAĞITÇILIK KIRTASİYECİLİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. --- SUMAŞ SUNİ TAHTA VE MOBİLYA SANAYİ A.Ş.
BDO DENET BAĞIMSIZ DENETİM VE DANIŞMANLIK A.Ş.
ALARKO CARRIER SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- ALARKO HOLDİNG A.Ş. --- BURÇELİK BURSA ÇELİK DÖKÜM SANAYİİ A.Ş. --- BURÇELİK VANA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- FRİGO-PAK GIDA MADDELERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- GENTAŞ DEKORATİF YÜZEYLER SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- KAREL ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- KLİMASAN KLİMA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- SELÇUK ECZA DEPOSU TİCARET VE SANAYİ A.Ş.
BİRLEŞİK EKOL BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
BERKOSAN YALITIM VE TECRİT MADDELERİ ÜRETİM VE TİCARET A.Ş. --- BİRLEŞİK EKOL BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş. --- IŞIKLAR ENERJİ VE YAPI HOLDİNG A.Ş.
BİRLEŞİK UZMANLAR YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK VE BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
------
BİRLEŞİM BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.
DESA DERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- EURO FİNANS MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- EURO KAPİTAL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- EURO MENKUL KIYMET YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- EURO TREND YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- EURO YATIRIM HOLDİNG A.Ş. --- İZ HAYVANCILIK TARIM VE GIDA SANAYİ TİCARET A.Ş.
BM BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
------
CNS BAĞIMSIZ DENETİM ANONİM ŞİRKETİ
CNS BAĞIMSIZ DENETİM ANONİM ŞİRKETİ --- GLOBAL MENKUL DEĞERLER A.Ş.
CONSULTA BAĞIMSIZ DENETİM VE Y.M.M. A.Ş.
ATILIM FAKTORİNG A.Ş. --- CONSULTA BAĞIMSIZ DENETİM VE Y.M.M. A.Ş. --- ZORLU FAKTORİNG A.Ş.
CROWE HORWATH OLGU BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.
------
DENGE ANKARA BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
YENİ GİMAT GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.
DENGE BAĞIMSIZ DENETİM SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
GÖLTAŞ GÖLLER BÖLGESİ ÇİMENTO SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- İNALLAR OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- KRON TELEKOMÜNİKASYON HİZMETLERİ A.Ş. --- KT PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- ORMA ORMAN MAHSULLERİ İNTEGRE SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- POLİTEKNİK METAL SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- TRABZONSPOR SPORTİF YATIRIM VE FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ TİCARET A.Ş. --- VERA VARLIK YÖNETİM A.Ş.
DETAY BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
------
DMF SİSTEM ULUSLARARASI BAĞIMSIZ DENETİM DANIŞMANLIK VE YMM. A.Ş.
------
DMR BAĞIMSIZ DENETİM VE DANIŞMANLIK A.Ş.
ULUSOY UN SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
DRT BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
ACTUS PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- ADEL KALEMCİLİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. --- AG ANADOLU GRUBU HOLDİNG A.Ş. --- ANADOLU EFES BİRACILIK VE MALT SANAYİİ A.Ş. --- ANADOLU ISUZU OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- ANADOLUBANK A.Ş. --- ATA GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- ATA PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- ATA YATIRIM MENKUL KIYMETLER A.Ş. --- BEYKOZ DOĞA ÖĞRETİM YATIRIM VE TİCARET A.Ş. --- COCA-COLA İÇECEK A.Ş. --- ÇELEBİ HAVA SERVİSİ A.Ş. --- DENGE VARLIK YÖNETİM A.Ş. --- DENİZ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- DENİZ YATIRIM MENKUL KIYMETLER A.Ş. --- DENİZBANK A.Ş. --- DERİNDERE TURİZM OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- DOĞUŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- EMLAK KONUT GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- EREĞLİ DEMİR VE ÇELİK FABRİKALARI T.A.Ş. --- FİBA FAKTORİNG A.Ş. --- GELECEK VARLIK YÖNETİMİ A.Ş. --- HALK FAKTORİNG A.Ş. --- HALK FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. --- HALK GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- HALK SİGORTA A.Ş. --- HALK VARLIK KİRALAMA A.Ş. --- HALK YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- İSKENDERUN DEMİR VE ÇELİK A.Ş. --- KARDEMİR KARABÜK DEMİR ÇELİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- KARSAN OTOMOTİV SANAYİİ VE TİCARET A.Ş. --- LİDER FAKTORİNG A.Ş. --- MİGROS TİCARET A.Ş. --- MORGAN STANLEY MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- MUFG BANK TURKEY A.Ş. --- NUH ÇİMENTO SANAYİ A.Ş. --- OLMUKSAN INTERNATIONAL PAPER AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- OYAK ÇİMENTO FABRİKALARI A.Ş. --- OYAK PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- OYAK YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- OYAK YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- SASA POLYESTER SANAYİ A.Ş. --- ŞEKER FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. --- ŞEKER YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- TACİRLER PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- TACİRLER YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- TEB FİNANSMAN A.Ş. --- TEB PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- TEB YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- TORUNLAR GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- TURKLAND BANK A.Ş. --- TÜRK EKONOMİ BANKASI A.Ş. --- TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. --- ULUSOY ELEKTRİK İMALAT TAAHHÜT VE TİCARET A.Ş.
