Şirket
Şirket Ünvanı
AAC BAĞIMSIZ DENETİM VE DANIŞMANLIK A.Ş.
AAC BAĞIMSIZ DENETİM VE DANIŞMANLIK A.Ş. --- BİRKO BİRLEŞİK KOYUNLULULAR MENSUCAT TİCARET VE SANAYİ A.Ş. --- DİRİTEKS DİRİLİŞ TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
ABAKÜS BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
CASA EMTİA PETROL KİMYEVİ VE TÜREVLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş. --- ERSAN ALIŞVERİŞ HİZMETLERİ VE GIDA SANAYİ TİCARET A.Ş. --- KRİSTAL KOLA VE MEŞRUBAT SANAYİ TİCARET A.Ş. --- SAN-EL MÜHENDİSLİK ELEKTRİK TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
AG YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK VE BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
NETA MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- SENKRON SİBER GÜVENLİK YAZILIM VE BİLİŞİM ÇÖZÜMLERİ A.Ş.
AKADEMİK BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
AKADEMİK BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş. --- KUYAŞ YATIRIM A.Ş. --- RAL YATIRIM HOLDİNG A.Ş.
AKSİS ULUSLARARASI BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
AKSİS ULUSLARARASI BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş. --- BAŞER FAKTORİNG A.Ş. --- BAŞKENT MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- EREĞLİ TEKSTİL TURİZM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- GLOBAL MD PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- KATMERCİLER ARAÇ ÜSTÜ EKİPMAN SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- NCM INVESTMENT MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- PLATFORM TURİZM TAŞIMACILIK GIDA İNŞAAT TEMİZLİK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- TRABZON LİMAN İŞLETMECİLİĞİ A.Ş. --- TÜMOSAN MOTOR VE TRAKTÖR SANAYİ A.Ş.
AKT BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
SELÇUK GIDA ENDÜSTRİ İHRACAT İTHALAT A.Ş.
AKTAN BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
AKTAN BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
ANALİZ BAĞIMSIZ DENETİM VE DANIŞMANLIK A.Ş.
HUB GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.
ANY PARTNERS BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
------
ARILAR BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
BİRLİK MENSUCAT TİCARET VE SANAYİ İŞLETMESİ A.Ş. --- KORTEKS MENSUCAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- MMC SANAYİ VE TİCARİ YATIRIMLAR A.Ş.
ARSEN BAĞIMSIZ DENETİM HİZMETLERİ A.Ş.
KIZILBÜK GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- SERVET GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- SİNPAŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.
AS BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
ÇAN2 TERMİK A.Ş. --- EGE SERAMİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- NUROL HOLDİNG A.Ş. --- NUROL İNŞAAT VE TİCARET A.Ş. --- ODAŞ ELEKTRİK ÜRETİM SANAYİ TİCARET A.Ş.
ATA ULUSLARARASI BAĞIMSIZ DENETİM VE SMMM A.Ş.
BMS BİRLEŞİK METAL SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- BMS ÇELİK HASIR SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- BV PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- MERİT TURİZM YATIRIM VE İŞLETME A.Ş. --- NET HOLDİNG A.Ş. --- QİNVEST PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş.
A-1 YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK VE BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
MARMARA CAPİTAL PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş.
BAKIŞ YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK VE BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
BAKIŞ YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK VE BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş. --- RODRİGO TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
BAN-DEN BAĞIMSIZ DENETİM HİZMETLERİ A.Ş.
BAN-DEN BAĞIMSIZ DENETİM HİZMETLERİ A.Ş. --- RAİNBOW POLİKARBONAT SANAYİ TİCARET A.Ş.
BDD BAĞIMSIZ DENETİM VE DANIŞMANLIK A.Ş.
ELİTE NATUREL ORGANİK GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
BDO DENET BAĞIMSIZ DENETİM VE DANIŞMANLIK A.Ş.
ALARKO CARRIER SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- ALARKO HOLDİNG A.Ş. --- ÇİMBETON HAZIRBETON VE PREFABRİK YAPI ELEMANLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- ÇİMENTAŞ İZMİR ÇİMENTO FABRİKASI T.A.Ş. --- GEN İLAÇ VE SAĞLIK ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- GENTAŞ DEKORATİF YÜZEYLER SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- GÖLTAŞ GÖLLER BÖLGESİ ÇİMENTO SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- KLİMASAN KLİMA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- MOBİLTEL İLETİŞİM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- ORMA ORMAN MAHSULLERİ İNTEGRE SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- ÖZERDEN PLASTİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- PLASTİKKART AKILLI KART İLETİŞİM SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
BİRLEŞİK EKOL BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
BİRLEŞİK EKOL BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş. --- ÇEMAŞ DÖKÜM SANAYİ A.Ş. --- IŞIKLAR ENERJİ VE YAPI HOLDİNG A.Ş. --- NİĞBAŞ NİĞDE BETON SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
BİRLEŞİK UZMANLAR YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK VE BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
------
BİRLEŞİM BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.
DESA DERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- EURO FİNANS MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- EURO KAPİTAL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- EURO MENKUL KIYMET YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- EURO TREND YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- EURO YATIRIM HOLDİNG A.Ş. --- HAS PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- İSTANBUL ULUSLARARASI DERECELENDİRME HİZMETLERİ A.Ş.
BM BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
HUN YENİLENEBİLİR ENERJİ ÜRETİM A.Ş. --- KARTAL YENİLENEBİLİR ENERJİ ÜRETİM A.Ş.
C&Ç BAĞIMSIZ DENETİM VE YÖNETİM DANIŞMANLIĞI A.Ş.
EUROPEN ENDÜSTRİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- PETROKENT TURİZM A.Ş.
CNS BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
CNS BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
CONSULTA BAĞIMSIZ DENETİM VE Y.M.M. A.Ş.
CONSULTA BAĞIMSIZ DENETİM VE Y.M.M. A.Ş. --- ZORLU FAKTORİNG A.Ş.
CPATURK BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
------
CROWE OLGU BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.
