ŞEKER YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş.

Özel Durum Açıklaması (Genel)

Gönderim Tarihi:02.01.2017 17:13:57
Bildirim Tipi:ODA
Yıl:
Periyot:

Özet Bilgi

Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat Ticaret Ve Sanayi A.Ş.?nin Ayrılma Hakkı Kullanımına Şeker Yatırım Menkul Değerler A.Ş.'nin Aracılık Etmemesi Hkn

İlgili Şirketler
[BRKO]
İlgili Fonlar
[]
Türkçe

Özel Durum Açıklaması (Genel)
Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
Hayır (No)
Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
Hayır (No)
Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
-
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
Hayır (No)
Bildirim İçeriği
Açıklamalar

Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat Ticaret Ve Sanayi A.Ş.'nin 02.01.2017 tarihli Özel Durumlu Açıklamasında Ayrılma Hakkının Kullanımına Aracılık Eden Aracı Kurum olarak ŞEKER YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş. belirtilmiş olup, Şirketimizin bu konu ile ilgili olarak Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat Ticaret Ve Sanayi A.Ş. ile yapılmış bir sözleşmesi bulunmamaktadır. Dolayısıyla ayrılma hakkına tarafımızca aracılık edilmeyecektir.

  

Kamuoyuna Saygılarımızla Duyurulur.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulunun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.