ECOVIS DEĞER BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
AURA PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- HUZUR FAKTORİNG A.Ş. --- KALENDER GAYRİMENKUL PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- REFERANS MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- YAPRAK SÜT VE BESİ ÇİFTLİKLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
EDİT BAĞIMSIZ DENETİM HİZMETLERİ A.Ş.
EDİT BAĞIMSIZ DENETİM HİZMETLERİ A.Ş. --- MMC SANAYİ VE TİCARİ YATIRIMLAR A.Ş.
ELİT BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
ARTI YATIRIM HOLDİNG A.Ş. --- DENGE YATIRIM HOLDİNG A.Ş. --- ELİT BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş. --- EMİNİŞ AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- FORMET ÇELİK KAPI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- MENSA SINAİ TİCARİ VE MALİ YATIRIMLAR A.Ş. --- SERVE FİLM PRODÜKSİYON EĞLENCE A.Ş.
ENGİN BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİLİK MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
BERA HOLDİNG A.Ş. --- BGC PARTNERS MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- BOMONTİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK İNŞAAT TURİZM VE TİCARET A.Ş. --- GÜBRE FABRİKALARI T.A.Ş. --- IKON MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- KORTEKS MENSUCAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- UZERTAŞ BOYA SANAYİ TİCARET VE YATIRIM A.Ş.
ERCİYES YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK VE BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
------
EREN BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
ATAKULE GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- FONET BİLGİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş. --- KİLER GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- NOBEL İLAÇ SANAYİİ VE TİCARET A.Ş. --- NUROL HOLDİNG A.Ş. --- ODAŞ ELEKTRİK ÜRETİM SANAYİ TİCARET A.Ş. --- ÖZBAL ÇELİK BORU SANAYİ TİCARET VE TAAHHÜT A.Ş. --- PAAMCO MIREN PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- PENGUEN GIDA SANAYİ A.Ş.
FİNANSAL EKSEN BAĞIMSIZ DENETİM VE DANIŞMANLIK A.Ş.
AHLATCI YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- AKSU ENERJİ VE TİCARET A.Ş. --- ERBOSAN ERCİYAS BORU SANAYİİ VE TİCARET A.Ş.
GRC BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
------
GÜNCEL BAĞIMSIZ DENETİM DANIŞMANLIK VE YMM A.Ş.
ARSAN TEKSTİL TİCARET VE SANAYİ A.Ş. --- TAÇ TARIM ÜRÜNLERİ HAYVANCILIK GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- TEMAPOL POLİMER PLASTİK VE İNŞAAT SANAYİ TİCARET A.Ş.
