ÜNLÜ YATIRIM HOLDİNG A.Ş.

Özel Durum Açıklaması (Genel)

Gönderim Tarihi:28.10.2021 09:27:48
Bildirim Tipi:ODA
Yıl:
Periyot:

Özet Bilgi

Bağlı Ortaklığımız Ünlü Menkul Değerler A.Ş. ile Goldman Sachs International arasında imzalanan Piyasa Yapıcılığı Sözleşmesi hakkında

İlgili Şirketler
[]
İlgili Fonlar
[]
Türkçe
Özel Durum Açıklaması (Genel)
Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
Hayır (No)
Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
Hayır (No)
Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
-
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
Hayır (No)
Bildirim İçeriği
Açıklamalar
Sermaye Piyasası Kurulu tarafından onaylı, Şirketimiz paylarının halka arzına ilişkin İzahnamede yer verilen büyüme hedeflerimizden biri olan varant faaliyetleri ile ilgili olarak; Goldman Sachs International tarafından ihraç edilecek "aracı kuruluş varantlarının ve sertifikalarının halka arzı"na ilişkin  Sermaye Piyasası Kurulu'na 27.10.2021 tarihinde (dün) yapılan İhraççı Bilgi Dokümanı onayı başvurusu kapsamında, Şirketimizin sermayesinin tamamına sahip olduğu bağlı ortaklıklarımızdan Ünlü Menkul Değerler A.Ş. ile Goldman Sachs International arasında piyasa yapıcılığı için sözleşme imzalanmıştır.
Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulunun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.