SÖNMEZ FİLAMENT SENTETİK İPLİK VE ELYAF SANAYİ A.Ş. --- SÖNMEZ PAMUKLU SANAYİİ A.Ş.
ÇÖZÜM ÜNLÜER BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
ÇÖZÜM ÜNLÜER BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş. --- MERKO GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- SAFKAR EGE SOĞUTMACILIK KLİMA SOĞUK HAVA TESİSLERİ İHRACAT İTHALAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
DENEYİM BAĞIMSIZ DENETİM VE DANIŞMANLIK A.Ş.
ARD GRUP BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ A.Ş. --- BİLİCİ YATIRIM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- BÜLBÜLOĞLU VİNÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- DENEYİM BAĞIMSIZ DENETİM VE DANIŞMANLIK A.Ş. --- FORMET METAL VE CAM SANAYİ A.Ş. --- GİMAT MAĞAZACILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- GİRİŞİM ELEKTRİK SANAYİ TAAHHÜT VE TİCARET A.Ş. --- ORÇAY ORTAKÖY ÇAY SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- PASİFİK GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- TURK İLAÇ VE SERUM SANAYİ A.Ş. --- ULAŞLAR TURİZM YATIRIMLARI VE DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TİCARET PAZARLAMA A.Ş. --- UŞAK SERAMİK SANAYİ A.Ş. --- YAYLA ENERJİ ÜRETİM TURİZM VE İNŞAAT TİCARET A.Ş.
DENGE ANKARA BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
E-DATA TEKNOLOJİ PAZARLAMA A.Ş. --- YENİ GİMAT GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- YİBİTAŞ YOZGAT İŞÇİ BİRLİĞİ İNŞAAT MALZEMELERİ TİCARET VE SANAYİ A.Ş.
DENGE BAĞIMSIZ DENETİM SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
BOĞAZİÇİ VARLIK YÖNETİM A.Ş. --- POLİTEKNİK METAL SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
DMF SİSTEM ULUSLARARASI BAĞIMSIZ DENETİM DANIŞMANLIK VE YMM. A.Ş.
------
DMR BAĞIMSIZ DENETİM VE DANIŞMANLIK A.Ş.
------
DRT BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
AHLATCI DOĞAL GAZ DAĞITIM ENERJİ VE YATIRIM A.Ş. --- AKSA ENERJİ ÜRETİM A.Ş. --- AKTİF PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- AKTİF YATIRIM BANKASI A.Ş. --- ALCATEL LUCENT TELETAŞ TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. --- ALJ FİNANSMAN A.Ş. --- BEYKOZ DOĞA ÖĞRETİM YATIRIM VE TİCARET A.Ş. --- BURGAN BANK A.Ş. --- BURGAN FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. --- BURGAN YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- ÇAĞDAŞ FAKTORİNG A.Ş. --- ÇELEBİ HAVA SERVİSİ A.Ş. --- DAGİ GİYİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- DAGİ YATIRIM HOLDİNG A.Ş. --- DENİZ FAKTORİNG A.Ş. --- DENİZ FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. --- DENİZ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- DENİZ PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- DENİZ YATIRIM MENKUL KIYMETLER A.Ş. --- DENİZBANK A.Ş. --- DETAY GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- DEVA HOLDİNG A.Ş. --- DOĞU ARAS ENERJİ YATIRIMLARI A.Ş. --- EMLAK KONUT GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- EREĞLİ DEMİR VE ÇELİK FABRİKALARI T.A.Ş. --- FENERBAHÇE FUTBOL A.Ş. --- FİBA PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- GOLDEN GLOBAL VARLIK KİRALAMA A.Ş. --- GOLDEN GLOBAL YATIRIM BANKASI A.Ş. --- HALK FAKTORİNG A.Ş. --- HALK FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. --- HALK GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- HALK VARLIK KİRALAMA A.Ş. --- HALK YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- HEDEF ARAÇ KİRALAMA VE SERVİS A.Ş. --- HEKTAŞ TİCARET T.A.Ş. --- ICBC TURKEY BANK A.Ş. --- ICBC TURKEY PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- ICBC TURKEY YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- İSKENDERUN DEMİR VE ÇELİK A.Ş. --- KARDEMİR KARABÜK DEMİR ÇELİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- KARSAN OTOMOTİV SANAYİİ VE TİCARET A.Ş. --- KATILIM EMEKLİLİK VE HAYAT A.Ş --- KİMTEKS POLİÜRETAN SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- KOROPLAST TEMİZLİK AMBALAJ ÜRÜNLERİ SANAYİ VE DIŞ TİCARET A.Ş. --- LOGO YAZILIM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- MARKA MAĞAZACILIK A.Ş. --- MAVİ GİYİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- MORGAN STANLEY MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- NOBEL İLAÇ SANAYİİ VE TİCARET A.Ş. --- NUH ÇİMENTO SANAYİ A.Ş. --- ORFİN FİNANSMAN A.Ş. --- OYAK ÇİMENTO FABRİKALARI A.Ş. --- OYAK PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- OYAK YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- OYAK YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- PALEN ENERJİ DOĞALGAZ DAĞITIM ENDÜSTRİ VE TİCARET A.Ş. --- PALGAZ DOĞALGAZ DAĞITIM TİCARET VE SANAYİ A.Ş. --- PALMET ENERJİ A.Ş. --- RE-PIE PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- SASA POLYESTER SANAYİ A.Ş. --- SOCIETE GENERALE S.A. PARİS MERKEZİ FRANSA İSTANBUL TÜRKİYE MERKEZ ŞUBESİ --- TAV HAVALİMANLARI HOLDİNG A.Ş. --- TEB FAKTORİNG A.Ş. --- TEB FİNANSMAN A.Ş. --- TEB PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- TEB YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- TURKLAND BANK A.Ş. --- TÜRK EKONOMİ BANKASI A.Ş. --- TÜRK TUBORG BİRA VE MALT SANAYİİ A.Ş. --- TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. --- UFUK YATIRIM YÖNETİM VE GAYRİMENKUL A.Ş. --- ULUSAL FAKTORİNG A.Ş. --- ÜLKER BİSKÜVİ SANAYİ A.Ş.