GÜNEY BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
AKENERJİ ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş. --- AKFEN GAYRİMENKUL PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- AKFEN GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- AKFEN HOLDİNG A.Ş. --- ALARKO GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- ALBARAKA PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI A.Ş. --- ALJ FİNANSMAN A.Ş. --- ALTERNATİF YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- ALTERNATİFBANK A.Ş. --- ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ --- ANADOLU CAM SANAYİİ A.Ş. --- ANADOLU HAYAT EMEKLİLİK A.Ş. --- AYEN ENERJİ A.Ş. --- AZİMUT PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- BAK AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- BAŞKENT ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. --- BAŞTAŞ BAŞKENT ÇİMENTO SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- BATIÇİM BATI ANADOLU ÇİMENTO SANAYİİ A.Ş. --- BATISÖKE SÖKE ÇİMENTO SANAYİİ T.A.Ş. --- BEREKET VARLIK KİRALAMA A.Ş. --- BİM BİRLEŞİK MAĞAZALAR A.Ş. --- BORUSAN YATIRIM VE PAZARLAMA A.Ş. --- BOSCH FREN SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- BURGAN BANK A.Ş. --- BURGAN YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- DENİZ FAKTORİNG A.Ş. --- DENİZ FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. --- DENİZ PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- DENİZLİ CAM SANAYİİ VE TİCARET A.Ş. --- DEUTSCHE BANK A.Ş. --- DEVA HOLDİNG A.Ş. --- DURAN DOĞAN BASIM VE AMBALAJ SANAYİ A.Ş. --- EMLAK KATILIM VARLIK KİRALAMA A.Ş. --- ENERJİSA ENERJİ A.Ş. --- FENERBAHÇE FUTBOL A.Ş. --- GALATASARAY SPORTİF SINAİ VE TİCARİ YATIRIMLAR A.Ş. --- GÖZDE GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- GÜNEY BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş. --- HSBC BANK A.Ş. --- HSBC PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- HSBC YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- İPEK DOĞAL ENERJİ KAYNAKLARI ARAŞTIRMA VE ÜRETİM A.Ş. --- İSTANBUL PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- İŞ FAKTORİNG A.Ş. --- İŞ FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. --- İŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- İŞ GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- İŞ PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- İŞ YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- İŞ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- İŞBİR HOLDİNG A.Ş. --- İZMİR DEMİR ÇELİK SANAYİ A.Ş. --- KALESERAMİK ÇANAKKALE KALEBODUR SERAMİK SANAYİ A.Ş. --- KATILIM VARLIK KİRALAMA A.Ş. --- KEREVİTAŞ GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- KOÇ FIAT KREDİ FİNANSMAN A.Ş. --- KONYA ÇİMENTO SANAYİİ A.Ş. --- KOZA ALTIN İŞLETMELERİ A.Ş. --- KOZA ANADOLU METAL MADENCİLİK İŞLETMELERİ A.Ş. --- KÖRFEZ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- KT KİRA SERTİFİKALARI VARLIK KİRALAMA A.Ş. --- KT SUKUK VARLIK KİRALAMA A.Ş. --- KUVEYT TÜRK KATILIM BANKASI A.Ş. --- MAKİNA TAKIM ENDÜSTRİSİ A.Ş. --- MAXİS GİRİŞİM SERMAYESİ PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- NETAŞ TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. --- NOOR CAPİTAL MARKET MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- NUROL VARLIK KİRALAMA A.Ş. --- NUROL YATIRIM BANKASI A.Ş. --- ÖZERDEN PLASTİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- PANORA GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- PASHA YATIRIM BANKASI A.Ş. --- PEGASUS HAVA TAŞIMACILIĞI A.Ş. --- PEKER GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- PLASTİKKART AKILLI KART İLETİŞİM SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- POLİSAN HOLDİNG A.Ş. --- QNB FİNANS FAKTORİNG A.Ş. --- QNB FİNANS FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. --- QNB FİNANS PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- QNB FİNANS VARLIK KİRALAMA A.Ş. --- QNB FİNANS YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- QNB FİNANSBANK A.Ş. --- SARTEN AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- SOCIETE GENERALE S.A. PARİS MERKEZİ FRANSA İSTANBUL TÜRKİYE MERKEZ ŞUBESİ --- SODA SANAYİİ A.Ş. --- TAV HAVALİMANLARI HOLDİNG A.Ş. --- TF VARLIK KİRALAMA A.Ş. --- TOFAŞ TÜRK OTOMOBİL FABRİKASI A.Ş. --- TRAKYA CAM SANAYİİ A.Ş. --- TSKB GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- TUKAŞ GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- TURCAS PETROL A.Ş. --- TURKISH BANK A.Ş. --- TURKİSH YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- TÜRK PRYSMİAN KABLO VE SİSTEMLERİ A.Ş. --- TÜRKİYE EMLAK KATILIM BANKASI A.Ş. --- TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI A.Ş. --- TÜRKİYE İHRACAT KREDİ BANKASI A.Ş. --- TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş. --- TÜRKİYE SINAİ KALKINMA BANKASI A.Ş. --- TÜRKİYE ŞİŞE VE CAM FABRİKALARI A.Ş. --- ULUSAL FAKTORİNG A.Ş. --- ÜNLÜ MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- ÜNLÜ PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- VAKIF KATILIM BANKASI A.Ş. --- VAKIF VARLIK KİRALAMA A.Ş. --- YATIRIM FİNANSMAN MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- YATIRIM VARLIK KİRALAMA A.Ş.
