ANEL ELEKTRİK PROJE TAAHHÜT VE TİCARET A.Ş.

Özel Durum Açıklaması (Genel)

Gönderim Tarihi:20.10.2016 22:08:19
Bildirim Tipi:ODA
Yıl:
Periyot:

Özet Bilgi

Acredo Technology BV ile Görüşmelerin Devam etmesi Hakkında

İlgili Şirketler
[ANELE, ANELT]
İlgili Fonlar
[]
Türkçe

Özel Durum Açıklaması (Genel)
Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
Hayır (No)
Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
Evet (Yes)
Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
20.10.2016
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
Hayır (No)
Bildirim İçeriği
Açıklamalar

11.08.2016 tarihinde yapılan açıklama ile şirketimiz aktifinde bulunan Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisselerinin tamamının, Acredo Technology BV'ye satışı konusunda alıcı taraf ile devam eden müzakerelerin olumlu şekilde sonuçlandığı, 14.01.2016 tarihli hisse devir sözleşmesi hükümleri üzerinde yapılacak  güncellemeler ve bu kapsamda yerine getirilmesi gereken şartlar konusunda mutabık kalındığı ve bu kapsamda, 20 Eylül 2016 ya kadar hisse devir sözleşmesinde öngörülen şartları yerine getirmek suretiyle, hisse devir sözleşmesinin imzalanmasının planlandığı bildirilmişti. Bahse konu sürenin Acredo Technology BV nin talebi üzerine 20 Ekim 2016 tarihine kadar uzatıldığı 20 Eylül 2016 tarihinde kamuya açıklanmıştır.

 

Bu defa Alıcı taraf Acredo Technology BV hisse devir sözleşmesinde öngörülen şartları zamanında yerine getirebilmek için 30 Kasım 2016 tarihine kadar ek süre tanınmasını talep etmiş olup , bahse konu süre tarafımızca uygun görülerek alıcıya 30 Kasım 2016 tarihine kadar ek süre tanınmıştır.

Kamuoyu ve yatırımcılarımızın bilgisine saygılarımızla sunarız.  

        

 

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulunun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.