ECOVIS DEĞER BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
YAPRAK SÜT VE BESİ ÇİFTLİKLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
EDİT BAĞIMSIZ DENETİM HİZMETLERİ A.Ş.
EDİT BAĞIMSIZ DENETİM HİZMETLERİ A.Ş. --- LDR TURİZM A.Ş.
EGE BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
EGE BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
ELİT BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
ELİT BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş. --- EMİNİŞ AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- KUVVA GIDA TİCARET VE SANAYİ YATIRIMLARI A.Ş.
ERCİYES YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK VE BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
------
EREN BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
ANATOLİA TANI VE BİYOTEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ ARAŞTIRMA GELİŞTİRME SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- ASTOR ENERJİ A.Ş. --- ATAKULE GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- BERA HOLDİNG A.Ş. --- COLENDİ MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- EGEPLAST EGE PLASTİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. --- FONET BİLGİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş. --- GALATASARAY SPORTİF SINAİ VE TİCARİ YATIRIMLAR A.Ş. --- GÜBRE FABRİKALARI T.A.Ş. --- İŞBİR HOLDİNG A.Ş. --- İŞBİR SENTETİK DOKUMA SANAYİ A.Ş. --- KARE PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- KİLER GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- KİLER HOLDİNG A.Ş. --- KOLEKSİYON MOBİLYA SANAYİ A.Ş. --- MAZHAR ZORLU HOLDİNG A.Ş. --- MOGAN ENERJİ YATIRIM HOLDİNG A.Ş. --- ONCOSEM ONKOLOJİK SİSTEMLER SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- ÖZSU BALIK ÜRETİM A.Ş. --- PANELSAN ÇATI CEPHE SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- PANORA GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- SMART GÜNEŞ ENERJİSİ TEKNOLOJİLERİ ARAŞTIRMA GELİŞTİRME ÜRETİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- TARIM KREDİ BİRLİK TARIM ÜRÜNLERİ HAYVANCILIK AMBALAJ PETROL NAKLİYAT İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- TARIM KREDİ HOLDİNG A.Ş. --- TARIM KREDİ YEM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- TARKİM BİTKİ KORUMA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- TUREKS TURİZM TAŞIMACILIK A.Ş. --- VESTA MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- YAYLA AGRO GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
FİNANSAL EKSEN BAĞIMSIZ DENETİM VE DANIŞMANLIK A.Ş.
AHLATCI YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- AKSU ENERJİ VE TİCARET A.Ş. --- ERBOSAN ERCİYAS BORU SANAYİİ VE TİCARET A.Ş. --- RUBENİS TEKSTİL SANAYİ TİCARET A.Ş. --- SÖKE DEĞİRMENCİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- ULUSOY UN SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
GÖRÜŞ BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
İZMİR FIRÇA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
GRC BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
PRİZMA PRES MATBAACILIK YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
GÜNCEL BAĞIMSIZ DENETİM DANIŞMANLIK VE YMM A.Ş.
ARSAN TEKSTİL TİCARET VE SANAYİ A.Ş. --- ESENBOĞA ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş. --- MARGÜN ENERJİ ÜRETİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- MARKA YATIRIM HOLDİNG A.Ş. --- NATUREL YENİLENEBİLİR ENERJİ TİCARET A.Ş. --- TEMAPOL POLİMER PLASTİK VE İNŞAAT SANAYİ TİCARET A.Ş. --- TUĞÇELİK ALÜMİNYUM VE METAL MAMÜLLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- UMPAŞ HOLDİNG A.Ş. --- ZEDUR ENERJİ ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş.
GÜNEY BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
ALARKO GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- ALKİM ALKALİ KİMYA A.Ş. --- ALKİM KAĞIT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- ALTERNATİF YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- ALTERNATİFBANK A.Ş. --- ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ --- ANADOLU HAYAT EMEKLİLİK A.Ş. --- ARMADA BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- AYDEM YENİLENEBİLİR ENERJİ A.Ş. --- AYEN ENERJİ A.Ş. --- AZİMUT PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- BAŞKENT ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. --- BATIÇİM BATI ANADOLU ÇİMENTO SANAYİİ A.Ş. --- BATISÖKE SÖKE ÇİMENTO SANAYİİ T.A.Ş. --- BİM BİRLEŞİK MAĞAZALAR A.Ş. --- BORUSAN MANNESMANN BORU SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- BORUSAN YATIRIM VE PAZARLAMA A.Ş. --- BOSCH FREN SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- ÇALIK DENİM TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- ÇALIK ENERJİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- DEUTSCHE BANK A.Ş. --- DÜNYA VARLIK YÖNETİM A.Ş. --- EMLAK KATILIM VARLIK KİRALAMA A.Ş. --- EMLAK VARLIK KİRALAMA A.Ş. --- EUROPAP TEZOL KAĞIT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- FASDAT GIDA DAĞITIM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- GAP İNŞAAT YATIRIM VE DIŞ TİCARET A.Ş. --- GARANTİ FAKTORİNG A.Ş. --- GARANTİ FİLO YÖNETİM HİZMETLERİ A.Ş. --- GARANTİ FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. --- GARANTİ PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- GARANTİ YATIRIM MENKUL KIYMETLER A.Ş. --- GARANTİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- GÜNEY BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş. --- ING BANK A.Ş. --- ING YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- IŞIK PLASTİK SANAYİ VE DIŞ TİCARET PAZARLAMA A.Ş. --- İPEK DOĞAL ENERJİ KAYNAKLARI ARAŞTIRMA VE ÜRETİM A.Ş. --- İSTANBUL VARLIK YÖNETİM A.Ş. --- İŞ FAKTORİNG A.Ş. --- İŞ FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. --- İŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- İŞ GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- İŞ PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- İŞ YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- İŞ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- İZMİR DEMİR ÇELİK SANAYİ A.