GÜRELİ YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK VE BAĞIMSIZ DENETİM HİZMETLERİ A.Ş.
ALAN YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- BİS ENERJİ ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş. --- DATAGATE BİLGİSAYAR MALZEMELERİ TİCARET A.Ş. --- DİLER YATIRIM BANKASI A.Ş. --- DOĞTAŞ KELEBEK MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- FERONİA GİRİŞİM SERMAYESİ PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- İNDEKS BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- JP MORGAN CHASE BANK N.A. MERKEZİ COLUMBUS OHIO - İSTANBUL TÜRKİYE ŞUBESİ --- KAPİTAL YATIRIM HOLDİNG A.Ş. --- KARTONSAN KARTON SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- KÜTAHYA PORSELEN SANAYİ A.Ş. --- MARTI GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- MARTI OTEL İŞLETMELERİ A.Ş. --- MED MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- METAL GAYRİMENKUL A.Ş. --- METEMTUR OTELCİLİK VE TURİZM İŞLETMELERİ A.Ş. --- PHİLLİPCAPİTAL MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- SALİX YATIRIM HOLDİNG A.Ş. --- SARKUYSAN ELEKTROLİTİK BAKIR SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- SEKURO PLASTİK AMBALAJ SANAYİ A.Ş. --- SERVET GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- SİNPAŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- SÖKTAŞ TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- SÖNMEZ FİLAMENT SENTETİK İPLİK VE ELYAF SANAYİ A.Ş. --- SÖNMEZ PAMUKLU SANAYİİ A.Ş. --- TEK-ART İNŞAAT TİCARET TURİZM SANAYİ VE YATIRIMLAR A.Ş. --- YEŞİL GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- YEŞİL YAPI ENDÜSTRİSİ A.Ş. --- YÜKSELEN ÇELİK A.Ş.
HSY DANIŞMANLIK VE BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
AK FAKTORİNG A.Ş. --- AKDENİZ FAKTORİNG A.Ş. --- A.V.O.D. KURUTULMUŞ GIDA VE TARIM ÜRÜNLERİ A.Ş. --- BİRİKİM VARLIK YÖNETİM A.Ş. --- COSMOS YATIRIM HOLDİNG A.Ş. --- CREDITWEST FAKTORİNG A.Ş. --- ESCORT TEKNOLOJİ YATIRIM A.Ş. --- HEDEF GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- HEDEF PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- İDEALİST DANIŞMANLIK A.Ş. --- LİNK BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ YAZILIMI VE DONANIMI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- MEGA POLİETİLEN KÖPÜK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- RHEA GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- SAFKAR EGE SOĞUTMACILIK KLİMA SOĞUK HAVA TESİSLERİ İHRACAT İTHALAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- SEYİTLER KİMYA SANAYİ A.Ş. --- SÜMER FAKTORİNG A.Ş. --- TGS DIŞ TİCARET A.Ş.
IHY BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
ALNUS YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş.
IŞIK YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK VE BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
AKDENİZ GÜVENLİK HİZMETLERİ A.Ş. --- ERSU MEYVE VE GIDA SANAYİ A.Ş. --- ÖZDERİCİ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- SKY GAYRİMENKUL VE GİRİŞİM SERMAYESİ PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş.
İRFAN BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
İHLAS EV ALETLERİ İMALAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- İHLAS GAYRİMENKUL PROJE GELİŞTİRME VE TİCARET A.Ş. --- İHLAS GAZETECİLİK A.Ş. --- İHLAS HOLDİNG A.Ş. --- İHLAS YAYIN HOLDİNG A.Ş. --- PALGAZ DOĞALGAZ DAĞITIM TİCARET VE SANAYİ A.Ş. --- PALMET ENERJİ A.Ş.
İTİMAT BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
İTİMAT BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş. --- OMURGA GAYRİMENKUL VE GİRİŞİM SERMAYESİ PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş.
KAP TEST BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
KAP TEST A.Ş. --- KAP TEST YATIRIM A.Ş.
KARAR BAĞIMSIZ DENETİM VE DANIŞMANLIK A.Ş.
