TAM FİNANS FAKTORİNG A.Ş.

Özel Durum Açıklaması (Genel)

Gönderim Tarihi:09.03.2021 16:49:38
Bildirim Tipi:ODA
Yıl:
Periyot:

Özet Bilgi

Yönetim Kurulu Üye Değişikliği

İlgili Şirketler
[]
İlgili Fonlar
[]
Türkçe
Özel Durum Açıklaması (Genel)
Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
Hayır (No)
Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
Hayır (No)
Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
-
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
Hayır (No)
Bildirim İçeriği
Açıklamalar

Şirketimizin Yönetim Kurulu Üyelerinden  Türker Tekten'in istifası ile boşalan Yönetim Kurulu üyeliğine, Türk Ticaret Kanunu'nun 363. maddesi gereğince ilk Genel Kurul toplantısına kadar görev yapmak ve ilk genel kurulun onayına sunulmak üzere  Esra Soydan'ın atanmasına karar verilmiştir.

 Şirketimizin 14.06.2012 tarih ve 22 sayılı Yönetim Kurulu kararı ile kurulan Denetim Komitesine aynı Yönetim Kurulu kararı ile Denetim Kurulu üyesi olarak atanan ve 08.11.2019 tarih ve 42 sayılı Yönetim Kurulu kararı ile Denetim Komitesi Başkanı olarak görev yapan Türker Tekten'in bu görevden istifasının kabulüne ve yerine Esra Soydan'ın Denetim Komitesi Başkanı olarak atanmasına karar verilmiştir.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulunun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.