Ş. --- JCR AVRASYA DERECELENDİRME A.Ş. --- KATILIM VARLIK KİRALAMA A.Ş. --- KOÇ FIAT KREDİ FİNANSMAN A.Ş. --- KOZA ALTIN İŞLETMELERİ A.Ş. --- KOZA ANADOLU METAL MADENCİLİK İŞLETMELERİ A.Ş. --- KÖRFEZ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- KT KİRA SERTİFİKALARI VARLIK KİRALAMA A.Ş. --- KT PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- KT SUKUK VARLIK KİRALAMA A.Ş. --- KUVEYT TÜRK KATILIM BANKASI A.Ş. --- MAXİS GİRİŞİM SERMAYESİ PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- NETAŞ TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. --- NUROL PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- NUROL VARLIK KİRALAMA A.Ş. --- NUROL YATIRIM BANKASI A.Ş. --- OTOKAR OTOMOTİV VE SAVUNMA SANAYİ A.Ş. --- PEGASUS HAVA TAŞIMACILIĞI A.Ş. --- PEKER GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- RAY SİGORTA A.Ş. --- SARTEN AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- SODAŞ SODYUM SANAYİİ A.Ş. --- TOFAŞ TÜRK OTOMOBİL FABRİKASI A.Ş. --- TRABZONSPOR SPORTİF YATIRIM VE FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ TİCARET A.Ş. --- TSKB GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- TURCAS PETROL A.Ş. --- TURKISH BANK A.Ş. --- TURKİSH YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. --- TÜRKİYE EMLAK KATILIM BANKASI A.Ş. --- TÜRKİYE GARANTİ BANKASI A.Ş. --- TÜRKİYE İHRACAT KREDİ BANKASI A.Ş. --- TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş. --- TÜRKİYE SINAİ KALKINMA BANKASI A.Ş. --- TÜRKİYE ŞİŞE VE CAM FABRİKALARI A.Ş. --- TÜRKİYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O. --- ULUSOY ELEKTRİK İMALAT TAAHHÜT VE TİCARET A.Ş. --- ÜNLÜ MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- ÜNLÜ PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- ÜNLÜ YATIRIM HOLDİNG A.Ş. --- VAKIF FAKTORİNG A.Ş. --- VAKIF FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. --- VAKIF GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- VAKIF KATILIM BANKASI A.Ş. --- VAKIF MENKUL KIYMET YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- VAKIF VARLIK KİRALAMA A.Ş. --- VAKIF YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- VDF FİLO KİRALAMA A.Ş. --- VOLKSWAGEN DOĞUŞ FİNANSMAN A.Ş. --- YATIRIM FİNANSMAN MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- YATIRIM VARLIK KİRALAMA A.Ş.
GÜRELİ YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK VE BAĞIMSIZ DENETİM HİZMETLERİ A.Ş.
ACAR MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- ALAN MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- ATA PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- ATA YATIRIM MENKUL KIYMETLER A.Ş. --- ATP TİCARİ BİLGİSAYAR AĞI VE ELEKTRİK GÜÇ KAYNAKLARI ÜRETİM PAZARLAMA VE TİCARET A.Ş. --- BİEN FİNANS FAKTORİNG A.Ş. --- DATAGATE BİLGİSAYAR MALZEMELERİ TİCARET A.Ş. --- DEMİSAŞ DÖKÜM EMAYE MAMÜLLERİ SANAYİ A.Ş. --- DESPEC BİLGİSAYAR PAZARLAMA VE TİCARET A.Ş. --- DİLER YATIRIM BANKASI A.Ş. --- DOĞANLAR MOBİLYA GRUBU İMALAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- DURAN DOĞAN BASIM VE AMBALAJ SANAYİ A.Ş. --- INVEST AZ YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- JP MORGAN CHASE BANK N.A. MERKEZİ COLUMBUS OHIO - İSTANBUL TÜRKİYE ŞUBESİ --- KARTONSAN KARTON SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- KENT FİNANS FAKTORİNG A.Ş. --- KOCAER ÇELİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- KÜTAHYA PORSELEN SANAYİ A.Ş. --- MARTI GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- MARTI OTEL İŞLETMELERİ A.Ş. --- METEMTUR YATIRIM ENERJİ TURİZM VE İNŞAAT A.Ş. --- PHİLLİP PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- PHİLLİPCAPİTAL MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- SANİCA ISI SANAYİ A.Ş. --- SARKUYSAN ELEKTROLİTİK BAKIR SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- SEKURO PLASTİK AMBALAJ SANAYİ A.Ş. --- SÖKTAŞ TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- SUWEN TEKSTİL SANAYİ PAZARLAMA A.Ş. --- TEK-ART İNŞAAT TİCARET TURİZM SANAYİ VE YATIRIMLAR A.Ş. --- TÜRKER PROJE GAYRİMENKUL VE YATIRIM GELİŞTİRME A.Ş. --- YEO TEKNOLOJİ ENERJİ VE ENDÜSTRİ A.Ş.
HLB SAYGIN BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
ALLBATROSS PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- ATILIM FAKTORİNG A.Ş. --- EKİZ KİMYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- GEZİNOMİ SEYAHAT TURİZM TİCARET A.Ş.
HSY DANIŞMANLIK VE BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
AK FAKTORİNG A.Ş. --- AKDENİZ FAKTORİNG A.Ş. --- A.V.O.D. KURUTULMUŞ GIDA VE TARIM ÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş. --- BİRİKİM VARLIK YÖNETİM A.Ş. --- COSMOS YATIRIM HOLDİNG A.Ş. --- CREDITWEST FAKTORİNG A.Ş. --- DİNAMİK ISI MAKİNA YALITIM MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- ESCORT TEKNOLOJİ YATIRIM A.Ş. --- FADE GIDA YATIRIM SANAYİ TİCARET A.Ş. --- HEDEF GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- HEDEF HOLDİNG A.Ş. --- HEDEF PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- HUZUR FAKTORİNG A.Ş. --- İDEAL FİNANSAL TEKNOLOJİLER VE DANIŞMANLIK A.Ş. --- LİNK BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ YAZILIMI VE DONANIMI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- MEDİTERA TIBBİ MALZEME SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- MEGA POLİETİLEN KÖPÜK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- RHEA GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- SEYİTLER KİMYA SANAYİ A.Ş. --- SUN TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- SÜMER FAKTORİNG A.Ş. --- SÜMER VARLIK YÖNETİM A.Ş. --- TAPDİ OKSİJEN ÖZEL SAĞLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş. --- TREND GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- YÜKSELEN ÇELİK A.Ş.