BEYAZ FİLO OTO KİRALAMA A.Ş. --- EMEK ELEKTRİK ENDÜSTRİSİ A.Ş. --- FLAP KONGRE TOPLANTI HİZMETLERİ OTOMOTİV VE TURİZM A.Ş. --- HATEKS HATAY TEKSTİL İŞLETMELERİ A.Ş. --- TAZE KURU GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- UŞAK SERAMİK SANAYİ A.Ş. --- YAYLA ENERJİ ÜRETİM TURİZM VE İNŞAAT TİCARET A.Ş.
KAVRAM BAĞIMSIZ DENETİM VE DANIŞMANLIK A.Ş.
KAFEİN YAZILIM HİZMETLERİ TİCARET A.Ş. --- KUŞTUR KUŞADASI TURİZM ENDÜSTRİ A.Ş. --- SMARTİKS YAZILIM A.Ş.
KETENCİ BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
BAŞKENT MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- DEVİR FAKTORİNG A.Ş. --- KETENCİ BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
KÖKER YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK VE BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
KÖKER YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK VE BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş. --- NATUREL YENİLENEBİLİR ENERJİ TİCARET A.Ş.
KPMG BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
AKSA ENERJİ ÜRETİM A.Ş. --- AKTİF BANK SUKUK VARLIK KİRALAMA A.Ş --- AKTİF YATIRIM BANKASI A.Ş. --- ANADOLU YATIRIM MENKUL KIYMETLER A.Ş. --- BANKPOZİTİF KREDİ VE KALKINMA BANKASI A.Ş. --- BANVİT BANDIRMA VİTAMİNLİ YEM SANAYİİ A.Ş. --- BRİSA BRIDGESTONE SABANCI LASTİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- CARREFOURSA CARREFOUR SABANCI TİCARET MERKEZİ A.Ş. --- CITI MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- CITIBANK A.Ş --- CREDIT SUISSE İSTANBUL MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- ÇAĞDAŞ FAKTORİNG A.Ş. --- DEUTSCHE SECURITIES MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- DOĞUŞ HOLDİNG A.Ş. --- DÖKTAŞ DÖKÜMCÜLÜK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. --- ENKA İNŞAAT VE SANAYİ A.Ş. --- FİBA PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- FİBABANKA A.Ş. --- GARANTİ FAKTORİNG A.Ş. --- GARANTİ FİLO YÖNETİM HİZMETLERİ A.Ş. --- GARANTİ FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. --- GARANTİ PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- GARANTİ YATIRIM MENKUL KIYMETLER A.Ş. --- GARANTİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- GCM YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- GLOBAL YATIRIM HOLDİNG A.Ş. --- GSD DENİZCİLİK GAYRİMENKUL İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- GSD HOLDİNG A.Ş. --- GSD YATIRIM BANKASI A.Ş. --- HEKTAŞ TİCARET T.A.Ş. --- ICBC TURKEY BANK A.Ş. --- ICBC TURKEY PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- ICBC TURKEY YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- ING BANK A.Ş. --- ING FAKTORİNG A.Ş. --- ING MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- KAPLAMİN AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- KENT FAKTORİNG A.Ş. --- KORDSA TEKNİK TEKSTİL A.Ş. --- MAVİ GİYİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- MÜKAFAT PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- ODEA BANK A.Ş. --- ORFİN FİNANSMAN A.Ş. --- PARSAN MAKİNA PARÇALARI SANAYİİ A.Ş. --- PERA GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- RAY SİGORTA A.Ş. --- SANKO PAZARLAMA İTHALAT İHRACAT A.Ş. --- SÜMER VARLIK YÖNETİM A.Ş. --- ŞEKER FAKTORİNG A.Ş. --- ŞEKER PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- ŞEKERBANK T.A.Ş. --- TAT GIDA SANAYİ A.Ş. --- TEKFEN HOLDİNG A.Ş. --- TEKNOSA İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş. --- TÜRK HAVA YOLLARI A.O. --- TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. --- TÜRKİYE GARANTİ BANKASI A.Ş. --- TÜRKİYE KALKINMA VE YATIRIM BANKASI A.Ş. --- ZİRAAT KATILIM VARLIK KİRALAMA A.Ş. --- ZKB VARLIK KİRALAMA A.Ş. --- ZORLU ENERJİ ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş.
