ADESE ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ TİCARET A.Ş.

Özel Durum Açıklaması (Genel)

Gönderim Tarihi:06.01.2021 18:23:16
Bildirim Tipi:ODA
Yıl:
Periyot:

Özet Bilgi

Aksaray Parksite ve Paşacık şubelerinin devri hk.

İlgili Şirketler
[ITTFH]
İlgili Fonlar
[]
Türkçe
Özel Durum Açıklaması (Genel)
Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
Hayır (No)
Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
Hayır (No)
Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
-
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
Hayır (No)
Bildirim İçeriği
Açıklamalar

Şirketimizin Yönetim Kurulu toplantısında,

1- Taşpazar Mahallesi Ebul Feyz Elçibey Caddesi N29 Aksaray adresindeki "PARK SİTE" şubesi ve Paşacık Mahallesi Alpaslan Türkeş Blv. Beyazsaray Sit. A Blok Apt. N85-A Aksaray adresindeki "PAŞACIK" şubesinin demirbaşlarının Dora Yapı Mimarlık Mühendislik İnş. Tar. Hay. San. Tic. Ltd. Şti.' ne deviri için sözleşme imzalanmasına ve bu mağazaların kapanışı ile ilgili işlemlere başlanılmasına;  

2- İlgili devir işlemi bedelinin, görüşmeleri devam etmekte olan diğer mağazalarımızın devir bedellerine yapacağı etkiler göz önünde bulundurularak, tüm mağazalarımızın devir işlemleri tamamlandıktan sonra duyurulmasına,oybirliği ile karar verilmiştir.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur. 

 

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulunun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.