IHY BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
ALNUS YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- ATLAS PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- GALATA MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- IHY BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
IŞIK YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK VE BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
AKDENİZ YATIRIM HOLDİNG A.Ş.
İBD İSTANBUL BAĞIMSIZ DENETİM VE SMMM A.Ş.
SUMAŞ SUNİ TAHTA VE MOBİLYA SANAYİ A.Ş.
İDA BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
İDA BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
İRFAN BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
ERCİYAS ÇELİK BORU SANAYİ A.Ş. --- İHLAS EV ALETLERİ İMALAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- İHLAS GAYRİMENKUL PROJE GELİŞTİRME VE TİCARET A.Ş. --- İHLAS GAZETECİLİK A.Ş. --- İHLAS HABER AJANSI A.Ş. --- İHLAS HOLDİNG A.Ş. --- İHLAS YAYIN HOLDİNG A.Ş. --- KONYA KAĞIT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- ROYAL HALI İPLİK TEKSTİL MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İTİMAT BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
AURA PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- GRİ PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- İTİMAT BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş. --- OMURGA GAYRİMENKUL VE GİRİŞİM SERMAYESİ PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş.
KAP TEST BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
KAP TEST A.Ş. --- KAP TEST YATIRIM A.Ş.
KARAR BAĞIMSIZ DENETİM VE DANIŞMANLIK A.Ş.
BEYAZ FİLO OTO KİRALAMA A.Ş. --- EMEK ELEKTRİK ENDÜSTRİSİ A.Ş. --- FLAP KONGRE TOPLANTI HİZMETLERİ OTOMOTİV VE TURİZM A.Ş. --- HATEKS HATAY TEKSTİL İŞLETMELERİ A.Ş. --- İDEALİST GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- İNALLAR OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- MİA TEKNOLOJİ A.Ş. --- ŞEKER GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.
KARDEN PARTNERS BAĞIMSIZ DENETİM VE SMMM A.Ş.
K MENKUL KIYMETLER A.Ş.
KAVRAM BAĞIMSIZ DENETİM VE DANIŞMANLIK A.Ş.
BURÇELİK BURSA ÇELİK DÖKÜM SANAYİİ A.Ş. --- BURÇELİK VANA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- KAFEİN YAZILIM HİZMETLERİ TİCARET A.Ş. --- KRON TEKNOLOJİ A.Ş. --- OBASE BİLGİSAYAR VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş. --- SMARTİKS YAZILIM A.Ş. --- VBT YAZILIM A.Ş.
KÖKER YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK VE BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
KÖKER YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK VE BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş. --- SARAY MATBAACILIK KAĞITÇILIK KIRTASİYECİLİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş.
KPMG BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
AKFEN GAYRİMENKUL PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- AKFEN GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- AKFEN HOLDİNG A.Ş. --- AKFEN YENİLENEBİLİR ENERJİ A.Ş. --- ALLIANZ YAŞAM VE EMEKLİLİK A.Ş. --- ARZUM ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- ATA GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- AZTEK TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ TİCARET A.Ş. --- BANKPOZİTİF KREDİ VE KALKINMA BANKASI A.Ş. --- BANVİT BANDIRMA VİTAMİNLİ YEM SANAYİİ A.Ş. --- BAŞTAŞ BAŞKENT ÇİMENTO SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- BİRLEŞİK İPOTEK FİNANSMANI A.Ş. --- BRİSA BRIDGESTONE SABANCI LASTİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- CARREFOURSA CARREFOUR SABANCI TİCARET MERKEZİ A.Ş. --- CITI MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- CITIBANK A.Ş. --- DARDANEL ÖNENTAŞ GIDA SANAYİ A.Ş. --- DESTEK FİNANS FAKTORİNG A.Ş. --- DESTEK YATIRIM BANKASI A.Ş. --- DOĞUŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- ENKA İNŞAAT VE SANAYİ A.Ş. --- FİBABANKA A.Ş. --- GCM YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- GELECEK VARLIK YÖNETİMİ A.Ş. --- KALKINMA GİRİŞİM SERMAYESİ PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- KALKINMA YATIRIM VARLIK KİRALAMA A.Ş. --- KAYSERİ ŞEKER FABRİKASI A.Ş. --- KONYA ÇİMENTO SANAYİİ A.Ş. --- KORDSA TEKNİK TEKSTİL A.Ş. --- MATRİKS BİLGİ DAĞITIM HİZMETLERİ A.Ş. --- MERCEDES BENZ KAMYON FİNANSMAN A.Ş. --- MERCEDES-BENZ FİNANSMAN TÜRK A.Ş. --- NEO PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- ODEA BANK A.Ş. --- PASHA YATIRIM BANKASI A.Ş. --- QUA GRANITE HAYAL YAPI VE ÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş. --- SANKO PAZARLAMA İTHALAT İHRACAT A.Ş. --- ŞEKER FAKTORİNG A.Ş. --- ŞEKER FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. --- ŞEKER YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- ŞEKERBANK T.A.Ş. --- TEKFEN HOLDİNG A.Ş. --- TEKNOSA İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş. --- TF VARLIK KİRALAMA A.Ş. --- TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI A.Ş. --- TÜRKİYE KALKINMA VE YATIRIM BANKASI A.Ş. --- VESTEL BEYAZ EŞYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- VESTEL ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- ZORLU ENERJİ ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş.
LİDYA BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
------
LİSANS BAĞIMSIZ DENETİM VE DANIŞMANLIK A.Ş.
NASMED ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.
MBK BAĞIMSIZ DENETİM VE SMMM A.Ş.
PAY MENKUL DEĞERLER A.Ş.