LİDYA BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
EGEPLAST EGE PLASTİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. --- MAZHAR ZORLU HOLDİNG A.Ş.
LİSANS BAĞIMSIZ DENETİM VE DANIŞMANLIK A.Ş.
BİLİCİ YATIRIM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
MBK BAĞIMSIZ DENETİM VE SMMM A.Ş.
PAY MENKUL DEĞERLER A.Ş.
MERCEK BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
ARD GRUP BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ A.Ş. --- BAYRAK EBT TABAN SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- ERYAP MÜHENDİSLİK İNŞAAT TAAHHÜT TURİZM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- POLEN MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- STRATEJİ MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- STRATEJİ PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş.
MERİDYEN KURUMSAL ÇÖZÜM VE BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
------
MGI BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
ACAR MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- AKIN TEKSTİL A.Ş. --- DEMİSAŞ DÖKÜM EMAYE MAMÜLLERİ SANAYİ A.Ş. --- DESPEC BİLGİSAYAR PAZARLAMA VE TİCARET A.Ş. --- EDİP GAYRİMENKUL YATIRIM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- İNTEGRAL YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- TÜRKER PROJE GAYRİMENKUL VE YATIRIM GELİŞTİRME A.Ş. --- YEŞİL YATIRIM HOLDİNG A.Ş.
NOTE OFFİCE ULUSLARARASI BAĞIMSIZ DENETİM DANIŞMANLIK VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
MARKA YATIRIM HOLDİNG A.Ş. --- SENKRON GÜVENLİK VE İLETİŞİM SİSTEMLERİ A.Ş. --- UMPAŞ HOLDİNG A.Ş.
OLUŞUM BAĞIMSIZ DIŞ DENETİM VE DANIŞMANLIK A.Ş.
------
PwC BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş
ACISELSAN ACIPAYAM SELÜLOZ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- AFYON ÇİMENTO SANAYİ T.A.Ş. --- AK FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. --- AK PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- AK YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- AKBANK T.A.Ş. --- AKÇANSA ÇİMENTO SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- AKİŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- AKMERKEZ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- AKSA AKRİLİK KİMYA SANAYİİ A.Ş. --- AKSİGORTA A.Ş. --- ALCATEL LUCENT TELETAŞ TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. --- ALKİM ALKALİ KİMYA A.Ş. --- ALKİM KAĞIT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- ALTIN YUNUS ÇEŞME TURİSTİK TESİSLER A.Ş. --- ANEL ELEKTRİK PROJE TAAHHÜT VE TİCARET A.Ş. --- ARÇELİK A.Ş. --- ARENA BİLGİSAYAR SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- ARMADA BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- ATIG YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- AVİVASA EMEKLİLİK VE HAYAT A.Ş. --- AYGAZ A.Ş. --- AYTEMİZ AKARYAKIT DAĞITIM A.Ş. --- BAŞER FAKTORİNG A.Ş. --- BİRLEŞİK FON BANKASI A.Ş. --- BİRLİK MENSUCAT TİCARET VE SANAYİ İŞLETMESİ A.Ş. --- BİZİM TOPTAN SATIŞ MAĞAZALARI A.Ş. --- BORUSAN MANNESMANN BORU SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- BOSSA TİCARET VE SANAYİ İŞLETMELERİ T.A.Ş. --- ÇELİK HALAT VE TEL SANAYİİ A.Ş. --- ÇİMBETON HAZIRBETON VE PREFABRİK YAPI ELEMANLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- ÇİMENTAŞ İZMİR ÇİMENTO FABRİKASI T.A.Ş. --- ÇİMSA ÇİMENTO SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- DERİMOD KONFEKSİYON AYAKKABI DERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- DESTEK FAKTORİNG A.Ş. --- DİTAŞ DOĞAN YEDEK PARÇA İMALAT VE TEKNİK A.Ş. --- DO & CO AKTIENGESELLSCHAFT --- DOĞAN BURDA DERGİ YAYINCILIK VE PAZARLAMA A.Ş. --- DOĞAN ŞİRKETLER GRUBU HOLDİNG A.Ş. --- DOĞUŞ OTOMOTİV SERVİS VE TİCARET A.Ş. --- DORUK FAKTORİNG A.Ş. --- DORUK FİNANSMAN A.Ş. --- DYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- ECZACIBAŞI YATIRIM HOLDİNG ORTAKLIĞI A.Ş. --- EGE ENDÜSTRİ VE TİCARET A.Ş. --- EGE PROFİL TİCARET VE SANAYİ A.Ş. --- EİS ECZACIBAŞI İLAÇ, SINAİ VE FİNANSAL YATIRIMLAR SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- EKO FAKTORİNG A.Ş. --- FEDERAL-MOGUL İZMİT PİSTON VE PİM ÜRETİM TESİSLERİ A.Ş. --- FORD OTOMOTİV SANAYİ A.Ş. --- GOODYEAR LASTİKLERİ T.A.Ş. --- GÜNEŞ SİGORTA A.Ş. --- HACI ÖMER SABANCI HOLDİNG A.Ş. --- INVEST AZ YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- İNTEMA İNŞAAT VE TESİSAT MALZEMELERİ YATIRIM VE PAZARLAMA A.Ş. --- J. P. MORGAN MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- KARE PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- KENT GIDA MADDELERİ SANAYİİ VE TİCARET A.Ş. --- KOÇ FİNANSMAN A.Ş. --- KOÇ HOLDİNG A.Ş. --- KOÇTAŞ YAPI MARKETLERİ TİCARET A.Ş. --- KOTON MAĞAZACILIK TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- LOGO YAZILIM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- LÜKS KADİFE TİCARET VE SANAYİİ A.Ş. --- MARMARİS ALTINYUNUS TURİSTİK TESİSLER A.Ş. --- MARSHALL BOYA VE VERNİK SANAYİİ A.Ş. --- MERCEDES-BENZ FİNANSMAN TÜRK A.Ş. --- MERRILL LYNCH YATIRIM BANK A.Ş. --- MİLPA TİCARİ VE SINAİ ÜRÜNLER PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- MLP SAĞLIK HİZMETLERİ A.Ş. --- MONDİ TİRE KUTSAN KAĞIT VE AMBALAJ SANAYİ A.Ş. --- NETLOG LOJİSTİK HİZMETLERİ A.Ş. --- NUROL GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- OPET PETROLCÜLÜK A.Ş. --- OPTİMA FAKTORİNG A.Ş. --- OSMANLI PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- OSMANLI YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- OTOKAR OTOMOTİV VE SAVUNMA SANAYİ A.Ş. --- OTOKOÇ OTOMOTİV TİCARET VE SANAYİ A.Ş. --- ÖZAK GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- PAPİLON SAVUNMA-GÜVENLİK SİSTEMLERİ BİLİŞİM MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- PARK ELEKTRİK ÜRETİM MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- PETKİM PETROKİMYA HOLDİNG A.Ş. --- PINAR ENTEGRE ET VE UN SANAYİİ A.Ş. --- PINAR SU VE İÇECEK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- PINAR SÜT MAMULLERİ SANAYİİ A.Ş. --- RABOBANK A.Ş. --- SİLVERLİNE ENDÜSTRİ VE TİCARET A.Ş. --- SODAŞ SODYUM SANAYİİ A.Ş. --- SUZUKİ MOTORLU ARAÇLAR PAZARLAMA A.Ş. --- ŞOK MARKETLER TİCARET A.Ş. --- TAM FAKTORİNG A.Ş. --- T.C. ZİRAAT BANKASI A.Ş. --- TURKCELL FİNANSMAN A.Ş. --- TURKCELL İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş. --- TÜPRAŞ-TÜRKİYE PETROL RAFİNERİLERİ A.Ş. --- TÜRK TRAKTÖR VE ZİRAAT MAKİNELERİ A.Ş. --- TÜRK TUBORG BİRA VE MALT SANAYİİ A.Ş. --- TÜRKİYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O. --- UFUK YATIRIM YÖNETİM VE GAYRİMENKUL A.Ş. --- ÜLKER BİSKÜVİ SANAYİ A.Ş. --- VAKIF FAKTORİNG A.Ş. --- VAKIF FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. --- VAKIF GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- VAKIF MENKUL KIYMET YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- VAKIF YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- VAKKO TEKSTİL VE HAZIR GİYİM SANAYİ İŞLETMELERİ A.Ş. --- VERUSA HOLDİNG A.Ş. --- VERUSATURK GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- VESTEL BEYAZ EŞYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- VESTEL ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- VİKİNG KAĞIT VE SELÜLOZ A.Ş. --- VOLKSWAGEN DOĞUŞ FİNANSMAN A.Ş. --- YAPI KREDİ FAKTORİNG A.Ş. --- YAPI KREDİ FİNANSAL KİRALAMA A.O. --- YAPI KREDİ KORAY GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- YAPI KREDİ PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- YAPI KREDİ YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- YAPI VE KREDİ BANKASI A.Ş. --- YİBİTAŞ YOZGAT İŞÇİ BİRLİĞİ İNŞAAT MALZEMELERİ TİCARET VE SANAYİ A.Ş. --- YÜNSA YÜNLÜ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- ZİRAAT KATILIM BANKASI A.Ş. --- ZİRAAT PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- ZİRAAT YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- ZORLU OSMANGAZİ ENERJİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
RASYONEL BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
KONFRUT GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
REFORM BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
ALB MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- ATLAS MENKUL KIYMETLER YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- AVRASYA GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- AVRASYA PETROL VE TURİSTİK TESİSLER YATIRIMLAR A.Ş. --- MEPET METRO PETROL VE TESİSLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş. --- MERKO GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- METRO PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- METRO TİCARİ VE MALİ YATIRIMLAR HOLDİNG A.Ş. --- METRO YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- METRO YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- REFORM BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş. --- VANET GIDA SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş.