MEGA GLOBAL ULUSLARARASI BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
BALATACILAR BALATACILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- KERVANSARAY YATIRIM HOLDİNG A.Ş. --- MEGA GLOBAL ULUSLARARASI BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş. --- UZERTAŞ BOYA SANAYİ TİCARET VE YATIRIM A.Ş.
MERCEK BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
BAYRAK EBT TABAN SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- STRATEJİ MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- STRATEJİ PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş.
MERİDYEN KURUMSAL ÇÖZÜM VE BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
------
MGI BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
AKIN TEKSTİL A.Ş. --- BİS ENERJİ ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş. --- EDİP GAYRİMENKUL YATIRIM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- İNDEKS BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- İNTEGRAL YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş.
NEVADOS BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
Q YATIRIM HOLDİNG A.Ş.
NOTE OFFİCE ULUSLARARASI BAĞIMSIZ DENETİM DANIŞMANLIK VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
BANTAŞ BANDIRMA AMBALAJ SANAYİ TİCARET A.Ş. --- ERSU MEYVE VE GIDA SANAYİ A.Ş. --- HİDROPAR HAREKET KONTROL TEKNOLOJİLERİ MERKEZİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
PKF ADAY BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
AE ARMA ELEKTROPANÇ ELEKTROMEKANİK SANAYİ MÜHENDİSLİK TAAHHÜT VE TİCARET A.Ş. --- A1 CAPITAL YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- A1 PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- BAHAR MENKUL DEĞERLER TİCARET A.Ş. --- BAREM AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- CONSUS ENERJİ İŞLETMECİLİĞİ VE HİZMETLERİ A.Ş. --- DAP GAYRİMENKUL GELİŞTİRME A.Ş. --- GERSAN ELEKTRİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. --- GLOBAL MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- GLOBAL YATIRIM HOLDİNG A.Ş. --- GÜLER YATIRIM HOLDİNG A.Ş. --- GÜR-SEL TURİZM TAŞIMACILIK VE SERVİS TİCARET A.Ş. --- INVESTRADE PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- İNFO YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- İSTANBUL PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- MAQASID GAYRİMENKUL VE GİRİŞİM SERMAYESİ PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- MENDERES TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- NATURELGAZ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- PARDUS GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- PERA GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- RTA LABORATUVARLARI BİYOLOJİK ÜRÜNLER İLAÇ VE MAKİNE SANAYİ TİCARET A.Ş. --- TUKAŞ GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- YATAŞ YATAK VE YORGAN SANAYİ TİCARET A.Ş. --- YEŞİL GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- YEŞİL YAPI ENDÜSTRİSİ A.Ş. --- YEŞİL YATIRIM HOLDİNG A.Ş.
PwC BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş
ACISELSAN ACIPAYAM SELÜLOZ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- ADEL KALEMCİLİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. --- AFYON ÇİMENTO SANAYİ T.A.Ş. --- AG ANADOLU GRUBU HOLDİNG A.Ş. --- AGESA HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş. --- AK FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. --- AK PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- AK YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- AKBANK T.A.Ş. --- AKÇANSA ÇİMENTO SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- AKENERJİ ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş. --- AKİŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- AKMERKEZ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- AKSA AKRİLİK KİMYA SANAYİİ A.Ş. --- AKSİGORTA A.Ş. --- ALBARAKA PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI A.Ş. --- ALLIANZ HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş. --- ALTIN YUNUS ÇEŞME TURİSTİK TESİSLER A.Ş. --- ANADOLU EFES BİRACILIK VE MALT SANAYİİ A.Ş. --- ANADOLU ISUZU OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- ANADOLU YATIRIM MENKUL KIYMETLER A.Ş. --- ANADOLUBANK A.Ş. --- ANEL ELEKTRİK PROJE TAAHHÜT VE TİCARET A.Ş. --- ARÇELİK A.Ş. --- ARENA BİLGİSAYAR SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- ATIG YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- AYGAZ A.Ş. --- AYTEMİZ AKARYAKIT DAĞITIM A.Ş. --- BAK AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- BANK OF AMERICA YATIRIM BANK A.Ş. --- BAŞKENT DOĞALGAZ DAĞITIM GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- BEREKET VARLIK KİRALAMA A.Ş. --- BİLKOM BİLİŞİM HİZMETLERİ A.Ş. --- BİRLEŞİK FON BANKASI A.Ş. --- BİZİM TOPTAN SATIŞ MAĞAZALARI A.Ş. --- BNP PARİBAS FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. --- BOSSA TİCARET VE SANAYİ İŞLETMELERİ T.A.Ş. --- COCA-COLA İÇECEK A.Ş. --- CREDIT SUISSE İSTANBUL MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- ÇELİK HALAT VE TEL SANAYİİ A.Ş. --- ÇİMSA ÇİMENTO SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- D YATIRIM BANKASI A.Ş. --- DEĞER VARLIK KİRALAMA A.Ş. --- DERİMOD KONFEKSİYON AYAKKABI DERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- DİTAŞ DOĞAN YEDEK PARÇA İMALAT VE TEKNİK A.Ş. --- DO & CO AKTIENGESELLSCHAFT --- DOĞAN BURDA DERGİ YAYINCILIK VE PAZARLAMA A.Ş. --- DOĞAN DIŞ TİCARET VE MÜMESSİLLİK A.Ş. --- DOĞAN ŞİRKETLER GRUBU HOLDİNG A.Ş. --- DOĞAN TREND OTOMOTİV TİCARET HİZMET VE TEKNOLOJİ A.Ş. --- DOĞUŞ OTOMOTİV SERVİS VE TİCARET A.Ş. --- DORUK FAKTORİNG A.Ş. --- DORUK FİNANSMAN A.Ş. --- DÖKTAŞ DÖKÜMCÜLÜK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. --- DYO BOYA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- ECZACIBAŞI YATIRIM HOLDİNG ORTAKLIĞI A.Ş. --- EGE ENDÜSTRİ VE TİCARET A.Ş. --- EGE PROFİL TİCARET VE SANAYİ A.Ş. --- EİS ECZACIBAŞI İLAÇ SINAİ VE FİNANSAL YATIRIMLAR SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- EKO FAKTORİNG A.Ş. --- EMİR VARLIK YÖNETİM A.Ş. --- ENERJİSA ENERJİ A.Ş. --- ESCAR FİLO KİRALAMA HİZMETLERİ A.Ş. --- FEDERAL-MOGUL İZMİT PİSTON VE PİM ÜRETİM TESİSLERİ A.Ş. --- FORD OTOMOTİV SANAYİ A.Ş. --- GALATA WIND ENERJİ A.Ş. --- GOODYEAR LASTİKLERİ T.A.Ş. --- GÖZDE GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- GSD DENİZCİLİK GAYRİMENKUL İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- GSD HOLDİNG A.Ş. --- GSD YATIRIM BANKASI A.Ş. --- HACI ÖMER SABANCI HOLDİNG A.Ş. --- HİTİT BİLGİSAYAR HİZMETLERİ A.Ş. --- HSBC BANK A.Ş. --- HSBC PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- HSBC YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- INVESTCO HOLDİNG A.Ş. --- İNTEMA İNŞAAT VE TESİSAT MALZEMELERİ YATIRIM VE PAZARLAMA A.Ş. --- J. P. MORGAN MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- KALEKİM KİMYEVİ MADDELER SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- KAREL ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- KENT GIDA MADDELERİ SANAYİİ VE TİCARET A.Ş. --- KEREVİTAŞ GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- KOÇ FİNANSMAN A.Ş. --- KOÇ HOLDİNG A.Ş. --- LİDER FAKTORİNG A.Ş. --- LÜKS KADİFE TİCARET VE SANAYİİ A.Ş. --- MAKİNA TAKIM ENDÜSTRİSİ A.Ş. --- MARMARİS ALTINYUNUS TURİSTİK TESİSLER A.Ş. --- MARSHALL BOYA VE VERNİK SANAYİİ A.Ş. --- MİGROS TİCARET A.Ş. --- MİLPA TİCARİ VE SINAİ ÜRÜNLER PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- MLP SAĞLIK HİZMETLERİ A.Ş. --- MONDİ TURKEY OLUKLU MUKAVVA KAĞIT VE AMBALAJ SANAYİ A.Ş. --- MUFG BANK TURKEY A.Ş. --- NUROL GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- OPET PETROLCÜLÜK A.Ş. --- OSMANLI PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- OSMANLI YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- OTOKOÇ OTOMOTİV TİCARET VE SANAYİ A.Ş. --- ÖZAK GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- PAMEL YENİLENEBİLİR ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş. --- PAPİLON SAVUNMA TEKNOLOJİ VE TİCARET A.Ş. --- PARK ELEKTRİK ÜRETİM MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- PARSAN MAKİNA PARÇALARI SANAYİİ A.Ş. --- PENGUEN GIDA SANAYİ A.Ş. --- PENTA TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ DAĞITIM TİCARET A.Ş. --- PETKİM PETROKİMYA HOLDİNG A.Ş. --- PINAR ENTEGRE ET VE UN SANAYİİ A.Ş. --- PINAR SU VE İÇECEK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- PINAR SÜT MAMULLERİ SANAYİİ A.Ş. --- POLİSAN HOLDİNG A.Ş. --- QNB FİNANS FAKTORİNG A.Ş. --- QNB FİNANS FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. --- QNB FİNANS PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- QNB FİNANS VARLIK KİRALAMA A.Ş. --- QNB FİNANS YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- QNB FİNANSBANK A.Ş. --- RABOBANK A.Ş. --- SİLVERLİNE ENDÜSTRİ VE TİCARET A.Ş. --- SUPERONLINE İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş. --- SUZUKİ MOTORLU ARAÇLAR PAZARLAMA A.Ş. --- ŞOK MARKETLER TİCARET A.Ş. --- TACİRLER PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- TACİRLER YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- TAM FİNANS FAKTORİNG A.Ş. --- TAT GIDA SANAYİ A.Ş. --- T.C. ZİRAAT BANKASI A.Ş. --- TORUNLAR GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- TURKCELL FİNANSMAN A.Ş. --- TURKCELL İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş. --- TÜPRAŞ-TÜRKİYE PETROL RAFİNERİLERİ A.Ş. --- TÜRK HAVA YOLLARI A.O. --- TÜRK PRYSMİAN KABLO VE SİSTEMLERİ A.Ş. --- TÜRK TRAKTÖR VE ZİRAAT MAKİNELERİ A.Ş. --- TÜRKİYE SİGORTA A.Ş. --- VAKKO TEKSTİL VE HAZIR GİYİM SANAYİ İŞLETMELERİ A.Ş. --- VERUSA HOLDİNG A.Ş. --- VERUSATURK GİRİŞİM SERMAYESİ YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- VİKİNG KAĞIT VE SELÜLOZ A.Ş. --- YAPI KREDİ FAKTORİNG A.Ş. --- YAPI KREDİ FİNANSAL KİRALAMA A.O. --- YAPI KREDİ PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- YAPI KREDİ YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- YAPI VE KREDİ BANKASI A.Ş. --- YÜNSA YÜNLÜ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- ZİRAAT GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- ZİRAAT KATILIM BANKASI A.Ş. --- ZİRAAT KATILIM VARLIK KİRALAMA A.Ş. --- ZİRAAT PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- ZİRAAT YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- ZKB VARLIK KİRALAMA A.Ş. --- ZORLU OSMANGAZİ ENERJİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
RAM BAĞIMSIZ DENETİM VE DANIŞMANLIK A.Ş.
MACKOLİK İNTERNET HİZMETLERİ TİCARET A.Ş. --- SDT UZAY VE SAVUNMA TEKNOLOJİLERİ A.Ş.
RASYONEL BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
KONFRUT GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
REANDA AREN BAĞIMSIZ DENETİM VE SMMM A.Ş.
BAGFAŞ BANDIRMA GÜBRE FABRİKALARI A.Ş. --- BOĞAZİÇİ BETON SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- EGE GÜBRE SANAYİİ A.Ş. --- PERGAMON STATUS DIŞ TİCARET A.Ş.