REHBER BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
GEDİZ AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- KARSU TEKSTİL SANAYİİ VE TİCARET A.Ş.
REPORT BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
BİZİM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- KUYUMCUKENT GAYRİMENKUL YATIRIMLARI A.Ş. --- PİRAMİT MENKUL KIYMETLER A.Ş. --- REPORT BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş. --- YONGA MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
SER-BERKER BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
CLK HOLDİNG A.Ş. --- DARDANEL ÖNENTAŞ GIDA SANAYİ A.Ş. --- MEKSA PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- MEKSA YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- VERA VENTURE GAYRİMENKUL VE GİRİŞİM SERMAYESİ PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş.
SUN BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
JANTSA JANT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- MİSTRAL GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- SAY REKLAMCILIK YAPI DEKORASYON PROJE TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
ULUSAL BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
ARENA FAKTORİNG A.Ş --- AVRUPA YATIRIM HOLDİNG A.Ş. --- CASA EMTİA PETROL KİMYEVİ VE TÜREVLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş. --- DOĞUSAN BORU SANAYİİ VE TİCARET A.Ş. --- SANKO YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- TERA YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- ULUSAL BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş. --- VENBEY YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş.
ULUSLARARASI BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
BANTAŞ BANDIRMA AMBALAJ SANAYİ TİCARET A.Ş.
VEZİN BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
LOKMAN HEKİM ENGÜRÜSAĞ SAĞLIK, TURİZM, EĞİTİM HİZMETLERİ VE İNŞAAT TAAHHÜT A.Ş. --- OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. --- VEZİN BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş. --- YDA İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
VİZYON GRUP BAĞIMSIZ DENETİM.A.Ş.
BAHAR MENKUL DEĞERLER TİCARET A.Ş. --- CEO EVENT MEDYA A.Ş. --- DİNAMİK MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- DİRİTEKS DİRİLİŞ TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- GALATA MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- HÜRRİYET GAZETECİLİK VE MATBAACILIK A.Ş. --- IŞIK MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- PRİM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- REEL KAPİTAL MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- REYSAŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- REYSAŞ TAŞIMACILIK VE LOJİSTİK TİCARET A.Ş. --- SAN-EL MÜHENDİSLİK ELEKTRİK TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- SANİFOAM SÜNGER SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- SELÇUK GIDA ENDÜSTRİ İHRACAT İTHALAT A.Ş. --- TUĞÇELİK ALÜMİNYUM VE METAL MAMÜLLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
YEDİTEPE BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
ARZ GAYRİMENKUL VE GİRİŞİM SERMAYESİ PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- ASELSAN ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- ATLANTİS YATIRIM HOLDİNG A.Ş. --- BİRKO BİRLEŞİK KOYUNLULULAR MENSUCAT TİCARET VE SANAYİ A.Ş. --- DELTA MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- İDEALİST GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- KERVANSARAY YATIRIM HOLDİNG A.Ş. --- LETVEN CAPITAL GİRİŞİM SERMAYESİ PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- LOGOS PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- PERFORM PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- VERİM MENKUL DEĞERLER A.Ş.
YKY BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
UTOPYA TURİZM İNŞAAT İŞLETMECİLİK TİCARET A.Ş.