REFORM BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
ALFA SOLAR ENERJİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- ATLAS MENKUL KIYMETLER YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- AVRASYA GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- AVRASYA PETROL VE TURİSTİK TESİSLER YATIRIMLAR A.Ş. --- FRİGO-PAK GIDA MADDELERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- MEPET METRO PETROL VE TESİSLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş. --- METRO PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- METRO TİCARİ VE MALİ YATIRIMLAR HOLDİNG A.Ş. --- METRO YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- METRO YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- REFORM BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş. --- VANET GIDA SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş.
REHBER BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
GEDİZ AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- KARSU TEKSTİL SANAYİİ VE TİCARET A.Ş. --- OYLUM SINAİ YATIRIMLAR A.Ş.
REPORT BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
BİZİM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- DOĞUSAN BORU SANAYİİ VE TİCARET A.Ş. --- İNTEGRAL GİRİŞİM SERMAYESİ PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- ÖZDERİCİ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- PİRAMİT MENKUL KIYMETLER A.Ş. --- REPORT BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş. --- SANKO YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş.
RSM TURKEY ARKAN ERGİN ULUSLARARASI BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
ALTINYAĞ MADENCİLİK VE ENERJİ YATIRIMLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- BERKOSAN YALITIM VE TECRİT MADDELERİ ÜRETİM VE TİCARET A.Ş. --- BEŞİKTAŞ FUTBOL YATIRIMLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- BİOTREND ÇEVRE VE ENERJİ YATIRIMLARI A.Ş. --- BURSA ÇİMENTO FABRİKASI A.Ş. --- DERLÜKS YATIRIM HOLDİNG A.Ş. --- DİNAMİK YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- FİBA FAKTORİNG A.Ş. --- GEDİK YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- INVEO PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- INVEO YATIRIM HOLDİNG A.Ş. --- KAPLAMİN AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- MARBAŞ MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- MİDAS MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- ORAGON GAYRİMENKUL PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- STATECH PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- 24 GAYRİMENKUL VE GİRİŞİM SERMAYESİ PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş.
SER-BERKER BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
DENGE YATIRIM HOLDİNG A.Ş. --- KONTROLMATİK TEKNOLOJİ ENERJİ VE MÜHENDİSLİK A.Ş. --- KUŞTUR KUŞADASI TURİZM ENDÜSTRİ A.Ş. --- MEKSA PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- MEKSA YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- OTTO HOLDİNG A.Ş.
SGD BAĞIMSIZ DENETİM HİZMETLERİ A.Ş.
AKTİF BANK SUKUK VARLIK KİRALAMA A.Ş. --- İZ YATIRIM HOLDİNG A.Ş. --- SGD BAĞIMSIZ DENETİM HİZMETLERİ A.Ş.
SUN BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
ÇEMTAŞ ÇELİK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- JANTSA JANT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- MİSTRAL GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- SAY YENİLENEBİLİR ENERJİ EKİPMANLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
TTK BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
ADESE GAYRİMENKUL YATIRIM A.Ş. --- ATLANTİS YATIRIM HOLDİNG A.Ş. --- İMAŞ MAKİNA SANAYİ A.Ş. --- İTTİFAK HOLDİNG A.Ş. --- SELVA GIDA SANAYİ A.Ş.
ULUSAL BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
ALB YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- ARENA FİNANS FAKTORİNG A.Ş. --- AVRUPA YATIRIM HOLDİNG A.Ş. --- POLEN MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- PRİM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- TERA PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- TERA YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- ULUSAL BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş. --- VENBEY YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- YONGA MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
ULUSLARARASI BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
REYSAŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- REYSAŞ TAŞIMACILIK VE LOJİSTİK TİCARET A.Ş. --- TGS DIŞ TİCARET A.Ş.
VENTERA BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
------
VEZİN BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
ETİLER GIDA VE TİCARİ YATIRIMLAR SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- LOKMAN HEKİM ENGÜRÜSAĞ SAĞLIK TURİZM EĞİTİM HİZMETLERİ VE İNŞAAT TAAHHÜT A.Ş. --- MAKİM MAKİNA TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- MANAS ENERJİ YÖNETİMİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- OSTİM ENDÜSTRİYEL YATIRIMLAR VE İŞLETME A.Ş. --- VEZİN BAĞIMSIZ DENETİM A.Ş.
VİZYON GRUP BAĞIMSIZ DENETİM.A.Ş.
AYES ÇELİK HASIR VE ÇİT SANAYİ A.Ş. --- CEO EVENT MEDYA A.Ş. --- EYG GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- HÜRRİYET GAZETECİLİK VE MATBAACILIK A.Ş. --- KORAY GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. --- KÜTAHYA ŞEKER FABRİKASI A.Ş. --- MERCAN KİMYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- ORGE ENERJİ ELEKTRİK TAAHHÜT A.Ş. --- PC İLETİŞİM VE MEDYA HİZMETLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş. --- SANİFOAM ENDÜSTRİ VE TÜKETİM ÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş. --- TFG İSTANBUL MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- TRIVE PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- TRIVE YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş.
YEDİTEPE BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
ARZ GAYRİMENKUL VE GİRİŞİM SERMAYESİ PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- ASELSAN ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- BİRLEŞİM MÜHENDİSLİK ISITMA SOĞUTMA HAVALANDIRMA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- ÇUHADAROĞLU METAL SANAYİ VE PAZARLAMA A.Ş. --- DELTA MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- ENSARİ DERİ GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- IKON MENKUL DEĞERLER A.Ş. --- KERVAN GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. --- KIZILAY GAYRİMENKUL VE GİRİŞİM SERMAYESİ PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- LETVEN CAPITAL GİRİŞİM SERMAYESİ PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- LOGOS PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- PERFORM PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- ROTA PORTFÖY YÖNETİMİ A.Ş. --- SELÇUK ECZA DEPOSU TİCARET VE SANAYİ A.Ş. --- TETAMAT GIDA YATIRIMLARI A.Ş.
YKY BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
------